Ajde da se i ja malo ispraznim...

Naša osećanja, dnevnici...
Корисников грб
Vidoq88
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 195
Придружен: 25 Јун 2008, 10:54
Место: Beograd

Порукаод Vidoq88 » 28 Мар 2009, 15:02

Maju gledam kao vrlo talentovanu glumicu i to je to... Od nje u svakom drugom slucaju imam neopisiv strah... A po pitanju devojaka ja nisam vezan za podrucije Doma...
Odrast'o sam, al' na kratko
Ali ceo zivot cu biti dete

Корисников грб
Vidoq88
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~

Порукаод Vidoq88 » 29 Мар 2009, 00:18

I tako... Razmisljam ja... Crni oblaci mi ne daju da mislim vedro... Poceo sam da pisem tmurne recenice, jer u belim zivim... Zaboravio sam sve... Podigao glavu i video Sunce!!! Svaki zrak obasjava mi put na koji treba da krocim... Obasjava mi osobe koje stvaraju senku... Koje me sputavaju... Da li da se okrenem iza i zazmurim i nastavim da hodam kroz mrak??? DOSTA!!! Dosta je toga... Sad kad imam jasne naznake mog koracanja koje mi pruza izvor zivota, ne treba mi savest... Niti osecanje... Mozda je dosta oslanjanja na osobe koje te ne slusaju, koje te guraju??? Ima onih koji ti pomazu da ustanes kad pokleknes... Ali majmun-Ce, pa ti zmuris... Ne vidis ih... Ti po njuhu samo osetis one naparfemisane, namazane... Nije zlato sve sto sija... A ima stvari kojih moras da se odreknes... Makar one mirisale predivno... Svi nose masku odbrane... Malo njih je onakvo kako se predstavlja... A stvari koje odbacujes mogu da imaju vrlo pozitivan ucinak u daljem stvaranju... I jedan cuveni status ce biti citiran:"Zivot je shah, ponekad dama ode za konja"!!!

Корисников грб
Vidoq88
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~

Порукаод Vidoq88 » 06 Апр 2009, 12:47

Eto... Bezim od obaveze... Hmmm... Kad tad moram da se suocim sa tim... Sa ispitom, skolom i dr... Zanimljiv splet dogadjaja je bio juce... Da izuzmem moje opravdano negativno raspolozenje, pocinje da mi skace po ganglijama njeno pravljenje da je women of steel... Provaljena je... A ja joj nisam vreca za udaranje... A i ako jesam, kad me udari, ja se vratim... Ako nije spremna za nov udarac, bice bolno po nju... A i dolazi do utiska kako novi clanovi misle da sve znaju... Videla me dvaputa i vec misli da me zna... Eto shale... Imam hate prema novim clanovima... Za sada sam ok, ali imam godinu i po dana prednosti i bolje da se ne zaje*u i preprece mi put...

Корисников грб
Vidoq88
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~

Порукаод Vidoq88 » 06 Апр 2009, 12:49

Eto... Bezim od obaveze... Hmmm... Kad tad moram da se suocim sa tim... Sa ispitom, skolom i dr... Zanimljiv splet dogadjaja je bio juce... Da izuzmem moje opravdano negativno raspolozenje, pocinje da mi skace po ganglijama njeno pravljenje da je women of steel... Provaljena je... A ja joj nisam vreca za udaranje... A i ako jesam, kad me udari, ja se vratim... Ako nije spremna za nov udarac, bice bolno po nju... A i dolazi do utiska kako novi clanovi misle da sve znaju... Videla me dvaputa i vec misli da me zna... Eto shale... Imam hate prema novim clanovima... Za sada sam ok, ali imam godinu i po dana prednosti i bolje da se ne zaje*u i preprece mi put...

Корисников грб
Vidoq88
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~

Порукаод Vidoq88 » 12 Апр 2009, 21:02

Padas stilski... A onda ti se neko pozali i ti mu das astronomski savet u minornoj recenici... Ali bitno je da ti se obrate za savet... Jednom mi je receno:"Ne moras da imas diplomu da bih bio kvalifikovan"... Koliko je ta osoba bila u pravu... Ceo dan sam ovde i primetio sam te odnose... Mrznju i sujetu mozes nozem da seces... Na kriske... Ali ima bliskosti... Ima tu neceg... Ali cini mi se da postoji nesto iza te maske...

Drzim nogu na slemu i u pripravnosti sam da ga stavim na glavu... Pocinje rat... Samo su nam potrebne puske na metkice da bi bili ravni deci... Cemu hate??? Sta mozemo da izgubimo??? Ponos??? Slavu??? Ego!!! Mora da je to... Sedimo tako blizu... Drzimo prijatelje blizu sebe, a neprijatelje jos blize...