Umeće naše JELENE

Za sve događaje iz kulture, bilo da su se desili ili će se tek desiti

Уредник: koen

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Корисников грб
Daca
~ moderator ~
~ moderator ~
Поруке: 6453
Придружен: 28 Апр 2007, 14:45
Место: Srbija
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Umeće naše JELENE

Порукаод Daca » 13 Мар 2013, 19:41

Večeras je televizija PRVA u emisiji Exploziv poklonila desetak minuta našoj JELENI, Miroslavi Janošević penzionisanoj učiteljici.Iako je zašla u osmu deceniju ne predaje se. Naprotiv, dokazuje da život i u tim godinama može biti zanimljiv. Rad na kompjuteru njoj predstavlja zadovoljstvo, a na svemu što je savladala mogu joj pozavideti istinski majstori.
Tvorac može biti ponosan što ima takvog člana, a ja joj u ime svih članova čestitam od srca.
:dada :dada :dada

Корисников грб
Jelena
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 3515
Придружен: 06 Окт 2006, 21:58
Место: Sumadija

Порукаод Jelena » 13 Мар 2013, 21:15

Hvala mila moja prijateljice ,na predstavljanju moje emisije .Mnogi clanovi Tvorca koji su i na FB imali su prilike da odgledaju video prilog koji je veceras bio na Prvoj TV.

U svakom slucaju ,lepo je sto si upoznale i ostale clanove naseg Tvorca.
" KO NAĐE PRIJATELJA,
NAŠAO JE BLAGO "

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 14 Мар 2013, 08:51

Gledao sam prilog, i bio sam prijatno iznenađen.
Svaka čast!!!
:mah :mah :mah

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rsaPOYKfkZM[/youtube]

Корисников грб
Jelena
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 3515
Придружен: 06 Окт 2006, 21:58
Место: Sumadija

Порукаод Jelena » 14 Мар 2013, 15:45

Hvala Nenade .
" KO NAĐE PRIJATELJA,

NAŠAO JE BLAGO "

lucyming
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 3
Придружен: 08 Апр 2013, 12:19

Порукаод lucyming » 08 Апр 2013, 12:26

i bio sam prijatno iznenađen

ChrisPaul
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 1
Придружен: 27 Апр 2013, 02:47
Контакт:

Порукаод ChrisPaul » 27 Апр 2013, 02:54

Hvala mila moja prijateljice ,na predstavljanju moje emisije .Mnogi clanovi Tvorca koji su i na FB imali su prilike da odgledaju video prilog koji je veceras bio na Prvoj TV.

Saul Forest

Hazard
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 4
Придружен: 27 Авг 2013, 08:15
Контакт:

Порукаод Hazard » 27 Авг 2013, 08:24

Mnogi clanovi Tvorca koji su i na FB imali su prilike da odgledaju video prilog koji je veceras bio na Prvoj TV.