Da li se virtuelna preljuba računa?

Уредник: Moderatori

Da li se virtuelna preljuba računa?

DA
27
52%
NE
25
48%

Укупно гласова: 52

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 30309
Придружен: 26 Сеп 2005, 14:52
Контакт:

Порукаод Mustra » 05 Дец 2008, 23:27

Vrabac jeste slatka pticica, al' golub je GOLUB.
"zumbul je zumbul, al' ruza je ruza pa na kraj sveta iznikla..." :D

Корисников грб
dahlia
~ moderator ~
~ moderator ~
Поруке: 2876
Придружен: 11 Јул 2005, 13:44
Место: Sarajevo
Контакт:

Порукаод dahlia » 05 Дец 2008, 23:40

"San je ono što se želi, a život je buđenje."(Meša Selimović - "Tvrđava")

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8573
Придружен: 02 Окт 2008, 17:29
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод zara » 06 Дец 2008, 00:41

Pishemo o virtuelnoj:)
Ako je ta ljubav opominjuca,preteca onda ok.
Meni nije...nikako!
InspiratIvna,mozda?!
Virtelna prevara jeste pomalo smeshna.Ko na nju bude ljubomoran...
Jedino ako se iza nje,ne krije prava ljubav.
Onda je to...strashno :cry:

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 30309
Придружен: 26 Сеп 2005, 14:52
Контакт:

Порукаод Mustra » 21 Дец 2008, 14:44

I onlajn varanje se računa

Flertovanje preko Interneta većina ljudi doživljava kao prevaru, pokazali su rezultati istraživanja koje je sprovelo Britansko udruženje psihologa, prenosi BBC.
U anketi je učestvovalo 245 studenata sa Univerziteta u Belfastu, i ispostavilo se da više od polovine ispitanika aferu u sajber svetu doživljava kao prevaru, koja može dovesti i do raspada veze ili braka.
Sa druge strane, stručnjaci upozoravaju da je potraga za uzbuđenjima na Internetu često signal da u vezi nešto "škripi". Iako se ljudi teše da se to "ne računa" jer nema fizičkog kontakta, takva vrsta afere može biti jednako pogubna za odnos sa partnerom kao i prevara u realnom svetu.
Istraživanje je pokazalo i da onlajn "švrljanje" kao neoprostivu izdaju češće doživljavaju žene nego muškarci.
Dr Monika Viti, koja je bila deo istraživačkog tima, kaže da su rezultati studije pokazali da Internet prevare imaju iste posledice kao i sve druge - gubitak poverenja i patnju onoga ko je prevaren.
(MONDO)
:bye

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод zara » 21 Дец 2008, 22:14

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 4271
Придружен: 19 Феб 2007, 16:07
Место: Nedodjija

Порукаод Zvoncica » 23 Јан 2009, 23:48

Pa sad... zavisi šta je za koga preljuba :roll:
Nekome je preljuba seksualni odnos, a neko pod tim podrazumeva samu pomisao i želju za nekim... individualno

A može li iko ući u tvoj san ... pa ni lobotomijom

ali sve što je virtuelno i isključuje direktan kontakt je podložno neverovatnim projekcijama... tako da ... pitanje koliko tu ima ljubavi :roll:

konstrukcija rečenica mi je užas živi, ali poenta je tu... umorna sam

Корисников грб
Happy_Mara
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 46
Придружен: 01 Феб 2009, 12:56
Место: Odmah pored komsije

Порукаод Happy_Mara » 01 Феб 2009, 13:47

Sve dok je to virtuelno, dotle me ne dotiche..u svakom slucaju, oboje vodimo racuna o svom ponasanju sad kad smo zajedno.
The average woman would rather have beauty than brains, because the average man can see better than he can think.

Корисников грб
Andrej
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 683
Придружен: 05 Дец 2008, 23:50
Место: Nord Evropa
Контакт:

Порукаод Andrej » 01 Феб 2009, 15:33

kurve se kunu u postenje,a lopovi u nevinost :D :D
Poezija je puno ozbiljnija rabota i čak što više stil života.

Flavio Briatore
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1943
Придружен: 20 Сеп 2008, 23:48
Место: Slovenija

Порукаод Flavio Briatore » 02 Феб 2009, 13:11

Kad ne bi bilo mušterija ("lopovi") na bi bilo ni "kurvi" !!!

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод zara » 02 Феб 2009, 22:54

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод zara » 22 Феб 2009, 18:44

Sve vishe razmishljam,
da su ove ljubavi toliko jake da izazivaju prave intrige,otimacine,podmetacine,ljigavost neslucenih razmera!
Pitam se zashto i ne mogu da verujem ?
Da li se to nastavlja u realnom zivotu ili su to meni josh uvek za sada strana poimanja?

Корисников грб
Bojana B
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1366
Придружен: 20 Сеп 2008, 20:59

Порукаод Bojana B » 25 Феб 2009, 03:29

Meni tu moram da kazem niko od vas nije bas kristalno jasan!
Kad malo bolje razmislim svaka prevara boli ......e sad je pitanje koliko ljudi toliko i cudi.....
:shock: :shock: :shock:

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод zara » 25 Феб 2009, 16:59

Pitanje je da li se racuna a ne da li boli?
Naravno da boli,posebno od osobe koju volish.

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada
Поруке: 3003
Придружен: 15 Сеп 2005, 08:50

Порукаод PjescaniSat » 25 Феб 2009, 17:25

ja odgovorno tvrdim da DA!
Pritom ne mislim na forume, grupna druzenja, javna cavrljanja, izrazene simpatije prema ovom ili onom sagovorniku... Ali, nadjemo li se na chatu, pa nam ozari lice pojava pojedinog sagovornika, pa to predje u dogovoreni susret na istom mjestu, pa to traje i traje, onda se razmijene telefoni i ugovori susret u cetiri oka, ako je ikako moguce i izvodljivo, a ako nije onda se ceznja krije i nemir stvara i onda se, naravno, sta drugo, nego partner VARA i ko u tome sagorijea, pa onaj sto vara jer krije i cezne i pravi se kao da mu nista nije, kao da mu se spava ili ga boli glava ili mu ni do cega nije i hvata se racunara ili tel. aparata ...
I ko to garantuje da se bas njemu nece desiti nesto tako? Ja ne, svakako... za mene je sve moguce i nikad ne kazem NIKAD... I zato tvrdim da je "preljuba" (aj nazovimo je tako) VIRTUELNA kao i REALNA samo je stvar u tome, hoce li se ukazati prilika, a do prilike mozda i splasne, tek po meni je to jedno te isto, eto :evil:
Izmiču dani kao zrnca pješčanog sata, svi znamo da ponovnog okretanja nema... gradimo i ostavimo tragove za nama

Корисников грб
Bojana B
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1366
Придружен: 20 Сеп 2008, 20:59

Порукаод Bojana B » 25 Феб 2009, 18:08