Kad sam bio mali ....

Detinjstvo, odrastanje, igra, razvoj...
Корисников грб
Alexa
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 108
Придружен: 30 Сеп 2004, 17:38
Место: Nepoznata lokacija, negde izmedju jave i sna, u zemlji racunara, video igara, piva i lepih devojaka
Контакт:

Порукаод Alexa » 20 Апр 2009, 08:52

zara пише:Da li su ti emocije u redu ?
Negde morash da kaskash?Inteligencija kod takve dece ne manjka ali emocije bar 25%imaju nizi prag tolerancije i veliku oscilaciju u odnosu na drugu decu.

Hmmm vidiš to nisam znao, a objašnjava mnoge stvari... :)
Pa nisu u redu, ali nisam znao da je to zbog prevremenog rođenja...
Najnoviji tracevi svaki dan i najbolje besplatne igre.

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8538
Придружен: 02 Окт 2008, 17:29

Порукаод zara » 20 Апр 2009, 08:59

Da li se shalish ili si ozbiljan ne znam?
Deca pre vremena rodjena imaju problem vece osetljivosti,visheg stepena kriticnosti i samokriticnosti,zele stalno dokazivanje ljubavi,mnogo paznje i neznosti.
Shto ne znaci da ti nisi izuzetak :wink:

Корисников грб
Alexa
~ administrator ~
~ administrator ~
Место: Nepoznata lokacija, negde izmedju jave i sna, u zemlji racunara, video igara, piva i lepih devojaka
Контакт:

Порукаод Alexa » 20 Апр 2009, 09:18

zara пише:Da li se shalish ili si ozbiljan ne znam?
Deca pre vremena rodjena imaju problem vece osetljivosti,visheg stepena kriticnosti i samokriticnosti,zele stalno dokazivanje ljubavi,mnogo paznje i neznosti.
Shto ne znaci da ti nisi izuzetak :wink:

A pa u toj meri već ne, nemam stvarno potrebnu da se nekom dokazujem niti da nešto radim da bi nekoga zadivio, baš zato što sam rođen pre vremena u detinjstvu sam imao dovoljno pažnje da stvarno ne moram da tražim nešto više... Ne shvatam samo taj deo gde spominješ veću osetljivost...

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод zara » 20 Апр 2009, 09:28

A pa u toj meri već ne, nemam stvarno potrebnu da se nekom dokazujem niti da nešto radim da bi nekoga zadivio, baš zato što sam rođen pre vremena u detinjstvu sam imao dovoljno pažnje da stvarno ne moram da tražim nešto više... Ne shvatam samo taj deo gde spominješ veću osetljivost...

rođen pre vremena u detinjstvu sam imao dovoljno pažnje da stvarno ne moram da tražim nešto više.

Nismo se razumeli ocigledno.Nisam mislila ninakakvu vrstu dokazivanja.Samo da je kod dece pre vremena rodjene, senzualnost vishe izrazena.
Potreba za ljubavlju veca[shta da nisi bio mazen i pazen?]
Emocije su stalno u previranju.Ono shto se tebi dopada ,drugome je sasvim ne logicno...recimo.
Ono shto je nekima Ljubav i potreba,tebi nije,[parametri ti se razlikuju,bar ponekad iskacu iz konteksta]
Ne znaci nishta ruzno,ali se vidi ili sagledava ralika u osetljivosti u svakom pogledu.

Корисников грб
Alexa
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Alexa » 20 Апр 2009, 09:31

zara пише:Emocije su stalno u previranju.Ono shto se tebi dopada ,drugome je sasvim ne logicno...recimo.
Ono shto je nekima Ljubav i potreba,tebi nije,[parametri ti se razlikuju,bar ponekad iskacu iz konteksta]
Ne znaci nishta ruzno,ali se vidi ili sagledava ralika u osetljivosti u svakom pogledu.

Hm da, da to je istina... Dodaj još na sve to da sam Lav u horoskopu i onda vidi moje muke... :wink:

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод zara » 20 Апр 2009, 09:37

Alexa пише:
zara пише:Emocije su stalno u previranju.Ono shto se tebi dopada ,drugome je sasvim ne logicno...recimo.

Hm da, da to je istina... Dodaj još na sve to da sam Lav u horoskopu i onda vidi moje muke... :wink:

%$%$% Alexa,pravo si dete :mah

Корисников грб
Alexa
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Alexa » 20 Апр 2009, 09:37

zara пише:
Alexa пише:

%$%$% Alexa,pravo si dete :mah

Trudim se... :D