Nehumani link

Bez ustručavanja! Samo hrabro!

Уредници: nevenkagaragic, Moderatori

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20436
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Nehumani link

Порукаод Sky Seeker » 28 Авг 2012, 09:19

I jedan pomalo ironičan post.
Ne znam da li ste nekad bili u Domu zdravlja "Dr Ristić" (nadam se da niste)? Ako onako izgleda Dom zdravlja, ne smem ni da pomoslim kako izgledaju druge institucije.
Jedna doktorka mi reče: "Ovde samo zdravi mogu da dođu pa da se nekako snađu"; jedan doktor: "Ovo nije predviđeno za invalide".
Klinika bez ijedne rampe za kolica, sa brdima i uvalama gde lako možete slomiti vrat, klinika gde je stazica oko nje uža od samih kolica, i gde je planinarenje normalna stvar; klinika gde je čak i osoblje razočarano...
Da! Bio je to dan pun neizvesnosti.
Adrenalin za invalide, pravi izazov...

Корисников грб
trebamisvakidan
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1701
Придружен: 26 Мар 2006, 04:34
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод trebamisvakidan » 17 Јун 2015, 20:45

ali zato.....

(preuzeto sa sajta http://dr-ristic.medigroup.rs/a/patient-stories-11)

Iskustva pacijenata

"Danas sam bio u vašoj ustanovi radi sistematskog pregleda i mogu reći da sam oduševljen i fasciniran osobljem klinike..." preuzmite PDF

"Savršeno organizovan sistematski pregled, 7 specijalista za malo više od 2 sata, što samo za sebe govori. Kompletno osoblje..." preuzmite PDF

"Divne sestre vas uvedu, dobro organizovane, pa nema čekanja u redu, а doktori su uvek nasmejani i fini..." preuzmite PDF

"Bio je sistematski naše banke, Raiffeisen! Osoblje na pultu je najbolje!!!..." preuzmite PDF

što bi rekli - falte me usta moja il ću vas pocepati...
:joj:
Kada bismo hteli biti samo srećni, to bismo lako postigli. Ali mi želimo biti srećniji od drugih, a to je uvek teško, jer smatramo druge srećnijima nego što jesu