sanjao / la sam nocas

Уредник: Moderatori

Da li su snovi "PARALELNI ZIVOT"

DA
13
59%
NE
9
41%

Укупно гласова: 22

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 20 Авг 2008, 07:59

CecaPolak пише:...sanjam tvrdjave, kule...stalno i stalno i stalno :?

Ili višak.... ili nedostatak ambicije.
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
CecaPolak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2620
Придружен: 11 Окт 2006, 21:19

Порукаод CecaPolak » 20 Авг 2008, 10:10

A i jos... stalno sam na vrhu tih tvrdjava i kula i ne umem da sidjem... :?

Hvala Stojane na tumacenju :mah
Ne daj se ni zivotu, ni smrti...
ovaj te zanese, ona odnese,
nema veceg zadovoljstva nego
prevariti ih oboje...
MOJA KNJIGA

Корисников грб
milei
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1544
Придружен: 19 Сеп 2008, 23:03
Место: U carstvu oblaka

Порукаод milei » 19 Нов 2008, 13:18

Nocas sam opet, sada vec drugi put u poslednje dve nedelje sanjala macke, agresivne i neugodne za drustvo...prethodni put ih je bilo dve...sada puno vise, malih, nervoznih, okatih koje su besomucno jurile, skakale, napadale i bezale a koje sam odbijala rukama, hvatala za kozu na vratu i izbacivala napolje. Obozavam macke, imam par i ne bih im nikada u realnosti ucinila nista nazao ali ove u snu izazivaju strahovitu neprijatnost.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 19 Нов 2008, 14:00

Asocijativni niz: mačke-Mesec-mudrost-ludost. Traumatična penetracija ludila zajedno sa svetlom mudrosti. jedno od ta dva će već prevagnuti, a ako ne, bitno je držati se u ravnoteži. Mačka je i simbol magije a magija kao takva prirodno asocira na Mesec. Ako je osećaj loš onda to najavljuje neka iskušenja.
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:

Корисников грб
milei
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1544
Придружен: 19 Сеп 2008, 23:03
Место: U carstvu oblaka

Порукаод milei » 19 Нов 2008, 22:38

Nadam se samo da iskusenja nece biti velika i neresiva...hvala u svakom slucaju!

Rjabinuska
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 47
Придружен: 10 Окт 2008, 01:31
Место: Treci kamen od sunca

Порукаод Rjabinuska » 21 Нов 2008, 22:32

Cesto,ali bas cesto, sanjam vodu. More sa velikim talasima. Reku ,planinsku,bogatu vodom. I u svakom snu ja plivam. Lepo mi je.Ponosna sam na svoju hrabrost. I nije me strah iako je snaga,brzina i kolicina vode velika i divlja. I u stvarnom zivotu volim vodu.
Ja sam vasar.Eto sta! Ja sam tristo cuda.Muzika sam. Smeh. Vrteska i luda!

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 24 Нов 2008, 09:47

A jel sanjaš more?

Truman
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 93
Придружен: 17 Нов 2008, 14:52
Место: Beograd

Порукаод Truman » 01 Дец 2008, 18:26

Sanjao sam pred jutro da me jedan asistent ispituje i da ja onako zamuckujem. Jutros dok sam isao busom videh ga na ulici...

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 02 Дец 2008, 08:51

Problem sa autoritetom. Ne skidaj gaće pred jakim ženama, neće moći da ti se digne. :wink:

Truman
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 93
Придружен: 17 Нов 2008, 14:52
Место: Beograd

Порукаод Truman » 02 Дец 2008, 17:14

stojan popivoda пише:Problem sa autoritetom. Ne skidaj gaće pred jakim ženama, neće moći da ti se digne. :wink:

Ti si bas originalan "strucnjak" za snove. Ali ja volim jake zene :shock:

Корисников грб
Bojana B
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1366
Придружен: 20 Сеп 2008, 20:59

Порукаод Bojana B » 02 Дец 2008, 19:04

Truman пише:Sanjao sam pred jutro da me jedan asistent ispituje i da ja onako zamuckujem. Jutros dok sam isao busom videh ga na ulici...
Mislio si o tome i to si sanjao ....Mislim da ce situacija da bude obrnuta i da ces da znas to sta te bude pitao ...prosto kako bi ti objasnila ...pitace te bas ono sto najbolje znas ....
Tako se i meni desavalo i mogu da ti kazem kad sam tako nesto sanjala bas sam imala srece da dobijem ono sto najbolje znam ....
To ti je mali srah koji posedujes ali sve ce da bude u redu veruj mi .... :mah :mah

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 4271
Придружен: 19 Феб 2007, 16:07
Место: Nedodjija

Порукаод Zvoncica » 02 Дец 2008, 23:02

Sanjala sam da sam u liftu i da puca sajla....i padam.... padam i padam...dok se ne trgnem

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 03 Дец 2008, 10:01

Truman пише:
stojan popivoda пише:Problem sa autoritetom. Ne skidaj gaće pred jakim ženama, neće moći da ti se digne. :wink:

Ti si bas originalan "strucnjak" za snove. Ali ja volim jake zene :shock:

U tom slučaju probaj otpozadi... ili priguši svetlo dok se ne oslobodiš.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 03 Дец 2008, 10:02

STELA NOIR пише:Sanjala sam da sam u liftu i da puca sajla....i padam.... padam i padam...dok se ne trgnem

To je varijacija opšteg mesta. Moja baba bi rekla da rasteš, ali imam utisak da si već porasla. U svakom slučaju lepo je sanjati padanje.

Rjabinuska
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 47
Придружен: 10 Окт 2008, 01:31
Место: Treci kamen od sunca

Порукаод Rjabinuska » 06 Дец 2008, 21:30

Sanjam kao ja na gradskom groblju. Nigde nema oko groblja kuca (inace je taj deo gusto naseljen). Nema ni obelezenih grobova,tek poneki kameni krst. Crkva je na istom mestu,samo je kamena,nije oblozena novim kamenom i na prozorima nema stakla,tek su samo supljine. Crkva, inace, potice iz XVIveka.
U daljini veliki hrast. Ugledam neku neobicno zutu boju na stablu. Kako se primicem stablu ugledam da iz useka rastu narcisi. Prelepi,zuti. Iznad narcisa spomen ploca na kojoj pise MOJOJ CERKI U ZNAK SECANJA preminule 1924.god. Humka je bila sveza ispod hrasta.
Sad sam u crkvi,duva vetar i ja osecam strujanje vazduha kroz supljine i otvore crkve. Neke macke iz cevi vade gustere i jedu.
San sam sanjala pre pola godine i jos uvek me opterecuje. Retko sanjam takve snove.
Ja sam vasar.Eto sta! Ja sam tristo cuda.Muzika sam. Smeh. Vrteska i luda!