Razocarenje

Корисников грб
chiquita
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 3302
Придружен: 07 Авг 2007, 13:10
Место: iza duge...

Порукаод chiquita » 10 Нов 2007, 13:13

CecaPolak пише:...sklona sam idealizaciji izvesnih perzona :evil:

Uh,...nisam jedina... :roll:
Uvek to radim i uvek ze zajebem!

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 29702
Придружен: 26 Сеп 2005, 14:52
Контакт:

Порукаод Mustra » 04 Феб 2008, 19:26

Zaista je strasno kada te razocara neko do koga ti je stalo.Takva razocaranja najvise bole i ne znam da ima leka :shock:
Слика

ka5an
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8371
Придружен: 21 Феб 2007, 21:29

Порукаод ka5an » 04 Феб 2008, 19:49

Kad god se nasmejem glupostima, protivrečnostima,lakrdijom,lakše mi "padne" razočaranje,ma u šta (koga) bilo. :D :cool:

Корисников грб
CecaPolak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2620
Придружен: 11 Окт 2006, 21:19

Порукаод CecaPolak » 08 Феб 2008, 20:23

Nego, desilo mi se nesto vrlo, vrlo cudno. U poslednjih par meseci sam malo u delikatnoj situaciji, naime povredila sam se i ne mogu da hodam do marta. E sad posto ja imam mnogo tih, aj kako ih nazvati poznanika, prijatelja, kvazi prijatelja, rodjaka, komisnica 'bem li ga 70% njih se ponasa zaista drugacije
E ono sto je interesantno- to je da konstatujem promene u njihovom ponasanju (Boze me prosti, ko da sam umrla) ali me uopste nista tu ne pogadja...

Da li sam postala nedodirljiva :hm Ali da se razumemo, ne zalim se ^78^
Ne daj se ni zivotu, ni smrti...
ovaj te zanese, ona odnese,
nema veceg zadovoljstva nego
prevariti ih oboje...
MOJA KNJIGA

Корисников грб
CecaPolak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод CecaPolak » 08 Феб 2008, 20:24

MustraBecka пише:Zaista je strasno kada te razocara neko do koga ti je stalo.Takva razocaranja najvise bole i ne znam da ima leka :shock:

Mora da je u ovome kvaka :roll:

prevariti ih oboje...

MOJA KNJIGA

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Mustra » 09 Феб 2008, 00:40

A mozda je vreme da promenimo kvake? :roll:
Слика

ka5an
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод ka5an » 09 Феб 2008, 00:43

Il' bar da zamandalimo? :cool:

Корисников грб
CecaPolak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод CecaPolak » 09 Феб 2008, 09:02

Bogami DA ...sve je mOgOcHe :roll:

prevariti ih oboje...

MOJA KNJIGA

ka5an
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод ka5an » 12 Феб 2008, 03:37

Moramo održati patetiku na nivou! :cool:

Корисников грб
Linda
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1287
Придружен: 02 Дец 2007, 03:13
Место: Zemun

Порукаод Linda » 25 Феб 2008, 21:01

Mnogo više i jače me zaboli kada me prijatelj razočara nego voljeno biće.
Ako si licem okrenut prema suncu sve će senke biti iza tebe

Корисников грб
Goga
~ napredni clan ~
~ napredni clan ~
Поруке: 937
Придружен: 27 Сеп 2004, 22:52
Место: u sumi obrasloj secanjima

Порукаод Goga » 04 Мар 2008, 20:54

davim se ovis dana i meseci u razocarenjima, znam prezivecu ali kako dalje?????????
...ja znam ko je mene ubio...

Корисников грб
Linda
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1287
Придружен: 02 Дец 2007, 03:13
Место: Zemun

Порукаод Linda » 06 Мар 2008, 10:14

Kod mene slično,traje mesecima,dok me jutros nije sastavilo.Da,svi izađemo iz kriza,ali kako i kakvi?
Prošli mart nešto poput ovog.Moj voljeni je imao slične probleme,ja ostavljana po strani da ga čekam da sve prođe i da mu budem podrška.Moja drugarica se skroz okrenula od mene,jer ne može sve da gleda,a ne može da mi olakša.Na poslu takođe šamar-radi i nadaj se(kao veći deo mog života)...i ništa.Nema ništa ni od lične satisfakcije ni čak novčane.Biću smeštena i za ko zna koji sto,negde,tamo,daleko.Ukućani?Nikada nisam ni imala podršku,uvek sam ja bila ta koja je trebala sve da daje,sve.
Sada,kada meni treba neko,nigde nikoga.Ni uključenog telefona,ni saveta,ni kafe sa drugaricom.
Mislim da sam se trudila,dosta.Čak su mi svi rekli kako sam se kao biće promenila,nabolje,vremenom.Zaista sam se trudila.I verovala i čekala.Svako ima period kada mu kola krenu uzbrdo,samo ja sve više i više patim i čekam.Razočarana sam i u sebe,dozvolila sam da ležem i budim se sa sve većim osećajem ništavila.Iz dana u dan se trudim oko svega,ali jednostavno ne ide.Ili sam pogrešna ja,totalno.
Od njega dobijam samo uveravanja da se strpim i čekam.Sve njegove bitke prođemo zajedno,meni kada treba reči onda ga nema i nema živaca kada stigne do mene.Kaže da zna da ćemo ostariti zajedno.Iz godine u godinu dokazujem privrženost,ali još nisam vredna za njega.Posle toliko vremena i dalje mi kaže-probaćemo.Ja samo da čekam i da sam tu kada njega boli.Sve njegovo loše se akumuliralo u mojoj duši,a po nj.mišljenju ja nemam prava da mi bude loše,i nemam prava za tugu,jer on je taj koji podnosi teret života.
Jedino da izađem na neku autobusku stanicu i da čekam...godinama da čekam...dok me tuga ne ubije...samo da čekam.
Ako si licem okrenut prema suncu sve će senke biti iza tebe

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada
Поруке: 3003
Придружен: 15 Сеп 2005, 08:50

Порукаод PjescaniSat » 06 Мар 2008, 14:36

ccc, kako me ovo podsjeca na jednu pjesmu, koju bi trebala svaka zena da prihvati kao poruku muskarca zeni, a ona kaze sljedece ".... a ja sam negde rujno vino pio, a ja sam negdje s drugom srecan bio, a ti? a ti? ti si me cekalaaaaa...." :roll: i sta ce kojoj na kraju? ko ce da pokopa sva emotivna stradanja usled nadanja kad sobom ubije i onu caroliju satkanu od mastanja???
Izmiču dani kao zrnca pješčanog sata, svi znamo da ponovnog okretanja nema... gradimo i ostavimo tragove za nama

Корисников грб
faraon
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1629
Придружен: 17 Јан 2006, 10:11

Порукаод faraon » 06 Мар 2008, 15:15

Pjescani,
Tvoji koraci su polenovski i ne-daj da laju kojoti na emocije . Samo je Covjek bice koje se moze smijati a hijene se keze a ne smiju .
Sta je htio Faraon ?
Nista osim da pokusa napisati osjecaj gusenja jer nema aparata za disanje,- ostalo mu je samo pisanje...

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Mustra » 12 Мар 2008, 21:13

Ne znam da li je problem u meni jer ja očekujem previše od ljudi ili je problem u drugima.
Da li ja stvarno isuviše tražim kada kažem: ,"Sada mi je potrebno da budeš uz mene, da me saslušaš i da me podržiš.'"? Život nas češto šokira nekim ružnim stvarima, i tada ne možemo da se snađemo. Da li je isuviše u takvim situacijama tražiti malo saosećanja od osoba koje ti najviše znače?
Слика