Pitanja

Уредник: Moderatori

Корисников грб
TORD
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1911
Придружен: 01 Мај 2006, 10:58
Место: SVUDA

Порукаод TORD » 07 Авг 2008, 14:53

Kao prvo meni drago da si ti ziv.
A ovo zdrav je bilo i pre godinu dana pod :?: .

Nego reci kada odaberes ni belog andjela ni crnu bistu na mermernoj ploci nego treci nadgrobni spomenik u obliku drvenog krsta sagorelog u vatri. I pri tome progovoris iako ti sve vreme govore da ne smes i glasom razderes sopstvenu dusu i uzdignes sve mrtvace sa tog groblja.
Kako bi to protumacio?
Ogledalo ti ništa neće reći.
-------------------------------
Ogledalo ti ništa nije reklo.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 07 Авг 2008, 15:43

Uuuuu čoveče... koji si ti gotičar!?
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4071
Придружен: 28 Мај 2006, 20:08

Порукаод Pandora » 07 Авг 2008, 22:01

:roll:

Meni je interesantno sto si ti bas odlucno se proderao kada ti nije bilo dozvoljeno. Jesi li bio besan, uplasen? kakav je bio osecaj?
Видим.

Корисников грб
TORD
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод TORD » 11 Авг 2008, 14:28

Kao da ti se dusa cepa. Eto bas takav. Samo bol i nista vise.

A od Stojana samo recenicu. PIH
Ocekivao sam bar pasushcic. :wink:

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 11 Авг 2008, 15:15

TORD пише:A od Stojana samo recenicu. PIH
Ocekivao sam bar pasushcic. :wink:

.... pa kad nisi curly blond.... :cry:

TORD пише:Nego reci kada odaberes ni belog andjela ni crnu bistu na mermernoj ploci nego treci nadgrobni spomenik u obliku drvenog krsta sagorelog u vatri. I pri tome progovoris iako ti sve vreme govore da ne smes i glasom razderes sopstvenu dusu i uzdignes sve mrtvace sa tog groblja. Kako bi to protumacio?

Ovo je kao da ti se neki Pritisak popeo na sred grudi i ne da ti da dišeš. Onda ti pušta takve snove a ne da bi ti olakšao nego da ti be utopio skroz. Rezultat traume. Ne daj se Ines.
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:

Корисников грб
TORD
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод TORD » 12 Авг 2008, 14:38

Nikada dusmanima doci ce njima MEXICANERO glave :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 15 Авг 2008, 10:18

E a ja...
Haha bila na letovanju u CG i pazarila neku viruscinu stomak mi se prevrnuo..
Drugi dan dobila takvu groznicu i sanjala kako se nalazim u nekakvom cistilistu gde su oko mene ljudi iz Azije, lebde iznad zemlje u gnezdima napravljenim od tela ljudi koji ih vole i cuvaju u toku zivota. Ako umru, gnezdo izbledi i nestanu iz limba, a ako prezive, neka cudna ruka skine nepostojeci ogrtac sa njih i oni samo odsetaju kao slobodni ljudi...
Nisam razumela ni rec sta govore...
Drugarica mi je rekla da sam ustala usred noci i govorila nesto o bongu koji zvoni.. Pricala sam na engleskom :mrgreen:

:an:
Видим.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 18 Авг 2008, 09:44

Pandora пише:...i sanjala kako se nalazim u nekakvom cistilistu gde su oko mene ljudi iz Azije, lebde iznad zemlje u gnezdima napravljenim od tela ljudi koji ih vole i cuvaju u toku zivota. Ako umru, gnezdo izbledi i nestanu iz limba, a ako prezive, neka cudna ruka skine nepostojeci ogrtac sa njih i oni samo odsetaju kao slobodni ljudi...
Nisam razumela ni rec sta govore...
Drugarica mi je rekla da sam ustala usred noci i govorila nesto o bongu koji zvoni.. Pricala sam na engleskom

Preopterećenost olimpijadom u Pekingu. Možda se u dubini duše gnušaš Kineza ili imaš neki stra' od njih.... U kuću ti se useljavaju Kinezi i izguravaju te iz kreveta, čuče na tvojoj wc šolji, spavaju i po plakarima i hodnicima, kuvaju one njihove rezance u tvojoj kuhinji i trpaju prljave čarape ispod jastuka....

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 18 Авг 2008, 09:50

I ja bih rekla da je do Olimpijade, sa tim sto MRZIM da gledam sport; nikada nisam shvatala zasto bih to radila, cemu takvo nesnosno gubljenje vremena? Ili se bavi time ili gledaj svoja posla. Sport je precenjen, a Kineza ima jako puno, neki se ugurase i u moje snove :mah

A sad sam sanjala kako se izderavam u lice dvema devojcicama sto jedu sladoled...Haha bilo je terapeutski, necu da lazem. Najjace mi je sto sam posle toga odsetala, i nastavila dalje.
Видим.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 18 Авг 2008, 13:40

A ja sanjao noćas tebe, kao poslala si mi neku fotku a fotka je bila nekako haripoterovska jer su se na njoj likovi šetali i kreveljili. Samo, bila si mi nešto matora, kao da si imala 5 banki i muvala si se oko frižidera. E sad, šta li to znači.........??? :?

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 18 Авг 2008, 22:27

Osecam se kao da imam pet banki. Mislim da je to uvid u moje stanje u glavi. Osecam se starije do mojih vrsnjaka, i to ne u dobrom smislu nego vidim kako su glupi i povrsni i neobrazovani, mogu samo da se stresem. Da li to oduvek bilo tako? Imam osecaj kao da sam jedina koja prezirem generalno moju generaciju... Ako ovaj svet ostaje na nama, kukuu meni ili ja upoznajem pogresne ljude. Jasno mi je Stojane (i pocastvovana sam sto sam ti zalutala u san) sta znaci tvoj san; to je ustv. providjenje, zabrana da odbijem od cokolade :mrgreen: :ha:ha i da krenem sa podmladjivanjem na vreme... Hvala! :) ^78^
Видим.

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 18 Авг 2008, 22:28

A ni meni nije dobro gore ^^^ malo sam umorna i posvadjana sa zarezima, znacima interpunkcije i svezom misli uopste. Molim za izvinjenje sto Vuku Karadzicu, sto Cirilu i Metodiju... :oops:
Видим.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 19 Авг 2008, 08:35

Pandora пише:sta znaci tvoj san; to je ustv. providjenje, zabrana da odbijem od cokolade :mrgreen: :ha:ha i da krenem sa podmladjivanjem na vreme... Hvala! :) ^78^

A šta bi značilo meni? Da ja krenem da se podmlađujem na vreme?

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 19 Авг 2008, 09:21

Pandora пише:Osecam se kao da imam pet banki.

Tako mlada a već bankasta.... :roll:

Pandora пише:Osecam se starije do mojih vrsnjaka, i to ne u dobrom smislu nego vidim kako su glupi i povrsni i neobrazovani, mogu samo da se stresem. Da li to oduvek bilo tako?

U međuvremenu si imala neke uvide i onda ti se tako učinilo. meni se čini da je dobro što je tako mada uvek postoji opasnost da se mnogo uobraziš. Mada, još je gore od toga naprasno početi ceniti te ljude i uviđatio kako su oni mudri, pametni, super.... jer to nije istina, već bi značilo da su tvoji kriterijumi u međuvremenu kolabirali a ambicija i volja da se napreduje nestali.

Pandora пише:Imam osecaj kao da sam jedina koja prezirem generalno moju generaciju...

Dobro došla u klub... :)===0
.... s tim što je moj prezir malo širi....

Pandora пише:Ako ovaj svet ostaje na nama, kukuu meni ili ja upoznajem pogresne ljude.

Srećom, kako kaže Predator ide jedan veliki talas pa će od 2012 sve to početi da se menja... Istina je da ljudski svet ostaje na nama-vama, mala je razlika. Naše pametne, dobre ali mnogo naivne babe i dede su nam ostavili razmažene roditelje koji su od nas napravili debile. Dekadencija...

Pandora пише:Jasno mi je Stojane (i pocastvovana sam sto sam ti zalutala u san) sta znaci tvoj san; to je ustv. providjenje, zabrana da odbijem od cokolade :mrgreen: :ha:ha i da krenem sa podmladjivanjem na vreme... Hvala! :) ^78^

Ne odbijaj od čokolade, samo peri zube posle nje.... a podmlađivanje nije stvar kozmetike već energije, ali to je već neka druga tema.

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 19 Авг 2008, 09:43

Iz principa odbijam da kazem; :roll: :roll: :roll: niko ne valja :roll: :roll: :roll: zato sto bi to bilo kao da mrzim Kineze :mrgreen:, a to nikako ne valja sanjala sam ih zato sto sam imala groznicu i gledala Olimpijadu :oops: ali ehm...Ovaj... Stvar je u tome sto nekako vremenom primecujem sve vise ono sto ne valja da je postalo glavna pozeljna stvar u drustvu. A opet, kao sto pre rekoh, mozda se druzim sa pogresnim ljudima na pogresnom mestu u pravo vreme.
Bas me zanima da li je tako sa svima? Sigurna sam da ovi moji kvazi-autsajderski misaoni izleti nisu nimalo jedinstveni, nego uvek postoji neko ko ce stojati pored strane i kritikovati svoju generaciju. Ali ima jos jedna zackoljica; obicno ti (mi) sto kritikujemo mislimo da je to dosta i ne cinimo nista da promenimo ono sto nam se ne dopada, jer licni mehanizam protiv komformizma jeste prihvatanje istog uz povremeno gundjanje. Jadno, zar ne?
Видим.