Voodoo magija

Na granici mogućeg

Уредник: Moderatori

Корисников грб
Maestro
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 3126
Придружен: 28 Сеп 2004, 03:54
Место: Swiss
Контакт:

Порукаод Maestro » 03 Окт 2005, 05:43

PRAVOslavko пише:Bože pomozi...

Što sve neću ovđe pročitat... strašno...

Normalni zdravi i učeni ljudi da pričaju o kojekakvim budalaštinama, zaštite od uroka u čuda... Idite u Crkvu, neka vi Sveštenik očita molitvu, ako su ve kakve mađije splele... No ćete se kitit sa koncima crvenima (učenje "kabale", jevrejska sekta), što ljudi đeci čine...

Dozovite se pameti...

Ljubazno te molim da ubuduće ne pišeš ovakve komentare.
Слика ... Volimo se jer su nam slabosti iste...

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 03 Окт 2005, 10:15

Jos jedna ljubazna molba po istom pitanju
:) :) :)

Корисников грб
PRAVOslavko
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 385
Придружен: 01 Окт 2004, 11:04
Место: Srpska Crna Gora, Bar

Порукаод PRAVOslavko » 03 Окт 2005, 12:05

haha...

oćete li i odavde da me skinete zbog mog mišljenja, kao sa Arke?
koliko vidim, u toj poruci nema ništa uvrijedljivo...

treba li da pljujem i svašta pričam protiv nekih normalnih stvari, da bih se vama tiskao, i da bih na forumu ostao? hahaha... smiješno...

u svakom slučaju, taj film nećete gledat... ;)

Uzdravlje...
Oni su sistem, instrukcija, dogma, korupcija, teror institucija, Represija ubija! Mafija - murija, država - hajdučija, a mi smo revolucija! To nije naša Srbija!

Корисников грб
hogar sa medaka
Noćni čuvar grada
Noćni čuvar grada
Поруке: 1063
Придружен: 16 Јан 2005, 18:31
Место: beogradski pashaluk
Контакт:

Порукаод hogar sa medaka » 03 Окт 2005, 17:08

PRAVOslavko пише:Kao i svakom drugom komunisti, ne mogu ti nista reći, osim...

Mladi gospodine,
Učimo se toleranciji, kulturi razgovora, čistom dijalogu bez etiketiranja, ovo je polit. žargon za koji smo mislili da je izumro na ovim prostorima.
Ne treba tebi ovo, ti si momak za budućnost; ovo je odavno umrlo, ali mu to još niko nije javio.

poz.
Ovaj život ne treba preterano ozbiljno shvatati. Ionako se niko iz njega nije izvukao živ.

Корисников грб
PRAVOslavko
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~

Порукаод PRAVOslavko » 03 Окт 2005, 17:34

hogar sa medaka пише:
PRAVOslavko пише:Kao i svakom drugom komunisti, ne mogu ti nista reжi, osim...

Mladi gospodine,
Uиimo se toleranciji, kulturi razgovora, иistom dijalogu bez etiketiranja, ovo je polit. ћargon za koji smo mislili da je izumro na ovim prostorima.
Ne treba tebi ovo, ti si momak za buduжnost; ovo je odavno umrlo, ali mu to joљ niko nije javio.

poz.

Stariji Gospodine,

ovaj žargon nije umro, niti će umrijeti na ovim prostorima, nadam se...
vazda su najveći Srbi bili Crnogorci, i tako će biti i posad...
ja nisam momak budućnosti, kao što ti reče, nego sam ja momak prošlosti, koji živi u prošlosti i koji će, nadam se, umrijeti u prošlosti, bez obaziranja na sadašnju, judeo - separatističko - agresorsku politiku...

Zivio ti meni brate...

p.s - nije u redu da oneko podmuklo pišeš o meni na Arci, posebno posle onoga sinoć :wink:
Oni su sistem, instrukcija, dogma, korupcija, teror institucija, Represija ubija! Mafija - murija, država - hajdučija, a mi smo revolucija! To nije naša Srbija!

Корисников грб
Maestro
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Maestro » 03 Окт 2005, 17:52

PRAVOslavko пише:haha...

oćete li i odavde da me skinete zbog mog mišljenja, kao sa Arke?
koliko vidim, u toj poruci nema ništa uvrijedljivo...

Nama nije cilj da ovde bilo koga banujemo.
Primetio si i sam kakva atmosfera vlada u ovom gradu, jer ljudi kojima je umetnost nastanjena u srcu, drugačiji ne mogu biti.

treba li da pljujem i svašta pričam protiv nekih normalnih stvari, da bih se vama tiskao, i da bih na forumu ostao? hahaha... smiješno...

Zaista ne vidim šta je tu smešno?
Na ovom si se forumu zadržao jer te je nešto privuklo, a ti razmisli šta?

u svakom slučaju, taj film nećete gledat... ;)

Na tebi je da odlučiš...

Ova poruka, i sve ostale ne vezane za temu, ostaće do jutra, a onda ih brišem, radi daljeg toka diskusija...

Uzdravlje...

Uživaj...

Корисников грб
hogar sa medaka
Noćni čuvar grada
Noćni čuvar grada
Поруке: 1063
Придружен: 16 Јан 2005, 18:31
Место: beogradski pashaluk
Контакт:

Порукаод hogar sa medaka » 03 Окт 2005, 17:56

PRAVOslavko пише:p.s - nije u redu da oneko podmuklo pišeš o meni na Arci, posebno posle onoga sinoć :wink:

Mladi gospodine,

Arka je "na izvol'te" svima, pa i Vama. To znate, pa čak i sinoć smo o tome na MSN-u. Ako tamo nadjete makar jednu neistinu, s moje strane izrečenu o Vama, javite mi da "revidiram stavove".
O podmuklosti ne bih, ali što više ulazim u prepisku s Vama, sve smo dalje od istine, a ovde ljudima pravimo dileme i uznemiravamo ih.
Ovo jeste Dosije X, ali ovo naše više bi odgovaralo rubrici Muzičke želje, pozdravi i Mali oglasi...

Pozdrav.
Ovaj život ne treba preterano ozbiljno shvatati. Ionako se niko iz njega nije izvukao živ.

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 29702
Придружен: 26 Сеп 2005, 14:52
Контакт:

Порукаод Mustra » 03 Окт 2005, 18:01

Maestro пише:Ova poruka, i sve ostale ne vezane za temu, ostaće do jutra, a onda ih brišem, radi daljeg toka diskusija

Nemoj da brises bre, ovo ce na kraju opravdati naslov "Dosije X" :wink:
Слика

Корисников грб
PRAVOslavko
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~

Порукаод PRAVOslavko » 03 Окт 2005, 18:04

Maestro пише:
PRAVOslavko пише:haha...

oжete li i odavde da me skinete zbog mog miљljenja, kao sa Arke?
koliko vidim, u toj poruci nema niљta uvrijedljivo...

Nama nije cilj da ovde bilo koga banujemo.
Primetio si i sam kakva atmosfera vlada u ovom gradu, jer ljudi kojima je umetnost nastanjena u srcu, drugaиiji ne mogu biti.

pa zašto ste me onda opminjali? i ja sam samo umjetnik... makar se trudim da budem...

treba li da pljujem i svaљta priиam protiv nekih normalnih stvari, da bih se vama tiskao, i da bih na forumu ostao? hahaha... smijeљno...

Zaista ne vidim љta je tu smeљno?
Na ovom si se forumu zadrћao jer te je neљto privuklo, a ti razmisli љta?

ne pričam o zadržavanju na forum, nego o banovanju i brisanju naloga sa njega...

u svakom sluиaju, taj film neжete gledat... ;)

Na tebi je da odluиiљ...

već sam odlučio...

Ova poruka, i sve ostale ne vezane za temu, ostaжe do jutra, a onda ih briљem, radi daljeg toka diskusija...

briši što god hoćeš... navikao sam da me opanjkavaju kao poslednje kurve neki članovi sa nekih bivših, meni dragih, foruma...

Uzdravlje...

Uћivaj...

i ti brate...

Корисников грб
Anatema
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 2553
Придружен: 01 Окт 2004, 16:25
Место: Underworld

Порукаод Anatema » 03 Окт 2005, 18:14

MustraBecka пише:
Maestro пише:Ova poruka, i sve ostale ne vezane za temu, ostaće do jutra, a onda ih brišem, radi daljeg toka diskusija

Nemoj da brises bre, ovo ce na kraju opravdati naslov "Dosije X" :wink:

Slazem se!
Ipak vas je znaimljivo citati tako kulturne :wink:
Слика

Корисников грб
Maestro
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Maestro » 04 Окт 2005, 05:35

ok A taman sam spremio gumicu :P i to onu - pelikan :lol:

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada
Поруке: 3003
Придружен: 15 Сеп 2005, 08:50

Порукаод PjescaniSat » 04 Окт 2005, 10:57

PRAVOslavko пише:Bože pomozi...

Što sve neću ovđe pročitat... strašno...

... Idite u Crkvu, neka vi Sveštenik očita molitvu, ako su ve kakve mađije splele... No ćete se kitit sa koncima crvenima ...Dozovite se pameti...

:lol: :lol: :lol: , ali PRAVOslavko, ako vjerujes u Hrista moras vjerovati i u antiHrista, dobro i zlo, svjetlost i tama... no svejedno ti me slatko nasmija, pa neka :lol: :lol: :lol: a kazes jos te i opanjkavaju :twisted: cccc :roll:
Izmiču dani kao zrnca pješčanog sata, svi znamo da ponovnog okretanja nema... gradimo i ostavimo tragove za nama

Корисников грб
PRAVOslavko
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~

Порукаод PRAVOslavko » 04 Окт 2005, 17:57

PjescaniSat пише:
PRAVOslavko пише:Boћe pomozi...

Љto sve neжu ovрe proиitat... straљno...

... Idite u Crkvu, neka vi Sveљtenik oиita molitvu, ako su ve kakve maрije splele... No жete se kitit sa koncima crvenima ...Dozovite se pameti...

:lol: :lol: :lol: , ali PRAVOslavko, ako vjerujes u Hrista moras vjerovati i u antiHrista, dobro i zlo, svjetlost i tama... no svejedno ti me slatko nasmija, pa neka :lol: :lol: :lol: a kazes jos te i opanjkavaju :twisted: cccc :roll:

Vjerujem u Hrista, tj. Boga, ali ne vjerujem u antihrista... vjerujem da on postoji, ali ne vjerujem u njega...
A crveni konac oko ruke, makaze ispod kreveta, i ostale budalaštine nisu ništa drugo nego sujevjerje... a ako vas ima vijernih, pitajte svog Sveštenika šta Crkva kaže o tome...

Pozdrav!!!

Корисников грб
Maestro
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Maestro » 05 Окт 2005, 05:03

Možda nećeš verovati, ali te razumem!
Razumem mladost, želju da se izgradiš kao čvrsta ličnost, sa još čvršćim stavovima, da preneseš svoja uverenja i drugima, da se tvoje mišljenje uvažava... Zar svako od nas nema, ili nije imao, istu takvu želju..?
Ali postoji suptilniji i lepši način izražavanja da bi se iskazala svoja misao.

Crveni končić oko ruke, makaze ispod kreveta i ostale, njima slične stvari, jesu sujeverje, ali nisu budalaštine, već "narodna verovanja" - Folkor jednog naroda -

A pravom, iskrenom verniku, priznaćeš, ne priliče takve reči...

Pozz

Корисников грб
PRAVOslavko
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~

Порукаод PRAVOslavko » 05 Окт 2005, 10:49

Prvo dio neću da komentarišem, jer mi je smiješan, i smatram ga kao jeftinu provokaciju...

Pa ti vjeruj u ta "narodna vjerovanja", a isto pitaj Sveštenika šta Crkva kaže o tome...

Ja nisam pravi i iskreni vjernik... Po mojim djelima do sad, više ličim na satanistu... Ali radimo na "duhovnom" uzdizanju... ;) (nije dovoljno tijelom postit... mora se malo i na duhovnom postu poraditi...)

90% Srba, još uvijek nisu pravi Pravoslavci... Većina njih se zamlaćuje tim crvenim koncima i ostalim glupostima...

p.s - niko mi nije odgovorio na pitanje, đe mogu da kupim knjigu "100 najzaje*anijih bajalica"? :D