Afrodizijaci

Уредник: Moderatori

Корисников грб
SJAJ
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1276
Придружен: 10 Јан 2007, 14:06
Место: beo

Порукаод SJAJ » 06 Апр 2007, 00:57

Evo sta napraviste sa tim vasim afro...i t. d.
Слика
nemogu se savladat... :wink:
Nije vazno da li mi verujemo u Boga ili ne,
vazno je da On veruje u nas...

Корисников грб
Paxy
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 36
Придружен: 06 Апр 2007, 14:40
Место: Tu i tamo. Vise tu nego tamo.

Порукаод Paxy » 06 Апр 2007, 14:57

Afrodizijaci? Ma haj'te molim vas! Kome to jos treba pre 50te :cool:

Mada je cokolada cool :)
My mother never breast fed me, she told me she only liked me as a friend.

When I was a kid my parents moved a lot, but I always found them.

I could tell that my parents hated me. My bath toys were a toaster and a radio.

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 30171
Придружен: 26 Сеп 2005, 14:52
Контакт:

Порукаод Mustra » 10 Апр 2007, 15:50

Čak i kada ste pripremili organizam za višesatno valjanje po plahtama, hrana i dalje može biti vaš saveznik u putenim doživljajima. Sladoled je savršeno sredstvo za zaslađivanje oralnog seksa, a njime se možete igrati na razne načine, potrebno je samo mašti pustiti na volju.
Слика
Слика

ka5an
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8376
Придружен: 21 Феб 2007, 21:29

Порукаод ka5an » 10 Апр 2007, 19:49

Koristim sledece AFRODIZIJAKE:
- Njene usne,
- Njeno telo,
- Njen pogled,
- Njen osmeh,
- Njenu rec.

Корисников грб
SJAJ
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1276
Придружен: 10 Јан 2007, 14:06
Место: beo

Порукаод SJAJ » 10 Апр 2007, 22:03

Слика
Nije vazno da li mi verujemo u Boga ili ne,

vazno je da On veruje u nas...

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Mustra » 20 Мај 2007, 17:47

Za afrodizijake su čuli praktično svi; neki su isprobali poneki, neki nisu. Neki bi voleli da isprobaju, ali čuli su i da postoje opasni afrodizijaci, pa se boje. Boje se da se nešto što bi trebalo da bude uživanje ne pretvori u nešto drugo - i boje se s pravom. U čemu je problem?
Moguće opasnosti sa afrodizijacima su kao i moguće opasnosti sa bilo čim drugim. Morate tačno znati šta uzimate, i to mora da bude dovoljno testirano i pouzdano. Nažalost, sa afrodizijacima ima i dodatnih problema. Naime, oni se često uzimaju po usmenoj preporuci i bez posebne provere - a malo ko će biti spreman da prizna da je imao probleme nakon uzimanja određenog afrodizijaka, već će pre da hvali proizvod, iako nije zadovoljan njime.
Šta uraditi? Kako biti siguran? Najjednostavnije je da upamtite da ne postoje nikakvi čudotvorni proizvodi i da su ljubav i atmosfera u kojoj ste oboje opušteni najbolji mogući afrodizijak. Takođe, dobro je upamtiti da ne treba preterivati - ukoliko naiđete na hranu nakon čijeg konsumiranja vam poraste libido, neće vam pomoći ako se te hrane toliko prejedete da vam bude muka.
Sve je to lepo i krasno, ali bilo bi još lepše kad bismo mogli da spomenemo i neke konkretne, proverene i bezbedne, afrodizijake? Pa, evo: tartufi, čokolada, med (naročito u kombinaciji s orasima) i školjke (neki smatraju sirove školjke fenomenalnim afrodizijakom, ali to već ne preporučujemo, iz zdravstveno-higijenskih razloga - ljudima se dešavalo da tako dobiju žuticu) jesu ono što deluje na najveći broj ljudi; posle konsumiranja ovih namirnica osećaju se prijatno, sito i raspoloženo za ljubav, a negativne posledice su retke.

Želite još neki afrodizijak? Otkrijte ga! Glavni afrodizijak je u vama i vašem partneru (partnerki) - dakle, opredelite se za hranu koju oboje volite i koja nije preteška, hranite njome jedno drugo i... Prepustite se uživanju!
(izvor, balkan express)
Слика

ka5an
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод ka5an » 27 Мај 2007, 00:53

Po mom misljenju i osecaju,i reci mogu biti i te kako dobar afrodizijak!

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Mustra » 27 Мај 2007, 15:25

"Mozak je snažan afrodizijak

Način na koji funkcionira vaš mozak, jako utiče na postizanje orgazma. Što više signala koji potiču orgazam pošaljete mozgu, to ćete lakše pokrenuti orgazam. Fokusirajte se na stvari koje obično radite pre nego postignete orgazam – zvukove, pokrete – i pojačajte ih.
"
Последње учитавање од Mustra дана 27 Мај 2007, 19:43, учитано 1 пут укупно.
Слика

ka5an
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод ka5an » 27 Мај 2007, 19:33

Vec sam koristio u praxi "Ostin predlog"...
"Pojacao sam" sve, gore navedeno...
Uspeo sam, ali je protestvovala komsinica, odozgo..
(zamislite da je prepoznala "zvuke"!?! :wink: )

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Mustra » 14 Јун 2007, 21:24

Ljubavna hrana

Ako vaš ljubavni život nije ono što je nekad bio, i dobro bi vam došao neki podsticaj, spremite voljenoj osobi obrok iznenađenja. Ako niste vični kuvanju, kupite one namirnice kojima ćete voljenoj osobi staviti do znanja koliko vam je stalo do nje!

Većina supermarketa ima širok izbor voća i povrća tokom cele godine, tako da možete da nabavite jagode usred zime ili kruške tokom leta.

Odabir odgovarajuće hrane za vašu voljenu osobu zavisi isključivo od njenog ukusa. Ako niste sigurni šta joj se sviđa, pokušajte to da saznate ispitujući je šta bi odabrala iz zamišljenog jelovnika.

Prvo pripremite pravu atmosferu. Počnite tako što ćete sto postaviti platnenim stolnjakom i salvetama, upaliti sveće i dodati buket svežeg cveća. Kada napravite atmosferu, na redu je hrana.

Počnite svežim račićima, avokadom i grejpfrutom. Mekano, baršunasto "meso" avokada, sočnost račića i gorčina grejpfruta čine savršeni uvod za glavno jelo.

Nastavite u istom stilu i za glavno jelo. Pripremite sos kako biste naglasili romantičnu atmosferu lizanjem usana i prstiju. Da bi sve bilo još zavodljivije, vi poližite vašem partneru prste!

Pred prizorom koji čine tanjir pun špargli i kukuruza koji plivaju u puteru, ili činija makarona prelivenih pesto sosom ne samo da će da vam poći voda na usta, nego će i vaše strasti prosto planuti!

Ako ste uspeli da izdržite do deserta, pokušajte sa kombinacijom sočnog voća kao što su jagode i breskve sa topljenom čokoladom ili šlagom.

Da biste pojačali doživljaj, hranite jedno drugo, namerno puštajući da čokolada ili šlag kaplju - kasnije možete da ih poližete!

Završite u strasti - ali ne zaboravite na bezbedan seks, ostavljajući malo mesta i za omiljeni ukus Durex kondoma!
Слика

ka5an
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод ka5an » 14 Јун 2007, 22:20

Teeesko da bi sa Ostrom stigao do dezerta,a o "Durex/u",i da ne govorimo... :wink:

Корисников грб
stamenid
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 104
Придружен: 11 Јун 2007, 00:55
Место: komsiluk

Порукаод stamenid » 17 Јун 2007, 22:42

u prevodu prosto receno treba da duvan nekom u dupe da bi mi se posrecilo...tj da mi da :roll: :P
tra la la la lalala laaa

ka5an
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод ka5an » 17 Јун 2007, 23:09

..,jes,pa posle treba da joj kuvas caj od NANE,da je prodje stomak. :D

I dalje mislim da su pogled,zagrljaj i poljubac naj bolji afrodizijaci! :cool:

Корисников грб
stamenid
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 104
Придружен: 11 Јун 2007, 00:55
Место: komsiluk

Порукаод stamenid » 20 Јун 2007, 17:02

ubedljivo... neka tu sad sta da se izmislja :wink:
tra la la la lalala laaa

Корисников грб
Linda
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1287
Придружен: 02 Дец 2007, 03:13
Место: Zemun

Порукаод Linda » 14 Јан 2008, 07:20

Poverenje kao najsnažniji afrodizijak,iskrenost,pogled(oči)...reč...jedna jedina reč...
Ako si licem okrenut prema suncu sve će senke biti iza tebe