Poruka za voljeno biće...

Уредник: Moderatori

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 15 Апр 2012, 17:31

Ma hoću da te ostavim. Mnogo si razmažen ... Uuuu, kad se namračiš kao aspida. Odoh da raščistim situaciju u garderoberu i da se pripremim da budem ozbiljna poslovna žena. Idem tropare da pevušim. Sav si naskostrešen, samo mi neki nemir unosiš, tako crn i zatvoren kao noć, mada, meni baš sinoć pop reče da sam jako zatvorena osoba.

Šta ga znam...

Ali od tebe ću da dignem ruke! A i šta bih ja s tobom? Ne razumem ni ove sa mog govornog područja. Ma hajde bolan! Pi čaj u kupleraju!

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 15 Апр 2012, 21:34

A, baš sam htela da te ostavim, kad eto ...

Kuhinja je kao san. Kao da je moja.

Nego, znaš zašto ja nemam pločice u kuhinji? Nisam ti pričala...Pazi sad...
To je bilo još u vreme dok sam bila mučenica, pre jedno deset godina. Samo sam radila i onako mršava s borom preko čela žurila kući. Onda kada pojurim svu dečurliju i sve mačke na spavanje, legnem malo i kao ...spavam.Dešavalo se da skočim iz sna da izribam još nešto. Od krpe se rastajala nisam. I, tu moja majka poklekne i pozove Savu frizera, postao je pevač u međuvremenu, postaviću ti pesmu njegovu, evo ...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iQiRIrn-5QI[/youtube]

:::%%%book :ha:ha

pozove ona njega da ponese neku knjigu o magiji i da mi skine vradžbine, jer mora biti da sam navračana čim sam tako nesrećna,po njenom mišljenju.

Bila velika zima, sneg, mraz...brrr. Nagovori mene Sava da otvorimo prozor u kuhinji da mi on baje iznad glave, pa da mi ti zli dusi izađu kroz prozor. Pustim ga ja, da mi kruži oko vrata s nekom ljubičastom svećicom, mnogo lepo mirisala, na jasmin, mislim. Aromaterapija, da, imala sam i lampu, najviše sam volela jasmin i geranijum. I, tu ja zaspim dok me on nešto češko po kosi, brbljao - on je homoseksualac inače, ali jako je fin, dok ga ne stignu njegove bube. Kao žena je čangrizav, ponekad.

Ode Sava, ostavim ja otvoren prozor zbog dima, mnogo smo zapušili, i zaspim u dnevnoj sobi. U neko doba puca nešto u kuhinji, škripi, vrišti - znači, tada kad nisam umrla od straha, umreću od ...starosti, ili bolesti.
Zlo! To je kao grmljavina adska, kao da krici iz kuhinje dolaze. Skočim ja, i noge mi otkažu od straha. Otpuzim do dece, i kažem im da se nešto užasno dešava u kuhinji gde je Sava meni skidao imaginarne vradžbine. Tu deca budu hrabra, uzmu njihove mačeve i svi jurnemo na kuhinju...kad ono...od mraza se odlepile pločice u kuhinji i popadale. Tako su ih loše majstori zalepili za knauf, da ih je prvi mraz svukao sa zida... Onda sam isfarbala zid bojom za beton u tamno zeleno. Nije loše, ima onu pravilnu šaru od cementnog lepka posvud, od one sprave kojom to oni vuku po knaufu, a majstorima sam rekla da ne dolaze da mi lepe ponovo i svinje po kući, jer ću da ih polijem benzinom i zapalim ...

Samo našteluj elektronski rečnik, lako se čita. ####@

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 18 Апр 2012, 19:26

Onaj srednji razbio flašu u sobi... srećom ga uhvatih sa usisivačem da mu ga otmem blagovremeno, da ne moram da kupujem novi ....ovaj mali sutra ima dva ispita, onaj matori preležao s devojkom u krevetu praznike... ispod kreveta mu sve same plazma kašice, sve mi šerpe zacementirao...
Treba da skinem tekst sa trake, a nemam pojma o čemu se radi ...Naredili su mi da kucam s dve ruke i da vežbam slepo kucanje...
Veš mi je pokisao, nisam stigla pola poslova da obavim...
ni na jogu večeras ne mogu da stignem,

Hurrem ne mogu da budem - matora sam i nervozna za tolika klanjanja i hod unazad pred bilo kojim likom...

Slušaj, predlažem ti da me ostaviš ... za sva vremena.
E, tako.

Evo i Jung se slaže. Kaže da je arhetipski Turčin isuviše veliko breme za moj nervni sistem. :san:

Слика

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 19 Апр 2012, 00:00

Da ne povlačim Facebook, Twitter, You Tube .... ljudi će reći da sam neozbiljna, pravim im rupe u zidu, i ponekad im ozbiljno trebam, pa bi da mi pošalju poruku.
Slušaj, ti znaš da je mene lako virtuelno prevariti, lažno mi se predstaviti, naročito ako si stranac, i tome slično ... Barem je tako bilo u prošlosti, a sada me više nije ni briga, ne širim priču s nepoznatima ...
Postoji nešto u čemu sam genije - da nisam, ne bih imala živu porodicu u ovoj jebenoj zemlji.
Imam intuiciju nad intuicijama, nerado mi to priznaju i oni koji me ne vole.
Meni je dovoljno da vidim tvoj rad i da ti kažem toliko toga o tebi - kao da te znam oduvek. I znam te, kroz tvoj rad. Znam tvoj mrak. Jasno ga vidim...I, znam da ti možeš donekle da naslutiš moj mrak iza mojih reči. Naravno, tvoja visina se svima sviđa, ali tvoja druga strana je uzbudljiva narodu samo kada je stilizuješ u uzbudljivu sliku. Ja te savršeno podnosim i kad nisi „stilizovan“ .
Seti se da sam izdržala tvoj gnev ...koji je bio sasvim opravdan.
Šta si ti zapravo tražio prijatelju moj, prateći me? Hteo si da me uhvatiš u nečemu? Hahahaha... Ti si me pratio zato što su me oklevetali i zato što se meni neka lujka predstavila kao ti (kaže moja kuma da je to bila žena), ja ne znam, povukla sam facebook tada , jer to često radim kada se umorim.
Ne pamti se da sam ja ikada ikoga iskoristila materijalno , ili tako nekako ...
Pa kada sam shvatila da me mrziš, i pratiš , pustila sam te da me mrziš do mile volje, mogao si i da me ubiješ, ja bih ti oprostila... :)
Koga briga ... što nisam tužila svekra i svekrvu, uzela im od švajcarske penzije alimentaciju, svojevremeno.Iako im je sin bolestan, po zakonu mogu oni da plaćaju alimentaciju umesto njega ...Mogla sam i da im uvaljujem decu preko vikenda, pa bih još pre petnaest godina došla do vremena ... da dohvatim računar i steknem iskustvo koje imaju svi normalni ljudi...
O. K.
Nekako nije neobično da dođe do preplitanja inspiracije ... slika , kadar, fotofrafija – reč ...
Sve je to u redu , ali ja propadoh ...Nemam više vremena ni za šta. Pogledaj šta ja pišem ovde. Znaš li koliko to ljudi čita? Čitaju , jer su dokoni, zluradi, radoznali, gledaju , ko je čovek, šta je...
Čitaju , i jer me vole ... pa gledaju šta se dešava, da nisam počela da se drogiram? Ko je osoba kojoj se obraćam? Postoji li zaista?
Vidi, ja sam toliki ljubitelj umetnosti , naročito te, kojom se ti baviš...da uzrok tome ne treba tražiti u mom ličnom talentu i onome čime se ja bavim. Ja nemam toliko talenta,koliko imam ljubavi za umetnost ...barem ja tako mislim.
Pisaću jednom nedeljno blog, znaš gde je...
Ovde - forum, pa twitter, facebook, tu neću ulaziti, bez preke potrebe... to nije razlog da besniš ;))))))))) da se ljutiš na mene, umišljaš svašta...kloneš duhom, budeš mrzovoljan, ili prosto budeš gnevan kao Zevs.
Rekoh ti ...znam te. I kad pažljivo pročitaš taj opis iznad, shvatićeš i sam da te ...znam. :D
Ako nekada zbog nekoga (kolega, gost), uđem na facebook, napisaću nešto ...ali u narednih četrdeset dana, kao Isus u pustinji...nema me za ovaj svet.
Ostalo je tačno toliko do kraja školske godine i privođenja obaveznog školovanja kraju mog najmlađeg sina.
Moram da učinim za njega isto što sam učinila i za njegovu braću.
I moram i ja da naučim neke stvari vezane za moj posao, i ...
Jednom nedeljno pisaću ti na mom blogu, nadam se da ću moći nedeljom ...
Ljutio se, ne ljutio, idem sada .
Vraćam se za četrdeset dana.
Ako moraš, mrzi me kao ...nekad . :) To me vraća na početak, a to je tako uzbudljivo u tvom slučaju ... ;) Razoran, tih kao ponornica, prati me u slovo, analizira svaku moju reč, u nadi da će me uhvatiti u nezakonitoj radnji - u skrnavljenju njegovog dela, ahahaha, a ja jurim svoj rep, dok ti tečeš ispod mene kao ponornica, pokušavajući da me urušiš,
jao, Škorpion <3
ako se to ponovi pomisliću da me ...obožavaš ( šalim se ja s tobom, naravno da me kuliraš , ti si suzdržan i normalan, za razliku od mene, to ja o sebi pišem, i sama sa sobom razgovaram

...sve vreme ;)
Hehehe , lol

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=odR6tGpZTis[/youtube]

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 26 Апр 2012, 16:02

Слика

... :san: ... :cry: ne daju mi ni da pišem ni da živim ni da (u)mrem, brrr

posle ponoći ti pišem ...[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=p3QnqTzmVWQ[/youtube]

Корисников грб
Shushu
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4736
Придружен: 11 Феб 2006, 23:16

Порукаод Shushu » 10 Мај 2012, 22:31

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=F2LvQhLlUSk&feature=related[/youtube]

Kreni prema meni...
Ljubav radja ljubav / Tolstoj

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 14 Мај 2012, 09:01

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 15 Мај 2012, 00:29

Nisi dobar ... :roll:

T....n jedan, bezobrazni! :san: :D

Od ovog nema dalje,

dok ne napišen tu knjigu. :idea:

Hajde budi dobar, nemoj da me ljutiš, jer ne znaš kakav deda od babe umem da budem. :)

Корисников грб
Shushu
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Shushu » 15 Мај 2012, 17:05

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OILHHW2lQ4I[/youtube]

Zeljko Vasic-Voli me i ne voli me
----------------------------------------Ali to tako,
njoj, malo je... Voli me i ne voli me ... :cool:

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 16 Мај 2012, 00:11

Da razjasnimo:

- To što bi ti hteo imam i ovde, tj. bliže, i, na mom jeziku.

- Ne možeš ti da ustaneš, izađeš iz moje priče, ili moje knjige, kad ti hoćeš.

- Ne možeš ni da me požuruješ ni navodiš na bilo šta - ja nigde ne žurim,
i na sve na šta su trebali da me navedu, naveli su me, jer ja imam punih četrdeset pet godina.

- To ti sa ovim ženicama iz okolnih zemalja trguj telesno i emotivno - lovite se, pa ko koga ulovi.

- Ja ti nudim da komuniciramo na najvišem mogućem nivou na kome mogu komunicirati muškarac i žena - na nivou stvaralaštva (kao i tišine, i međusobnog poštovanja). Muškarac i žena mogu biti blizu božanskog samo kada stvaraju novi život ( dobiju dete), kada su Bogu i najbliži, ili kada stvaraju umetničko delo prožimajući se međusobno. Sve ostalo je, ako neću da se truju kao Romeo i Julija, ili tonu na "Titaniku", sve drugo je – snošaj, ili teorija "stare krave". Dok je s njom on već merka druge, dok je sa njim ona ima barem dojicu u rezervi …
- Inbox mi je i dan danas (u arhivi) pun vrcavih poruka "srećno oženjenijh" i "srećno zaljubljenih" u neke mučenice.

- Samo me prati…Do avgusta ću je završiti. Na svakih pet glava, počeću da skrivam tekst, jer sve jasnije vidim da od te građe mogu da napravim knjigu.

- Ja tebi nisam stala na ono čime radiš, i rekla ni mislima, ni nekako drugačije - " požuri s tim , hoću u zezanje". U stvari … nikada ti ništa AUTORATIVNO nisam ni rekla (napisala) do ovog trenutka.

- Onda …ti si slobodan da se udaljiš, provodiš, i živiš u skladu sa onim na šta si ti navikao. Radi šta hoćeš. Ja neću odstupiti ni od jednog mog stava.

- Ja ću pisati moju knjigu… s tobom ili bez tebe.

- Tako… da se zna.

- A, šta će biti kada je napišem, to ne mogu da znam … Ali izvesno je da nikada neću biti sa čovekom koji mi ne dozvoljava da dovršim rečenicu do kraja.

Amin.

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 16 Мај 2012, 06:34

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 18 Мај 2012, 16:26

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 18 Мај 2012, 16:26

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8573
Придружен: 02 Окт 2008, 17:29

Порукаод zara » 19 Мај 2012, 17:44

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MLaxJaKWQww&feature=related[/youtube] :mah
Niko nije tako lep dusom kao jednostavan covek

Корисников грб
Shushu
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Shushu » 02 Јул 2012, 00:30

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BW9V52za3XA&feature=related[/youtube]

Sta ce brodu jedra kada je vezan u luci ? ^78^