Za koga navijate?

Уредник: ignja

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Корисников грб
PRAVOslavko
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 385
Придружен: 01 Окт 2004, 11:04
Место: Srpska Crna Gora, Bar
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Za koga navijate?

Порукаод PRAVOslavko » 06 Нов 2005, 20:52

За кога навијате и због чега?

Ево, ја навијам за Ф.К.Рад, јер никад није био везан ни за једну политичку странку.
Волим га, јер ми је досадило да читава наша омладина буде подређена само комунистичким клубовима, као што су Партизан и Цвезда Звезда. Жалосно ми је што наша омладина не зна ни за један други клуб, осим Партизана и Звезде.

И до смрти...

ЈА ТЕБЕ ВОЛИМ РАДЕ
ЈЕР НАЈБОЉИ СИ ТИ,
И ЈЕДИНО ЋУ ТЕБЕ
ЈА ЛУДО ВОЛЕТИ!!!
Oni su sistem, instrukcija, dogma, korupcija, teror institucija, Represija ubija! Mafija - murija, država - hajdučija, a mi smo revolucija! To nije naša Srbija!

Корисников грб
Anatema
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 2553
Придружен: 01 Окт 2004, 16:25
Место: Underworld

Порукаод Anatema » 06 Нов 2005, 21:51

ZVEZDA
Слика

Корисников грб
PRAVOslavko
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~

Порукаод PRAVOslavko » 06 Нов 2005, 22:10

Због?
Oni su sistem, instrukcija, dogma, korupcija, teror institucija, Represija ubija! Mafija - murija, država - hajdučija, a mi smo revolucija! To nije naša Srbija!

vasa
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 232
Придружен: 29 Јан 2005, 19:25
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод vasa » 06 Нов 2005, 22:56

Sto rekao Dusko Radovic:
Za druge se navija, P A R T I Z A N se voli

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 30309
Придружен: 26 Сеп 2005, 14:52
Контакт:

Порукаод Mustra » 06 Нов 2005, 23:01

Obavezna ljubav ili bilo kakva koja treba svoje "ZASTO", nije nista, a kamoli ljubav

Слика

Samo jedan klub, samo jedan grad, samo PARTIZAN, samo BEOGRAD ^78^ ^78^ ^78^ ^78^ ^78^ ^78^
Последње учитавање од Mustra дана 07 Нов 2005, 00:09, учитано 3 пута укупно.

Корисников грб
PRAVOslavko
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~

Порукаод PRAVOslavko » 06 Нов 2005, 23:05

Па немојте да будете као ђеца, да навијате за неки клуб без разлога...

Имате ли неки разлог или сте чули од старијих да је Партизан/Звезда боља, па за њих навијате?

Јао што мрзим то једноумље... (нећу да кажем комунистичко једноумље, да се не бих свађао са неким) :wink:

Корисников грб
Anatema
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 2553
Придружен: 01 Окт 2004, 16:25
Место: Underworld

Порукаод Anatema » 06 Нов 2005, 23:20

Zasto navijam za Zvezdu?!

Zato sto niko u mojoj familiji nije navijao(niti navija) za drugi tim.
Od malih nogu samo sam slusala i gledala Zvezdu!
Drugi timovi su bili samo u prolazu.

Dok srce kuca u nama,
ti Zvezdo nisi sama,
krv tece moja
crveno-belih boja
Слика

vasa
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 232
Придружен: 29 Јан 2005, 19:25
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод vasa » 07 Нов 2005, 00:04

LJUBAV SE NE OBJASNJAVA. ONA SE OSECA U SRCU. Od kad sam sa 13-14 godina prvi put otisao na "jug" (a to je bilo pre tridesetak godina) to je bila ljubav na prvi pogled. Prva, jedina i poslednja, bar sto se tice navijanja i sporta.

Корисников грб
vuk
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 6435
Придружен: 11 Сеп 2005, 12:53
Место: nigdina

Порукаод vuk » 07 Нов 2005, 12:24

ПАРТИЗАН

Dejan
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 8
Придружен: 22 Дец 2005, 12:07
Контакт:

Порукаод Dejan » 03 Јан 2006, 09:51

Svjetsko Prvenstvo u Njemackoj 2006 godine...

Корисников грб
Maestro
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 3126
Придружен: 28 Сеп 2004, 03:54
Место: Swiss
Контакт:

Порукаод Maestro » 03 Јан 2006, 09:59

Navijam za za Radnički iz Niša.

Zašto..?

Pitanje je isuvišno :P
Kakav bi ja bio Nišlija kada bih navijao za nekog sa strane :D

Volim sve što je vezano za moj grad :srce ::love:
Слика ... Volimo se jer su nam slabosti iste...