sanjao / la sam nocas

Уредник: Moderatori

Da li su snovi "PARALELNI ZIVOT"

DA
13
59%
NE
9
41%

Укупно гласова: 22

Корисников грб
sensej
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1236
Придружен: 13 Дец 2005, 21:35
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод sensej » 18 Мар 2007, 12:23

...napomena Pandi, - moras poci putem pravednika, jer posjedujes i posjedovaces snagu koja nije i nece biti za potcjenjivanje . Tezak i gubitnicki put / kao Jovov/, ali takvih da nije ...

Корисников грб
TORD
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1911
Придружен: 01 Мај 2006, 10:58
Место: SVUDA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод TORD » 19 Мар 2007, 13:12

Uvek sanjam ono kao teške snove i to skoro uvek svake noći subote na nedelju. Stalno me progone kojekakvi likovi stvarni i nestvarni.

Da li ta subota noć oličava nešto?
Ogledalo ti ništa neće reći.
-------------------------------
Ogledalo ti ništa nije reklo.

Корисников грб
Čičikov
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 3751
Придружен: 19 Мар 2006, 23:10
Место: Parnas
Контакт:

Порукаод Čičikov » 19 Мар 2007, 13:33

"Sanjao sam nocas da te nemam". :sad:
"Artem non odit nisi ignarus."

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4071
Придружен: 28 Мај 2006, 20:08

Порукаод Pandora » 24 Мар 2007, 13:59

Sanjala sam kako se nalazim na livadi ispred neke dvospratne vikendice od crvenog materijala u kojoj se nalazila moja porodica i prijatelji, oni su gradili tu kucu i culo se lupkanje cekica, zene su krecile i donosile pivo ocevima, braci, supruzima... Cuo se smeh i radost. A ja sam ispruzila saren peskir na livadi (brdo na kojem se nalazila kuca je bilo veoma strmo) i onda je dosao jedan covek, stamen covek sive kose i plavih ociju i legao na jedan peskir nekoliko koraka od mene. ''Pusti mi ono sto si najlepse napisao'' - rekoh mu, i onda je upalio mali crveni radio sa kojeg se cula najlepsa pesma ikad, ali ne mogu da se setim reci. Imala je svoju melodiju i ritam, govorila je o ljubavi izmedju dvoje zaljubljenih, o tome kako covek nauci da ne voli. Briznula sam plac i ispruzila sam se po peskiru. A onda je pustio drugu pesmu, veselu pesmu koja je govorila o prirodi, i gledala sam Sunce koje se spustalo duboko ispod brda, tamo negde u podnozju, i slika je bledela i zaspala sam sa osmehom...
Видим.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 28 Мар 2007, 16:17

Sanjao sam noćas..... sanjao sam.... Kao prvo da napomenem kako nemam takvih fantazija, niti skrivenih snova, dakle ne znam kako i otkud, ali sanjao sam da sam lizao dupe Kofiju Ananu (so called Coffe Anal)... Ujutru sam imao čudan ukus u ustima kada sam pio kafu.... :oops: :?

Слика
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
Paxy
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 36
Придружен: 06 Апр 2007, 14:40
Место: Tu i tamo. Vise tu nego tamo.

Порукаод Paxy » 06 Апр 2007, 15:33

Sanjao sam krticu
My mother never breast fed me, she told me she only liked me as a friend.

When I was a kid my parents moved a lot, but I always found them.

I could tell that my parents hated me. My bath toys were a toaster and a radio.

Корисников грб
SA
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2384
Придружен: 07 Јун 2006, 14:36
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод SA » 11 Апр 2007, 18:11

Корисников грб
Paxy
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 36
Придружен: 06 Апр 2007, 14:40
Место: Tu i tamo. Vise tu nego tamo.

Порукаод Paxy » 11 Апр 2007, 21:02

My mother never breast fed me, she told me she only liked me as a friend.

When I was a kid my parents moved a lot, but I always found them.

I could tell that my parents hated me. My bath toys were a toaster and a radio.

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 14 Апр 2007, 20:51

Sanjala sam kako se zaljubljujem u muzicara. I ima dugu plavu kosu.

:roll: Klise!
Видим.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 16 Апр 2007, 09:42

U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:

Корисников грб
Maestro
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 3126
Придружен: 28 Сеп 2004, 03:54
Место: Swiss
Контакт:

Порукаод Maestro » 16 Апр 2007, 14:38

Muzičar, pa još anđeo - kako je to divno :)
Слика ... Volimo se jer su nam slabosti iste...

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 17 Апр 2007, 14:06

Видим.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 17 Апр 2007, 15:03

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 17 Апр 2007, 17:38

Bio je svetlo-zlatno-zuto-srebrno sjajno. :)
Je l' i to boja?
Видим.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 18 Апр 2007, 09:24

Jeste neka boja.... hehehehe.... U svakom slučaju, što je boju teže opisati ona je čistija...