BOLEST

Naša i svetska...

Уредник: ignja

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Корисников грб
ignja
~ moderator ~
~ moderator ~
Поруке: 6360
Придружен: 20 Мај 2010, 10:38
Место: tamo daleko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

BOLEST

Порукаод ignja » 16 Дец 2014, 12:57

Kažu da u drugom vidiš ono što u sebi nosiš. To bi bio sav moj komentar na bolesne istupe Vujuševića u poslednje vreme.

Čini mi se da je ovaj poslednji vrhunac idiotizma gde je svojim nekulturnim stavom...............ma bezobraznim, protiv Žeravice zauvek sebe izopštio sa spiska onih koji zavređuju da se o njima priča.
Hej...............pa on treba da ustane kada priča o Žeravici.

- Slatko sam se nasmejao na njegove uvrede. Mi svi zavisimo od njegove bolesti. I dalje tvrdim da su Partizanovi promašaji u Zadru istorijski – rekao je Žeravica za “Blic”.
Слика
КUPUJEMO STVARI, KOJE NAM NE TREBAJU
SA PARAMA KOJE NEMAMO
S JEDNIM JEDINIM CILJEM
DA FASCINIRAMO LJUDE KOJE NE VOLIMO