Roditeljske zabrane

Detinjstvo, odrastanje, igra, razvoj...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 4271
Придружен: 19 Феб 2007, 16:07
Место: Nedodjija
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Roditeljske zabrane

Порукаод Zvoncica » 09 Феб 2008, 14:46

Kad ste bili mali koje su vas zabrane pogadjale i nervirale?
Zbog cega ste se osecali uskracenim ili... koje zabrane su vas mozda spasle nevolje ?
Kojih se secate jos uvek?

:mah

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 4271
Придружен: 19 Феб 2007, 16:07
Место: Nedodjija

Порукаод Zvoncica » 22 Феб 2008, 00:38

E, ova tema izgleda nikoga ne zanima :mah
Hocete da je skinemo ? :roll:

mozda su zabrane losa tema ;)

Корисников грб
El
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 22921
Придружен: 08 Авг 2007, 08:19
Место: Pančevo

Порукаод El » 22 Феб 2008, 09:58

Hm...Nisam imala nešto puno zabrana,ali me je nerviralo kad zbog malo lošije ocene u školi moram da propustim trening! :evil:
Jake ocene su bile uslov da treniram odbojku...

A kad sam postala malo veća nerviralo me je ono "dođi do 23h! Redovno sam kasnila i slušala pridike.... :mah
"Ne zanosi se. Promeniti nešto na muškarcu možeš samo ako nosi pelene" ...

Корисников грб
chiquita
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 3302
Придружен: 07 Авг 2007, 13:10
Место: iza duge...

Порукаод chiquita » 22 Феб 2008, 12:32

Корисников грб
dragica zdralic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1519
Придружен: 01 Авг 2007, 14:29
Место: Novi Sad

Порукаод dragica zdralic » 07 Апр 2008, 11:38

ja sam stalno dobivala batine kao mala
šipka za vratima me čeka
tanka,...čitav snop!
(samo sam mnogo voljela igrati "gume"-lastiša, nemam pojma- zasto)branili su mi da sviram
tj ako sve pojedem iz tanjira ok.
kako je sjećanje cudna stvar dođe ...i onda zaboravih šta ste pitali na temu djetinjstva...

da zabrane...kod mene je rezultiralo kontra-efektom!

ja sva u linijama od šipke (naravno mama)...da sjećam se da me sramota bilo na fizičkom obući triko i baletanke (ja sam ta generacija) koliko sam imala raznih pruga u svim pravcima.
izgleda da sam drska od malena kad je u pitanju bol
pošto bi izazivala "hajde, još,malo je" ili "ne plače krme"!
moja mama slijedi onu "batina je iz raja izašla"
mada kaze nije me uspjela okrenuti na pravi put!

i sad pati zbog toga...

uh uh...uh...

mada globalno uzivala sam u djetinjstvu!
prirodi koja me okruzivala,zalasci sunca sa terase,voće,pentranje po trešnjama,...skolski dani...bila su to lijepa bezbrizna vremena
i tako je lijepo i bezbrizno sjećanje na njih!

"...čudno je, kako nam malo treba da budemo srećni
a još čudnije kako nam baš to malo i nedostaje..."

Корисников грб
Storm_z
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 156
Придружен: 24 Апр 2008, 12:36
Место: Olujna polja

Порукаод Storm_z » 18 Мај 2008, 18:00

Imam dva tinejdzera.Curicu 14. i decaka 16.god.Kad god sam nesto pokusala zabranama dobijala sam kontra efekat.Sa decom treba pricati i samo pricati...

Корисников грб
olgica25
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 55
Придружен: 02 Јун 2010, 21:19

Порукаод olgica25 » 08 Јун 2010, 20:28

Слика

Корисников грб
olgica25
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 55
Придружен: 02 Јун 2010, 21:19

Порукаод olgica25 » 08 Јун 2010, 20:30

Слика