GLUPOST

Domaći i strani...

Уредник: ignja

Корисников грб
ignja
~ moderator ~
~ moderator ~
Поруке: 6303
Придружен: 20 Мај 2010, 10:38
Место: tamo daleko

GLUPOST

Порукаод ignja » 01 Феб 2012, 13:23

Nešto mi se ovih dana po glavi vrzmaju razne misli, njih su pokrenuli uspesi naših sportista ovih dana.
Živimo u zemlji u kojoj vlada sistem (politički), koji ne postoji nigde u svetu. Kakvo nam je stanje u državi takvo je u sportu. Medalje i svetske lovore osvajaju: vaterpolisti , rukometaši, teniseri, teniserke, odbojkaši i odbojkašice, itd, a ovaj narod "seče vene" za jebenim fudbalerima, koji nisu nikad ništa uradili, niti će (sve dok kriminalci sede u upravama).
Povod za ovaj moj post je još mi je u glavi slika jednog događaja koji je prenosila tv.
ELEM:
Gosti u studiju bili su: jedan univerzitetski profesor, Marko Pantelić - fudbaler i još dvojica gostiju. Davno je ta emisija bila, pa se i ne sećam imena ostalih gostiju, nego samo Marka t.j. njegovih izrečenih gluposti.
Profesor intelektualac, je zamerio što se malo ulaže u talente, koji svojom genijalnošću mmogu doprineti mnogo društvu, već se ulaže u neke oblasti, koje su totalni promašaj, i tu je pomenuo i fudbal.
E onda reč uzima Panta............
Hej on polupismeni mediokritet očitao je takvu llekciju (frljajući se glupostima) da je profesor do kraja uglavnom ćutao (što je i normalno kada nemaš sa kim da razmenjuješ mišljenja). Argumenti pante su koji novac se vrti u fudbalu...........I ne bih ja te gluposti komentarisao, jer veća glupost od izrečene je samo akko nju komentarišeš.
Samo ovo.........kad bi novac b io jedina mera vrednnostti, mafija bi po Pantinim KRITERIJUMIMA BILA RESPEKTIBILNA OBLAST. ŠTO OVDE I JESTE.
Dođe vreme kad pametan zaćuti, glup progovori, a fukara se obogati.

Ovo sam upravo pročitao, uklapa se u priču koju sam izneo:

A nekoliko dana pre toga ja sam cekala na red u apoteci I ispred mene je trazio lekove jedan starac u grombi kaputu I starim cipelama koje je bio izglacao ostatkom Ilirija imalina, I kad je cuo koliko je lek poskupeo, najpre je brojao pare drhtavom rukom u svom izandjalom novcaniku, a onda se izvinio rekavsi da nema dovoljno.Oni iza nas u redu su negodovali sto cekaju I neko je dobacio:” ‘ajde deda ili umri ili pozuri” nasta se ceo red nasmejao.A on je gledajuci u daljinu samo posao ka izlazu.Ja sam onda kupila dva leka za njega I istrcala napolje da mu ih dam.On me je pogledao ocima bez nade, ali sa sjajem svog bivseg zivota I bilo ga je sramota, videlo se.Ali ja sam mu kazala:“Uzmite gospodine, molim vas, mog oca vise nema, pa neka ovo bude kao da je za njega”“Hvala ti sine” prozborio je a suzicom u svom starom, penzionerskom oku, I kao da se pravda izgovorio:“Ja sam profesor Srpskog”. Kao da se Pravda.
Inteligencija tako završava u ovoj jebenoj državi, dok polupismeni majmuni, čak ismevaju i ponižavaju takve ljude.
Tekst je napisala Jelena Tinska.
КUPUJEMO STVARI, KOJE NAM NE TREBAJU
SA PARAMA KOJE NEMAMO
S JEDNIM JEDINIM CILJEM
DA FASCINIRAMO LJUDE KOJE NE VOLIMO

Корисников грб
ignja
~ moderator ~
~ moderator ~

Порукаод ignja » 28 Феб 2012, 10:16

Sramota ONE govnare bi prenosil.Zemlja koja sve radi da pokaže da je gubitnik
Kada bi ONI igrali sa Tasmanijom prijateljski meč u Patagoniji televizija b i to direktno prenosila, jer nacija (ovi ulovljeni na bućku) uživa kad gubi.

OVO SAM NAPISAO REVOLTIRAN, ZBOG TOGA ŠTO EVROPSKE I SVETSKE PRVAKE U VATERPOLU NISU PRENOSILI U NEKIM UTAKMICAMA, A DA SAM BIO U PRAVU DOKAZ JE DANAS SA KIPRA (HEJ) PRENOSE VRLO VAŽNU $$$%$$$$###### UTAKMICU PROTIV JERMENIJE (HEJ). E PA UMREĆU AKO NE GLEDAM LJUBIMCE NACIJE.
KAKVA NACIJA, TAKVA I REPREZENTACIJA,.

SA PARAMA KOJE NEMAMO

S JEDNIM JEDINIM CILJEM

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20436
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 28 Феб 2012, 12:03

"Samo su svemir i ljudska glupost beskonačni"

Albert Ajnštajn

Корисников грб
ignja
~ moderator ~
~ moderator ~

Порукаод ignja » 28 Феб 2012, 14:18

Sky Seeker пише:"Samo su svemir i ljudska glupost beskonačni"

Albert Ajnštajn

:yee :ok

SA PARAMA KOJE NEMAMO

S JEDNIM JEDINIM CILJEM

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20436
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 29 Феб 2012, 15:47

Lepo je čuti komentar na RTS:

Srbija je ostavila bolji utisak...

Napomena:
Srbija igra protiv Kipra.
Prvo poluvreme - 0:0

Корисников грб
ignja
~ moderator ~
~ moderator ~

Порукаод ignja » 01 Јун 2012, 01:33

Moram da prokomentarišem one nebuloze komentatatora fudbalske utakmice Francuska- Srbija................‚Ljudi..............kakve provale glupostti. Jedna Š reprezentacija ima tv reportera, koji prenose utisak iz svlačionice, malte ne reporter ih prati u wc i prenosi nam kakvu stolicu imaju. Onda reporter majavljuje spektakl $$$%$$$$###### , i ljubimci naccije, istrčavaju na teren, da b i ih Francuzi ladno napičili..........ali to ne smeta reportera u njegovom uživanju "spektakla", gde nastavlja sa lupanjem.......kako je novi selektor uneo novine i kako ćemo se sigurno kvalifikovati na SP.
sKLONITE VIŠE TE IDIOTE, KOJI VREĐAJU INTELIGENCIJU NORMALNOG ČOVEKA.

SA PARAMA KOJE NEMAMO

S JEDNIM JEDINIM CILJEM

Viktorr
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 5
Придружен: 12 Јун 2012, 15:48

Порукаод Viktorr » 20 Јун 2012, 10:38

Sky Seeker пише:Lepo je čuti komentar na RTS:

Srbija je ostavila bolji utisak...

Napomena:
Srbija igra protiv Kipra.
Prvo poluvreme - 0:0
Jako duhovito!

Jozica80
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 4
Придружен: 04 Јул 2012, 15:28

Порукаод Jozica80 » 09 Јул 2012, 14:37

Trebalo bi napraviti Show za TV voditelje nogometa, kao i za sve ostalo sto radimo.

Корисников грб
ignja
~ moderator ~
~ moderator ~

Порукаод ignja » 09 Јул 2012, 14:42

ignja пише:
Sky Seeker пише:"Samo su svemir i ljudska glupost beskonačni"

Albert Ajnštajn

:yee :ok

kad nešto bolje razmislim.........za svemir baš i nisam siguran

SA PARAMA KOJE NEMAMO

S JEDNIM JEDINIM CILJEM

Корисников грб
ignja
~ moderator ~
~ moderator ~

Порукаод ignja » 22 Јул 2014, 21:10

DRULOVIĆ: Nekima u FSS nisam bio najbolje rešenje, Advokat ne poznaje Srbiju
Слика
Šta da se radi, takav je njihov izbor, pojedincima nisam bio najbolje rešenje – izjavio je Drulović, otkrivši da ga mnogi zovu da iskažu razočaranje što Fudbalski savez Srbije nije njemu ukazao poverenje
Advokat jeste iskusniji od mene, ali ne poznaje Srbiju, nije emotivno vezan za Srbiju kao što sam ja. U pitanju je totalno drugačiji mentalitet. Zato smatram da stranac nije dobro rešenje za nas – rekao je Drulović i isključio mogućnost da Advokatu bude pomoćik.

Da se ja pitam Tole ne bi mogao da bira ni baba seru u javnom toaletu, a kamoli.......Ali umro je naš fudbal odavno, i da komentarišem poteze tamo nekih nafatiranih mediokriteta ne pada mi napamet. Pare nemam kao oni, ali Bogu hvala imam ono najvažnije, glavu i ono u njoj. Za razliku od njih..............njega

SA PARAMA KOJE NEMAMO

S JEDNIM JEDINIM CILJEM