Veciti sanjar

Naša osećanja, dnevnici...
pieceofart
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 10
Придружен: 06 Мар 2014, 02:34
Место: Nis

Veciti sanjar

Порукаод pieceofart » 12 Сеп 2015, 19:43

Dal' je ljubav il' su "Parovi"

U sta se pretvorio ovaj svet kada ljubav znaci dohvatiti se u nekom rijalitiju, spavati pred kamerama, naprasno se zaljubiti i pred kraj serijala, eto, padne prosidba. Da li je moguce da mi je curica od 10 godina rekla da zeli da se zaljubi kao sto se ovaj u "Parovima" zaljubio u onu manekenku (imena nisam zapamtila, isparila iz mog mozka, pa to ti je). Zar cemo tako da vaspitavamo nasu decu?

Sta se desilo sa romantikom? U moru sunda u kica izgleda nema mesta za malu crnu haljinu, veceru pod zvezdama, dzentlmena preko puta i dobro vino. Tesko je danas naci nekog finog mladica sa kojim bi eto, recimo ja, mogla da zamislim buducnost. Kakav ce to muz biti? Da ide u teretanu svaki dan, kvarca se, cupa obrve, depilira, poradi nesto malo, cisto da ne bude da je neradnik i dodje kuci na veceru, koliko da bude prisutan. Pa jel to musko?

Kazu mi: "Mlada si ti, kad dodje tebi vreme za udaju naci ce se pravi". Bas! Jedino da se udam za nekog dekicu, jer ovi "moji" nisu ni za sta... eventualno za zoloski vrt ili za izlozbu (kao eksponati kad se vec toliko lickaju).

Mozda zvuci pateticno, ali da... hocu da mi decko otvara vrata, da mi napise pesmu, najbitnije od svega: ZELIM DA ME VOLI! Ali ne da me voli kako to rade "Parovi", vec istinski, iskreno, kao sto malo dete voli svoju lutku i ne da je nikome...

:an: