Ljubavne sms poruke

...i ostale animacije.

Уредник: nanana

Корисников грб
nanana
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8514
Придружен: 18 Јун 2008, 12:07
Место: Srbija

Ljubavne sms poruke

Порукаод nanana » 20 Јун 2008, 12:46

LJUBAVNE SMS

- Kad se na nebu raspu zvjezde i jedna proviri kroz prozor tvoj, zatvori svoje umorne
oci i lijepo spavaj andjele moj. Poruku nam salje Marina!

- Saljem ti tajne poruke na krilima vetrova, ali ne znam da li prolaze pored rajskih
vrtova, da bi nasle put do tebe ANDJELE MOJ ! ! ! Poruku nam salju Goca i Bogdan!

- PAZNJA! Ova poruka prenosi srecu i dobro raspolozenje! Dakle, makar na trenutak uzivaj u osecaju da neko uvek misli na tebe... Poruku nam salje Makica!

- Ja sam ljubavni virus i nalazim se u tvom kompjuteru i necu izaci iz njega dok ti ne
izades samnom... Poruku nam salju Tamara, Milena i Ana!

NOVA - Ti na jednom ja na drugom kraju kao andeli u nebeskom raju. Andeli se sastaju sa bogom, a nadam se da cu se i ja sastati sa tobom....

Слика
SAMO HRABRI VOLE,
A BUDALE CEKAJU DA
BUDU VOLJENE

Слика

Корисников грб
nanana
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод nanana » 26 Јун 2008, 13:33

Mesec u tvom oku jos uvek sja, jer na tebe stalno mislim ja, jer samo nebo moze da zna, ti si moja zvezda koja sja.

Pokusali su da zavire u vecnost, ali su odustali zbog tisine. Pokusaj da zaviris u moje srce, ali nemoj da odustanes ako cuti, tisina je nekada vrednija od reci.

Poslacu ti vjetar da ti miluje kosu, za svako novo jutro poslacu ti rosu, poslacu ti mjesec u mraku da ti sja, a sto se tice poljupca to cu licno ja...

Daljina nas dijeli a ljubav spaja, al' ipak je tesko bez tvog zagrljaja. Daljina nas dijeli a samoca boli, ipak je lakse kad te neko voli...

Noc je pala, ugasijo se dan, nema te kraj mene ali svrati u moj san. Ruke moje traze, srce te moje zove, nedostajes mi sreco i noci ove.

Ja sam maji civ u tvom tejefonu. Dosao sam putem pojuke da ti kazem da te puno vojim. Ako ti meni ne kazes isto - pojescu i tebe i tvoj tejefon!

Od ljubavi oslepeo od saveta ogluveo od cekanja pregoreo al samo tebe voleo za mene najsladja si laz i od svih najskuplji moj hir samo za tebe srce zna ti mojoj dusi krades mir.

Mislim na tebe, polako dremam, nemogu da zaspim, jer tebe nemam!

Napisacu na svim ciglama i molicu Boga da te jedna od njih tresne po glavi pa ces tek tada osetiti kako boli kad ti nedostaje neko koga volis!

Bori se za srecu za ono sto volis, ono sto zelis nikad nemoj da delis.Ne brini za druge, drugi ce se snaci ali ljubav poput moje nikad neces naci!

Ako te neko voli, voli i ti njega, kajaces se sutra zbog svega! Kad nekog volis, iskreno ga voli, nemoj da ga lazes jer to stvarno BOLI!

Klizila je niz obraz i na usnu je stala, bila je tako vrela i tako mala, u njoj se skrivala tuga, u njoj su usnule boli, ta je suza znala da te srce voli!

Kad se na nebu pojave zvezde i jedna proviri kroz prozor tvoj, zatvori tvoje oci plave i lepo spavaj andjele moj.

U tihoj noci dok srce strepi, seti se mene andjele lepi. Ako te rastuze zvuci gitare i zivot ti tesko krene, seti se da imas mene!

Osecam u ovoj noci, da letim imam moci, do meseca cu poleteti moci, samo da jos jednom poljubim tvoje oci.
SAMO HRABRI VOLE,

A BUDALE CEKAJU DA

BUDU VOLJENE

Слика

Корисников грб
nanana
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод nanana » 26 Јун 2008, 13:37

: Voleti tebe znaci mastati, mastati o tebi znaci patiti, a sve moje patnje prepisujem tebi jer te volim.

Ti na jednom ja na drugom kraju kao andeli u nebeskom raju. Andeli se sastaju sa bogom, a nadam se da cu se i ja sastati sa tobom....

: Kad pomislim na tebe, ostajem bez daha i znaj da te volim bez imalo straha, volim ovo vrijeme sto gledam pred sobom, volim te sreco bez obzira sto nisam sa tobom.

: Ne dozvoli da neki pogresni ljudi udju u tvoj zivot i pomute bistrinu tvojih ociju, nateraju da volis ono sto oni vole i da zaboravis ono sto oni nemaju - mene!

: Najteze je cekati onog ko nece doci, jer daljina je razlog da se ne vidimo, ali ne i da se zaboravimo. Veruj mi samo ovo: i samoca je lepa u mislima sa tobom!

: Meni je dovoljno samo malo mesta u tvom srcu, ako ga nemas molim te izbaci nekog!

Necu ti pozeleti moj zivot - tuzan je, ni moju srecu - nemam je, ni moje snove - prazni su, ni moja osecanja - bolna su! Pozelecu ti srce kao moje jer ono zna da voli

: Ma sta da se desi danas ja cu biti ona od juce koja te ceka sutra! Zato sto si takav kakav si!

: Mnogo boli kad ti je u mislima neko ko nezna da voli, neko ko nezna da pati, neko ko ti uzme ljubav, a nezna da ti vrati!
: Kada volis, voli srcem ludo. Kada si tuzan ti zatrazi cudo. Pomisli na mene, ja ci biti cudo, a kada me zavolis, voleces me ludo!
: Na nebu stoje dve zvezde. Sjaje tako blizu jedna drugoj, a u stvari su tako daleko jedna od druge kao ti od mene.

Nije ljubav samo onda kad su zajedno dvoje, nije ni onda kada se slatke usne spoje. Ljubav je tezina srca koja jako boli. Zato uvek ostaj veran onom ko te voli.

Tesko je voleti a ljubav kriti, u srcu plakati a nasmejan biti. Tesko je umreti kad nista ne boli, a najteze je zaboraviti onog koga srce VOLI!!

Tesko je kada si dusa ne shvacena, kada volis a ljubav ti nije uzvracena,kada od snova tvojih ostanu samo zgarista, kad ti neko znaci sve a ti njemu nista!

: Nocas se nesto sprema ti si kraj mene iako te nema, osecam ti usne tvog dodira moc ljubavi moja zelim ti laku noc.

Bol nije bol kad se srce stisa, kad ti nisi tu ni kisa vise nije kisa, ni ljubav nije ljubav kad se usne spoje, ni usne nisu usne ako nisu tvoje!
SAMO HRABRI VOLE,

A BUDALE CEKAJU DA

BUDU VOLJENE

Слика

Корисников грб
nanana
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод nanana » 27 Јун 2008, 11:39

Ti si ''srce'' što se jutrom budi,
ti si moja ''nada'' za ovaj život ludi,
ti si ono ''jedno'' do čega mi je stalo,
da te ceo život imam, bilo bi mi malo

Nezdravo, neshvatljivo, totalno, nezamislivo,
nemoguce, nenormalno, ludo, carobno, krajnje,
neodoljivo, famozno, iskreno TE VOLIM.

Zaviri u moje srce,
osetićeš tople zime.
Pogledaj u moje usne,
pročitaćeš svoje ime!

Šaljem ti dušu,nije za sreću
niti za lepotu,
već da se setiš nekad u životu.
A da me se setiš
to te ne zadužujem,
Ti me zabotavi ako to zaslužujem...

Ako na ulici sretneš čoveka u crvenom odelu
Koji pokušava da te strpa u svoj džak
Ne boj se
To samo Deda Mraz ispunjava moju novogodišlju želju!

Primi ovu poruku od osobe
Koja je romantična
Pomalo praktična
Za ljubav fantastična,
Koja nekad zaboravi sebe
Al uvek misli na tebe!

Da li znaš šta osećam prema tebi?
Đavoli bi rekli da je to paklena patnja
Anjeli da je nebeska svetlost
A ljudi.... ljudi znaju da je to ljubav....

Ti me pitaš koga volim
Evo da ti odgovorim
Brzo čitaj prva slova
Evo tebi odgovora!

Naučili su me da dan ima 24 časa
Čas 60 minuta
Minut 60 sekundi
Ali me niko nije naučio da sekunda bez tebe
Znači Večnost!

Trebaš mi kao zori sunce
kao telu srce
kao kiši kap
kao Suncu zrak
kao plimi oseka
kao tišini buka
kao krv veni
kao...ti MENI!!!

Imam veliki problem,
ustajem često noću,
ne mogu da spavam,
plaše me razna čudovišta,
bojim se mraka,
ne znam šta ću sa sobom,
mogu li zato da
spavam sa tobom?

Znaš li gde se nalazi najdalji kamen u najdubljem okeanu?
A najdalja zvezda u svemiru?
E toliko +2cm te volim

Za svet si ti samo jedna osoba,
ali za mene - TI SI CEO SVET!!!

Telefon ti zvoni-to te ja budim!
Daleko si od mene,a zelim da te ljubim,
treba da shvatis da zelim da te imam,al`
nisi kraj mene pa te samo cimam!

Trazi mi zivot-tebi cu ga dati,
trazi da umrem-srce ce mi stati,
al nikad ne trazi da odes od mene
jer umesto krvi teces mi kroz vene!

Volim nacin na koji se smejes,
volim kako me volis.Nemoj
niceg da se bojis,jer volim
nacin na koji postojish!

Kad budes u samoci,
kad ti budu duge noci,
ti otvori prozor svoj jer
ja ti saljem poljubac moj!

Upisi u srce ime moje,
neka te vodi kroz snove tvoje,
neka te cuva od svake boli i
neka ti kaze da samo tebe voli!
SAMO HRABRI VOLE,

A BUDALE CEKAJU DA

BUDU VOLJENE

Слика

Корисников грб
nanana
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод nanana » 27 Јун 2008, 19:33

Ako je grijeh sto te volim neka mi se to nikada ne oprosti...

Ako je ljubav droga, onda sam ja najveci narkoman!

Ako me ikada budes izgubio, potrazi me u vrtlogu vremena, jer sam se vjerojatno tamo izgubila - trazeci tebe!!!

Ako me ikada budes napustio... smijem li onda poci sa tobom??

Ako me ikada budes ostavila ostavi me na kisi da ne placem sam.

Ako me ikada zaboravis, ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili!

Ako me volis, ne pricaj nikome. Ako me zelis, ne daj me nikome. Ako me ljubis, ljubi me njezno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce, oprosteno ti je!!!!

Ako negdje postoji sjaj onda je on u tvojim ocima. Ako negdje postoji bol onda je to zivot bez tebe. Ako je itko na ovom svijetu voljen onda si, vjeruj mi, ti!

Ako nekog iskreno volis, nemoj ga zeznut, znaj da to boli.

Ako netko uspije na suncu kockom leda ispisati tvoje ime, onda cu mu priznati da te voli vise od mene!!!

Ako odem u nebo prije tebe, na svaku zvijezdu cu napisati tvoje ime, tako ce svi andjeli znati koliko mi znacis...
SAMO HRABRI VOLE,

A BUDALE CEKAJU DA

BUDU VOLJENE

Слика

Корисников грб
nanana
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод nanana » 27 Јун 2008, 19:34

ko postoji sjaj on je u tvojim ocima, ako postoji radost to je susret sa tobom, ako postoji tuga to je zivot bez tebe, ako je itko voljen to si ti!

Ako se ikada pozelis javiti, javi se, sve je ostalo isto i broj i adresa...samo mi je ime promijenjeno, jer otkad si ti otisao iz mog zivota, moje ime je tuga.

Ako si daleko nista ne smeta, vjecna ljubav ostaje i da si nakraj svijeta.

Ako te ikada budem zaboravila bit ce to posljednji dan u mom zivotu...

Ako te gnjavim zovi 92, ako te prestrasim zovi 93, ako te povrijedim zovi 94, a ako me zelis nazovi moj broj

Ate zaboli proslost na mene pomisli bar, jer bili smo bili nekad najljepsi par...

Ako ti gorko zaplace oko, ako te netko povrijedi duboko, ako ti ikad zadrhti dusa, ako nema tko da te slusa, ako ikad vrisnes u snu nazovi me i JA BIT CU TU.

Ako treba ugasit cu svijecu i sunce i mjesec i zvijezde. Ako treba porusit cu mostove, unistiti proslost, otici u nepovrat samo zbog tebe.

Ako volis nemoj kriti jer nije zabranjeno zaljubljen biti.

Ako voljeti znaci zivjeti, onda voljeti tebe znaci zivjeti vjecno.

Ako zadrzis ovu poruku - VOLIS ME, ako je ignoriras - OBOZAVAS ME, ako ne odgovoris - ZELIS ME, ako odgovoris - NE MOZES BEZ MENE...

Andjele, sklopi okice i u tami noci pronadji svjetlo mjesecine da ti obasja snove i u njih dovede one zbog kojih se vrijedi sutra buditi!

Baci casu visoko, past ce na tlo. Baci kamen u vodu, dodirnut ce dno. Baci granu u vatru, izgorjet ce sva. Baci mene od sebe, umrijet cu ja.

Bez tebe je sve nista, a sa tobom je nista sve!

Bila bih postelja u kojoj spavas i jastuk na kojem se budis, zvijezda koju sanjas, suza kada places, osmjeh kad se smijes, usinila bi sve samo da sam uz TEBE!

Bog je svim andjelima dao krila osim tebi, jer nije zelio da mu najljepsi odleti!
SAMO HRABRI VOLE,

A BUDALE CEKAJU DA

BUDU VOLJENE

Слика

Корисников грб
nanana
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод nanana » 24 Окт 2008, 10:31

*Volela bih da te imam kraj sebe da se budim i samo tvoje usne da ljubim Moje srce izdrzace i najgore dane ali tako to ide svakom ce da svane Ali nece izdrzati ako me prevaris, za to te krivim, srce ce puci i ja prestajem da zivim. Tvoje usne sanjam osetim i ljubim ne bi zelela ljubavi da te izgubim

*Volela bih da se nase usne spoje, voljela bih da smo srecni oboje, da se duse nase istinski zavole, i da se do smrti nikad ne razdvoje.

*Volela bih da sam najneznija misao u tvojoj noci, drhtaj tvog srca u samoci. Volela bih da sam sreca u tvojim danima i tiha ljubavna pesma u tvojim snovima!

*Volela bih da sam suza koja ce tvoje lice
umivati Voljela bih da sam vjetar, koji ce
ti suze brisati. Voljela bih da sam kisa,
koja ce ti sestra biti. Voljela bih da sam
sunce, koje ce te svuda grijati. Voljela bih
da sam leptir, sa kojim ces ti pricati. Voljela
bih da sam slavuj, koji ce ti pjesme pjevati.
Voljela bih da sam vila, koja ce ti u svemu
pomoci. Voljela bih da sam s'stobom, da sam
tobom zivot djelim...

Godine idu,sta nam zivot znaci?Zajedno smo bili bolji I jaci.Ali zivot nisu snovi puni zelja,znaj da do smrti u meni imas prijatelja.

*Godine ce proci i nestace tvoj trag
nijedan mi nece biti ko ti drag
Cijela vjecnost malo mi je da bi moja ceznja prosla
od kada si ti otiso prava ljubav nije dosla

*Godinu dana nisam te video nasao sam drugu a sta sam mogao- proslo vreme za dileme lltanju je mome kraj BILA SI MOJA I BICES PONOVO JOS NIJE KASNO

*Godinama, tebe sam cekala uzalud se nadala a ti nisi bio tu
Nisi htjeo ili nisi smjeo Sad dolazis Lijepe reci govoris
Njezno me mazis Pored sebe trazis Samo znaj Nece biti lako
I ti ces da patis Svoje grjehe da platis Sve sto sam ja prebrodila
Davno nekada Tebi se vraca To se zove osveta Moja pobjeda
Tvoje ljubavi provera I kad se dobro namucis Ako me zasluzis
Ja cu ti se predati I samo tebe voljeti

*Da li ce osvanuti jutro da kada otvorim oci ti budes ono prvo sto cu videti, prvo sto cu dodirnuti, prvo sto cu poljubiti za dobro jutro? Kazi mi da znam, jer znas li koliko je surovo ziveti u nadi da ce taj dan doci?!

*Dali znas kako je kad se za nekog svim dusom boris,kad ga u ocima za malo ljubavi molis,kad poslednji otkucaj svog srca das,kako je to dali znas?

*Da li znas kako je kada nekoga volis,kad ga u ocima za malo ljubavi molis,kad poslednji otkucaj srca das,kako je dali znas?

*Da li znaš da nocima sam plakao Zbog svega što se desilo izmedu nas Da li znaš da srce boli me još uvek A mnogo vremena je prošlo mnogo vremena je iza nas Da li znaš .

*Da li znas da me je svaki tvoj zagrljaj cinio jacom, svaki tvoj poljubac pa makar i u obraz cinio tvojom a svaki pogled tvojih plavih ociju obarao na tlo gdje evo sada stojim i pokusavam zamisliti svoj zivot bez tebe. Ni jedan drugi prije tebe nije uspio da me zagrli tako cvrsto da sva zadrhtim i osjetim neku toplinu u dusi. Svaki tvoj zagrljaj bio je put do tvoga srca pa bi onako njezno naslonila glavu na njega i slusala svaki njegov otkucaj. A svaki mi je davao neku snagu i uvjek bi uspjela nastaviti dalje.

*Dali znas kako suze teku, dali znas kako oci peku kada gubis onog koga ljubis i kad molis onog koga volis.
*Da li znas kako oci peku, da li znas kako suze teku, kada gubis onog koga ljubis i kad molis onog koga volis.

* Da li znas da me jos uvijek bolis, iako me vise ne volis! Da li znas da su moje misli uvijek s tobom, iako si mi odavno rekao zbogom! Da li znas da si mi bio sve.

*Dali bi mi zvezdu poklonio sjajnu,dali bi mi poverio neku svoju tajnu,dali bi voleo kad bih ti u narucje pala,izvini pitanja su neukusna sala.

*Da li je stvarnost toliko gorka?
Da li je sreca daleko od mene?
Da li je ljudski voleti nekog,
kad znas da on ne voli tebe?

*Da li verujes u ljubav na prvi pogled ili da proseta ispred tebe jos jednom?

*Da li mi se cini ili si ti onaj tip iz mojih snova???

*Da li na svetu postoji nesto tako dobro kao sto smo mi??

*Da li vam se nekada desilo da ze zaljubite u najboljeg druga? Verovatno jeste! Nesvesno ste se zaljubili u njega, ni sammi ne znate kako! Stalno ste u njegovoj blizini ali on ne zna za vasa prava osecanja! Misli da ga vi volite kao najboljeg druga, ni ne sanja za vasa prava osecanja! Jos zamislite sa njeme ste od prvog razreda osnovne! Znate sve o njemu! Tacno znate kada je srecan a kada je lose! Ali i pored svog tog saznanja ne mozes da mu priznas za svoja osecanja! Jer ipak je bolje da ostanete najbolji drugovi nego da to dugogodisnje prijateljstvo jednom ljubavnom izjavom! Mozda i vremenom nesto bude izmedju vas! Nista nije nemoguce! ZNAJTE DA NADA POSLEDNJA UMIRE! NIKADA NE RECI NIKADA NADAJ SE DA NESTO NA KRAJU MOZE BITI IZMEDJU VAS I DA MOZE DA SE RODI OGROMNA LJUBAV!!!

*Dali se sjecas dragi kad smo se prvi put sreli,
poklonio si tada meni jedan poljubac vreli.
Susret je bio divan u sumraku u tami kao
buket mirisnog cvjeca bili smo sasvim sami.
Ti pruzio si ruku u zagrljaj mene si zvao
dodi silno te volim samo si reci znao.
Srce me prevari tad,
u zagrljaj podjoh tvoj
Za ljubav laznih rijeci izgubi ponos svoj.

*Da li si toliko ponosan ili ti bas nista nisam znacila.

SAMO HRABRI VOLE,

A BUDALE CEKAJU DA

BUDU VOLJENE

Слика

Корисников грб
nanana
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод nanana » 24 Окт 2008, 10:32

*Volela bih da te imam kraj sebe da se budim i samo tvoje usne da ljubim Moje srce izdrzace i najgore dane ali tako to ide svakom ce da svane Ali nece izdrzati ako me prevaris, za to te krivim, srce ce puci i ja prestajem da zivim. Tvoje usne sanjam osetim i ljubim ne bi zelela ljubavi da te izgubim

*Volela bih da se nase usne spoje, voljela bih da smo srecni oboje, da se duse nase istinski zavole, i da se do smrti nikad ne razdvoje.

*Volela bih da sam najneznija misao u tvojoj noci, drhtaj tvog srca u samoci. Volela bih da sam sreca u tvojim danima i tiha ljubavna pesma u tvojim snovima!

tobom zivot djelim...

Godine idu,sta nam zivot znaci?Zajedno smo bili bolji I jaci.Ali zivot nisu snovi puni zelja,znaj da do smrti u meni imas prijatelja.

*Godinu dana nisam te video nasao sam drugu a sta sam mogao- proslo vreme za dileme lltanju je mome kraj BILA SI MOJA I BICES PONOVO JOS NIJE KASNO

*Da li ce osvanuti jutro da kada otvorim oci ti budes ono prvo sto cu videti, prvo sto cu dodirnuti, prvo sto cu poljubiti za dobro jutro? Kazi mi da znam, jer znas li koliko je surovo ziveti u nadi da ce taj dan doci?!

*Dali znas kako je kad se za nekog svim dusom boris,kad ga u ocima za malo ljubavi molis,kad poslednji otkucaj svog srca das,kako je to dali znas?

*Da li znas kako je kada nekoga volis,kad ga u ocima za malo ljubavi molis,kad poslednji otkucaj srca das,kako je dali znas?

*Da li znaš da nocima sam plakao Zbog svega što se desilo izmedu nas Da li znaš da srce boli me još uvek A mnogo vremena je prošlo mnogo vremena je iza nas Da li znaš .

*Da li znas da me je svaki tvoj zagrljaj cinio jacom, svaki tvoj poljubac pa makar i u obraz cinio tvojom a svaki pogled tvojih plavih ociju obarao na tlo gdje evo sada stojim i pokusavam zamisliti svoj zivot bez tebe. Ni jedan drugi prije tebe nije uspio da me zagrli tako cvrsto da sva zadrhtim i osjetim neku toplinu u dusi. Svaki tvoj zagrljaj bio je put do tvoga srca pa bi onako njezno naslonila glavu na njega i slusala svaki njegov otkucaj. A svaki mi je davao neku snagu i uvjek bi uspjela nastaviti dalje.

*Dali znas kako suze teku, dali znas kako oci peku kada gubis onog koga ljubis i kad molis onog koga volis.
*Da li znas kako oci peku, da li znas kako suze teku, kada gubis onog koga ljubis i kad molis onog koga volis.

* Da li znas da me jos uvijek bolis, iako me vise ne volis! Da li znas da su moje misli uvijek s tobom, iako si mi odavno rekao zbogom! Da li znas da si mi bio sve.

*Dali bi mi zvezdu poklonio sjajnu,dali bi mi poverio neku svoju tajnu,dali bi voleo kad bih ti u narucje pala,izvini pitanja su neukusna sala.

*Da li vam se nekada desilo da ze zaljubite u najboljeg druga? Verovatno jeste! Nesvesno ste se zaljubili u njega, ni sammi ne znate kako! Stalno ste u njegovoj blizini ali on ne zna za vasa prava osecanja! Misli da ga vi volite kao najboljeg druga, ni ne sanja za vasa prava osecanja! Jos zamislite sa njeme ste od prvog razreda osnovne! Znate sve o njemu! Tacno znate kada je srecan a kada je lose! Ali i pored svog tog saznanja ne mozes da mu priznas za svoja osecanja! Jer ipak je bolje da ostanete najbolji drugovi nego da to dugogodisnje prijateljstvo jednom ljubavnom izjavom! Mozda i vremenom nesto bude izmedju vas! Nista nije nemoguce! ZNAJTE DA NADA POSLEDNJA UMIRE! NIKADA NE RECI NIKADA NADAJ SE DA NESTO NA KRAJU MOZE BITI IZMEDJU VAS I DA MOZE DA SE RODI OGROMNA LJUBAV!!!

Srce me prevari tad,
u zagrljaj podjoh tvoj

SAMO HRABRI VOLE,

A BUDALE CEKAJU DA

BUDU VOLJENE

Слика

Корисников грб
nanana
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод nanana » 24 Окт 2008, 10:32

tobom zivot djelim...

Srce me prevari tad,
u zagrljaj podjoh tvoj

SAMO HRABRI VOLE,

A BUDALE CEKAJU DA

BUDU VOLJENE

Слика

Корисников грб
nanana
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод nanana » 31 Окт 2008, 17:18

I
1.Iz drugarstva se stvara ljubav,hajde da budemo drugovi.

*Iz ociju suze kaplju,usne tvoje ime sapcu a srce boli stoga ,sto te ludo voli.

*Iz dana u dan mislim na tebe,i nadam se da cu sutra moci bez tebe,da mi neces vise nedostajati,da moje usne nece vise tvoje zeleti.Secam se trenutaka kada smo zajedno bili,kada smo se beskrajno voleli ni na kraj pameti nam nije bilo da cemo se ikada rastaviti!

*Iz daljine moje te usne zovu, ja uzalud proklinjem sudbinu svoju, proslost za mene bila je sreca, ali se ugasila k'o goreca svjeca...

*Iz *zavoda za zaljubljene* vas obavestavaju da u ovom trenutku nekome neizmerno nedostajete,zato vas molimo da uzvratite poruku na ovaj broj,hvala.

2.Ima nesto teze od smrti,ostati ziv I znati da je ljubav umrla.

*Ima nesto u tvojim ocima zbog kojih ne spavam nocima,ima nesto u osmehu tvom ,ja te zelim snagom svom,zbog tebe mi srce bolno pati,napisi nesto pa mi vrati.

*Ima trenutaka kada zelis a zelja nije ostvarena,kada volis a ljubav nije uzvracena,kada places a suze ne mogu poteci,kad ono sto srce oseca usne ne mogu reci.

*Ima jedna livada gde magarci pasu, ko ne zna za ljubav spada u tu rasu

*Imali me u tvom srcu,u tvojim mislima,na tvom jastuku u tvom toplom snu,ima li me ili da dodjem?

*Imali sta Ljepse od tvoga osmjeha? imali sta slade od tvoga dodira ? imali sta lude od tvoga poljubca? imali sta toplije od tvoga zagrljaja???

*Imas li ideje ko se oko tebe trudi , kad vidi stobom nekog od ljubomore ludi , i ako nije fajta zbog tebe bi se tukao , a da te vidi s drugim bi od muke pukao , ko li tebe gleda kao da si od zlata , ko bi hteo da mu se kacis oko vrata i kazes mi ono sto vec imam pred sna ,mislis li da bi to mogo biti ja.

Imam tri zelje ,jedna je da te zagrlim,druga da u tvom zagrljaju ostanem vecno a ako se prve dve ispune necu ni stici do trece jer umrecu od srece.

*Imam jedno srce I puno me boli,u tebe je zaljubljeno I puno te voli,tako si daleko,to me jako brine,da li ces me voleti sa tolike daljine.

*Imam jedno srce a njega cuvam za tebe,ono je puno ljubavi za sve dane sto slede,ja imam jedno srce samo za tebe I mene,ja imam jedno srce nedozvoli da vene.

*Imaš pravo na moju ljubav i ne moraš da se boriš, treba samo da je uzmeš i nastaviš da voliš. čuvaj ovu poruku, to te srce moje moli, jer poruka te podseča da te netko ludo voli...!

*Imas pravo na moju ljubav I ne treba da se boris,treba samo da je uzmes I nastavis da me volis,cuvaj poruku to te srce moli,poruka te podseca da te neko voli.

*Ima nesto u tvom pogledu,ima nesto pa nije cudo sto srce kuca mi ludo, ima nesto u tvom poljupcu,ima nesto u tvom dodiru,opija me tvoja lepota, tvoja cu biti do kraja zivota.

*Ima na dusi mojoj oziljak koji samo u snu boli!Danju se smejem i ne osecam ga a u noci on nejasno tisti hladnocom uspomene na neku smrt.I ne znam od kog bola on je ostao,ili da li je bilo jutro ili suton kada se urezao u moju dusu.I cesto se bojim:mozda on nije trag proslosti,mozda je on tamna slutnja na nesto bolno sto dusu ocekuje!

*Ima neko ko te ceka ima neko ko se nada srce kojim ti vladas ima neko ko te Voli samo znaj da taj neko nikad nebih da te moli

* Imao si moju ljubav imao si sve, a sada me ti ostavljas zbog nje. I ne vrijedi da te molim znam da ti je do nje stalo ucini mi zadnju radost ljubi me jos malo.

* Imam ceznju za tobom cim se prebudim - i postaje sve jaca do duboko u noc.

*Imam jednu zelju: da te vidim
da te zadnji put poljubim
cvrsto da te zagrlim
da te za oprost zamolim
jer te jos uvijek ludo volim......

*Imas li snage srce moje
da mirno prodes pored njega?
Dali mu mozes recu "zbogom" zauvijek, posle svega?
Dali ce te boljeti srce moje
kad te nebude pogledao on
hoces li zadrhtati srce moje
kad bude zagrljen s njom?
Dali si jako maleno moje
da primis sve bol i rane?
Da zaboravis sve sto je bilo
i prevedes me u sretne dane?
Nisi ti suvise slatko i milo
da shvatis ne zelim te vise
pa zato budi hrabro
kucaj sve tise i tise

*Imati sliku samo je sjena uvijek je ista,
a covijek se mijenja. ali imati srce i voljeti
i voljeti nekoga se nikad nemoze promjeniti!

*Imam sve u zivotu sto se kupiti moze ali odkad znam za tebe , znam da ima nesto sto se platiti nemoze, to je tvoja ljubav za koju bi ostavio sve

*Imao si moju ljubav imao si sve, a sada me ti ostavljas zbog nje. I ne vrijedi da te molim znam da ti je do nje stalo ucini mi zadnju radost ljubi me jos malo

*Imacu jos ljubavi mnogo,ali ni sa kim kao sa tobom. Voleces i ti mnoge zene, ali nikada, nijednu ko mene

3.I sve sam druge tvojim imenom zvala I sve im uzela a nista im dala,jer kad se samo tvojih ociju setim,na svim se neduznim muskarcima svetim.

*I svaku svoju tajnu otkrij mi reci mi da znam ucini to
samo budi ISKRENA i bicu prijatelj tvoj.

4.I da si nebo,zvezda bih postala I da si otrov ja bih te probala,I da si vetar ja bih te videla,da te nema,ja nebih zivela.

*I da odes beskrajno daleko,vekovi da nas razdvajaju kao daljina ova,od mene te nista sakrilo nebi,jer cu te vecno cuvati u sebi.

*I da odes na drugu stranu beskraja, daleko iza snova, stoljece jedno da nas razdvaja ko daljina ova, od mene te sakrilo nebi, jer uspomena zivi i cuvam je u sebi.

*I da te mrzim moja mrznja bi te volela.

*I da mogu da ti oprostim,i da mogu da zaboravim,ti se nikad NE BI odvikao svojih LOŠIH NAVIKA

*I da mi daju svijet da ga uzmem sebi, da me učine jačim i od Boga, nijednu sekundu razmišljao ne bih, uzeo bih Tebe umjesto svega toga!

5.Izbledece slika,uvenuce cvece ali ime tvoje iz mog srca se izbrisati nikad nece.

6.I pusticu ovu suzu tise,jer tebe nema pored mene vise.

7.I kad nas hiljade kilometara budu razdvajale,kad najmanje mislis na mene,moje oci ce gledati u daljinu I videti samo tebe.

*I kad se spuste okovi nemira i jada, znam, bices mi uteha i nada. Kad nestane nasih ludosti i smeha, kad nam ostare lica, i tad ces biti MOJA NAJBOLJA DRUGARICA

*I kad nestane zadnji trag nade,
i kad ti snove neko ukrade,
i sve sto je lepo izgubi sjaj,
Ja bicu tu i cekacu te znaj.

* I kad si iza 7 planina, kad plovis toplim okeanima, ko brod u boci na ormanu mom, uvijek si sa mnom jer u mom srcu ti je dom!!!!

*I kad nisi tu,kraj mene,da znas da me bolis,nocas ja cu da te,cuvam dok spavas,i ljubi tamo gde najvise volis...dok sanjas

- I kad dodje taj dan,kada odes od mene, znam bez trunke ljubavi koju sam ti odao okrenuces se i reci da ti nije zao.

8.I imam sve u zivotu sto se kupiti moze,jedino ti nisi tu,ali ye cuvam ispod koze.

9.I ove noci sanjacu da si pored mene,zagrlicu jastuk umesto tebe,u tami trazicu odraz tvog lica jer daleko je moja spavalica.

*I ove noci slucajnosti je malo,do tebe je opet nekome stalo,mostovi postoje za nase daljine,odlazim u snove,sapcem ti ime I molim te nezaboravime.

*I ova noc je prepuna bola ljubavi moja
Od kako te nema dusa me boli
Jer te jos uvijek volim.
Zasto mi srce rani, ti roso moga jutra
Zasto mi srce rani ostavi tugu za juce danas i sutra.
Kad cujes sapat vijetra u noci
Sijeti se mene jer to je sada jecaj bolnog srca koje za tbom vene
Sada cekaj zoru da zorom lice umijes, bice ti lakse
Kada ti kazu da su to suze moje!

* I ovaj dan ce proci kao i drugi! Niti cu te vidjeti, niti cu te cuti, niti cu nesto vise o tebi znati...samo ce te srce moje traziti i usne necujeno dozivati…

I ovaj dan prolazi
tvoja poruka ne dolazi,
vece puno tisine,
pitam sebe,
da li u tvojim zeljama
postojim vise,
pitam se,
da li me zaboravljas
ili zaboravljeno ostavljas

10. I danas imas zadatak,da se nasmejes I budes srecan,da te vide zavidni,da ti zavide ljubomorni a oni koji te vole da budu srecni sto te poznaju.

11.Izvini sto prekidam snove tvoje,ne pisem,pise srce moje,ja mu nedam,ono moli,hoce da kaze koliko te …laku noc.

*Izvini sto cutim dok sam s tobom
i sto mi lice prekriva tuga,
jer tesko je ljubiti usne
koje je sinoc ljubila druga!!!

*Izvini, oprosti, razumi, shvati! Dozvoli da ti objasnim neke stvari! Iz obzira u obzir ne dolazi u obzir! Kostantno receno: Nedostajes mi!!!

12.I onda kada budes daleko od mene,kada te slome tudje prevare I lazi,nereci nikad da nemas nikog vec glavu gore I menepotrzi.

13. I ono sto volim I za cime strepim I ono sto zelim I za cie tragam I ono sto blista I ono sto svice,ono sto rado gledam I ono sto nikome nedam si ti.

14. Izgubi onog kojeg volim
Izgubi zauvjek
Sudbina nas rastavi
A on moje srce sgazi.
Izgubi onog decka kojem samo pripadam.
Izgubi mu one ljepe oci sto sanja skoro svaki dan
Izgubi onu ljubav moju jedinu jer ni on nezna sam kako se osjeca i kome pripada.
15.Izmislicu svet drugaciji od svih,pretvoricu tebe u najlepsi stih,ti si moja ljubav,pakao I raj,ti si moja sudbina,pocetak I kraj.

16.Idu dani bez povratka,bio si mi ljubav kratka,idu dani sve u nizu,sad je nova ljubav blizu.

*Iduci gradom jednoga dana,
drzeci ruzu koja sada vene,
jedan covek zastao,
jer tada srete svatove njene.
Pod bijlim velom zena se smijesi,
i njega sada suza gusi,
kune je tiho da ne bude sretna,
sto tako lako ljubav rijesi.
Dok gleda tako svatove njene,
jedna mu suza iz oka kanu,
i da bi boli sakrio svoje,
on okrenu glavu na svoju stranu...

*Ides svaki tvoj korak ubija me.
Odlazis od mene,a volim te.
Dozivam te a reci su sve tise.
I nebo place.Ti me ostavljas
a ja te volim sve vise i vise...

17.Igracka sam ti bila,nisam to zasluzila,igracka a ne dobra vila,sto te je volela,kazna mi jer da te zaboravim,reci mi da te vise ne volim.

18.I more ce tiho pevati za nas,onako najlepse iz svojih dubina I blagi ce talasi kopati stene I ljubav ce ziveti za tebe I mene.

*I previse je tuge stobom bilo da bi se oprostilo,i previse lazi,da ih suzom brojim pomalo te mrzim i pomalo volim...i suza je bilo za zivota dva to se nezaboravlja a bez tebe se ja svog zivota bojim..

*I JA CU TE CEKATI OVE DUGE NOCI AKO NEDODJES JA SKLOPIT CU ZELENE OCI
NEKA UTONEM U DUBOKI SAN JER BEZ TEBE DA ZIVIM JA NEZNAM

*I JA NEMAM VISE GDJE DA PODJEM ZNAJ SVE STO SAM IMAO DOSAO MU JE KRAJ
I KAD SKLOPIM ZELENE OCI OVE HLADNE ZIME JA CU DOZIVATI TEBE

19.I ovog dana sunce mi se smeje,njegovo prisustvo mi stvarno smeta.tvoja dusa me mnogo bolje greje,uz nju i moja sreca cveta.lik ti se ne brise iz ociju mojih,tvoj smeh cu nositi uvek sa sobom.ja vise ne mogu bez usana tvojih,sekund je vecnost kad nisam sa tobom...

2O.I ovde daleko od tebe nisam sama i ne patim..ti si stalno u mom srcu, brojim dane da ti se vratim..Zeljno cekam na taj dan da osetim dodir i toplinu..da te zagrlim cvrsto i zaboravim na daljinu

21.I kraj druge zene ja cu da se nadam, I da svoje srce rasipam i gubim, I opet misleci da prvi put stradam, I prvi put zelim i prvi put ljubim!

22.Ispuni godine zivotom a ne zivot godinama. Ostvari ono sto zelis, stekni ono sto nemas i sacuvaj ono sto volis .

23.Iako si daleko tu sam pored tebe, okreni se, pogledaj oko sebe, mozda me ne vidis jer je to samo dusa moja, samo sklopi oci i postacu JAVA TVOJA!

*Iako glumim da mi do njega nije stalo...za zagrljaj njegov sve bi srece dalo! iza ravnodu1nosti ljubav se krije...nikad priznat neau kolko do njega zaparvo stalo mi je...

*Iako je citav zivot uzburkano more, ja te volim jedino moje. Cuvam te svacije ruke, koja mi uporno stvara muke. I ne da mi da te volim, a ja se uporno borim. I uspjet cu, znaj da hocu draga.

*Iako sam verovala da covjek sam svoju srecu kroji,moras priznati da nijedno od nas nije znalo kako nasa veza stoji i da greska neopisivo boli. ali pusti nismo krivi ni ja ni ti,kriva je sudbina sto nas je razdvojila i spojila... ako se jednom ponovno sretnemo priznat cu ti sto tad nisam mogla,jednom kad nestanu svi tragovi kise: ZNACIO SI MI PUNO I PREVISE

*I ako mi kazes da me ne volis ja necu suzu sakriti i svaka tvoja rec ce boleti ali necu pogled skloniti, pusti da verujem da mi sve tvoje pripada, i kazes da me ne volis znacu da stvarno odlazis.

*I ako mlada tebe sam srela
Poljubce tvoje nisam odbit htjela
Zanijele me tvoje oci i tvoj vitki stas
Zavoljeh te tada kao jedini spas
Prvu ljubav zarko sam osjetila
I poljubce prve tebi sam dala
Ljubio si me, svjesno sam pristala
Osjetila sam kako se moze voljeti
I za mladicem srce boljeti
Tada mi bjese petnest godina
I ti mi bjese ljubav jedina
A i sada jedini, voljeni moj
Jos slusam njezni sapat tvoj
Nasi zagrljaji se nemogu izmjeriti
I nas niko nece rastaviti
Ali ako te pokrije bozija zemlja
neces biti sam
Doci cu i ja, leci cu pored tebe
uvijek ce mo biti zajedno
Ko se voli ne zivi odvojeno
A mi se volimo to svi znaju
I zato nek nas zajedno zakopaju!

24.Idi putem koji bira tvoje srce. Voli ono sto ispunjava tvoju dusu. Budi sa onim koga zaista volis, ne dozvoli da te Bog kazni da patis sto pogresnog volis!

*Idi putevima koje bira srce tvoje, voli ono sto ispunjava tvoju dusu, budi sa onim koga zaista volis i ne dozvoli da izgubis ono sto najvise zelis....

* Idi sad i nikada se nemoj vratiti, zaboravi moje ime, sve zaboravi, idi ali znaj da ce zauvijek ostati na tvom dlanu crta moje ljubavi.

*Idi, samo znaj da tvojim odlaskom NISAM izgubila mnogo, izgubila sam SVE!!!

*Idi kuda te srce vodi, ljubi, voli, ali znaj koga i koliko. Neka ti bol ne bude merilo ljubavi.

*Idi sad i nikada se nemoj vratiti,zaboravi moje ime,sve zaboravi, idi ali znaj da ce zauvijek ostati-na tvom dlanu crta moje ljubavi.VOLIM TE

*Ide patka preko save nosi pismo na vrh glave. U tom pismu pise nisi mi draga vise.

*IDE KO ZNA KOJA ZIMA
NA PUT OKO SVETA
LAZU TE KAD KAZU
DA SAM SRETAN...

*Idemo se mjenjati:ja tebi srce-ti meni poljubce, ja tebi svoje oci- ti meni lude noai , ja tebi dušu moju - ti meni ljubav svoju ! JEL MOŽE

25.I stajala sam tada nemo dok mi je telo drhtalo kao prut i cula kako govoris tiho *nocas te ljubim poslednji put*

* I stojim tu... Oko mene kamenje i ljudi... U kamenju nista ljudsko. A u ljudima sve kameno.

26.Izmedju neba i tvojih dlanova, sve sto mi treba tu negdje pociva. I da vrijeme mi na silu sad zaustave moja ljubav bi zivjela zauvijek.
27.Izdajem srce,odmah useljivo,placanje u poljupcima,hitno!ako te interesuje cimni odmah.

28.Izgledam kao ulicni prosjak dok nocas za ljubav molim,zar je potrebno toliko rijeci,a znas da te volim...

29.I nek se more okrene na leda, ja nedam nikom da me tako vrijeda i nek u mom srcu još je plima sve si mi manji u mojim ocima.

* I nek blista casa u kojoj i malo pjene jos se sivi, pij i pjevaj draga moja, na zemlji se jedanput zivi.

* I nek se more okrene na ledja, ja ne dam nikom da me tako vrijedja i nek u mom srcu jos je plima, sve si mi manji u mojim ocima.

30. Istina je da ne znamo sta imamo dok to ne izgubimo,ali je istina i da ne znamo sta nam nedostaje dok to ne nadjemo.

* Istina ova ume da zaboli Mozda si me voleo a mozda i nisi TI si me naucio kako se voli, za svu tugu u srcu kriv ti si. .

31. I SADA KAD SUZE MOJE GUBE SJAJ TEK SADA SHVATAM DA JE SVEMU KRAJ
ZELIO SAM DA TE IMAM I DA TE CUVAM JA ZELIO SAM DA TI BUDEM SVE TVOJA SUDBINA
32. I necu nocas da budem tuzna,
ko bi jos nocas tugu da slusa
pa zar je vazno gdje ja sad jesam,
bitno je gdje mi se nalazi dusa!
33.I svaku svoju tajnu otkrij mi reci mi da znam ucini to
samo budi ISKRENA i bicu prijatelj tvoj.

34.I dobro znaj za tebe uvijek bicu tu u pola noci
kad ti zatrebam K'O PRIJATELJ CU PUNO DA TI DAM
SAMO MI RECI DA ZNAM...

35.I tako zivis bijedan zivot taj
I stalno cekas taj surov kraj
Neko te voli od danas do juce
A nakon toga te za nos vuce
I moras uciti tu skolu jadnu
Imoras nositi tu bluzu radnu
I sisati se protiv svoje volje
Napusti skolu to je najbolje
Dodes kuci hoces u kino
Stari neda bas ti je fino
Pomislis "Da je barem u disko"
A juce si pare za to isko
I tada sjedis medju cetiri zida
Ta ti samoca zivot kida
Sta mozes vrijeme je tako
NAMA MLADIMA NIJE LAKO

36.I Djavo place kad dusu mi pogleda
pita me dali bog jos za mene zna
sta mi se to desilo odkud ja tu na dnu
kad mesto mi nije tuuuu!!!!!!!

37.I dok gromovi sapucu ja se budim u bezpucu
na zid od proslosti tvoje ime na pisacu
svaka me kisa na tebe poseti
i miris tvog parfem osetim
a znam da nisi tu
i da se izgubljene ljubavi ne vracaju

38.I vristala bih cijele noci jer bez tebe necu moci ja do jutra trijezna ostati! I prodala bih foru staru, uspomene i gitaru kad bih mogla ja te vratiti!

39.I ljubim dobre, ljubim lake, neke prave,a neke ne, i sve su vile, ma sve su kraljice i sve su nevazne, naspram nje.

40.I znam, da ću ja kao uvijek pogriješiti čuješ li, ne znam zašto srce šapuće - ostani

41.I tamo gdje mjesec cuva nas dvoje, gdje sjaj zvjezda mazi lice tvoje, srce lupa jako i glas brzo gubim, san je sada java - ja te njezno ljubim...

42.I to sto si rekao ne boli kao ono sto si mi presutio. I mjesta mi nema na usnama tvojim, ni za jedno slovo moga imena, reci mi sada sto cu sa sobom sve mi ide nizbrdo, kad te spomenem, I svaka kap mog sjecanja boli me do ludila, Kad te spomenem gradim jos uvjek mostove svoje koje nece doci do tvojih obala poslije stotinu suza i pogresnih rijeci vec sam pomalo i umorna od poraza.

43.I tu poslednju pjesmu izgubih u njegovim ocima, a on je otisao zaboravljajuci da mi je vrati...

44.Ime tvoje jos u srcu mi se krije da te pusti nesmije sest slova tvoga imena svake noci moju su postelja prvo slovo M trece R peto A, a ostalo je moja tajna ako neko zna nek mu onda kaze to je ona djevojka sto te tajno voljela
SAMO HRABRI VOLE,

A BUDALE CEKAJU DA

BUDU VOLJENE

Слика

Корисников грб
nanana
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод nanana » 10 Нов 2008, 19:29

U zivotu te prate tri najteze stvari,ljubav,sreca I nada,sta je sreca,znaces kad budes veca,sta je nada,znaces dok si mlada,sta je ljubav,to nikad neces znati,dok u zivotu neces gorko zaplakati.

*U zivotu kad ostanes sam,kad pozelis sve da ti se vrati,znaj da zivot nije knjiga koja se mozedva puta procitati.

*U zivotu ne dobijamo sve sto pozelimo,I nisu svi onakvi kakve ih mi u svom umu stvorimo,u svoj zivot pusti samo one zbog kojih se I sutra vredi boriti.

*Uzivotu ne vrijedi plakati ni za kim,a ako vec places podigni glavu da ti suza nebi pala tako nisko kao sto je osoba za kojom places....

*U zivotu sve shvati kao igru jer jedino tako mozes pobediti, a ako izgubis seti se bila je to sam igra!!!

*U zivotu imam dve zelje: 1. Da me volis; 2. Da mi se ona ostvari.

*U zivotu postoje trenuci kada mi nedostajes,kad mi nedostajes tako jako da pozelim da te izvadim iz misli I zagrlim u stvarnosti...ovo je taj trenutak.

*U zivotu retko nailazim na iskrene osobe,a ako je pronadjes cuvaj je I postuj,jer je to vredan zivotni poklon,koji treba pazljivo cuvati I negovati.

*U ZIVOTI JE SVE PROLAZNO,OSIM SECANJA. ONO NAS VRACA ONIMA KOJE ISKRENO VOLIMO!
U ljubavi nemam srece,koga volim taj me nece,kome voli ja ga necu,eto,kakvu imam srecu.

*U ljubavi niko nikog ne moze da povredi, svako od nas je odgovoran za ono sto oseca, i ne mozemo drugog da krivimo za to. niko nikoga ne gubi, jer niko nikoga ne poseduje! To je istinsko iskustvo slobode imati najvazniju stvar u zivotu a ne posedovati je....

*U ljubavi niko nikoga ne gubi,jer niko nikoga ne poseduje.

*U ljubavi se oseca vise nego sto treba,pati vise nego sto se misli,sanja vise nego sto se zivi i kaze,usta ni sami ne verujemo.

*U LJUBAVI JE KAO U HEMIJI ILI REAGUJES ILI SAGORIS

*U ljubav veruje onaj ko vidi i oseca i zna da se sreca i ljubav poklanjaju, kao najlepsi dar, zato primi od mene skroman poklon-poljubac, pa neka ti ulepsa dan!

*U ljubavi mnogi grijese zavolis pogresnu osobu
pa kasnije se od muke treses. Treses se nekoliko dana
ali prodze i ta ljudska mana. Kad te prodzu te zute minute
i tek tadak shvatis koliko su te ljubavne muke glupe.
I sada dok se smijes sjetis se onoga dana kada si mislila
da ce umjesto osmijeha samo suze teci. Al to ti je tadak sve bila magla siva, ni slutila nisi da ces se opet smijati pred svima. I danas dok prolazis pored onoga parka dok gledas u druge kako placu sjetis se sebe kakva si budala bila pa si zbog drvenog konja suze lila
SAMO HRABRI VOLE,

A BUDALE CEKAJU DA

BUDU VOLJENE

Слика

Корисников грб
nanana
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод nanana » 10 Нов 2008, 19:30

U zivotu te prate tri najteze stvari,ljubav,sreca I nada,sta je sreca,znaces kad budes veca,sta je nada,znaces dok si mlada,sta je ljubav,to nikad neces znati,dok u zivotu neces gorko zaplakati.

*U zivotu kad ostanes sam,kad pozelis sve da ti se vrati,znaj da zivot nije knjiga koja se mozedva puta procitati.

*U zivotu ne dobijamo sve sto pozelimo,I nisu svi onakvi kakve ih mi u svom umu stvorimo,u svoj zivot pusti samo one zbog kojih se I sutra vredi boriti.

*Uzivotu ne vrijedi plakati ni za kim,a ako vec places podigni glavu da ti suza nebi pala tako nisko kao sto je osoba za kojom places....

*U zivotu sve shvati kao igru jer jedino tako mozes pobediti, a ako izgubis seti se bila je to sam igra!!!

*U zivotu imam dve zelje: 1. Da me volis; 2. Da mi se ona ostvari.

*U zivotu postoje trenuci kada mi nedostajes,kad mi nedostajes tako jako da pozelim da te izvadim iz misli I zagrlim u stvarnosti...ovo je taj trenutak.

*U zivotu retko nailazim na iskrene osobe,a ako je pronadjes cuvaj je I postuj,jer je to vredan zivotni poklon,koji treba pazljivo cuvati I negovati.

*U ZIVOTI JE SVE PROLAZNO,OSIM SECANJA. ONO NAS VRACA ONIMA KOJE ISKRENO VOLIMO!
U ljubavi nemam srece,koga volim taj me nece,kome voli ja ga necu,eto,kakvu imam srecu.

*U ljubavi niko nikog ne moze da povredi, svako od nas je odgovoran za ono sto oseca, i ne mozemo drugog da krivimo za to. niko nikoga ne gubi, jer niko nikoga ne poseduje! To je istinsko iskustvo slobode imati najvazniju stvar u zivotu a ne posedovati je....

*U ljubavi niko nikoga ne gubi,jer niko nikoga ne poseduje.

*U ljubavi se oseca vise nego sto treba,pati vise nego sto se misli,sanja vise nego sto se zivi i kaze,usta ni sami ne verujemo.

*U LJUBAVI JE KAO U HEMIJI ILI REAGUJES ILI SAGORIS

*U ljubav veruje onaj ko vidi i oseca i zna da se sreca i ljubav poklanjaju, kao najlepsi dar, zato primi od mene skroman poklon-poljubac, pa neka ti ulepsa dan!

*U ljubavi mnogi grijese zavolis pogresnu osobu
pa kasnije se od muke treses. Treses se nekoliko dana
ali prodze i ta ljudska mana. Kad te prodzu te zute minute
i tek tadak shvatis koliko su te ljubavne muke glupe.
I sada dok se smijes sjetis se onoga dana kada si mislila
da ce umjesto osmijeha samo suze teci. Al to ti je tadak sve bila magla siva, ni slutila nisi da ces se opet smijati pred svima. I danas dok prolazis pored onoga parka dok gledas u druge kako placu sjetis se sebe kakva si budala bila pa si zbog drvenog konja suze lila
SAMO HRABRI VOLE,

A BUDALE CEKAJU DA

BUDU VOLJENE

Слика

Корисников грб
nanana
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод nanana » 10 Нов 2008, 19:32

Zelim te ludo ,sanjam te cesto,otvori srce napravi mi mesto,ako hoces dozvoli mi molim te da u tvoje srce urezem volim te.

*Zelim te imati za vremena duga, ne dozvoli da nasu ljubav savlada tuga! Srce mi je malo, raniti ga lako al`dosta veliko da te voli jako!

*Zelim da ti svi vetrovi pevaju o sreci,sve gitare sviraju o ljubavi I sve sto pozelis na danasnji dan postane slatka stvarnost za tvoj rodjendan.

*Zelis da znas kako izgledaju moji snovi,pogledaj se u ogledalo.

*Zelim da znas da voljela sam te.
I da te volim jos i sada,
zato ponekad sjeti se nas,
dugih setnji i jednog grada...
SAMO HRABRI VOLE,

A BUDALE CEKAJU DA

BUDU VOLJENE

Слика

Корисников грб
nanana
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод nanana » 10 Нов 2008, 19:43

*Ti si rekao da me volis, a ja ljubav nisam krila, mislila sam da nema sile koja bi nas rastavila. A sad zbogom nevjernice, nek ti moga ljubav sudi, ti si ljubav drugoj dao zato joj i vjeran budi. Novi mi se zivot sprema, ja cu mirno u grob poci, na grob dodi pogledaj ga, i na zemlju spusti lice. Tad ces cuti moj duh jos te volim nevjernice

*Ti si meni kao Coca - Cola.... Stetis zdravlju, razdrazujes nerve, negativno utices na san, ali ne mogu bez tebe ni sekund, a kamoli citav dan
*Ti si vatra koja gori ,ti si osoba koja voli,ti si andjeo koji zna da prenosi ljubavna osecanja i ljubav o kojoj samo moze da se sanja.

*Ti si zrak koji dišem, Ti si sunce što me grije, Ti si ona što postoji da se moje lice smije.

*Ti si andjeo koji po zemlji seta,
u takvog andjela zaljubiti
se nije steta
jer samo andjeo pravu ljubav daje
i zbog toga se ne kaje.
*Ti si meni bio sve,klela sam se u tebe,
ali tebi sreco to nije bilo dovoljno,
drugu si poljubio,mene si izgubio,
bio si mom oku sjaj ,sad si samo promasaj,
hajde idi,samo idi,nosi zlato nosi sve,
mesec dana bice rana ,posle samo secanje.

*Ti si vatra koja gori ,
ti si osoba koja voli,
ti si andjeo koji zna
da prenosi ljubavna osecanja i
SAMO HRABRI VOLE,

A BUDALE CEKAJU DA

BUDU VOLJENE

Слика

Корисников грб
nanana
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод nanana » 14 Нов 2008, 12:16

Njega si voljela, njega si ljubila, njega si zeljela i zauvjek izgubila !!

Nju krasi vjencanica bjela a mene suze proklet bio ti sto mi je uze
vjencanica bjela i suze na licu dok je gledam kako ode niz ulicu .

Zamisli nas dvoje sami,ptice cvrkucu,oseca se miris zita,sunce obasjava nasa vrela I znojava tela a mi idalje okopavamo kukuruz.

*Zamisli dolazim sutra. Osim ako ti ne zelis da ostanem duze

* Zamislim te i shvatim da zelim te, pogledam te i shvatim koliko zapravo volim te, osjetim te i shvatim da obozavam te, ali kad otvorim oci shvatim da nemam te !

*Zanima te ime moje,ja se zovem poljubi me
a prezime,prezivam se zagrli me
a nadimak je najlepsi,on glasi volim te!
SAMO HRABRI VOLE,

A BUDALE CEKAJU DA

BUDU VOLJENE

Слика