VIŠE OD IGRE

Domaći i strani...

Уредник: ignja

Корисников грб
ignja
~ moderator ~
~ moderator ~
Поруке: 6226
Придружен: 20 Мај 2010, 10:38
Место: tamo daleko

VIŠE OD IGRE

Порукаод ignja » 08 Окт 2015, 08:45

Iako fudbal nije moj sport, pogotovo kada očajno lošu igru prate isto takvi rezultaati-logično, onda je isto tako logično (kod mene) da nemam preveliko interesovanje za domaći fudbal. Ipak.........
Večerašnja utakmica ( ako bude odigrana) je više od igre, gde je sport u drugom planu.
Danas u svetu caruje antilogika, gde ono što ti se čini nemogućim, postaje pravilo, malte ne Zakon.
Tako je bilo u Beogradu, kako će biti večeras videećemo............ili čuti
КUPUJEMO STVARI, KOJE NAM NE TREBAJU
SA PARAMA KOJE NEMAMO
S JEDNIM JEDINIM CILJEM
DA FASCINIRAMO LJUDE KOJE NE VOLIMO

Корисников грб
ignja
~ moderator ~
~ moderator ~

Re: VIŠE OD IGRE

Порукаод ignja » 08 Окт 2015, 23:21

ignja пише:Iako fudbal nije moj sport, pogotovo kada očajno lošu igru prate isto takvi rezultaati-logično, onda je isto tako logično (kod mene) da nemam preveliko interesovanje za domaći fudbal. Ipak.........
Večerašnja utakmica ( ako bude odigrana) je više od igre, gde je sport u drugom planu.
Danas u svetu caruje antilogika, gde ono što ti se čini nemogućim, postaje pravilo, malte ne Zakon.
Tako je bilo u Beogradu, kako će biti večeras videećemo............ili čuti

Srbija u nadoknadi nokautirala Albaniju!

Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je Albaniju u Elbasanu sa 2:0, u pretposlednjoj utakmici u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2016. godine.
Слика

Osim očekivanog zviždanja himni Srbije i skandiranja „UČK“ sa tribina u pojedinim momentima, nije bilo ozbiljnijih incidenata pre i tokom utakmice.

Što se tiče fudbala, nije viđeno mnogo. Oba tima su zbog velikih tenzija igrala izuzetno oprezno, pa tokom 90 minuta na terenu nije viđena praktično nijedna prava prilika. Nije tokom 90, ali jeste u nadoknadi.

Prvo je Aleksandar Kolarov pogodio u 91. minutu posle idealne asistencije Adema Ljajića, a tri minuta kasnije i Ljajić je pogodio posle odlične kontre i maestralnog poteza.

SA PARAMA KOJE NEMAMO

S JEDNIM JEDINIM CILJEM

Корисников грб
ignja
~ moderator ~
~ moderator ~

Порукаод ignja » 09 Окт 2015, 10:09

Meni je sinoćna utakmica mnogo toga rekla. Oni Albanjerosi nisu napravili nikakav ekces, ne zato što su sportski orijentisani, ili nas vole. Već zato da ne naude svcjoj reprezenntaciji. Naš ččovek je u prošlosti radio uvek suprotno od ovoga. Mi smo pobedili na sportskom terenu, ali Albanjerosi su nam očitali lekciju.

SA PARAMA KOJE NEMAMO

S JEDNIM JEDINIM CILJEM