Ljubavne poruke

Уредник: Moderatori

Корисников грб
koen
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 2640
Придружен: 11 Сеп 2005, 21:51
Место: more tišine
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ljubavne poruke

Порукаод koen » 06 Окт 2005, 13:50

LJUBAVNE PORUKE
800. Zadrzacu pravo da ti ime prevedem na sve jezike sveta i da na svima ono znaci ljubav...l......
799. U tvoju korist, a na moju stetu, ja te jos uvek volim, najvise na svetu!!!~!!!
798. Ne znam kako da pobegnem od sna, i ne znam dal te iko voli kao ja, al ne bi ova noc, tako bolela...da te nisam volela!!!
797. No puedo mas sin ti, bez tebe ljubavi, val cu postati, u pjenu se pretvoriti, no puedo mas sin ti pjerglo la rason, jo kjero darte todo mi amore!!!
796. Samo ti, samo ja, neka nova lica dva- to je sudbina!!!!
795. Kome sad usne ljubis do zore, mozda to nebo zna, hladna noc je dok misli mi gore, dal volim il mrzim ja!
794. Sa mojih usana ti nikad neces cuti laz, u mojim ocima neces videti zlo, i sve sto bude mi, nek bude sa tobom...Gavro, volim te. Jedan veliki CMOK za tebe!
793. Kad si se rodio kiša je padala, ali to nije padala kiša vec je nebo plakalo što je izgubijo svoju nalepšu zvezdu!
792. U sexu kao vrag najbolja, u flasi najjaca i lijepa kao andeo, tjelo bombasticno, grudima fantasticno, nema manjka to mora da je BOSANKA!!!
791. Tvoja ljubav prema meni nek bude moja vecna kazna ako je zloupotrijebim...
790. Kako da te pronadjem u izlasku sunca? Kako da te jutrom budim? Kako da zajedno otvorimo oci? Kako da te pronadjem u kapljici rose? Kako, kad se budim u podne!!!!!
789. Korak napred korak nazad to je ljubav sa tobom. Malo crno malo belo, slatko ali otrovno. Zrno srece, zrno bola cas na nebu cas na dnu...
788. Bordo ruza crno seme, setis li se draga mene ja se tebe cesto setim al ne mogu da doletim.
787. Prodala bi srce dusu, izpila bi bola casu, isla bi sve do nebe, sve za tebe ako treba....
786. Ljubila bi tvoje oci, provodila s tobom noci, samo s tobom ja postojim...
785. JE PROVAM DA JE OVAKO ZAVOLIM! DA JE VAKO ZAVOLIM. U SRCE ME POTOCAJ KA DIVJI CVIT, PUSTI DAZD IZ OKA DA OKRIPI NACITNU JUBAV U MENI.
784. NIJE MI POTRIBA SAD KA SEMPIJA GUBITI MIR, JER JA SAM PROGUCA KOST ZA LJUBAV NIMAM LIPU RIC, I ZALI BOZE I TRUD I LUDU GLAVU S KOJOM NEMISLIM, KO ME JE NATIRA DA-)
783. Ljubav je ljubav to je divota, kazi koga volis to nije sramota !!!
782. VOLIM I VOLECU ,,KO OVO PROCITA,, I NJEGA CU...
781. Mozes proci sirom sveta gde god toplo sunce sja ali te niko voleti nece koliko te volim ja !!!!!!!!!!!!!
780. Ja ne znam da placem_ALI PLACEM ZBOG TEBE_ja ne volim zivot_ALI ZIVIM ZBOG TEBE_ja ne volim sebe_ALI VOLIM TEBE !!!!!!!!!
779. Lepo je znati da postojis u mom zivotu. Nije bitno ni koliko, ni otkad, a ni zasto. Lepo je otvoriti oci i jednostavno znati da si blizu...
778. Volim te, samo to znam. Volim te i jedino ljubav mogu da ti dam.
777. Volim oci plave sto su meni ljubav dale, volim tvoja oka dva sto u njima ljubav sja!
776. Tisina u noci, sapat u sobi, sjaj zvezda i suzne oci... Cuje se sova i jecaj bola otegnut krik zadnjeg slova VOLIM TE LJUBAVI MOJA!!!
775. . ...ti bi jednom, ja bi vise, ti bi glasno, ja bi tise, ti bi sporo, ja bi brzo, ja bi nezno, ti bi grubo, ti bi danju, ja bi nocu, ti bas neces kad ja hocu!
774. Docicu ti nocas u san, na obraz cu ti staviti dalan, nezno cu te milovati po licu, necu pustiti suzu izdajicu, poljubicu te u snene oci pa tiho nestati u noc.
773. Jednoga dana cu prestati disati, moje srce ce prestati kucati, prekrsicu neka pravila, i ponekad lagati. Ali ovo ti mogu obecati: - Uvek cu te voliti -
772. Vec dugo mi nisi na um pao, bila sam te u zaborav dala. Al uzalud zadrhti mi srce kada sam te sa drugom ugledala!
771. Najlepsa je ljubav kad se usne spoje, a za tu ljubav potrebno je dvoje!
770. Ne volim ples, al plesem zbog tebe, ne volim pesmu, al pevam zbog tebe, ne volim vino al pijem zbog tebe, ne volim sebe, al volim TEBE.
769. Za ljubav sam spreman i skociti u reku samo da ne bih ljubio tamo neku jer ti si mi sve.
768. Za tebe vrijedi zivot dati i put pakla ako treba proci, dusa ti je cista kao bjela ladja, zena kao ti se samo jednom radja.
767. Bez tvog lica sreca je za mene nesreca.
766. Jedino ti znas sta mi treba, tvoj topli osmeh i ljubavi do neba. Jedino ti umes to i da mi das, ZATO TE I VOLIM, SAMO DA ZNAS ....
765. Lepotane, slatki, najsladji od svih, znaj da cu te uvek volet. Ti si jedini koji je u mom srcu dobio posebno mesto, ono prvo, najbitnije. Znaj da te volim i dalje.
764. Ako ti ikada gorko zaplace oko, ako te nekad neko povredi duboko, ako ti ikada zadrhti dusa, ako nema ko da je slusa, ako ikada vrisnes u snu, nazovi me i ja bicu tu.
763. Eh da mogu, u sitne sate, kada me misli navedu na te, da tiho, necujno svratim i tebi se za ljubav obratim.
762. Ako nekoga volis voli ga polako sve sto ide brzo ide naopako ljubav koja brzo plane brzo se i gasi ljubav koja tiho tece vecno zivot krasi.
761. Ovom ti porukom saljem malog ANDELA. Nocas ce te cuvati od ruznih snova a kad svane sesce ti na rame i cuvati te od svega ruznoga sto nosi dan...Laku noc!
760. Trazi mi zivot tebi cu dati, trazi da umrem, srce ce stati, al ne trazi nikad da odes od mene jer umesto krvi teces mi kroz vene.
759. Sada te cekam kada ces mi doci. Da me jedan put pogledas i da mi svoju ljubav das. Da me poljubis i da me zagrlis da nasoj ljubavi muku ne dopustis. Budi moj, bicu i ja tvoja. Nece onda nama biti problema Ljubavi moja...
758. Od sveg na svijetu tom ti si najvrijedniji i sve što želim to si ti, na svijetu tom ništa mi netreba, sve što želim to si ti!!!!
757. PUNO MI NEDOSTAJES. NEDOSTAJU MI TVOJI POLJUPCI TVOJA RUKA TVOJ OSMIJEH KOJI SAM NAJVISE NA SVIJETU VOLIO.
756. Ako postoji radost onda je to susret s tobom; ako postoji bol onda je to zivot bez tebe: Ako postoji netko koga zelim onda si t ti!!!
755. Idi kuda te srce vodi, ljubi, voli, ali znaj koga i koliko. Neka ti bol ne bude merilo ljubavi.
754. Jesi li cuo da je iz raja odbegao jedan andjeo? Ne brini se SASA necu te nikom odati!!!
753. Pogledom pratit cu te, dodirom hrabrit cu te, zagrljajem branit cu te, poljubcima hranit cu te, suzama tjesit cu te, zauvjek VOLJET CU TE ! ! ! ! ! ! !
752. Ja te svake sekunde, minuta, sata, dana, sumraka, noci, zore, jutra, nedelje, meseca, praznika... uh... godine, decenije, stoleca, ma bez prestanka VOLIM.
752. Nisam ja ona koja misli na tebe vec si ti onaj koji mi dolazi u mislima.
751. Ako te neka bude volela vise od mene, zaboravi me.
750. Koliko u sati ima minuta toliko te zelim poljubiti puta.
749. Zaljubicu se u svakog ko bude bio slican tebi ali ga necu voleti kao tebe.
748. Kad bi ti umro urlala bi Bogu: "Ti andjela imas dosta vrati mi mog."
747. Nemoj me voleti mnogo, voli me malo ali zauvek.
746. Prebroj sve ribe u moru... toliko dana zelim da te volim.
745. Ako te ikada budem zaboravila bice to poslednji dan u mom zivotu...
747. Kad se setim tebe ja zagrlim cebe, cebe je meko a ti si daleko.
746. Mozda ce kisa nekada izbrisati nase tragove, a vrijeme ce donijeti zaborav, ali niko nikada nece izrbisati tvoj lik iz moih ociju i tvoje ime iz mog jezika.
745. Vetar mi te donio, spustio s nebeskih visina da budemo jedno, da nas obuzme toplina, valovi su mi te donjeli sa morskoga dna da budes moja STVARNOST, a ne SAN....
744. Ja imam samo dve stvari u sivotu, SRCE I TEBE - SRCE samo za tebe, a tebe samo za SEBE.
743. Ne tražim ti život ceo, tražim samo jedan deo, jedan minut tvog života jedan pogled tvoga oka, za jedan otkucaj srca te molim, ma shvati jednom da te volim.
742. Trebaš mi kao kao zori sunce, kao telu sunce, kao suncu zrak kao kiši kap kao plimi oseka kao tišini kao tišini nemir... kao krv veni ti trebaš meni.
741. Ljubav je bol, Bol je na Bracu...Trajekt je skup, nema se para...
740. Citam knjigu, a oci mi suze, mislim na tebe, sto mi srce uze!
739. Kada odlucis da volis, prvo nauci da hodas po snegu, a da pritom ne ostavljas tragove jer samo tako nikog neces povrediti svojim odlaskom.
738. Ti si moja zvijezda, ti si moj san. Bez tebe ne mogu ni iz kuće van! Kristina Č. volim te.
737. Volio bih da sam kap kise koja je danas padala, da ti padnem niz vrat, medju grudima, ogledam se u mirisu svijezih bresaka i isparim jer sam sretan ja.
736. Sreca? Sto je sreca sada znam. To je svaki susret stobom, tvoj dah na licu mom. Sreca? Tvoj korak, tvoj glas, nježni poljupci kroz noć. JEDNOSTAVNO-TI!! Ante volim te!!
735. Sanjaj nocas ako sklopis oci, moje su budne i ove noci. Moja je noc bez tebe cudna, uvek tuzna bez tebe budna. Ove ti recui srcem pisem, za tebe sreco i nocas disem.
734. Osecas li poljubce mojih usana, dodir moje ruke, vidis li da me stavljas, zaspim s'tobom s'tobom se budim, sta se samnom desava i ja se cudim.
733. Ako ikada pozelis da se javis, javi se, sve je ostalo isto i broj i adresa...samo mi je ime promenjeno, jer otkad si ti otisao iz mog zivota, moje ime je-tuga. Zauvek tvoja slatka mala!!!
732. Ako me volis nepricaj nikom, ako me zelis nedaj me nikom, ako me ljubis ljubi me vecno, a ako nista od toga vrati mi srce bice ti oprosteno!
731. Ako se umoris od lutanja, ako izgubis veru u ljude, slobodno svrati u moje srce za TEBE mesta mora da bude!!!
730. Kad osetis najtezi trenutak u zivotu, kad izgubis poverenje u samog sebe, seti se bar tad da postoji neko ko misli na tebe!!!
Ponosan sam na sebe što, zbog vremena u kome živim, nisam postao gnjida.

Корисников грб
Anatema
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 2553
Придружен: 01 Окт 2004, 16:25
Место: Underworld
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод Anatema » 10 Окт 2005, 17:54

Слика

Корисников грб
Anatema
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод Anatema » 18 Окт 2005, 01:32

Voleti je lepo, voleti je lako, ali voleti kao ja ne moze svako... koliko te volim tesko se pise jer svakog trenutka ja te volim vise sreco moja mala.

Nadji me negde gde ne postojim ja,nadji me negde gde nepostojis ti, nadji me negde gde nema nikog. Negde gde postojimo samo MI....

Ti si svjetlost u daljini, tihi zvuk u tišini, moja java i moj san-svaka noc i svaki dan-ti si mi sve I HVALA TI ŠTO SI UZ MENE.

. Voljet cu te zauvjek i kada svijeca gorjet prestane i kiše na prozoru više nebude-voljet cu te zauvjek i kada ružin miris nestane i plamteci oganj ugasne......

Volila bi da si tu, ove noci tako trebaš mi-kao more mornaru nemam s kim nadu djeliti... NOCAS ZVIJEZDE PADAT CE JEDNA OD NJIH NAŠA JE... JEDNA NOSI UTJEHU..

pobjeci sad od svega želim, da ovaj tren sa tobom djelim-svi su zaspali...hajde ostani....Volim te tigricu.

Zapvjevaj našu pjesmu, meni i tebi rijeci poznate-cekam te na starom mjestu tamo gdje ljubav pocinje....VOLIM TE.

Ja ne zelim da mi starost dode, bez tebe zivot da mi prodje, bolje da ga svojom rukom uzmem sad, jer ti si sve sto trebam ja, odavde do ludila, ljubavi moja jedina!!

Kako mi nedostaju te snene mediternske noci i miris cvijeca u tvojoj kosi, kako mi nedostaje sum mora i prizor rumenih primorskih zora, o kako mi nedostaje ljubav.

Kazu da su zvijezde jedino savrseno u svemiru, no to mogu reci samo oni koji nisu upoznali tebe............

Lijepo je znati da postojis u mome zivotu nije bitno ni koliko ni otkada ni zasto, lijepo se jutrom probuditi i jednostavno znati da si tu.

. Volim te, zasto da ti krijem da se opijam suze lijem, volim te zelim ti to reci zasto da patim zbog te dvije rijeci.

Kad si blizu, ja osjecam krizu, ruke se tresu k´o na prvom plesu...

Putuj putuj pismo moje, da pronadzes mjesto svoje, a kad nadzes mjesto svoje ti

Luda sam za tobom, što cu sa sobom, uvjek si uz mene ne mogu bez tebe uz tebe je svaki dan kao najljepši san bez tebe ne mogu živjeti ni dana!

Skrivena zelja nosi me k tebi. I dok te trazim samo bol nosim u sebi. O gdje si sad u ovoj noci, ja te trazim al' znam da neces doci...

Slatko spavaj andjele, nek ti nebo sapuce da volim te. I kad planet nestane i zemlje ne bude, pa makar samo u snovima, ja cu andjele vjecno biti kraj tebe.

Слика
Слика

Корисников грб
Linda
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1287
Придружен: 02 Дец 2007, 03:13
Место: Zemun

Порукаод Linda » 09 Дец 2007, 05:26

Kada me budeš napustio...smem li i onda poći za tobom
-moj favorit-

^78^ ^78^ ^78^
Ako si licem okrenut prema suncu sve će senke biti iza tebe

Корисников грб
El
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 22921
Придружен: 08 Авг 2007, 08:19
Место: Pančevo

Порукаод El » 09 Дец 2007, 09:12

Ljubiću te slatko-da me dugo pamtiš ako korak odeš -da se meni vratiš voleću te tako -da se sreći čudiš ako korak odeš -zamnom ćeš da ludiš.... ^78^
"Ne zanosi se. Promeniti nešto na muškarcu možeš samo ako nosi pelene" ...

Корисников грб
Linda
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1287
Придружен: 02 Дец 2007, 03:13
Место: Zemun

Порукаод Linda » 25 Феб 2008, 20:23

731. Ako se umoris od lutanja, ako izgubis veru u ljude, slobodno svrati u moje srce za TEBE mesta mora da bude!!!
:srce :srce :srce
Ako si licem okrenut prema suncu sve će senke biti iza tebe

Корисников грб
Anatema
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод Anatema » 27 Феб 2008, 17:47

Ne postoji ni jedna rijec u kojoj nisi ti.
Ni jedne suze nemam u kojoj nije tvoj lik.
Ne postoji ni minut to vrijeme kratko,
da na tebe ne pomislim bar malo...
I ako je Bog jedino stvorenje koje ne mora biti vidjeno
da bi se u njega vjerovalo,
onda si ti jedino stvorenje koje ne mora biti prisutno
da bi se voljelo!!!
Volim te ljubavi moja!!!
Слика

Корисников грб
Anatema
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод Anatema » 27 Феб 2008, 17:48

Kupi mi kartu u jednom smeru
al uvek imaj u ljubav veru.
Ne zatvaraj za mnom ni srce ni vrata,
pozeli mi srecu i nista drugo,
Ne placi i za mnom ne idi
Necu Dugo
Слика

Корисников грб
Anatema
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод Anatema » 27 Феб 2008, 18:35

Ako je poljubac kap kise, posalji mi pljusak.
Ako je zagrljaj sekund, posalji mi sate.
Ako je osmeh voda, posalji mi more.
Ako je ljubav osoba, posalji mi sebe...
Слика

Корисников грб
nanana
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8514
Придружен: 18 Јун 2008, 12:07
Место: Srbija

Порукаод nanana » 10 Нов 2008, 20:08

SAMO HRABRI VOLE,
A BUDALE CEKAJU DA
BUDU VOLJENE

Слика

Корисников грб
nanana
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод nanana » 10 Нов 2008, 20:12

LJUBAVNE SMS

- Kad se na nebu raspu zvjezde i jedna proviri kroz prozor tvoj, zatvori svoje umorne
oci i lijepo spavaj andjele moj. Poruku nam salje Marina!

- Saljem ti tajne poruke na krilima vetrova, ali ne znam da li prolaze pored rajskih
vrtova, da bi nasle put do tebe ANDJELE MOJ ! ! ! Poruku nam salju Goca i Bogdan!

- PAZNJA! Ova poruka prenosi srecu i dobro raspolozenje! Dakle, makar na trenutak uzivaj u osecaju da neko uvek misli na tebe... Poruku nam salje Makica!

- Ja sam ljubavni virus i nalazim se u tvom kompjuteru i necu izaci iz njega dok ti ne
izades samnom... Poruku nam salju Tamara, Milena i Ana!

NOVA - Ti na jednom ja na drugom kraju kao andeli u nebeskom raju. Andeli se sastaju sa bogom, a nadam se da cu se i ja sastati sa tobom....

A BUDALE CEKAJU DA

BUDU VOLJENE

Слика

Корисников грб
nanana
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод nanana » 14 Нов 2008, 12:19

Sto si me mazio kad si me zgazio,sto si me ljubio kad si me ubio.
*Sto si mi to uradila, sto si mi srce slomila;ko da nemam osecanja, kao da sam suva grana. Ali ja te ludo volim i ja sam proklet, evo ti moje srce pa ga slomi opet!
*Sto se cudite sto i posle naseg rastanka
tako dobro izgledam,
ja sam jaka nikad se ne predam.
Sudjen meni bio nije, necu zaliti za njim ja,
srce moje mlado
jos voleti i moze i zna.
Nijednu suzu
pustiti nisam htela,
vec sam mu srecu pozelela.
Zivot ide dalje,
nije on jedini
doci ce i meni moj sudjeni.
*Sto je nekada bilo,vise se ne vraca,al prokleta ljubav suzama se placa.
*Sto je ljubav?
pitala sam strica..
on se nasmijao..
pitala sam dijete,
ono me samo pogledalo..
pitala sam tatu,
on me je grdio..
pitala sam njega,
on me je poljubio!!!
*Sto je ljubav toliko teska? Sto se osjecaji smatraju kao greska? Zasto nikom nesmijem priznati da ga SRCE voli, zasto niko nevidi da me BOLI.....?
* Sto ce mi zelja, sto ce mi san, sto ce mi bez tebe dan? Sto ce mi zivot, sto ce mi sve, kad nemam tebe kraj sebe?

*Sto cu da zivim, kad mi je zivot donio samo lazi.
Ako imas bolji razlog, ne stidi se, kazi.
Sta ce mi kad mi nema Srece,
Da budem s tobom nikad mi dozvoliti NECE!!
sta me sad pitas sta mi je,
sta nisi pitao ranije,
sta nisi gledao znakove kraj puta.
sad vise nisam ni tuzna ni ljuta...
svejedno jeee.sta me sad pitas kako si..
lopove moje mladosti,puno sam bolje od kad te nema,
al, sam i dalje nesretna zena..sretno ti,moja bivsa radosti....
SAMO HRABRI VOLE,

A BUDALE CEKAJU DA

BUDU VOLJENE

Слика

Корисников грб
nanana
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод nanana » 14 Нов 2008, 12:20

Voleo bih da ga volis kao ja tebe a da te on mrzi kao ti mene.

*Volela bih da te imam kraj sebe da se budim i samo tvoje usne da ljubim Moje srce izdrzace i najgore dane ali tako to ide svakom ce da svane Ali nece izdrzati ako me prevaris, za to te krivim, srce ce puci i ja prestajem da zivim. Tvoje usne sanjam osetim i ljubim ne bi zelela ljubavi da te izgubim

*Volela bih da se nase usne spoje, voljela bih da smo srecni oboje, da se duse nase istinski zavole, i da se do smrti nikad ne razdvoje.

*Volela bih da sam najneznija misao u tvojoj noci, drhtaj tvog srca u samoci. Volela bih da sam sreca u tvojim danima i tiha ljubavna pesma u tvojim snovima!

*Volela bih da sam suza koja ce tvoje lice
umivati Voljela bih da sam vjetar, koji ce
ti suze brisati. Voljela bih da sam kisa,
koja ce ti sestra biti. Voljela bih da sam
sunce, koje ce te svuda grijati. Voljela bih
da sam leptir, sa kojim ces ti pricati. Voljela
bih da sam slavuj, koji ce ti pjesme pjevati.
Voljela bih da sam vila, koja ce ti u svemu
pomoci. Voljela bih da sam s'stobom, da sam
tobom zivot djelim...
SAMO HRABRI VOLE,

A BUDALE CEKAJU DA

BUDU VOLJENE

Слика

Корисников грб
nanana
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод nanana » 14 Нов 2008, 12:21

Zamisli nas dvoje sami,ptice cvrkucu,oseca se miris zita,sunce obasjava nasa vrela I znojava tela a mi idalje okopavamo kukuruz.

*Zamisli dolazim sutra. Osim ako ti ne zelis da ostanem duze

* Zamislim te i shvatim da zelim te, pogledam te i shvatim koliko zapravo volim te, osjetim te i shvatim da obozavam te, ali kad otvorim oci shvatim da nemam te !

*Zanima te ime moje,ja se zovem poljubi me
a prezime,prezivam se zagrli me
a nadimak je najlepsi,on glasi volim te!
SAMO HRABRI VOLE,

A BUDALE CEKAJU DA

BUDU VOLJENE

Слика

Корисников грб
nanana
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод nanana » 14 Нов 2008, 12:25

Volim te najvise na svetu,hladni moj nosicu

*Volim te odavde do neba a tesko je osvojiti tvoje srce,kao sto je tesko osvojiti nebo.Volim te zauvek.

*Volim te medeni stvore,crne me misli zbog tebe more,zato te cimam u ovo doba,da ti kazem da te volim I vise od sundjera boba.

*Volim te nemoj nikom reci,zelim te,ne mogu to poreci,ljubim te svaki put kad sklopim oci,nedostajes mi kao mesecu zvezda u noci.

*Volim te I kad si tuzan I kad se smejes,volim tvoj ponos I suze sto krijes,volim kad cutis I kad se ljutis,volim te,volim vise nego sto slutis.
SAMO HRABRI VOLE,

A BUDALE CEKAJU DA

BUDU VOLJENE

Слика