sanjao / la sam nocas

Уредник: Moderatori

Da li su snovi "PARALELNI ZIVOT"

DA
13
59%
NE
9
41%

Укупно гласова: 22

Корисников грб
El
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 22921
Придружен: 08 Авг 2007, 08:19
Место: Pančevo

Порукаод El » 21 Дец 2007, 11:57

Šetamo sa ćerkom pored vode,ona odjednom upada u vodu i nas dvoje skačemo za njom...voda tamna,ali bistra... :shock: Izlazimo iz vode,a nismo mokri...
"Ne zanosi se. Promeniti nešto na muškarcu možeš samo ako nosi pelene" ...

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 4271
Придружен: 19 Феб 2007, 16:07
Место: Nedodjija

Порукаод Zvoncica » 10 Јан 2008, 11:57

Posle duzegvremena zapamtila samsta sam sanjala :idea:
sanjala sam nocas da mi je pobegao avion za Beograd...:roll:

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод Zvoncica » 10 Јан 2008, 12:15

Sara ,jedna devojka (ciji je identitet promenljiv u snu) i ja trcimo jer portir nece da nas pusti na glavni ulaz jer nemamo propusnicu (koje je meni ostala u kolima) ,idemo nekim zaobilaznim putem do aerodroma ,a put podseca na prilaz nekom od supermarketa . Kada stignemo do ulaza ja dam dete toj devojci da ga pridrzi,a ona ga, dok ja vadim karte za avion stavi na pokretnu traku - kaze : "Mislila sam da deca idu sa prtljagom". Ja ,besna,jurim za detetom,brzo ga njadjem i trcim dalje da udjm u avion. Dok trcim ispadaju mi stvari,igracke,flasica,ali ja i dalje trcim sa detetom i primecujem da postoje dva nivoa - izlaza . Posto nigde ne pise koji jeizlaz za avion za Beograd ,ja pokusavam da nadjem nekog zaposlenog ko bi mi rekao kojim putem da krenem...Uzasna je gruzva,ljudi prolaze i izlaze...a niko ne zna da odgovori koji je izlaz pravi.
Taj prostor me asocira na onaj iz filma "Gataka".
Konacno prilzim jednoj uniformisanoj devojci (plava suknja-bela bluza)
i upitah je : "Koji je izlaz za Bograd ?"
ona odgovara :" Donji,onaj na drugom spratu, ali da li ste bili na pregledu?"
"Kakvom pregledu?"
"Ginekoloskom,morate proci ginekoloski pregled da utvrde da li imate matericu"

Cuje se zvuk poletanja aviona... kratka pauza "Uostalom ,gospodjo,avion e vec odleteo. Zao mi je ,tako je kada je havarija u pitanju "

I onda mi je zazvonio mobilni , a ja sam se probudila i odahnula
:roll:

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод Zvoncica » 10 Јан 2008, 12:17

Uopste mi ne nedostaje kad se ne setim sna ...tako su grozno realisticni da se dugo nakon budjenja uveravam da nisu stvarnost (Hvala Bogu)

Корисников грб
LJISKA
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 172
Придружен: 20 Феб 2007, 18:07
Место: na klupi

Порукаод LJISKA » 12 Јан 2008, 19:00

Da nisam sanjala cunak ne bi znala zasto se pusi sporet kada lozim.Deo koji ide u rupu od odjaka bio je dugacak i zatvarao je otvor skroz.
vazno je biti ziv

Корисников грб
LJISKA
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 172
Придружен: 20 Феб 2007, 18:07
Место: na klupi

Порукаод LJISKA » 12 Јан 2008, 19:31

Prosle godine kada sam bila bolesna na Bozic 7. januara 2007 sam sanjala mog muza kako je dosao da me poseti stao pored kreveta i rekao da nema vremena da me ceka i otisao. Ove godine isto na Bozic 7. januara 2008 zaspala sam sedeci na kaucu i kao on dosao i kaze: "zaspala si ozebces". Kada sam se trgla i probudila a njega nema, a meni se cinio san tako stvaran kao da je bio tu.To je inace govorio kad god zaspim ne pokrivena.Sta je cudno u datumima: 7- je sahranjen ali septembra 2006.
vazno je biti ziv

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод Zvoncica » 27 Јан 2008, 11:42

Nocas sam sanjala ......hmmmmm

Sanjala sam da sam zaboravila torbi i vratila se po nju,pa sa Ljubom idem autobusom na policijsku akademiju ,napolju kisa lije. Stigli mi ,a tamo jedno trideset odvratnih faca i onaj Majstor kostolomac(onaj Makedonac)...hladna neka sala ,bez podloge i kaze taj Mastor : "Hajde da vidimo koje tehnike znate! Ne znate sigurno ni kretanja...ajde za pocetak hodajte...Hodali mi besomucno u krug po sali kao zatvorenici i hodali i ...hodali.Boje su pocele da se gube i slika u snu postaje crno-bela. U jednom momentu presli smo na tehnike .Prvi par - dva muskarca ,rade neke tehnike koje nikad nisam videla - borbene.
U jednom momentu Jedan dize partnera i baca ga u cosak prema meni. Ovaj ustaje ,a na tom mestu ostaje Tosa otkinute glave ,na jednoj strani telo,a na drugoj glava. Ja se izbezumim od straha ,a Ljuba kaze: "Mama, otkinuo mu je glavu od siline pada"

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод Zvoncica » 27 Јан 2008, 11:48

Zaboravila sam da napisem :

Da je Tosa macak
Da je napulju mrkli mrak i da osim sto pada kisa i grmi
Da u autobusu nema nikog sem nas
Da u toj sali nikoga ne poznajem

* i da je mozda vazno i to sto sam sinoc gledala "Bajku" o boksu sa Raselom i svo vreme brinula da li ce ga na kraju filma dokusuriti kao onu ribu u Milion dolara.... :roll:

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 02 Мај 2008, 09:18

Celu noć sam se svađao u snu.
I to samo sa najbližima...
:-D :-D

Корисников грб
Imhotep
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1513
Придружен: 09 Јул 2007, 22:14
Место: Staza sudbine

Порукаод Imhotep » 03 Мај 2008, 02:07

Sky Seeker пише:Celu noć sam se svađao u snu.
I to samo sa najbližima...
:-D :-D

vreme je za rasciscavanje nerasciscenog :wink:

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 09 Мај 2008, 10:46

Držao sam u teglici opasnog dlakavog pauka.
Onda mi je on pobegao.
Plašio sam se od svega što se kreće, sve mi je ličilo na tog malog monstruma...

Корисников грб
Imhotep
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1513
Придружен: 09 Јул 2007, 22:14
Место: Staza sudbine

Порукаод Imhotep » 14 Мај 2008, 02:56

Oslobodio si jedan od svojih strahiva i to veliki...

Корисников грб
El
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 22921
Придружен: 08 Авг 2007, 08:19
Место: Pančevo

Порукаод El » 21 Мај 2008, 11:31

Sanjala sam nekog ogrooomnog rotvajlera,kako stoji pored mene,ja se plašim,ali znam da nemam razloga..
Pa sam na nekoj plaži,rano je ujutru,ali već ima puno ljudi.Stojim i uživam u vazduhu...
"Ne zanosi se. Promeniti nešto na muškarcu možeš samo ako nosi pelene" ...

Корисников грб
Homo ludens
~ napredni clan ~
~ napredni clan ~
Поруке: 885
Придружен: 05 Нов 2007, 01:02
Место: Mastricht-Brüssel
Контакт:

Порукаод Homo ludens » 17 Јул 2008, 20:46

Neku vece sanjam; Kao ja sam se uputio nekom zemljomrastinje,bilje ogromno,dinosaurusi setaju,cudna neka bica ziva,polucovjek ili djavo,ja bi ih znao nacrtati kako sam ih video,ali tesko mi ih je opisati,oni me napadaju,zubati si,mrski i odvratni,to bilje je ogromno,poleglo na nekim mestima i ja se jedva probijam kroz taj teren,a samnom je bilo jos par zenskih i par muskaraca i svi su nastradali od tih cudnih bica s velikim noktima,zubima lica odvratnih djavolskih,..teren je sav od velikh rupa,pecina,jazbina,neke vertikalne,neke vodoravne,neke rupe ogromne zjape u oborenom drvecu u stablima i iz tih rupa izlaze kradom ta stvorenja i naoadaju,rastrgaju jednostavno covjeka,ja sam se nekako borio sa njima celo vreme puta,bio sam uvucemn u njihovu pecinu i video sam ih da tamo unutra ima mnogo i kako jedu ostatke mojih drugova i drugarica,glodju im meso sa kostiju,...to pred sami kraj budjenja,ja sam njih par rastrgao rukama i iz njih je lila zelena krv sa vrlo malo i gotov retko iz nekog da je potekla bas crvena krv ko nasa.Da me ne uvuku u taj bezdan ja sam se uhvatio za njih dvojicu i da oni nebi upali vidim drze se za neke ziole kao od drveta i ja se uz njih uspinjajuci uspnem i njih bacim dole u tu provaliju...probudio me je njihov dugi krik i eho koji se je odbijao od zidine te pecine..

Da li mi neko od vas moze da ovaj san opise,da li je neko predskazanje ili koji vrag?
Noc je kratko trajala,a nama je trebala najduza na svetu!

Корисников грб
CecaPolak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2620
Придружен: 11 Окт 2006, 21:19

Порукаод CecaPolak » 19 Авг 2008, 22:46

...sanjam tvrdjave, kule...stalno i stalno i stalno :?
Ne daj se ni zivotu, ni smrti...
ovaj te zanese, ona odnese,
nema veceg zadovoljstva nego
prevariti ih oboje...
MOJA KNJIGA