Pravda za Garagić Denisa ~ kada?!?

Bez ustručavanja! Samo hrabro!

Уредници: nevenkagaragic, Moderatori

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1503
Придружен: 03 Нов 2008, 19:43
Место: Tuzla
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 25 Мај 2016, 18:01

nevenkagaragic пише:
nevenkagaragic пише:
nevenkagaragic пише:
Moj sin Denis je preminuo 25.07.2005.godine... treceg dana provedenog uKUCI MRAKA - Internoj klinici UKC-a Tuzla...
Umesto da ga povedemo kuci jer mu "nije nista", supruga i mene je docekalo mrtvo telo naseg sina... na intenzivno nezi - TRECI DAN!
Da, treci dan je stigao na intenzivnu negu, kada je vec bilo kasno, prekasno! I NIKO nije znao sta se desilo, od cega je preminuo...
Zaklela sam se mrtvom sinu da ce CEO SVET ZNATI! Bez obzira na pravosudne institucije, ceo svet ce saznati sta se radi u "slavnoj" tuzlanskoj klinici!
Iako mnogi koji su me kontaktirali, ne samo Tuzlaci, znaju imenovane diletante (i njihove zastitnike), valja ih dobro zapamtiti...
Detaljnije u oznacenim i odabranim postovima pod nazivom:
PRAVDA ZA DENISA

O kakvim se diletantima radi jasno je iz njihovog angazmana u kojekakvim udruzenjima. Za nesto bolje i nisu:

MARIO KRIZIC - predsednik Upravnog odbora Udruzenja reumatologa u BiH

I "jaka" mu biografija

Da, biografija je "bitna" (a u praksi NULA!), kao i nezaobilazno mesto u Upravnom odboru UKC-a sve dok mu tetak ne izgubi mesto premijera TK...

Слика Слика

I kompanjon mu:

SALIH AZABAGIC - Plavi krug Udruzenje dijabeticara TK

Слика Слика

Oznacena medicinska sestra je bila u smeni dezurstva na prijemnom odelenju s diletantima Krizicem i Azabagicem prvi dan u subotu 23.07.2005.godine.
Zanimljivo, cak i drugi dan navece, u nedelju 24.07.2005.godine u smeni sa Samirom Hasic koja je bila dezurna od ujutro 24. do ujutro u ponedeljak 25.07.2005.godine...
Na sudu je bila svedok predlozen od tuzenog UKC-a...
Za Azabagica sam tek na sudu saznala da je AzaBagic, a ne AzaPagic kako i na stranici UKC-a pise.
Kad sam ga videla na hodniku prva asocijacija mi je bila "hodajuci mrtvac"...

Eh, moj sine Denise, cedo moje prekrasno... kakvim si diletantima pao u ruke - PROKLETI BILI!
Da su bar jedini... nazalost NISU!
Prozivacu ih dok sam ziva...

DENIS I HIPOKRATOVI KRIVOKLETNICI "SLAVNOG" UKC-a TUZLA... I DOKTORI UBIJAJU, ZAR NE ?

Слика

FTV 23.02.2012. - Odgovorite ljudima - Medicinske greske
Слика
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xb9djANoZb0[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=xb9djANoZb0

I OPET SE ZGROZIH...
Naleteh na jedan video snimak Udruzenja "Plavi krug" i opet videh jednog od Denisovih dzelata (od 1,20 minuta video snimka).
Kako rekoh ranije o njemu/njima:
"O kakvim se diletantima radi jasno je iz njihovog angazmana u kojekakvim udruzenjima. Za nesto bolje i nisu" osim za kojekakva udruzenja... sta bi drugo "strucnjaci"!
Mario Krizic je bio PRVI diletant 23.07.2015.godine, sa ovim svojim kompanjonom Salihom Azabagicem:

Слика

Zalim svakog jadnog pacijenta koji NJEMU, Salihu Azabagicu, dopadne saka! I ne samo njemu:
- PRVI dan je tu i Mario Krizic, dok "brigu" o Denisu
- DRUGI dan nije preuzela isto tako "savesna" Samira Hasic...
- TRECI dan - sta je ostalo Fahiru Barakovicu citajuci njihove nalaze i "dijagnoze"? Zakljucio je da Denisu "nije nista" - ide kuci... NIKADA nije dosao kuci - prokleti da su!
- PRAVA dijagnoza je ustanovljena tek obdukcijom!
PROZIVACU IH DOK SAM ZIVA!

Слика
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rMv60lUusFI&feature=youtu.be[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=rMv60lUu ... e=youtu.be

A "jakog" li angazmana ovog "strucnjaka"...

Denisovi dzelati jos nisu odgovarali... gotovo JEDANAEST godina od zlocina tuzlanskih Hipokratovih krivokletnika...
Vise od CETIRI godine je proslo od PRVE PRESUDE i vise od DVE godine od DRUGE pravosnazne (25.02.2014.) po kojoj se UKC Tuzla ponovo zalio, odnosno trazio reviziju Vrhovnog suda FBiH, a ovaj jos cuti!
Bas "azurno"...
Koliko li je jos zrtava Hipokratovih krivokletnika?
Pre i posle Denisa - ko to zna...
Prozivacu ih dok sam ziva...
Neka ih ovaj prekrasni lik i glas proganja svakog trena i neka im ne dozvoli miran san...
PRAVDA ZA DENISA ce stici - mora!

Слика
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zRjD9azVApk[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=zRjD9azVApk

Moj prvi video uradjen za mog Sina Denisa... s njegovom omiljenom melodijom obozavane Josipe Lisac ciji se glas orio u stanu...

Слика
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=05ZJvJvXh-o[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=05ZJvJvXh-o
nevenkagaragic

Citirani post je kopiran sa teme Hipokratova zakletva podsecanja radi...

Danas je 10 godina i 10 meseci kako nemam svoga sina Denisa - prokleti da su njegovi dzelati!

Danas je i 2 godine i 3 meseca od pravosnazne presude Kantonalnog suda u Tuzli...
Zasto se Vrhovni sud FBiH ne izjasnjava po zalbi UKC-a Tuzla?
Kada ce ta revizija, takozvani vanredni pravni lek, doci na red?
Ili njima SVIMA treba PRAVI lek?!

Bas "sjajno i azurno" BH pravosudje...
Bas kao i zdravstvo...
Bas kao i sve ostalo u stvari...
DNO DNA!

Слика
Veci format: http://s26.postimg.cc/5of6rxa9l/2_1275_600.jpg

"Kako si njezan i krhak
I kako si lijep i cist
Kao svako dijete kad se rodi...

Ti ces zivjeti i kad Ti se oci sklope...

Nikada se necemo rastati Mili
Nikada Tijelu moga tijela
Nikada Duso moje duse
NIKADA..."

(Mak Dizdar)

Слика

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Re: Pravda za Garagić Denisa ~ kada?!?

Порукаод nevenkagaragic » 03 Јул 2016, 21:51

Dve poslednje slike mog Denisa - 08. i 16.06.2005. godine... 25.06.Denis nas je napustio zauvek...
Proslo je 10 godina i 11 meseci...

Слика

27.06.2016. - dan u mesecu kada je moj sin spusten na vecni pocinak pre 10 godina i 11 meseci...
Podgora... sedim na plazi, a prekrasni zuti Leptiric leti oko mene...
I onda mi sleti na nozni prst, dugo je tu, miran, ne bezi...
Spokojno se odmara...onda napravi krug po plazi i opet mi se vrati...
Spusti se na jednu, pa na drugu nogu... i tako 7-8 puta...
Dugo smo se "druzili"...
Da, datum je 27. u mesecu, rasplakah se i pomislih:
Sine moj, jesi li mi to Ti dosao?
Sta mi porucujes po ovom prekrasnom Leptiricu?

Слика

Tri dana nakon pojave Leptirica primetih dugu oko Sunca... nikada ranije nisam videla takvu dugu...
Jesu li to neki ZNAKOVI?

Слика

Sve je isto godinama, samo Tebe nema Sine moj... a bez Tebe sve je pusto... tisina...

Слика

A ja? Ja jos cekam PRAVDU ZA DENISA...
Vrhovni sud FBiH ne zuri ni 2,5 godine nakon pravosnazne presude u parnicnom postupku... uobicajeno za BH pravosudje!

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 25 Јул 2016, 23:34

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 27 Јул 2016, 00:01

Слика Слика Слика

Moji kaktusi jos cvetaju.
Ovaj veliki sam morala pokloniti, a i sve ostale. Presadila sam mlade.

Prvo ovogodisnje cvetanje 05.06., a pred polazak na more izaslo 5 pupova - procvetali 23.06. (komsinica slikala).
Po povratku s mora zatekosmo jos 2 uvela cveta (1 beli i 1 rozi - prvo cvetanje mladog kaktusa.

A onda 24. i 25.07. 10 cvetova - 9 rozih i 1 beli.

Слика

Denisovi kaktusi procvetali za 11 godisnjicu...
25.07.2016. - svih 9 rozih cvetova se otvorilo...
26.07. beli koji je prvi procvetao, vec je uveo...
Nikada nije bilo toliko cvetova odjednom na samo jednom kaktusu!
Kao da znaju ko ih je obozavao - moj sin DENIS...

Слика

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 16 Авг 2016, 20:13

Слика

MOJ SIN DENIS - DANAS BI IMAO 37 GODINA…

Rodjendani dolaze i prolaze... bez Denisa... vec 12...
Koliko li je jos zrtava Hipokratovih krivokletnika ?
Vecinom nekaznjenih, nazalost. Sirom BiH, sirom Balkana...

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 25 Авг 2016, 22:21

Misli su moje tamo gde si Ti… gde je Tvoja Dusa besmrtna.
I jos uvek cekam...

DENIS – 11 godina i 1 mesec…

Слика

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 25 Сеп 2016, 20:38

Godine prolaze...
Cekanja ostaju...

DENIS – (11 godina i 2 meseca) i njegova BAKA - ANDJELI...

Слика

I jos se nadje poneki sucokret, Denisu najdrazi cvet, cvet Lava...

Слика

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 13 Окт 2016, 18:21

nevenkagaragic пише:...

"Nigde toliko ljudi kao u jednom coveku..." (Mika Antic)

Слика
http://s26.postimg.cc/ehfg1bmt5/Denis_N ... coveku.jpg

Prozivacu ih Sine moj dok sam ziva!

Da, dok sam ziva PROZIVACU...
Obecala sam Ti Sine moj i obecanje ispunjavam, neprekidno, koliko god trajalo...do kraja zivota!
Obecala sam Ti da ce CEO SVET ZNATI!
Bez obzira na pravosudne institucije, ceo svet ce saznati sta se radi u "slavnoj" tuzlanskoj klinici...
STA i KO!
Juce slucajno neleteh na ovaj video - FUJ!
OVOME si "dopao u ruke", OVOM liku (Salih Azabagic) i istom takvom sefu mu (Mario Krizic) - zajedno Te besramno poslase u smrt!
Da, rekose nam njihove kolege iz UKC-a Tuzla mnogo kasnije: kakav peh smo imali da bas njih dvojica budu dezurni tog kobnog dana 23.07.2005.godine. Dovoljno!
A dovoljno ga je i POGLEDATI, a tek OCI...
Ne mogu da verujem sta OVAJ Salih Azabagic prica! Bunca jadnik?
"Ja sam covjek koji je odgajan... koji ne voli poraz, mi se svakodnevno u svom radu borimo protiv smrti, borimo se za pacijenta, ne volim poraz. Volim pobjede..."
KOME to pricas Azabagicu???
Mozes samo onima koji nisu imali peh da ih ti "lecis".
Secas li se Denisa?
Garagic Denisa, 26-togodisnjeg mladica kojeg si ostavio na milost i nemilost (ti i Mario Krizic) sledecoj smeni sa POGRESNOM, odoka uspostavljenom dijagnozom (koju je sledeca smena PREPISIVALA - Samira Hasic)?
Mozes li mirno spavati Azabagicu?
Gledas li SVOJU usnulu decu?
Proklet da si!
Malo te je priroda kaznila... IMA PRAVDE i uvek ce je biti, ma koliko dugo se cekala i ma u kojem obliku bila!
Ja cekam preko 11 godina, cekacu i dalje...

Слика

DR SALIH AZABAGIĆ - JUTARNJI PROGRAM (26.05.2016)
Plavi Krug
Datum objavljivanja: 1. lis 2016.

Nazalost,SALIH AZABAGIC nije jedini...
Gotovo svakodnevno se susrecemo sa teskim posledicama (i smrtnim ishodima) NESAVESNOG lecenja.
Jos gore je sto se takvi zlocini nastoje ZATASKATI, kako od kolega i menadzmenta zdravstvenih ustanova, tako i pravosudnih institucija - TUZILACAu sprezi sa sudskim vestacima i klinkama.
Ko je i kada PRIZNAO GRESKU?
A greske se desavaju, znamo, ljudi grese, ali LJUDI i PRIZNAJU, zato su LJUDI (velikim slovima), no izgleda da ih NEMA ili ih je premalo.
Ni uz dokaze NECE PRIZNATI - zar se ne stide Hipokrata i svoje profesije?!

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 25 Окт 2016, 16:08

nevenkagaragic пише:U Tuzli, eto, i doktori ubijaju! Nekaznjeno – za sada. A Denisov slucaj nije prvi, ni jedini, nazalost.
Ko je od cetiri lekara (za tri dana) najodgovorniji za pogresnu dijagnozu? Mario Krizic i Salih Azapagic? Samira Hasic? Fahir Barakovic?
Latinska poslovica kaze : "Gresiti je ljudski, ali u greskama ustrajati obelezje je ludaka".
Oni su ustrajali i te kako!

U Tuzli i sudski vestaci prilagodjavaju svoje vestacenje u korist svojih sadasnjih ili bivsih kolega. Vrlo "profesionalno" Zdenko Cihlarz kaze: "cak i da je bolest BILA dijagnosticirana u periodu od 23.-25.07.2005.godine ne bi se mogao spreciti smrtni ishod". A ZASTO bolest nije bila dijagnosticirana? To se vrli, poznati "profesionalac" nije upitao.

To se nisu upitali ni "profesionalci"- tuzioci Ivo Iveljic i Slaven Koval, vec se pridruzuju sudskom vestaku u zastiti lekara, ne ukljucujuci svoje mozdane vijuge, ako ih imaju uopste. A i zasto bi? Pa sta njima znaci zivot jednog "obicnog" tuzlanskog mladica, koji nije pripadao ni jednoj stranci, ni jednoj kriminalnoj grupi, kao ni njegovi roditelji? Pokazali su da im NISTA ne znaci, ni profesionalno, ni ljudski, jer im od porodice Garagic ne preti opasnost za NJIHOVU sigurnost!? Da li?

Neka Tuzla cuti i dalje. A dok cuti, tako ce biti i dalje, i jos gore. Ja NECU da cutim i sigurna sam da cu istrajati, te da ce PRAVDA ZA DENISA ipak biti zadovoljena, kad-tad.

Deo odgovora Kantonalnog tuzilastva TK na prijavu protiv lekara Interne klinike:

Слика Слика

Odbijanje provodjenja istrage tuzilac Ivo Iveljic zasniva na nebuloznim, navijackim zakljucima sudskog vestaka Zdenka Cihlarza koji u svom nalazu zanemaruje trodnevne PREPOZNATLJIVE SIMPTOME (bol iza grudne kosti i tesko disanje), vec drsko tvrdi da bi Denis svakako umro, cak da lekari i nisu pogresili u dijagnozi! Da li je ovaj krivokletnik (i prethodna cetiri) ikada cuo za Hipokratovu zakletvu? Odakle mu pravo da tvrdi da bi Denis svakako umro?
Kaze : adekvatno lecen! Od cega? Koja je dijagnoza upisana crno na belo? POGRESNA!

Nikad sebi necemo oprostiti POVERENJE prema Hipokratovim sledbenicima. Nikada necemo zaboraviti reci: "NE BOJ SE SINE, SAD SI NA SIGURNOM, U SIGURNIM SI RUKAMA". KAKVA ZABLUDA! KAKO SEBI OPROSTITI TU LAZ?!

Pomenuti tuzioci u svom poslu izgleda stvarno ne ukljucuju SVOJ mozak? Nije im ni palo na pamet da ispitaju lekara koji je doveo Denisa i koji je rekao da se radi o TESKOM KARDIOLOSKOM slucaju? I laiku je jasno o cemu se ovde radi. Vrana vrani oci ne kopa.
Varaju se ako misle da cu se ja umoriti! Pa cilj mog zivota je dokazati istinu, dokazati da "ruka ruku mije", dokazati ovdasnju spregu kriminala i pravosudja, jer ovo je kriminal. Ovo je nekaznjeni ZLOCIN.
Ja cu ustrajati, ako pozivim. Predstoji mi jos uvek duga, duga borba, s obzirom da VSTV daje sebi rok od 2 godine da bi slucaj tek dosao na red. Bice da i tamo sve "funkcionise" kako (ne)treba!

Evo i jednog primera – clanka iz novina.
"Divan" tekst, da se najezis od ove "slike i prilike"!

Слика
http://s26.postimg.cc/p8zgexcjd/20_3_2_ ... 8_2007.jpg

Ko zeli "isterati" pravdu u ovoj drzavi, mora se dobro "naoruzati" strpljenjem i istrajnoscu u ovoj borbi "na zivot ili smrt" (s vetrenjacama = pravosudjem), odnosno borbi do samog kraja, koliko god taj kraj izgledao nedokuciv, beskonacno dug.
Ja sam potpuno svesna u sta se upustam, ali i odlucna da sve dovedem do pravednog kraja. Moj Denis je to zasluzio, ja mu to dugujem, obecala sam.
Ne treba spominjati koliko su svi oko mene skepticni kad je u pitanju konacan ishod. Ne bez razloga. Svima je dobro poznata sprega "dobra" i "zla" u ovom korumpiranom, jadnom i trulom drustvu. Ne zanima me misljenje okoline, ja znam svoj cilj i odlucna sam stici do njega, po bilo koju cenu. Naravno, prvo cu ispostovati LEGALNU proceduru …

Ne mogu da verujem sopstvenim ocima!
NEVEROVATNO - nakon toliko godina Zdenko Cihlarz prakticno PRIZNAJE da je bio „dzoker“ kako ga, kazu, zovu u Tuzli!
CIJI? Tuzlanskih tuzilaca koji su ODBACILI KRIVICNU PRIJAVU pre 10 godina (na osnovu njegovog "strucnog" vestacenja) ili UKC-ov?
Oh, da, bivsi zaposlenik, penzioner UKC-a, a tek UHODANA SPREGA S TUZILASTVOM...!
Sam je sebi "skocio u usta"... i DEMANTOVAO SVOJ "nalaz i misljenje" vestog sudskog vestaka!
Pronadjoh njegov tekst:
"Pravna odgovornost ljekara osnovna sudsko medicinska načela osnovna sudsko medicinska načela vještačenja ljekarske odgovornosti"

"Zdenko Cihlarž - Časopis Vještak, iz oblasti teorije i prakse vještačenja, na području Bosne i Hercegovine
Volume 1 No. 2 March 2015. pp. 214-218
Prof dr sc , specijalista sudske medicine i specijalista patolog, Tuzla, Bosna i Hercegovina, zdenko.cihlarz@bih.net.ba"

Слика
https://s26.postimg.cc/ho2jtubax/Cihlar ... na_216.jpg

Dakle, sta SADA kaze Cihlarz? Nakon 10 godina od njegovog SRAMNOG "nalaza" tipicnog za "dzokera" ("u rukavu"???) - SVE ONO STO (NI)SU URADILI DENISU, ali je nekome/mnogima bilo JAKO STALO da se KRIVICNO gonjenje krivaca NE SPROVEDE:

"Nesavjestan postupak ljekara, odnosno njegova krivicna odgovornost za postavljanje pogresne dijagnoze i nastanak stetne posljedice ce postojati , ako je njegov pregled bio povrsan ili nije ni postojao, iako je mogao biti izvrsen; ako su propusteni bitni dijagnosticki postupci (laboratorijski , MTG, CT, MRI) a koji su se prema stanju pacijenta trebali izvrsiti i kada nije bilo objektivnog razloga da se to ne ucini, te na koncu, ako se pri interpretaciji nalaza postavi pogresna dijagnoza radi grubog neznanja."

I STA DA MU COVEK RADI???
Ne verujem u boga, ali bi volela da ipak postoji za Cihlarza, Ivu Iveljica, Koval Slavena i jos mnoge...
"Krasan" stvarno VESTAK Cihlarz...
ZAR NE?

O DVOJCU tuzlanskih tuzilaca vec sam sve rekla... i PONAVLJALA...
Ne, necu vas ostaviti na miru!
ETO KAKVA "etika" i kakvi "moralni" likovi ODLUCUJU o zivotu i smrti, istini i pravdi?!
Srecom (za mnoge druge pacijente) NISU svi isti.
Nazalost, moj Denis je imao strasnu nesrecu da naleti na Hipokratove krivokletnike...

DENIS – 11 godina i 3 meseca …

Слика

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 27 Нов 2016, 21:57

Na danasnji dan pre 11 godina i 4 meseca sahranila sam svoje cedo...
Ja jos uvek cekam pravdu... pravdu za Denisa...

Слика

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 11 Дец 2016, 23:19

Слика

Ostadose samo uspomene, slike i cvece...
Godine prolaze, nizu se jedna za drugom, dvanaesta...
A ja jos uvek cekam... cekam PRAVDU ZA DENISA...
Samo, veliko je pitanje od koga?
Ovi "UZORI" (ucitelji) prava nikada nisu osudjeni! Kakvi li ce im tek biti ucenici?
Da, BiH je ovo, jad i cemer gde god krenes...

Juce ostadoh "bez teksta" sto kazu i ne mogu da poverujem sta su "GRADJANI ODABRALI" u nekakvoj anketi, e onda mogu misliti sta i kako druge klinike rade ako je tuzlanski UKC "najbolji" u FBiH!
A ipak, po komentarima zakljucujem da se NISTA nije promenilo (na bolje) svih ovih godina (od 2005.) kad sam shvatila ko su i sta su.
Da, nazalost i dalje ostaju KUCA MRAKA
"Blago" nama s njima, ko ih ne zna skupo bi ih platio!

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 25 Дец 2016, 18:08

СликаСликаСлика

DENIS - 11 godina i 5 meseci...

O kako mrzim dvadeset peti... najuzasniji dan mog zivota...
I dvadeset treci, dan kada je moj sin poslednji put bio u stanu... dan kada mi je iznenada umrla moja mama...
Sahranjena dvadeset petog...

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 25 Јан 2017, 16:33

Pre 11 godina...

Слика

DENIS – 11,5 GODINA …

Слика

Prokleti da su Sine Tvoji dzelati i njihovi pomagaci!
Nazalost, pun je Balkan Hipokratovih krivokletnika i nakaradnog pravosudja... zastitnika ubica u belom!
Prava Balkanska kaljuga - da hoce vise da se podave u svom blatu... i oslobode gradjane maltretiraja godinama i decenijama!

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 25 Феб 2017, 15:42

Слика

DENIS – 11 GODINA i 7 meseci…

Odlican video... kad zivot sam to vrati - udeli BUMERANG pravdu...

POSLEDICE KORUPCIJE

Слика

Da, kako davno napisah:

Ima zlocina koji se
ne oprastaju.
Ima obecanja koja se
ne zaboravljaju.
I pravdi koje ne uzmicu...

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 25 Мар 2017, 17:26

Prolaze meseci, godine... a pravda za Denisa? KADA konacno???

DENIS – 11 GODINA i 8 meseci…

Слика

I dvanaesto tuzno prolece bez Tebe Duso moja mila...