KVALIFIKACIJE ZA EP U SLOVENIJI 2012.

Naša i svetska...

Уредник: ignja

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 12 Сеп 2012, 13:17

Sad tek ništa ne razumem.
Zašto smo besomučno jurili 19 razlike ako smo se i ovako plasirali?
Da nije bilo tog "moranja" možda bismo pobedili i sa 30 razlike...
:cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

Корисников грб
ignja
~ moderator ~
~ moderator ~
Поруке: 6360
Придружен: 20 Мај 2010, 10:38
Место: tamo daleko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод ignja » 12 Сеп 2012, 13:56

КUPUJEMO STVARI, KOJE NAM NE TREBAJU
SA PARAMA KOJE NEMAMO
S JEDNIM JEDINIM CILJEM
DA FASCINIRAMO LJUDE KOJE NE VOLIMO

Корисников грб
ignja
~ moderator ~
~ moderator ~
Поруке: 6360
Придружен: 20 Мај 2010, 10:38
Место: tamo daleko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод ignja » 12 Сеп 2012, 21:50

Kvalifikacije sam pratio tako.............volim taj sport ,gledam............a nemam šta da vidim.. Pa onda i nisam bio za to da se uopšte kvalifikujemo. Sve dok.....nisam pročitao kakvu bi to katastrofu izazvalo. Sve što su napravile generacije, bilo bi srušeno tim neuspehom. Čak su novinari upotrebljavali reči kneza Lazara o odbrani svetinje.

Tada sam i ja promenio mišljenje.

Ipak do EP U Sloveniji ima godinu dana, a to je dug period.

Ipak neka zapažanja ne mogu da preskočim.
Sem Teodosića i Krstića, ostali reprezentativci imaju epizodne uloge u svojim klubovima. Dva igrača nisam mogao da prepoznam u ovom ciklusu. To su Savanović i Rašić. Ovo se pogotovo odnosi na Rašića, zate me ii čudi odluka selektora da poslednji šut protiv Izraela on uputi, i tako pokuša da se postigne +19. Ali............to i jeste odlika velikih trenera..............koliko puta ste čuli iz usta nekoga igrača, koji je postao heroj preko noći, „samo je selektor verovao u mene“. Ovaj put nije upallilo...........drugi put hoće.........sigurno.
Dva mlada igrača Mačvan i Tepić, koja su zablistala na jumiorskim prvenstvima, prvi na EP u Novom Sadu, a drugi na SP u TURSKOJ, i tamo navestili svoje blistave karijere, u seniorskoj konkurenciji ni izbliza ne opravdavaju očekivanja od njih.
Posebno bih se zadržao na dvojici igrača: Raduljica i Raković
Prvi je za mene ogromno razočarenje. Na juniorskom prvenstvu Evrope u Novom Sadu je zablistao, i to su njegove najbolje partije do sada. Prošla sezona prevedena u Partizanu je veliko razočarenje za mene.
Raković je posebna priča, on je reputaciju i ime stekao napolju, u zemlji je bio nepoznat. Ja do susreta protiv Sienne i nisam znao za njega. Njegova logika je tipično gubitnička. Otkazuje učešća u reprezentaciji, pretpostavljam samo zbog straha da se ne bi povredio i tako ugrozio karijeru. (pretpostavka) Ako je mmoja pretpostavka tačna, onda je to krajnje primitivno razmišljanje, jer ime se stiče igrama u reprezentaciji, a ne u klubu.
Pa setite se Noleta,, koji kao klinac kaže da mu je cilj da bude broj 1. To je i postigao, a ono drugo (novac) je došlo samo. Ko god je to drugo stavio na prvo mesto, propao je. (kao Darko Miličić npr)
КUPUJEMO STVARI, KOJE NAM NE TREBAJU

SA PARAMA KOJE NEMAMO

S JEDNIM JEDINIM CILJEM

DA FASCINIRAMO LJUDE KOJE NE VOLIMO

Miomir21
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 4
Придружен: 12 Сеп 2012, 10:43

Порукаод Miomir21 » 21 Сеп 2012, 15:30

Bitan je plasman!!!