San i Raspolozenje!?

Уредник: Moderatori

Корисников грб
chiquita
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 3326
Придружен: 07 Авг 2007, 13:10
Место: iza duge...

Порукаод chiquita » 15 Нов 2007, 01:17

Pandora пише:Meni se raspolozenje iz sna nastavi u dan...

i meni u zadnje vreme... :shock:

Корисников грб
El
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 23255
Придружен: 08 Авг 2007, 08:19
Место: Pančevo

Порукаод El » 15 Нов 2007, 10:24

IRIS* пише:
Pandora пише:Meni se raspolozenje iz sna nastavi u dan...

i meni u zadnje vreme... :shock:

Ma nekad se probudim i nisam sigurna da je san,pa onda sa tim osećajem provedem ceo dan... :shock: :shock:
"Ne zanosi se. Promeniti nešto na muškarcu možeš samo ako nosi pelene" ...

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 4271
Придружен: 19 Феб 2007, 16:07
Место: Nedodjija

Порукаод Zvoncica » 22 Нов 2007, 14:54

Elkris пише:
Ma nekad se probudim i nisam sigurna da je san,pa onda sa tim osećajem provedem ceo dan... :shock: :shock:

Nekad se razocaram kad shvatim daje bio samo san ...

Корисников грб
CecaPolak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2620
Придружен: 11 Окт 2006, 21:19

Порукаод CecaPolak » 21 Јан 2008, 09:50

The Lizard Queen пише:snovima mogu da predvidim dan....znam unapred sta me ceka pa se zato i psihicki pripremim...nije da nesto posebno znam da tumacim snove ali mislim da sam hipersenzibilna i da osecam sta ce mi pojedini san doneti...

To mi polazi za rukom, cini mi se otkad znam za sebe. Predvidim ne samo dan kakav ce biti vec i eventualne nevolje, cak i drugim ljudima. Jednom sam povezala san vrlo uspesno sa dogadjajem. Nakon toga sa sinom sam se vratila avionom sa mora, dok se muz vracao kolima zamalo nije imao automobilsku nesrecu...ko zna sta bi bilo da smo se vozili svo troje :?

Cuidne su to stvarcice :!:
Ne daj se ni zivotu, ni smrti...
ovaj te zanese, ona odnese,
nema veceg zadovoljstva nego
prevariti ih oboje...
MOJA KNJIGA

Корисников грб
Bojana B
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1366
Придружен: 20 Сеп 2008, 20:59

Порукаод Bojana B » 11 Окт 2008, 00:29

Retko kad mi san pokvari raspolozenje u danu.Nikad nisam pitala mog sina kako je to sanjati ratove sa puno krvi i bliske osobe u njima... za cudo to se posle ispostavi kao java.Samo je lepo sanjati i predvideti gde se u gradu nalazi parkiran plavi micubisi njegovog oca koji u gepeku ima belu cokoladu.Verovatno nije lepo sanjati da ti je drug sam u sobi i da place ti to trenutno sanjas a on stvarno place....Nije lepo kad tvoje snovi ustvari budu crna hronika grada Beograda i okoline...Necu i ne mogu ni da ga pitam kad znam da ne mogu da mu pomognem.Zvali su me jednom da dam dete ko pokusnog kunica ...necu i ne dam. To mu je sto mu je nek se bori sam ne treba cackati po tome ne treba dirati njegova putovanja kroz vreme i prostor . Sta da mi se vise nikad ne vrati u onoj formi koji najvise volim i koja me najvise nervira.....Ljubi ga majka....Moj :an: i moj :evil:

Anny
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4010
Придружен: 01 Авг 2008, 15:20
Место: ...

Порукаод Anny » 11 Окт 2008, 02:01

Doživljaj sna osetim jako na javi... I pokušam da otkrijem ono što mi prenosi...Da li je podsvest ili nešto više od nje... :roll:
...

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4071
Придружен: 28 Мај 2006, 20:08

Порукаод Pandora » 11 Окт 2008, 09:12

Bojana B пише:Retko kad mi san pokvari raspolozenje u danu.Nikad nisam pitala mog sina kako je to sanjati ratove sa puno krvi i bliske osobe u njima... za cudo to se posle ispostavi kao java.Samo je lepo sanjati i predvideti gde se u gradu nalazi parkiran plavi micubisi njegovog oca koji u gepeku ima belu cokoladu.Verovatno nije lepo sanjati da ti je drug sam u sobi i da place ti to trenutno sanjas a on stvarno place....Nije lepo kad tvoje snovi ustvari budu crna hronika grada Beograda i okoline...Necu i ne mogu ni da ga pitam kad znam da ne mogu da mu pomognem.Zvali su me jednom da dam dete ko pokusnog kunica ...necu i ne dam. To mu je sto mu je nek se bori sam ne treba cackati po tome ne treba dirati njegova putovanja kroz vreme i prostor . Sta da mi se vise nikad ne vrati u onoj formi koji najvise volim i koja me najvise nervira.....Ljubi ga majka....Moj :an: i moj :evil:

On ima dar...
Postovanje!
Видим.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 11 Окт 2008, 10:28

Daaaa, ima dar! Ja o tome ne bih nikada nikom pričao. Gospodžo Bojana, manite se priča o tome. Bolje da se ne zna. Kad mali poraste neka sam odluči šta će sa tim. Čini mi se da je tako bolje.
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
Bojana B
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1366
Придружен: 20 Сеп 2008, 20:59

Порукаод Bojana B » 12 Окт 2008, 17:05

stojan popivoda пише:Daaaa, ima dar! Ja o tome ne bih nikada nikom pričao. Gospodžo Bojana, manite se priča o tome. Bolje da se ne zna. Kad mali poraste neka sam odluči šta će sa tim. Čini mi se da je tako bolje.
Ok necu u pravu si retko ispricam o tome nekom ovde sam samo rekla sta zna da u snovima bude zajebano ali eto vama tu kazem jer mislim da je bezopasno...
Sta ce on sa tim kad poraste ko zna?Ali mislim da bi vise volela da nije darovit na tu stranu ......
:mah :mah