Da se poigramo?

Problemi, zanimjivosti, napredna tehnologija...
ka5an
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8371
Придружен: 21 Феб 2007, 21:29

Da se poigramo?

Порукаод ka5an » 13 Феб 2008, 12:30

Naziv : Chess
Ocena : 5,27
Klik : 12205

Слика.
Download:
http://www.phone.co.yu/download/Chess%20Ver.1.01.sis

Opis programa :

Ozbiljan program za simulaciju saha, vise nivoa tezine, preporucujemo svim igracima. Na najtezem nivou jako ozbiljan protivnik.

PAŽNJA!

U slučaju da koristite program sa crack-om dužni ste da obrišete isti odmah posle prvog startovanja, jer je korisćenje piratskog softvera kažnjivo po zakonu, ovde priloženi crack-ovi služe radi sagledavanja pune mogućnosti softvera a nikako radi ne legalne eksplatacije. Sajt Phone.co.yu ne snosi nikakvu odgovornost u slučaju ne legalnog korišćenja softvera i eventualne štete nastale takvim korišćenjem.

Download : Program (Koristite "Save Target As..")
GPRS Download : http://www.phone.co.yu/wap/igra.php?id=37

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20430
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 25 Мар 2008, 17:13

Kako ću ovaj šah da instaliram?
Stalno mi kaže da ne prima ekstenziju sis...
U čemu je fazon?

ka5an
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8371
Придружен: 21 Феб 2007, 21:29

Порукаод ka5an » 25 Мар 2008, 17:27

U "prospektu" svake aplikacije za mobilni telefon postoji i spisak marke i vrste telefona,koji ga prihvataju.
Ukoliko tvog telefona nema na tom spisku,onda je on ne podržava.
Jače firme,koje se bave izradom aplikacija za mobilne telefone prave po nekoliko istih aplikacija,i time pokrivaju skoro sve vrste telefona,koji postoje.
U svom telefonu imam aplikaciju "eBuddy",preko koje izlazim na MSN,Yahoo,AIM,Gtalk,itd.
Na njihovoj Home se nalazi desetak naizgled istih aplikacija,ali ukoliko se svaka posebno otvori,vidi se da je svaka za odredjenu marku i vrstu telefona,pa sam pronašao koji je za moj telefon,pa je skinuo,
Svaka ODGOVARAJUĆA aplikacija,posle ubacivanja u telefon,odmah zatim nudi samo da se instalira,i ništa drugo!