Potreban tekst

Уредници: koen, vuk

Корисников грб
Vera Volkova
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 1
Придружен: 23 Јул 2011, 21:50
Место: Visoko

Potreban tekst

Порукаод Vera Volkova » 23 Јул 2011, 21:56

Dakle, ne treba mi tekst u smislu da ću sada sjediti za računarom i čekati da mi ga neko nađe. Potreban mi je prijedlog, sugestija, nečije iskustvo. Radi se o tome da mi je potreban tekst za studentsku scenu pozorišta u kojem glumim. Ovu sezonu smo uradili Audiciju od Aleksandra Galina koja je zaista odlična (preporučujem je svima). Ono što nam treba je komedija za 10-tak glumaca. Sve što sam našla vuče mi na pučku komediju, a meni je jako stalo da to ima ima dublji smisao. Šta mi preporučujete?
"Glumac je potpuno ranjiv. Njegova cijela osoba izložena je kritici - govor, pojava, intelekt. Ukratko, njegov ego."

Корисников грб
koen
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 2640
Придружен: 11 Сеп 2005, 21:51
Место: more tišine

Порукаод koen » 30 Јул 2011, 21:40

Teško je da vam na ovaj način preporučimo tekst koji bi odgovarao vašim afinitetima. Zato vam preporučujem da malo detaljnje pregledate teme sa pozorišnim tekstovima na ovom forumu gde ćete, siguran sam, naći ono što vas interesuje.
Ponosan sam na sebe što, zbog vremena u kome živim, nisam postao gnjida.

KOBI
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 4
Придружен: 25 Јун 2011, 14:41

Порукаод KOBI » 14 Јан 2012, 12:22

Hitno mi je potrebna dramatiyovana NuŠićeva AUTOBIOGRAFIJA!!! Molim sve one koji imaju ili znaju gde mogu da je nadjem da mi odgovore. Još jednom, molim vas!

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 14 Јан 2012, 13:03