Evo mene i mojih Prasića...

Уредник: Viktorija Vi

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Корисников грб
wanderer
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 91
Придружен: 08 Авг 2007, 12:02
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Evo mene i mojih Prasića...

Порукаод wanderer » 05 Нов 2008, 23:26

Postavljamo scenu

Šminkamo se

Igramo

Sad možemo i da se odmorimo

i slikamo ceo ansambl za uspomenu...

Корисников грб
El
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 22921
Придружен: 08 Авг 2007, 08:19
Место: Pančevo

Порукаод El » 06 Нов 2008, 09:51

Pozdrav za tebe i tvoje Prasiće... :)===0 :mah
"Ne zanosi se. Promeniti nešto na muškarcu možeš samo ako nosi pelene" ...

Корисников грб
Homo ludens
~ napredni clan ~
~ napredni clan ~
Поруке: 885
Придружен: 05 Нов 2007, 01:02
Место: Mastricht-Brüssel
Контакт:

Порукаод Homo ludens » 06 Нов 2008, 22:07

Wander,jako simpaticni svrce...to ce biti jedan dobar orkesar kad porastu..videt ces!
:mah
Noc je kratko trajala,a nama je trebala najduza na svetu!

Корисников грб
Alan_a
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 7077
Придружен: 25 Феб 2006, 19:15

Порукаод Alan_a » 06 Нов 2008, 22:19

medeni ste!!!
:)===0 ^78^
zavidim na takvoj družini, mogu samo da zamislim koliko smeha, mora da uživaš...
:D
"... Savrsen dan da krenem 'nemam pojma kuda' i da budem 'nemam pojma gde' i da zavrsim 'nemam pojma kako'..."

Корисников грб
wanderer
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 91
Придружен: 08 Авг 2007, 12:02

Порукаод wanderer » 06 Нов 2008, 22:48

Hvala, Homo Ludens. To je podmladak slovačkog staropazovačkog amaterskog pozorišta VHV u predstavi Budkačik i Dubkačik, i ako budu pratili tradiciju, imaju šansu da zaista nešto postignu.Samo da se nadamo da su se svi zarazili pozorištem, i da će nastaviti.
Inače su već dosta bili uspešni ove sezone - bili su prvi na Dečjem festivalu amaterskog stvaralašta na slovačkom jeziku, tako su i ostvarili mogućnost da odu na festival u Slovačku. Plasirali su se i na zonu, tamo nisu baš briljirali, ali i to im je puno značilo. Imali su 4 gostovanja po mestima po Vojvodini, a ono što je najinteresantnije je da su svi glumci u osnovnoj školi, svi tehničari u srednjoj, a režiser Ivor je medju najmladjim režiserima na svim radionicama, seminarima, obukama - ima samo 17 godina i već iza sebe nekoliko godina pozorišnog staža -2 glavne uloge, učešće u tehnici u predstavi koja je prošle godine bila prva u Kuli, učešće u školi u Trebinju za vreme Festivala festivala, a sad i zaista dobru predstavu.
Ovde na slici je sa mladjom sestrom /takođe glumicom koju neki sa ovog foruma već znaju iz predstave Sabirni centar/ i plakatom prošlogodišnjeg festivala gde je debitovao kao režiser, a evoga i na delu - osim režiserskih dužnosti i obaveza, kao i svi članovi VHV-a ne libi se da zasuče rukave...

Alan-a, ja sam samo deo odrasle ekipe koja je više zadužena za čuvanje tih klikera...ali zaista su genijalni.Nevidjen generator pozitivne energije i ventil za sve što se tokom dana nakupi...

Корисников грб
Homo ludens
~ napredni clan ~
~ napredni clan ~
Поруке: 885
Придружен: 05 Нов 2007, 01:02
Место: Mastricht-Brüssel
Контакт:

Порукаод Homo ludens » 06 Нов 2008, 22:58

Bravo, i dalje ih podsticite...vidim da su genijalci.Dobro da si nam ih malo prestavila,ja ovamo na zapadu pa i nemam bas prilike da pratim nasu kinematografiju..kako je dicno i lepo imati uzase te male ljude s puno maste i kreativnosti.. :mah Pozdrav tebi i tvojoj ekipi mladih glumaca! :mah
Noc je kratko trajala,a nama je trebala najduza na svetu!

Корисников грб
rouzvel
~ napredni clan ~
~ napredni clan ~
Поруке: 935
Придружен: 01 Феб 2005, 14:41
Место: Beograd

Порукаод rouzvel » 11 Нов 2008, 12:41

Istraživač paranormalnih pojava kod muškog roda!