Da li bi zabrijali sa nekim ko vam se davno sviđao?

Уредник: Moderatori

Корисников грб
Mirakulica
~ napredni clan ~
~ napredni clan ~
Поруке: 864
Придружен: 23 Мај 2006, 22:24
Место: negdje i nigdje
Контакт:

Da li bi zabrijali sa nekim ko vam se davno sviđao?

Порукаод Mirakulica » 03 Феб 2009, 05:50

Ja sam baš razmišljala o tome i ako nije oženjen mogla bi.Jer ne želim biti ljubavnica mada se zna manje više što je brijačina.Da li bi vi zabrijali sa nekim ko vam se davno sviđao i na koga ste nedavno naletili nakon x godina? Sad ste oboje stariji i pametniji,ali samo ako ta osoba nije u braku.Da li vas to uzbuđuje?

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8573
Придружен: 02 Окт 2008, 17:29
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод zara » 03 Феб 2009, 08:55

Shata sve podrazumeva rec :zabrljati?

Flavio Briatore
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1943
Придружен: 20 Сеп 2008, 23:48
Место: Slovenija
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод Flavio Briatore » 03 Феб 2009, 09:01

I ja stvarno ne znam:cool: kako izgleda to "brljanje", bilo bi dobro da nam Mirakulica to predstavi s nekom dobrom slikom!!! !!!!!!!!!!!!!!**((($%$%$

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 30309
Придружен: 26 Сеп 2005, 14:52
Контакт:

Re: Da li bi zabrijali sa nekim ko vam se davno sviđao?

Порукаод Mustra » 03 Феб 2009, 09:07

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Re: Da li bi zabrijali sa nekim ko vam se davno sviđao?

Порукаод zara » 03 Феб 2009, 10:05

Flavio Briatore
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Flavio Briatore » 03 Феб 2009, 10:37

Problem je u tome što bi ona volela "da ga ugreje", a nebi da bude ljubavnica!!! :? :? :?

Ti koja voliš samo da se držiš za ruku, da tešiš, da ti mačka grije ledja druge podstičeš da brljaju??? Ne mogu da verujem!!! :? :? :?

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 4271
Придружен: 19 Феб 2007, 16:07
Место: Nedodjija

Порукаод Zvoncica » 03 Феб 2009, 12:20

sviđaO - prošlo vreme !

Корисников грб
Bojana B
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1366
Придружен: 20 Сеп 2008, 20:59

Порукаод Bojana B » 03 Феб 2009, 13:02

Корисников грб
LJISKA
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 172
Придружен: 20 Феб 2007, 18:07
Место: na klupi

Порукаод LJISKA » 03 Феб 2009, 19:22

Ne treba se vracati unazad.
vazno je biti ziv

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод zara » 03 Феб 2009, 20:23

[quote="Flavio Briatore"]Problem je u tome što bi ona volela "da ga ugreje", a nebi da bude ljubavnica!!! :? :? :?

Ti koja voliš samo da se držiš za ruku, da tešiš, da ti mačka grije ledja druge podstičeš da brljaju??? Ne mogu da verujem!!! :? :? :?[/

Flavio,
lepo sam napisala da ako je ona slobodna,on slobodan i nekada joj se dopadao,slobodno brljavi {izraz za zabavljanje slobodno opushteno bez skrivanja i narushavanja icije privatnosti}.
Da greje krevet,bude ljubavnica...nikada mi nebi palo napamet i da napishem a kamoli to pozelim nekome.
Mozda se zaljube,zaruce,vencaju...bude im lepo....na to sam mislila i nikako drugacije.
Ti,
poshto su ti grudi ocigledno manija-pasija,budi ljubazan,da ukapirash da cu dok sam ziva voleti svoje zivotinje i umreti romanticna :P
Obozavam da se drzim za ruke i da mi se greju ledja ali ne sa
mackom :wink:
Ah da....
Molim te,opet cesh se prehladiti:)
Dodje mi da ti zqa rodjendan poklonim dva tri para silikonskih grudi pa da se malo igrash....naravno pristojno obucen....zbog krajnika :mah

Flavio Briatore
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Flavio Briatore » 06 Феб 2009, 22:50

Корисников грб
Bojana B
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1366
Придружен: 20 Сеп 2008, 20:59

Порукаод Bojana B » 07 Феб 2009, 20:37

Sve je stvar izbora ......koja zivotinja koji muskarac .....
Ja kad sam bila mala vise sam volela macke a sad visi volim pse.....
Kad sam bila mala volela sam muskarce koji lepo pevaju......
A sad ne volim muskarce koji sviraju....... :D :D :D :D :D

Корисников грб
dahlia
~ moderator ~
~ moderator ~
Поруке: 2876
Придружен: 11 Јул 2005, 13:44
Место: Sarajevo
Контакт:

Порукаод dahlia » 07 Феб 2009, 23:56

U naslovu je koristena riječ "zabrijati" sto bi otprilike moglo
biti kao "zbariti" dakle, "zabrijati s nekim" kao "zbariti nekoga"...ovo cisto kao pojasnjenje ove rijeci koja je i meni do nedavno bila nejasna....
"San je ono što se želi, a život je buđenje."(Meša Selimović - "Tvrđava")

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод zara » 13 Феб 2009, 20:39

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 14 Феб 2009, 09:48

Pitanje je pogrešno postavljeno.
Zašto "zabrljali"?
Šta je tu brljotina?
:-D :-D :-D :-D