Poruka za "biće u prolazu" (pogled ispod obrva ;)

Уредник: Moderatori

Корисников грб
slovenska
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 6782
Придружен: 29 Сеп 2008, 11:45
Место: Smederevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод slovenska » 07 Нов 2011, 09:52

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4TKEpTBQR28[/youtube]
Ja nisam savrsena ali sam samo svoja.

Ravens Daughter
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод Ravens Daughter » 29 Дец 2011, 15:25

Gospodine,

molim vas da je nikada ne postavite na facebook - neću ni ja, iako ste mi ulepšali, ne dan, ili godinu, nego dvadest četiri godine.

Facebook je veliko interenet selo, leglo intriga i zaraze, puno vremešnih "devojaka" sa ovih prostora koje čekaju idealnog muškarca da ih oplodi u sto godina, da bi u sto prvoj postale majke. I puno je velikih "junaka srpskih", koji bi vas mogli nazvati nekIm ružnim imenom. Samoživi, svakoj perverziji i hedonizmu skloni, a najviše jalovim istorijskim teorijama, koje obično dolaze iz njihovih jalovih mošnica. Ti - neće ostaviti potomke. Ne pada im napamet da ugroze svoju udobnost podizanjem nekakvog pištavca, koji bi ih skupo koštao. Za početak, morali bi preuzeti odgovornost za neku od gore pomenutih žena a o prihvatanju trajnijih obaveza koje za sobom povlači roditeljstvo nema ni govora. Oni ...te žene i ti muškarci,oni nikada neće biti krvavi, prljavi, i bedni,kao što sam ja bila, lajavi, neodmereni, i labilni u izražavanju, opet, poput mene - neumerene, nervnoj iscrpljenosti sklone, još od prvog porodjaja, na koji samo što lutke nisam ponela da se igram u hiruškoj sali ... da bih se vratila u sobicu s kupatilom na kraju dvorišta, da "zapiram" sebe i bebu vodom iz flaše, jer mi se pokojni svekar, inače, doktor po obrazovanju, igrao s vodovodnim cevima, glumeći seksi vodoinstalatera, po zamisli, njegove supruge,po obrazovanju, profesorke srpskog i farncuskog jezika, i navodno nimalo nacionalno obojene, sve dok se ne napije i ne zapeva o svetom Duji, u nekoj pesmici o opkladi imedju Kaštelanki i Splićanki. Koliko sam shvatila, pokušavajući godinama da dešifrujem njeno pijano gugutanje, sveti Duje je trebalo da odluči koje su devojke lepše: Splićanke ili Kaštelanke? Srećom, Bog je jedan, pa je sveti Nikola, zamolio svetog Duju da urgira da se istrezne i dozovu čovečnosti, te da mi puste vodu s glavnog ventila( koji se kao u inat nalazio u njihovom delu kuće i koji je pojeo trideset posto od zdravlja oca moje dece, pored zajedničkog strujomera ), koju su mi namerno ukinuli, pod nekim simpatičnim, visokointelektualnim izgovorom.

Hvala vam. Videla sam ga. Koja majka ne bi prepoznala svog prvorodjenog sina. I on je video. Oduševljen je ...Čast mu je, da je umetniku, poput vas, bio inspiracija.

Корисников грб
_mostic_
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2290
Придружен: 16 Сеп 2007, 14:19
Место: Divlji zapad
Контакт:

Порукаод _mostic_ » 30 Дец 2011, 13:05

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 30 Дец 2011, 14:27

Ne znam ništa o tom spomeniku, ali se setih refrena, doduše, u svekrvinoj interpretaciji,znači, malo je raaazvučeno :

Kladile se Kaštelankeeeeeeeeeeee
da su lepše, neg' Splićankeeeeeeeee
ali sveti Dujeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
neće ni da čujeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ajmeeeeee.
a ćaću beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Dragi Mostić, dodješ mi kao glas razuma, s obzirom da postim na vodi, i kao i svi grešni, rado zaboravljam kad se ispovedam, zaboravim da ispovedim neke stare grehe, videću kako se "vodi" gnušanje nad ovom "poezijom", na crkvenom jeziku mog umornog duhovnika :cool:

Hvala na interesovanju,

nema me bolan, ljubomoran mi mnogo budući suprug, istina, još se nije pojavio, ali 2020-te, će me nadje :D

Sve najbolje Tebi i Tvojima,

u 2012-toj,

žele Slavica i deca! :mah

Корисников грб
_mostic_
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод _mostic_ » 30 Дец 2011, 16:09

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 30 Дец 2011, 20:30

Корисников грб
čincija
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2192
Придружен: 21 Јун 2009, 16:52

Порукаод čincija » 30 Дец 2011, 21:53

Odlično, ja ću para da uberem, pa da dijelimo!

Ravens, tebe vidjeti ovdje, čini mi posebno zadovoljstvo, a svadba da bude, svadba vijeka!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=U4J0MKsG_is&feature=related[/youtube]

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 30 Дец 2011, 22:06

ajme, nikad taj valcer da odigram, zadrži sav keš, nemate pojma kako feleričnu robu uvaljujete (govorim o sebi) :san:

...idi pucaj malo, poslala sam ti čestitku koju je meni Ignja poslao, samo klikći, vatromet, kuća, drvo, sve se stvori i udara kao kašikara, čestitka je skroz lekovita ####@ daj i deci da se igraju, samo isključi zvuk- odoh da fenom sušim svilene bokserice i duvam u košulje- ženo, pisaću ti na mail, samo da preživim doček, sto puta su se obukli i presvukli, a još se od slave koju su slavili kao Ivko, nisam oporavila - nemoj da sumnjaš, udaću se i pobeći od njih, videćeš, ima da kitiš goste, makar ja imala šezdeset godina i bila s dve noge u grobu, jednom ću da im pobegnem ... :cool:

:mah

Корисников грб
čincija
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2192
Придружен: 21 Јун 2009, 16:52

Порукаод čincija » 30 Дец 2011, 23:32

Ih, kakav si majstor alata :D samo da znaš, ovaj je feler vrijedniji od nečijeg kvaliteta, tako mi prodajemo i tako mi uvaljujemo, predbračnog ugovora nema, sve njegovo je naše , što rekla moja bivša komšinica (udala se, pa otišla): Lijepo se udavati...!

Nije da ne volim zimu, al ljepše bi bilo da je Nova godina u ljeto, ovako, obučeš se, picaniš se, a onda obuci se u kaputinu i šal da ti samo oči vire.

Ali, ja ću da kitim goste, a od para ćemo sagraditi forumsku fontanu da nam malo .....pršće !!!!!!!!!!!!!!**((($%$%$

Sagradit ćemo mi, još jedan Rim! :mah

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8573
Придружен: 02 Окт 2008, 17:29

Порукаод zara » 31 Дец 2011, 11:36

Pojma nemam o cemu vi to svi ...al nek je sa srecom svima!
Niko nije tako lep dusom kao jednostavan covek

Корисников грб
_mostic_
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод _mostic_ » 31 Дец 2011, 12:10

Корисников грб
slovenska
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 6782
Придружен: 29 Сеп 2008, 11:45
Место: Smederevo

Порукаод slovenska » 31 Дец 2011, 12:29

Ja nisam savrsena ali sam samo svoja.

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 12 Јан 2012, 23:08

Gde si Slovenskaaaaa :D

extra sličica, ta koju si postavila, kao i uvek ...

a sad da poručim nešto potencijalnom

mladoženji, ahahahaha (DOK SMO MLADI :san: )

ima da se obraduje do besa,

mada je navikao na moju narav

tako da ne moram da učim jezik uopšte, ček

da mu nacrtam šta sam sam danas radila :wink:

Слика

Корисников грб
_mostic_
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод _mostic_ » 13 Јан 2012, 07:45

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 13 Јан 2012, 10:36