Da li ste romantični?

Уредник: Moderatori

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 29698
Придружен: 26 Сеп 2005, 14:52
Контакт:

Порукаод Mustra » 12 Феб 2008, 14:34

Ne volite Tango :sad: , mozda ovako...

Слика
Слика

Корисников грб
Linda
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1287
Придружен: 02 Дец 2007, 03:13
Место: Zemun

Порукаод Linda » 13 Феб 2008, 15:44

Слика
Ako si licem okrenut prema suncu sve će senke biti iza tebe

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Mustra » 14 Феб 2008, 09:01

Слика

Vreme je za Amorove strelice :wink:

Ukoliko spadate u srećnike koji pored sebe imaju svoju voljenu polovinu, imaćete priliku da osmislite svoj sopstveni ljubavni ritual i unesete malo romantike u dnevnu kolotečinu. Jedan od načina da nekom pokažete koliko vam je stalo do njega svakako je da mu kupite odgovarajući poklon, ali mnogo jači utisak ćete ostaviti ukoliko napravite atmosferu koja odiše emocijama.

Da bi svoju draganu oduševili biće vam dovoljna mala doza pažnje. Možda će vam zvučati smešno, ali ako uz romantičnu večeru svojoj devojci odrecitujete stihove njene omiljene ljubavne pesme, sigurno ćete je oboriti s nogu. S druge strane devojke će svog dečka očarati ako mu napišu pisamce u kojem opisuju sve one ‘’pikantne’’ detalje sa početka veze koje će uvek pamtiti.

Veliki broj žena uživa u intimnoj atmosferi uz svetlost malih aromatičnih svećica. Nabavite nekoliko pakovanja crvenih svećica u obliku srca i rasporedite ih po sobi u različite uglove. Pošto je i dan ljubavi u znaku crvene boje, obucite crveni, čipkani veš koji vam je upravo doneo vaš dragi na poklon i odigrajte erotski ples samo za njegove oči. Ako uz već vreo ambijent dodate i koje ogledalce u određene uglove, imaćete veče koje ćete pamtiti do kraja života.

Verujte da je potrebno samo malo truda da uložite kako biste voljenoj osobi priredili nezaboravne trenutke. Pošto u restoranima nećete pronaći dovoljno privatnosti, kao i hranu koju tom prilikom želite da jedete, pokušajte sami da kreirate ljubavni meni. Uostalom ko bolje od vas poznaje želje vaše voljene osobe. Romantik ste u duši, onda je baš dan zaljubljenih trenutak da ugodite i sebi i svom voljenom biću. Zalogajčići u obliku srca, sitni kolačići, torta ili pak srcasta pita biće neverovatan užitak.

I naravno, nikako ne zaboravite cveće. Ruža nije poznata samo kao kraljica cveća, već u celom svetu predstavlja simbol ljubavi, strasti i lepote. Prema tome gdegod da provodite vreme sa vašom dragom ponesite bar manji aranžman vatreno-crvenih ruža. Treba da znate da svaka boja ruža ima svoje posebno značenje. One svetlijih boja poklanjajte prijateljicama i damama iz familije, a crvene onoj pripadnici nežnijeg pola kojoj želite da izrazite ljubav.
Слика

Корисников грб
Linda
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Linda » 14 Феб 2008, 10:14

Valjda,možda preterano...Uzela sam za moju dušu premium mleko FOREVER za nesicu.Kada je radni dan dinamičan i stresan,valja uživati u malim stvarima.Šolja nes kafe i slatkiši.Ugledam u prodavnici na polici mleko,roze i zeleno,forever.Prva pomisao-on.I u skladu sa današnjim danom odlučim se za roze pakovanje;to je mlekce sa koenzimom Q10.Sam naziv sve kaže.Malo smešan izbor i šašav,ali ljubav me vodila.
Слика

Корисников грб
El
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 22921
Придружен: 08 Авг 2007, 08:19
Место: Pančevo

Порукаод El » 14 Феб 2008, 11:50

Слика

i ovako... ^78^

Слика
"Ne zanosi se. Promeniti nešto na muškarcu možeš samo ako nosi pelene" ...

Корисников грб
Linda
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Linda » 15 Феб 2008, 17:25

Još mu nisam ispričala story oko srećke za Avalski toranj(to mu je bilo među slatkišima za Dan zaljubljenih).Kupovinim srećke potpomaže se izgradnja tornja.A ja sam dobar deo detinjstva tamo provela.Srušili su ga,ali ćemo ga ponovo imati.I nas dvoje su pokušavali na razne načine da sruše.Ipak,trajemo.U nadi da ćemo jednog dana naše dete voditi na toranj...jer baš njega jasno vidim na takvoj slici.Srećka je ujedno i šansa da se učestvuje u nagradnoj igri za stan(što se malo ne igrati i nadati...) ^78^

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Mustra » 05 Мар 2008, 22:51

"Nežnost je zarazna. Ko me dodirne ili udahne usnama, biće romantičan.
Nemoj da piješ iz moje čaše. Dobićeš potrebu da voliš ljude, ceo svet, čovečanstvo."

Ako niste procitajte Miku :mah

Слика
Слика

Корисников грб
dragica zdralic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1519
Придружен: 01 Авг 2007, 14:29
Место: Novi Sad

Порукаод dragica zdralic » 27 Мар 2008, 16:52

ma ja sam božanstveno romantična i smrtno praktična
u isto vrijeme

tako kaze horoskop

:D a tako i jeste u suštini
Слика

"...čudno je, kako nam malo treba da budemo srećni
a još čudnije kako nam baš to malo i nedostaje..."

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Mustra » 03 Апр 2008, 18:19

Слика

(Tek da ne za'rdjam-o) :roll:
Слика

Корисников грб
Idealno_losha
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 255
Придружен: 04 Апр 2008, 11:53
Место: Negde daleko u carstvu greha...

Порукаод Idealno_losha » 06 Апр 2008, 00:25

ne operisana sam od toga :D
Baš je dobro biti ja, ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila, ja bih opet bih bila ja! !!!!!!!!!!!!!!

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Mustra » 10 Апр 2008, 15:06

Prijavljujem se za operaciju. Nema vajde ovako. :roll:
Слика

Корисников грб
Jejaorca
~ moderator ~
~ moderator ~
Поруке: 375
Придружен: 24 Мар 2008, 22:49

Порукаод Jejaorca » 10 Апр 2008, 17:39

I ja se prijavljujem... :roll:
Svi naši snovi tiho su nestali,
večno ću u njima dvoje mladih gledati.
Nemiri moji stvarnost su postali.
Kada te godine vrate neću te odati.
Tiho u tom času nešto ću ti šapnuti:
- Ljubav svog života uvek treba čekati.V.K.

adviliax
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 10
Придружен: 20 Апр 2008, 17:39

Порукаод adviliax » 20 Апр 2008, 19:44

Prokleto romantican... dajem kraljevstvo onome koji to ukloni...

Zasto ne mogu biti plitak kao svi ostali?

Gori mirisna sveca i incense stick sa mirisom cimeta, ali one za koju je to namenjeno nema, i ko zna kada ce me naci. Ako me ikad nadje...

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Mustra » 23 Апр 2008, 19:02

adviliax пише:Zasto ne mogu biti plitak kao svi ostali?

Izvin'te, ovo mi skRoz "plitko" :roll:
Слика

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Mustra » 26 Апр 2008, 20:24

Vracam se na teoriju :::%%%book

La Dolce Vita ili Romantična ljubav

"Strah kod velikog dela ovdašnjih muškaraca da će im romantičan gest ugroziti muškost i učiniti ih takozvanim mekušcima, uglavnom je neosvešćen i potpuno neopravdan. Možemo ga podjednako prepoznati kod novog mladog poslovnog čoveka, kao i kod okorelog tradicionaliste.

Jednu od posrednih posledica ovog straha predstavlja lenjost da se oko ljubavi trude, uz stav da su bogom dani kao takvi, te da dodatna iskazivanja pažnje nisu potrebna. Štaviše, to čak može biti štetno jer tako se žena previše razmazi i povećaju joj se apetiti. Seks u tom slučaju postaje vrhunac nežnosti - surogat za izostalu erotsku maštovitost. Sledstveno tome, žena pogrešno zaključuje da mora postati seksualni virtuoz, ne bi li time dokazala svoju vrednost muškarcu, ali i sebi samoj. Nažalost, mnoge će u tome pronaći svoj krajnji identitet. Činjenica da iskustvo nije uspelo naučiti da žene najviše cene upravo taj dodatni trud veoma čudi, naročito zato što upravo taj minimalni napor volje, bez greške, uvek i provereno, dovodi do vrhunskih uživanja. Posezanja za sitnim ili krupnim preverzijama tada postaju krajnje izlišna. Romantika je provereni recept za La Dolce Vita jer je između ostalog tako jednostavna i lepa dok se njome bavimo, a nagrada su slatki plodovi koje kasnije ubiramo.

Ako ste uložili kreativan napor u vezu tako što ste svoju dragu odveli u «Muzej Nikole Tesle» (da podgrejete varnicama strast), zalutali u neku od oaza gradskog zelenila, a možda i na neku dobru utakmicu (na takvom mestu sigurno nije bila, a posle će joj biti lakše da razume muški soj), odveli je na vikend u dvorac «Dunđerski» ili do neke od obližnjih banja, ona će vam biti zahvalnija nego da ste je obasuli tonom poklona bez značenja i simbolike, ili, pak, ne učinili ništa od toga. Pažnji odevenoj u romantiku naprosto ni jedna žena ne može odoleti - tako je bilo i biće zauvek.

S druge strane, žene se mahom stide da otvoreno iskažu potrebu za romantikom, nego umesto toga očekuju da će se muškarac sam setiti. One se stide da traže, oni se plaše ugrožene muškosti, a zapravo ih mrzi ih da daju, dok žeđ za romantikom ostaje neutoljena stvarajući mešavinu ozlojeđenosti i pritajenog besa.

Zato žene ne bi trebalo da se uzdržavaju od romantičnog ponašanja, ali ne na način na koji to rade muškarci. Samim tim što se ponašaju damski, one su vizuelno prijatna i krajnje romantična pojava, dok žena koja glumi džentlmena ili se ponaša napadno, izaziva odbojnost. Cilj je da ona celokupnim svojim bićem spontano izazove romantičara u svakom muškarcu i to je najbolji način da mu diskretno, a eksplicitno, stavi do znanja šta od njega očekuje. Na taj način ona traži potvrdu sopstvene vrednosti i ako je tu izneverite, svetiće vam se trajno i surovo. Sitne pažnje u vidu doručka u krevet, večere uz sveće bez naročitog povoda, ili darivanje sitnica, predstavljaju deo svakodnevnog romantičarskog arsenala kojim raspolažu podjednako oba pola, ali ga muškarci slabo koriste, a trebalo bi svakodnevno. Oni treba da preduzmu inicijativu i to je upravo ključno mesto na kome bi trebalo da dokažu svoju superiornost, ne u fizičkoj ili intelektualnoj snazi apriori.

Iskustvo jasno pokazuje koliko su te sitne pažnje, u stvari, krupne i zašto bismo ih se onda stideli kada smo lepi u očima drugog? Ne zaboravimo i to da sama stidljivost predstavlja veoma moćno zavodničko oružje svake žene, dok, nasuprot tome, strah od stidljivosti stvara teške devijacije u karakteru kod oba pola, a to je već tema za novi mali esej."
Слика