Molba za pomoc

Bez ustručavanja! Samo hrabro!

Уредници: nevenkagaragic, Moderatori

Rale
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 275
Придружен: 07 Мај 2008, 23:40
Место: Raska
Контакт:

Molba za pomoc

Порукаод Rale » 17 Јан 2011, 02:36

Zbog zdravstvenih problema koje imam unazad oko 2 godine,prinudjen sam,da zatrazim jednu vrstu pomoci od svih vas na forumu koji ste u mogucnosti da pomognete.
Posedujem veliki broj knjiga iz raznih oblasti,psihologije,religije,knjizevnosti,a koje zbog teskog materijalnog stanja i nemogucnosti da se adekvatno lecim sam prinudjen da nudim na prodaju. Kupovinom neke od knjiga koje posedujem pomogli bi mi mnogo,jer nazalos ja nisam u stanju da do kraja januara prikupim oko 500.evra za kontrolu u Bg,put,i lekove.
Stoga molim sve one koji imaju potrebu da kupe neku knjigu,i zele a ja ih imam zaista dosta preko 1ooo naslova,najvise iz oblasti religije i psihologije,da me kontaktiraju i vide imam li tu knjigu,jer kupovinom knjige meni bi pomogli puno.
Hvala svima unapred.
Naše je samo ono što poklonimo drugima
Otac Mitrofan Hilandarac

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20436
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 17 Јан 2011, 09:02

Nadam se da će dobri ljudi prihvatiti ovaj poziv i kupiti neku knjigu.
Lično nisam u prilici, ali se svim srcem nadam da ćeš dobiti novac koji ti je potreban za lečenje.
S Božijom pomoći!
Srećno!!!

Корисников грб
Nut
~ napredni clan ~
~ napredni clan ~
Поруке: 909
Придружен: 04 Окт 2010, 15:09
Место: U carstvu kraljice noci duhovnog princa Tamina...

Re: Molba za pomoc

Порукаод Nut » 06 Феб 2011, 18:33

Rale пише:Zbog zdravstvenih problema koje imam unazad oko 2 godine,prinudjen sam,da zatrazim jednu vrstu pomoci od svih vas na forumu koji ste u mogucnosti da pomognete.
Posedujem veliki broj knjiga iz raznih oblasti,psihologije,religije,knjizevnosti,a koje zbog teskog materijalnog stanja i nemogucnosti da se adekvatno lecim sam prinudjen da nudim na prodaju. Kupovinom neke od knjiga koje posedujem pomogli bi mi mnogo,jer nazalos ja nisam u stanju da do kraja januara prikupim oko 500.evra za kontrolu u Bg,put,i lekove.
Stoga molim sve one koji imaju potrebu da kupe neku knjigu,i zele a ja ih imam zaista dosta preko 1ooo naslova,najvise iz oblasti religije i psihologije,da me kontaktiraju i vide imam li tu knjigu,jer kupovinom knjige meni bi pomogli puno.
Hvala svima unapred.
...
Rado bih ucestvovala u ovome.. :D ...i kupila ...ponesto u zavisnosti sta imas... a,ja recimo nemam...
LJudi se plase da ce zaboraviti svoju dusu, da ce propasti kroz ono prazno, jer nece imati zasta da se uhvate....

Rale
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 275
Придружен: 07 Мај 2008, 23:40
Место: Raska
Контакт:

Knjige

Порукаод Rale » 11 Феб 2011, 00:17

Rado bih ucestvovala u ovome.. ...i kupila ...ponesto u zavisnosti sta imas... a,ja recimo nemam...

Hvala ti prvo sto imas zelju da mi pomognes. Voleo bih da znam sta te znima,romani,religija,psihologija,popularna psihologija,jer zaista imam puno naslova.
Napisi sta te konkretno zanima, ako ti nije problem.
Naše je samo ono što poklonimo drugima

Otac Mitrofan Hilandarac

Корисников грб
Nut
~ napredni clan ~
~ napredni clan ~
Поруке: 909
Придружен: 04 Окт 2010, 15:09
Место: U carstvu kraljice noci duhovnog princa Tamina...

Порукаод Nut » 11 Феб 2011, 15:56

Sta mene sve zanima,Majko Bozija..eno napisah ti pp ...

:mah :mah :mah
LJudi se plase da ce zaboraviti svoju dusu, da ce propasti kroz ono prazno, jer nece imati zasta da se uhvate....