LJUBIMAC VAS OTKRIVA

Koliko ih volimo i koliko nam znače...

Уредник: Moderatori

Корисников грб
trebamisvakidan
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1701
Придружен: 26 Мар 2006, 04:34
Место: Beograd
Контакт:

LJUBIMAC VAS OTKRIVA

Порукаод trebamisvakidan » 01 Мар 2007, 00:45

LJUBIMAC VAS OTKRIVA

Verovali ili ne, ljubav prema određenim životinjama mnogo govori o najskrivenijim crtama karaktera, načinu života, odnosu prema drugima, ali i o tome kako sami sebe doživljavamo.

Postoje teorije da je za ženu pas, čak ako ima i ženku, simbol muškarca. Ako ima velikog psa, posebno ovčara, znači da u muškarcu traži zaštitnika i oslonac.

Vlasnici buldoga potrebna je odanost, poverenje i smisao za humor i te osobine traži u muškarcu, ali takođe voli i da ih izaziva. Mali lajavi psi govore da je njihova vlasnica vrlo zahtevna, od muškaraca traži mnogo, a kako oni obično nisu u stanju da ispune očekivanja, često je nesrećna u vezi i braku.

Izborom psa muškarci šalju poruku kakvi su zapravo. Tihi i povučeni službenik sa bul terijerom u stvari je agresivan, a vlasnik škotskog ovčara ili drugih dugodlakih velikih pasa je sentimentalan, ali hrabar u odbrani porodice.

Vlasnici rotvajlera su večiti usamljenici, a svima je zajednička netolerancija prema nezavisnosti drugih i jaka potreba za kontrolom nad svojim bližnjima. Ko ne voli pse, obično ih se boji ili previše drži do slobode i života bez obaveza.

Žene sa mačkama su izrazito inteligentne i ljubazne osobe koje ništa neće sprečiti u postizanju ciljeva. Takođe, za mačku se odlučuju i žene koje ne podnose "previše čvrst zagrljaj". Mačići često nadoknađuju nedostatak ženama bez dece.

Muškarci sa mačkama vole nezavisne žene, a samci sa mačkom su neženje jer su oni svoju ljubav, doduše četvoronožnu, već pronašli. Ako momci mrze mačke, ne vole ni žene. Njihova netrpeljivost otkriva i prikrivene homoseksualne sklonosti. Žene koje ne podnose mačke negiraju svoju ženstvenost.

Ako ste u stanu partnera zatekli kornjaču, znači da on žudi za stabilnom i kvalitetnom vezom. Osobe koje ih ne podnose su egoisti, brbljive i nagle, dakle bežite od njih. Nežne osobe kojima je potrebna zaštita, ljubav i nežnost za kućnog ljubimca izabraće hrčka. Melanholici koji žive u mirnom, tihom okruženju vole glasne papagaje, što je neshvatljivo nervoznima i poslom "isceđenim" osobama.
Kada bismo hteli biti samo srećni, to bismo lako postigli. Ali mi želimo biti srećniji od drugih, a to je uvek teško, jer smatramo druge srećnijima nego što jesu

Корисников грб
leklerk
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1245
Придружен: 04 Мар 2006, 11:14
Место: nigdina

Порукаод leklerk » 01 Мар 2007, 22:32

znachi ja sma melanholichna?!...a ne
odbijam
uostalom, moji papagaji nisu toliko glasni, a i uche d apjevaju, a to je tesko kad imas kljun papagaja, a srce malog lava zarobljenog u grudvi perja...aj daj sad josh o tim kucnim ljubimcima

Корисников грб
Maestro
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 3126
Придружен: 28 Сеп 2004, 03:54
Место: Swiss
Контакт:

Порукаод Maestro » 02 Мар 2007, 02:16

Ovako nešto možda :roll:

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
Слика ... Volimo se jer su nam slabosti iste...

Корисников грб
Daca
~ moderator ~
~ moderator ~
Поруке: 6455
Придружен: 28 Апр 2007, 14:45
Место: Srbija

Ljubimac vas otkriva

Порукаод Daca » 14 Мај 2007, 12:40

* Kuče ima pedigre,a vlasnik samo ličnu kartu.

Корисников грб
El
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 23490
Придружен: 08 Авг 2007, 08:19
Место: Pančevo

Порукаод El » 21 Авг 2007, 17:18

Слика

Obožavam labradore!

Ovo nije moj pas,ali bi volela!
"Ne zanosi se. Promeniti nešto na muškarcu možeš samo ako nosi pelene" ...

Корисников грб
chiquita
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 3356
Придружен: 07 Авг 2007, 13:10
Место: iza duge...

Re: LJUBIMAC VAS OTKRIVA

Порукаод chiquita » 21 Авг 2007, 17:49

trebamisvakidan пише:LJUBIMAC VAS OTKRIVA
Žene sa mačkama su izrazito inteligentne i ljubazne osobe koje ništa neće sprečiti u postizanju ciljeva. Takođe, za mačku se odlučuju i žene koje ne podnose "previše čvrst zagrljaj". Mačići često nadoknađuju nedostatak ženama bez dece.

Hm... :cool:

Корисников грб
zilot
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 13
Придружен: 23 Авг 2007, 18:38

Порукаод zilot » 09 Окт 2007, 21:15

:mah :mah Nisam znala ovo u vezi ličnosti i kućnog ljubimca.
:) Ja imam cici mici Anđu del Conte. Ona je okotila Malu Anđu, Tigra, Sivka i Belu šapu. Šest meseci su bili kod mene, a sad su kod mog prijatelja koji ima kuću izvan grada.

:mah

Корисников грб
Linda
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1359
Придружен: 02 Дец 2007, 03:13
Место: Zemun

Порукаод Linda » 26 Дец 2007, 10:02

СликаСлика
СликаСлика
Probudilo me grebanje po vratima.Skočila sam,malo pre 06h.Nije je bilo.Gledam po stanu,po krevetima-nema je.Tražim joj oke da vire ispod ćebeta.A ona spava,zauvek spava,od 14.avgusta 2007.Do malopre sam sedela na podu i gledala po sobi.Pustila sam njene slike i ...prisećam se svakog našeg dana.Gledam u krevet,prazan je i hladan bez nje.Tako bih je zagrlila i držala na grudima da je čujem da diše.Spava,zlato moje,zauvek spava!
Ako si licem okrenut prema suncu sve će senke biti iza tebe

Корисников грб
dragica zdralic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1533
Придружен: 01 Авг 2007, 14:29
Место: Novi Sad

Порукаод dragica zdralic » 27 Мар 2008, 19:37

Ja volim mačke i male i velike...

a mačke su mačke
samo mačke...
pse ne volim
Слика

"...čudno je, kako nam malo treba da budemo srećni
a još čudnije kako nam baš to malo i nedostaje..."

Корисников грб
Excalibur&cuperak
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 84
Придружен: 18 Сеп 2007, 14:25
Место: France
Контакт:

Порукаод Excalibur&cuperak » 29 Мар 2008, 13:58

ja obozavam pse.. I male i velike, samo par vrsta mi se ne svidja jer izgledaju bas ruzno....
A evo nase male mezimice :)===0

Слика

Корисников грб
Schnuffel
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 79
Придружен: 26 Јул 2008, 09:18
Место: 3. kamen od Sunca
Контакт:

Re: LJUBIMAC VAS OTKRIVA

Порукаод Schnuffel » 28 Јул 2008, 14:14

[quote="trebamisvakidan"]LJUBIMAC VAS OTKRIVA

Tačno. Ali ja imam dete i volim sve životinje. Ipak mačku sam izdvojila kao moju omiljnu. :mah
"Vanzemaljac" u telu čoveka.
Radnik svetlosti
Слика

Корисников грб
Schnuffel
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 79
Придружен: 26 Јул 2008, 09:18
Место: 3. kamen od Sunca
Контакт:

Порукаод Schnuffel » 28 Јул 2008, 14:17

Linda пише:СликаСлика
СликаСлика
Probudilo me grebanje po vratima.Skočila sam,malo pre 06h.Nije je bilo.Gledam po stanu,po krevetima-nema je.Tražim joj oke da vire ispod ćebeta.A ona spava,zauvek spava,od 14.avgusta 2007.Do malopre sam sedela na podu i gledala po sobi.Pustila sam njene slike i ...prisećam se svakog našeg dana.Gledam u krevet,prazan je i hladan bez nje.Tako bih je zagrlila i držala na grudima da je čujem da diše.Spava,zlato moje,zauvek spava!

Moje saučešće. Rasplakala si me. Setih se mojih anđela. Svi su zauvek zauzeli svoje mesto u mom srcu.
"Vanzemaljac" u telu čoveka.

Radnik svetlosti

Слика

Корисников грб
Homo ludens
~ napredni clan ~
~ napredni clan ~
Поруке: 888
Придружен: 05 Нов 2007, 01:02
Место: Mastricht-Brüssel
Контакт:

Порукаод Homo ludens » 17 Сеп 2008, 22:18

Слика

ovo je moj nerazdvojni kucni ljubimac,vjeverica koju sam donio iz BiH.
Noc je kratko trajala,a nama je trebala najduza na svetu!

Корисников грб
Bojana B
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1366
Придружен: 20 Сеп 2008, 20:59

Порукаод Bojana B » 09 Окт 2008, 18:03

Sto se mene licno tice ja ne bi imala nista protiv da budem tvoj kucni ljubimac..... :oops: :oops:
Da me mazis pazis i citas poeziju ..... :roll: :roll: :oops:

Anny
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4011
Придружен: 01 Авг 2008, 15:20
Место: ...

Порукаод Anny » 09 Окт 2008, 19:37

Melanholici koji žive u mirnom, tihom okruženju vole glasne papagaje, što je neshvatljivo nervoznima i poslom "isceđenim" osobama.

Ne bih se složila... :evil:
...