Pitanja posetilaca

Detinjstvo, odrastanje, igra, razvoj...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Pitanja posetilaca

Порукаод Sky Seeker » 25 Дец 2007, 11:54

U temi "Deca sa posebnim potrebama" vidim da se nalaze i talentovana (nadarena) deca?

Da li i oni spadaju u tu grupaciju?

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 4271
Придружен: 19 Феб 2007, 16:07
Место: Nedodjija
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pitanja posetilaca

Порукаод Zvoncica » 25 Дец 2007, 12:05

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 08 Јан 2008, 11:21

Ima dece za koju se dosta rano zna da neće nikad biti sasvim zdravi.
Da li im reći na vreme, ili ih zamajavati pričama kako će "kad ozdrave biti piloti, astronauti..."?
I kada je najbolje doba da im se kaža istina?

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод Zvoncica » 20 Јан 2008, 18:34

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод Zvoncica » 20 Јан 2008, 18:44

Pre dve nedelje mom detetu se dogodilo nesto interesantno....

Anja ide na aikido. I sad,kako su bili Novogodisnji praznici,a mi smo imali 12 kg slatkisa u kuci , a na aikidu su vrlo korektni,pristojni,kulturni i tome slicno ,pa se konstantno osecamo kao zaduzeni , poneli smo 2kg slatkisa i dali Majstoru da posluzi decu (diskretno smo dali).
Nakon treninga, obucem ja Anju i porodicno (posto je uvek tako vodimo),krenemo ka izlazu.... Kad zatrca se jedan mali prema Anji ,prepreci joj put i rece trijumfujuci:

"Ja imam bonbonu,a Ti nemas :!: "