Poligamija, bigamija, monogamija...

Уредник: Moderatori

Корисников грб
Moći
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 207
Придружен: 25 Окт 2008, 01:52
Место: na rubu pameti
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод Moći » 23 Нов 2008, 21:58

Mislim da poligamija nije loša za oba pola, ako žena ime više muževa zamisli koliko puta može u dobar šoping i koliko prohteva mogu da joj ispune kada ih ostavi same kod kuće da se igraju žurke ili preferansa, koliko kućnih pomoćnica mogu da joj plate da ih pazi, koliko automobila može da promeni ili pegla njihove kartice, iiiiijjjaaaooooo što bih ja to volela da može, a jeftinije je jer su svi na okupu u jednoj kući, više bi meni ostalo da se "mučim"

A da budem jedna od nekoliko žena, pa može i to ako sam toliko ružna da ne budem u onoj gornjoj grupa, ali pametnoj ženi je i komarac muzika, i tu bih našla prednosti.....kasnije ću da se setim koje ....a možete i da date predloge...evo ponuda je otvorena
Hrabrost je postupiti pravilno iako se bojiš

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable