Sinoć sam...

Opustite se, zaboga!

Уредник: Moderatori

Корисников грб
El
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 23255
Придружен: 08 Авг 2007, 08:19
Место: Pančevo

Порукаод El » 11 Нов 2011, 08:36

...posle dugo vremena gledala na B92 nešto što valja! :D
"Ne zanosi se. Promeniti nešto na muškarcu možeš samo ako nosi pelene" ...

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 30171
Придружен: 26 Сеп 2005, 14:52
Контакт:

Порукаод Mustra » 13 Нов 2011, 13:49

..."uživo" uzivala u završnoj večeri "Skal vi danse". Nisu pobedili moji favoriti, ali bilo je fantastično :)===0
Zaista je lako osećati se normalno u normalnoj sredini :wink:
Слика

Корисников грб
El
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод El » 14 Нов 2011, 09:29

MustraBecka пише:..."uživo" uzivala u završnoj večeri "Skal vi danse". Nisu pobedili moji favoriti, ali bilo je fantastično :)===0
Zaista je lako osećati se normalno u normalnoj sredini :wink:

Ah,još koji mesec,Bože zdravlja,i osetiću to na svojoj koži! Mislim na normalnost življenja! :D

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8575
Придружен: 02 Окт 2008, 17:29

Порукаод zara » 14 Нов 2011, 09:56

....legla ko kokoshka,probudila se ko petao i poslha nespremna pod punom prehladom da radim za badava.
Ako bi trebalo da se zalim,suzu pi pustila ispod oraha golih grana,smrzlih ruza,dvorista bez zelenila...
I tada ne bi momoglo nista ! Da ne pokusavam jer prezirem kukavicluk i patetiku.
Volim svoju romantiku i pomalo,mozda i mnogo,humor na sopstveni nacin.

Uvek sam smatrala ljigavim ljude sa smislom da pljuju po drugima.
Ako imas nesto,hajde na crtu,javno i bez da se sakrivas.?!
Niko nije tako lep dusom kao jednostavan covek

Корисников грб
ignja
~ moderator ~
~ moderator ~
Поруке: 6276
Придружен: 20 Мај 2010, 10:38
Место: tamo daleko

Порукаод ignja » 14 Нов 2011, 14:19

zara пише:....legla ko kokoshka,probudila se ko petao i poslha nespremna pod punom prehladom da radim za badava.
Ako bi trebalo da se zalim,suzu pi pustila ispod oraha golih grana,smrzlih ruza,dvorista bez zelenila...
I tada ne bi momoglo nista ! Da ne pokusavam jer prezirem kukavicluk i patetiku.
Volim svoju romantiku i pomalo,mozda i mnogo,humor na sopstveni nacin.

Uvek sam smatrala ljigavim ljude sa smislom da pljuju po drugima.
Ako imas nesto,hajde na crtu,javno i bez da se sakrivas.?!
:dada :dada :dada :dada
КUPUJEMO STVARI, KOJE NAM NE TREBAJU
SA PARAMA KOJE NEMAMO
S JEDNIM JEDINIM CILJEM
DA FASCINIRAMO LJUDE KOJE NE VOLIMO

Корисников грб
El
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод El » 21 Нов 2011, 13:56

...se smrzla... :roll:

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Mustra » 18 Феб 2012, 16:59

...odgledala Šešir profesora Koste Vujića, verziju iz 1971 sa Pavlom Vujisićem.
Слика

Корисников грб
El
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод El » 29 Феб 2012, 09:24

...gledala neke stare slike... :D

somii
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 23
Придружен: 25 Сеп 2009, 23:00

Порукаод somii » 16 Мар 2012, 12:10

Sinoć sam se setio da se danas navršilo ravno dve godine od kada sam nestao iz Vašeg grada. Verovali Vi meni ili ne, te dve godine nisam uludo potrošio. Samo ću Vama i nikome više reći: našao sam recept za eliksir sreće! Da, da ... dobro ste pročitali: eliksir sreće. Evo, da vam na brzu brzinu otkrijem tajnu njegovog spravljanja.

Potrebni sastojci za eliksir sreće:

1. Dobar komad finansijskih problema, narodski rečeno, nemaštine. Postarajte se da je stara bar dve godine, ta je najbolja, nije vas dotukla dok ste je nosili na plećima. Nije važno njeno poreklo: gubitak zaposlenja, propadanje firme u kojoj radite ili bankrot sopstvenog preduzeća. Podjednako je dobra svaka nemaština.
2. Bauk praznog novčanika, hermetički zatvorenog u prekomernim dugovanjima po platnim i kreditnim karticama. Dovoljan je jedan, ali ako imate takva dva pri ruci, ukus eliksira će biti još bolji, a njegovo dejstvo tri puta jače.
3. Prstohvat čiste esencije shoping apstinencije: najmanje tri godine niste bili kod frizera, brada vam izrasla do pupka a brkove ste počeli da sučete. Ako ste žena, zaboravili ste na pedikira, manikira, ginekologa, zubara, niste kupili ni jednu maskaru, kremu za lice, ne daj bože parfem, sandale, cipele, patike, čizme, brushalter, gaće, nosite bušne čarape, niste išli na putovanja, slavlja, pozorište, bioskop. Apsolutno je bitno da imate čistu esenciju potrošačke apstinencije: dakle ništa niste kupili sebi bar dve godine. Narodski rečeno stanje: „gologuzo“.
4. Dobra je i sveža vezica očeve ili majčine smrti, majčinog ili očevog očaja. Ovde može poslužiti, kao zamena, svaki konačni rastanak, svaki nenadoknadivi gubitak a toga svi imamo na pretek.
5. Dobar i konstantan pritisak poverioca: banaka, dobavljača, elektrodistribucije, SBB-a, JKP; Infostana, Telekoma... Dodajte po želji i ukusu šta vam je drago...
6. Bar dvogodišnji osećaj malodušnosti i beznađa. Poreklo nije bitno: podjednako je dobra patnja zbog gubitka ljubavi, zdravlja, finansijske sigurnosti, gubitak samopoštovanja, samopouzdanja, ugleda, gubitak prijatelja, prevare i laži, lažna obećanja...Sve dolazi u obzir. Njihovo kombinovanje je još bolje!
7. Nesanica udružena sa noćnim morama, tako da ne znate šta vam je gore: da ne spavate ili da sanjate...!?
8. Sve ove sastojke potrebno je čuvati na umerenoj telesnoj temperaturi uz konstantno smenjivanje stresa i nagoveštaja anksioznosti. Morate dobro balansirati u ovoj međuzoni jer ako puknete pod stresom ili ako vas samelju napadi anksioznoti, ništa od eliksira...tada nema svrhu i nema dejstvo. Kada se prekalite, čuvajući ove sastojke, bar dve godine, spremni ste za esencijalni sastojak koji je preporučen pod rednim brojem devet.
9. Litar katarzičnih suza, nije bitno dali su muške ili ženske. I nisu to one suze koje se cmizdre, nisu to one suze posle kojih se osećate bolje, nisu to nijedne suze koje ste ikada pre isplakali. Sve te suze su bile kratkoročne. Za eliksir sreće, trebaju nam suze koje mogu da zaustave dah, srce i život. Ako ih preživite, doživećete katarzu.
10. Neizostavni sastojak je i strah od poštara: kad se oglasi kućno zvonce, a vi uvek pomislite da vam poštar donosi opomenu pred utuženje ili još bolje, sudsko rešenje o blokadi računa. Potrebno je da gajite i strah od ljudi u radnim kombinezonima jer oni imaju „klešta“ kojima seku struju, kablovsku, internet...Sve u svemu strah od svega, dobro će doći...
11. Prstohvat kletve: dabogda imao pa nemao!
12. Kako je svako od nas specifičan, ovom eliksiru za sreću slobodno možete dodati sastojke koji su vama bitni, koji su specifični, jer tako ćete dobiti eliksir koji je baš po vašoj meri.
13. Na kraju kada prikupite sve ove sastojke, bilo bi lepo da pronađete i ushićenje koje ste doživeli u dodiru s umetnošću: književnost, muzika, film, neka serije sa pinka, slikarstvo...Ovo nije toliko bitan sastojak eliksira koliko je bitan kao sastojak lične drame i mogućnosti da svoj život sagledate u nekoj umetničkoj formi. Ovaj sastojak vam pomaže da efekte dejstva eleiksira doživite kao neku vrstu umetničke forme u kojoj ste vi glavni junak.
14. Poslednja pretpostavka za spravljanje eliksira sreće je posuda u kojoj se spravlja. Bez ove posude nećete moći konzumirati eliksir.Ako ste tu posudu izgubili, zaturili ili uništili dok ste se verali po vrletima života, tražeći sreću, žao mi je.Nenadoknadiva je. Sve ove sastojke eliksira za sreću možete pomešati samo u toj posudi. Ipak ne očajavajte, iako nećete okusiti eliksir, samo posedovanje svih njegovih sastojaka, omogućiće vam da spoznate šta je sreća te je nećete više grozničavo tražiti na pogrešnim mestima, a to je već veliki napredak i poboljšanje.

Onaj, ko proba ovaj eliksir postaće alhemičar života i sve što dodirne može da pretvori u zlato. Šta su dve godine života, naspram posedovanja takve moći i takvog eliksira?

Корисников грб
El
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод El » 22 Мај 2012, 13:22

...sanjala svakakve gluposti... :roll:

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Mustra » 06 Јул 2014, 09:56

...baš, baš navijala za Kostariku.
Слика

Корисников грб
Sky Seeker