Sanjala sam da sam BETMEN ;)

Уредник: Moderatori

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4071
Придружен: 28 Мај 2006, 20:08

Порукаод Pandora » 12 Јан 2007, 12:44

Eh, taj se verovatno ne seca niceg... :roll: Ali poslacu mu ovo tvoje.!
Видим.

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 17 Јан 2007, 13:50

"Kad god sam bolesna sanjam najluđe stvari. Prvo sam sanjala da umire jedan momak i kako smo svi na njegovoj sahrani i ja plačem kao nikad u životu i svi su u crnom. Posle toga sam sanjala kako igram odbojku sa nekim Slovencima na štrandu. Ajoj, kakvi Slovenci! Visoki, plavi sa surferskim frizuricama, Kaladont osmesima i nebo plavim očima. I da dodam verovatno su studenti, došli u Srbiju da me studiraju. I tako smo igrali odbojku na plaži i suncu i pesak i voda i sve je bilo savršeno ali prokleto pretoplo. Kad sam se probudila bila sam okupana znojem. Onda sam sanjala kako prolazim kroz tunel od šarenih balona (stvarno jaki lekovi, hehe) i srećem profesora fizilčkog kako pije sok od narandže ''Ćao profesore'' - ''O, dez Aleksa''...(!?). I tako. Uvek je zabavno piti antibiotike hehe..."
Видим.

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada
Поруке: 3003
Придружен: 15 Сеп 2005, 08:50

Порукаод PjescaniSat » 17 Јан 2007, 14:23

sanjala sam sinotj prelijep pejsaz snijezni Akropoljski, setala i divila se ljepoti prirode gledajuci jos neku rijeku siroku i tihu i neobizno siroku sa drvoredima, kolski put pored nje i kaveze za vjeverice, sanjala sam da od nekog dobih jedan kavez sa vjevericom a ja sam sa suzama u ocima, sto ne ponesoh foto aparat da ovjekovjecim sve to, plakala, plakala od ljepote :cry:
Izmiču dani kao zrnca pješčanog sata, svi znamo da ponovnog okretanja nema... gradimo i ostavimo tragove za nama

Корисников грб
sensej
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1236
Придружен: 13 Дец 2005, 21:35

Порукаод sensej » 18 Јан 2007, 17:40

...kaves s vjevericom".
U tvojoj je moci da nekog oslobodis nekih opterecenja ili si nekoga ti sama / mozda nepravedno / uskratila za SLOBODU SIRU , PA SI LAKO ZAMOLJENA DA ,- UCINIS NESTO . NIJESI NECISTA DUSA, CIM JE TAKO LIJEPA UVERTIRA BILA !

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada

Порукаод PjescaniSat » 19 Јан 2007, 08:02

sensej ^78^
Izmiču dani kao zrnca pješčanog sata, svi znamo da ponovnog okretanja nema... gradimo i ostavimo tragove za nama

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 02 Феб 2007, 12:43

Opet mi nije jasno - nista! :sad:
Видим.

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada

Порукаод PjescaniSat » 02 Феб 2007, 12:47

pa meni je jasno da kroz snove dobijam poruke, ne umijem da ih protumacim tada ali data situacija me podsjeti na san, kao npr. ono kad sam sanjala da sam Betmen, tj. kad sam se spustala sa solitera, sa 15 sprata, eto posle izvjesnog vremena ja dobijem otkaz iz stana i moram osloboditi stan u roku od 15 dana i to 15. decembra, naravno sledi selidba sa 15 sprata, znaci bila sam prinudjena se spustiti sto i jesam :an:

Корисников грб
Bojana B
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1366
Придружен: 20 Сеп 2008, 20:59

Порукаод Bojana B » 08 Окт 2008, 18:36

Ti si protumacila svoj san ja mislim da snovi nesto znace to je nasa podsvest Moj sin isto cesto sanja znala sam u vise navrata da budem gruba kad mu nisam dala da drzi upaljeno svetlo u ostalon nije ni mali da bi se plasio baba Roge ....Ali kako vreme prolazi pustam da odastao covek spava sa upaljenim svetlom...Mnogo se puta desilo da se probudi da se seta po kuci i da popali svetla. Ja u besu odlepim jer sta? Ocu bre da spavam!!
Sta li je opet sanjo? Od dana kad sam ulovila da se snovi mog sina poklapaju sa dogadjajima koje ponekad i gledam na TV pustam ga da radi sta oce kad se probudi tako.A za sve ono sam znala da budem gruba ja se kajem ...I sad u odnosu na njegove snove imam strahopostovanje.Ne bi da cas davim deteljima znaju da budu mnogo pikantni.... :mah :mah

Корисников грб
Kordun
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 548
Придружен: 23 Јун 2008, 05:51

Порукаод Kordun » 08 Окт 2008, 22:30

Bojana pitaj sina da li se kad u snu susreo sa nekim iz necijeg drugog sna i da li si izmjenili kakve poruke, ili da li se vratio u neki svoj nedosanjani san nakon duzeg perioda.
Snovi su zamrseno pletivo koje niko ne moze odmrsiti, ali nacin ipak postoji.

S postovanjem
Kordun

Корисников грб
Bojana B
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Bojana B » 09 Окт 2008, 18:51

Znam da su snovi zamrseno pletivo to si skroz u pravu...Znam i da me mozda zajebavas ali neka nema veze ne ljutim se.
Znam samo da se moj sin rodio skoro mrtav isao je na reanimaciju i da je u snovima i predvidjanjma nenadjebiv. Kad je bio mali pitas ga sta sad radi neko ko je njemu blizak on tacno zna sa svim pikantnim detaljima i njegova prdvidjanja i snovi su nepogresiva stvar. Od toga se blago receno jezim jer ne verujem u mnoge stvari koje nauka nije objasnila i koje su naucna fantastika. Ali kad imas nesto tako ispred sebe i kad se sa takvim stvarima sreces svaki dan onda moras da cutis i ne pricas mnogo o tome da normalnim ljudima ne bi izgledao ko budala...Ja sam vam ovo ispricala i sad sam ispala budala ali nema veze sta je tu je sad ....Pozdrav... :mah :mah

Корисников грб
Kordun
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~

Порукаод Kordun » 09 Окт 2008, 19:21

normalno da mozes sumnjati da te zezam jer se ne poznajemo, nadam se da ce mo se virtualno zbliziti, ali stvarno nisam imao ni najmanju namjeru da se zezam, nije mi to povod dolaska na ovaj divni forum.

nemoj nikad nekog smatrati normalnijim od sebe, pogotovo ako ga imas pored sebe ili ispred sebe kao sagovornika, onaj ko te nebi saslusao i imao razumjevanja za bilo kakav iskaz prije bi se trebao smatrati nenormalnijim nego ti koja zelis da istinu sa kojom zivis prezentiras na najjednostavniji moguci nacin.

Ne mogu ni ja govoriti u ime neceg sto nauka nije ozvanicila ili o necemu sto nisam iskusio.

Prilikom stvranja bilo kog organizma u univerzumu nikad se nije pristupalo totalnoj perfekciji, jer to ne postoji, svaki organizam ima odredjene slabosti i kvalitete, u samom procesu stvaranja dolazi do eventualnih poremecaja ili preizrazenosti, predoziranja nekih sposobnosti u odnosu na nesto ili nekoga drugog i zbog toga imamo misterije i nerazjasnjene stvari kod velikog broja populacije dok manji broj populacije ima sposobnosti da komunicira sa okolinom na sasvim drugaciji nacin. Prilagodljivost vecini je izrazena u svim oblicima zivota pa tako nadprirodne necije mogucnosti pripisujemo nenormalnim a nase skromnije mogucnosti normalnim, nevidim razlog da nebude obrnuto.
Uspjeh prepoznavanja i tumacenja snova pripada alternativi nauke i nazalost dugo vremena to ce biti i ostati misterija ljudskom umu, jer smatra se da cak nebi bilo dobro kad bi iz svakog sna umjeli da izvucemo pouku ili upozorenje, bilo bi to prepoznavanje buducnosti ili svjedocenje proslosti ili licno umnjenje vrijednosti, a mozda i zavist koja bi sakrivala istinu koja bi drugima cinila dobro.

Sanjajmo, budimo se veseli i raspolozeni, radujmo se svakom novom danu i budimo zahvalni za sve stvari koje nam taj dan ucine lijepim, pa ce nam i snovi biti lijepsi i prepoznatljiviji.

S postovanjem
kordun

Корисников грб
Imhotep
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1513
Придружен: 09 Јул 2007, 22:14
Место: Staza sudbine

Порукаод Imhotep » 09 Окт 2008, 21:54

Bojana B пише:Znam da su snovi zamrseno pletivo to si skroz u pravu...Znam i da me mozda zajebavas ali neka nema veze ne ljutim se.
Znam samo da se moj sin rodio skoro mrtav isao je na reanimaciju i da je u snovima i predvidjanjma nenadjebiv. Kad je bio mali pitas ga sta sad radi neko ko je njemu blizak on tacno zna sa svim pikantnim detaljima i njegova prdvidjanja i snovi su nepogresiva stvar. Od toga se blago receno jezim jer ne verujem u mnoge stvari koje nauka nije objasnila i koje su naucna fantastika. Ali kad imas nesto tako ispred sebe i kad se sa takvim stvarima sreces svaki dan onda moras da cutis i ne pricas mnogo o tome da normalnim ljudima ne bi izgledao ko budala...Ja sam vam ovo ispricala i sad sam ispala budala ali nema veze sta je tu je sad ....Pozdrav... :mah :mah

Mislim da gospodin Kordun nije bio zlonameran,sta vise prosto sam se obradovao da na delu foruma koji uredjujem imam nekog kulturnog sagovornika,ako pak ti zelis da obrisemo ili sklonimo neki deo tvoje i njegove poruke slobodno kazi.

Корисников грб
Kordun
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~

Порукаод Kordun » 09 Окт 2008, 22:09

bilo bi mi jako zao ako bi se neko od posjetioca nasao povredjenim uza vi mog pisanja.

prorok hvala na komplimentu, bice mi zadovoljstvo da se ubuduce sto cesce susrecemo na stranicama foruma i izmjenimo misljenja o stvarnim i nestvarnim cetrvtima naseg virtualnog grada.

S postovanjem
kordun

Корисников грб
Bojana B
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Bojana B » 10 Окт 2008, 00:27

Sad znam i ja da nije zlonameran i ok ...rekla sam da se ne ljutim ...i sto bi neko na ovim forumina bio zlonameran ...Ne moras nista da brises ...kad mi bude trebala pomoc trazicu .... :mah :mah :mah

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada

Порукаод PjescaniSat » 22 Окт 2008, 09:56

PjescaniSat пише:sanjala sam sinotj prelijep pejsaz snijezni Akropoljski, setala i divila se ljepoti prirode gledajuci jos neku rijeku siroku i tihu i neobizno siroku sa drvoredima, kolski put pored nje i kaveze za vjeverice, sanjala sam da od nekog dobih jedan kavez sa vjevericom a ja sam sa suzama u ocima, sto ne ponesoh foto aparat da ovjekovjecim sve to, plakala, plakala od ljepote :cry:

Evo da pojasnim i ovaj san. Naime par mjeseci nakon ovog sna, ja od firme dobijem neke pare, pa posudim od fakulteta jos par hiljada eurica i kupim naokon svoj stancic... dakle, pomogli su mi i dali taj mali kavescic ali meni puno znaci :an: