Šta je čarobno?

Opustite se, zaboga!

Уредник: Moderatori

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8575
Придружен: 02 Окт 2008, 17:29

Порукаод zara » 02 Феб 2012, 21:29

Ledenica koja me je promasila za milimetar, danas ispod jedne visooooke strehe :)
Niko nije tako lep dusom kao jednostavan covek

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 03 Феб 2012, 07:14

Слика

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8575
Придружен: 02 Окт 2008, 17:29

Порукаод zara » 03 Феб 2012, 16:46

Carobno je ,kada te uz kafu i umornu s posla,saceka divan poklon od nase Mustre Becke!
Zagrejala mi je dusu,osvetlila oko,ucinila radost ,oslikavsi moje stihove na svoj divni ,prelepi i nadasve umetnicki nacin:)
Hvala divna draga Mustro,hvala od srca. :mah
Niko nije tako lep dusom kao jednostavan covek

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 06 Феб 2012, 13:08

Слика

Корисников грб
čincija
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2192
Придружен: 21 Јун 2009, 16:52

Порукаод čincija » 07 Феб 2012, 14:29

Čaroban napitak...?

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 07 Феб 2012, 19:44

Čarobno je to što nikad nisam mogla da smislim seriju:"Seksi grad", i što sam tek danas odgledala film, a seriju nikad ...Nanela mi je samo zla u životu...i gomile klinaca koji balave, kao i i matoraca koji te analiziraju vezano za klince ...Glupost je večna. Ta serija je favorizovala moje vršnjakinje. Glumice su mojih godina. Poenta je da si anoreksična u basnoslovno skupim cipelama, torbe da ne komentarišem ...Haljinče može i s buvljaka, ispod veš nije neophodan, a polni organ nije sapun, što bi babe rekle.

Upoznah ekstremnu kokoš pre tri godine, koja je sva u tom fazonu bila, više od drugih seka. I, rastužih se...

Sećam se dana kada sam prestala da nosim farmerke.

Imala sam 37, 38 godina, i kao i uvek preko leta bila sam u papučama

sa visokom petom ... stiče se utisak da sam sva u nogama... i muškarci i žene tako stanu pa pilje u tebe, tj. mene.. prilično glup osećaj, meni zapravo ništa tako dobro ne stoji kao farmerke, kada se ne podgojim, već imam moju uobičajenu težinu

išla sam tako, imala sam i teksas jaknicu, i nešto do grla, ništa golo...

odjednom čuješ klinca kako arlauče za mnom ...jezivo ... pored temeljnmog opisa šta bi mi radio, dalo se razabrati

i da sam njemu - matorka, što znači da nije znao ko sam ja, iako se nalazio u mom kraju ...onda čujes pljus,

puče šamar...

i mnoštvo glasova koji izgovaraju " budalo, to mu je keva", dok se mom srednjem sinu puši lobanja od besa

da, ima nas koje smo keve, a neke su i bake u godinama one četiri isfolirane kupoholičarke koje otkrivaju o muškarcima ono što svako čeljade žensko otkrije preko letnjeg raspusta na selu...kad se okupe, babe, prababe, tetke, strine i ubiju od slatkog vina, beše šira se to vino zove? yes
kada je meni dosadilo da budem zgodna žena ja sam se podgojila, sad sam na nekom specijalnom režimu ishrane i planiram trajno

da smršam, kao što sam trajno prestala da pušim, i ne osećam nikakvu potrebu za cigaretama,

nameravam i da svakoj sestri koja mi stane na put i drsko me pogleda zbog nekog njenog vola, popijem odmah i trenutno svu krv iz vena

a ono u seriji su američke guske ...

kad bi one znale šta je moja nepismena baba znala o svojim genitalijama, što od silnih pomaganja pri porodjaju i lečenju tokom raznih ratova i nevolja, što ...iz ko zna kakvih razloga :wink: ali sećam se da joj se salo treslo od smeha kad popije malo vina i zapodene priču s dedinom sestrom Natalijom, koja nikada nije htela da se uda, i koja je do groba imala "dečka"...

znači- guske!

pa ...

ima neke koristi i od muškaraca,...mada su meni još kao maloj objasnili čemu mogu od njih da se nadam, pa se dodatno nerviram što sam preko tog glupog filma i napravila krš, izvlaćčeći orman ...a deco, deco ...samo je trebalo da priovere da li je produžni uključen , ono,

utičnica, gajtan - klik, ali lakše im je da zapomažu, i pričaju da nema struje

jednom...mislim u aprilu, kada se vratim u moj broj, slikaću se u farmerkama, a onda ću književno da obradim tu "bolnu studiju"...nema fino! nema snishodljivo- zgodne žene su proklete, one moraju da budu odmah drske, otresite, ako treba i bezobrazne, inače padaju u gori greh , padaju u bes koji postaje hronično stanje, naravno ovo se odnosi baš na zgodne žena, a ne na visoke žene, sa dve motke, nego noge baš, i sve drugo da ti bude interesantno rasporedjeno i oblikovano, nema tu mira!, samo u manastiru ...glavu, kosu, lice, sve će da našminkaju i nameste ali gradju tela teško

sve istinski zgodne žene su i blizu i daleko od nebesa, ako bi da budu blizu- nema kompromisa! mogu da se druže samo sa sebi sličnim, i sa monahinjama

dakle, zarad manjeg greha, odmah , na prvu naznaku ničim izazvane drskosti - počni da režiš, nema druge,

ili se ugoj

ili ih pusti da ti se na glavu popnu, pa kad ti se smuči, uzmi pištolj pa ih izrokaj sve

"Seks i grad" je apsolutno promašena priča kao i sve priče o ružnim ženama i mentalno i fizički ... koje su "menjale granice", kolektivnu percepciju , kako da ne, dobro obučene spodobe, koje su čekale da napune četrdeset godina da nauče gde im je šta na telu ,i tako redom, strašno!

rekoh ja ...selo je majka, šaljite decu na selo da sve o seksu saznaju iz prve reuke i na mnogo humaniji način

kao što napisah...moja sledeća knjiga biće posvećena ...izuzetnim ženama

posebnim, u bilo čemu

i sve one ... veruju u Boga...

a ne u klitoris

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 07 Феб 2012, 19:51

po broju slovnih promašaja u gore navedenoj studiji, moj bes raste ...

Bože, Bože,

njaaaaaaaaaa,muaaaaaaa, samo kmeče... a ona Keri, pa ona ne zna da govori uopšte
šta sam ja našla da gledam uoči punog meseca, pa ja sam za ludnicu okasnila

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 07 Феб 2012, 21:14

Aj na pun mesec, i mene interesuje o čemu se još radi u mom novom romanu;) koji je ezoterrijksko štivo... radnja se odvija u kući veštica, i tako dalje, po običaju tu radnju sam već najavila davno, davno u u jednom mojoj pesmi.

Ljubomora... Muka mi je od tih priča o teškom detinjstvu - ne piju vodu uopšte. Žene su inuitivne i iracionalnim skokovima u nepoznato sklone. Kada bi žene lomila njihova detinjstva, ovog sveta ne bi ni bilo. Ako su ljubomorne – ljubomorne su s razlogom.
Obično je istina jednostavna.
Nevoljena žena je ljubomorna žena.
Žene sve vreme znaju istinu i to je jedan od razloga što ih prezirem iz dna duše kad vidim kako muče sve oko sebe, ali onog koji čini da se tako loše osećaju i kinje druge, tog muškarca se ne bi odrekle. To je za mene ponižavajuća količina nekulture, i da mogu sudski bih je sankcionisala.
S kojim pravom te sestre otežavaju živote na radnim mestima, ili bilo gde, ženskoj populaciji?
Kad god sam bila ljubomorna imala sam pravi razlog za to.

Nešto nisam bila shvaćena ni prihvaćena kako treba - ljubav da ne spominjem. Ta osoba prosto nije bila za mene, a ni ja za nju, ali ...

Uvek možemo da se uhvatimo psihologije i udobno utonemo u stogodišnji sam koji se završava ili u ludnici ili u sudnici.
Interesantno je da zaljubljeni ljudi nikada nisu ljubomorni. U tom kratkom periodu svako može da odahne, sve dok čarolija ne popusti i ne dodje do kompromisa gde ti objasne da je normalno biti ljubomoran. Sve će ti reći samo ne da si nevoljen, ili jedva voljen, onako, na jedvite jade.
Svaki put kada poželim da otkrijem da li me neko voli, uslovno rečeno, ja se samoposmatram. Kako žena erotični magnetizam dobija od muškarca s kojim je povezana, makar misleno, po sopstvenom ponašanju prema sebi i svim izvorima duševne i životne inspiracije- po tom odnosu će znati kakva osećanja muškarac do koga joj je stalo gaji prema njoj.
Ako dodje do pomračenja, borbe, dokazivanja, maltretiranja okruženja
...može, čim malo dodje k sebi da se civilizovano udalji , ili da ostane i učestvuje u vampirskoj orgiji, u kojoj će obeskrviti i rodjeno potomstvo,rutinski, kad joj bolesna ljubav postane prirodno stanje ...
Zanimljivo je da su mi najviše sreće pružili istinski lepi muškarci, i muškarci u fenomenalnim poslovima, oko kojih se vrtelo ko zna koliko žena. I ja nikad nisam bila ljubomorna na tog što je , u datom trenutku, i lep i talentovan, ili- uspešan, kao nekakvu sklepanu spodobu koja me manipuliše kritikom, cinizmom, ili ko zna čime, ma prosto me ne voli čovek, i kraj.

Корисников грб
El
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 23089
Придружен: 08 Авг 2007, 08:19
Место: Pančevo

Порукаод El » 08 Феб 2012, 09:31

Ovo sunce koje sija...nema veze što je -11...:D
"Ne zanosi se. Promeniti nešto na muškarcu možeš samo ako nosi pelene" ...

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 18 Феб 2012, 12:04

administratori :)

Корисников грб
anaatanas
~ moderator ~
~ moderator ~
Поруке: 1661
Придружен: 23 Јан 2008, 17:28
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод anaatanas » 24 Мар 2012, 17:56

Vračar.
www.anaatanaskovic.com
SPISATELJICA SA STILOM

Корисников грб
Shushu
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4736
Придружен: 11 Феб 2006, 23:16

Порукаод Shushu » 12 Апр 2012, 09:27

Kada kisa samara proljece a kraljica proljeca - tulipan , se zatvori i umjesto sredine, za dodire kapi ostavi prostor povrsine...
Ljubav radja ljubav / Tolstoj

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20435
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 16 Апр 2012, 09:47

Čarobno je kad ti ništa ne polazi za rukom a ti baš tog dana hoćeš da napraviš kulu od karata...

Корисников грб
anaatanas
~ moderator ~
~ moderator ~
Поруке: 1661
Придружен: 23 Јан 2008, 17:28
Контакт:

Порукаод anaatanas » 30 Апр 2012, 21:42

Uranjanje u veče koje se nagutalo sunca. Sada je blago toplo.
www.anaatanaskovic.com

SPISATELJICA SA STILOM

Корисников грб
Shushu
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4736
Придружен: 11 Феб 2006, 23:16

Порукаод Shushu » 14 Мај 2012, 16:17

Ljubiti i biti ljubljen :)))
Ljubav radja ljubav / Tolstoj