Voodoo magija

Na granici mogućeg

Уредник: Moderatori

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4071
Придружен: 28 Мај 2006, 20:08

Порукаод Pandora » 02 Нов 2006, 17:17

[bockam] Ne bi :twisted:
Видим.

Корисников грб
TORD
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1911
Придружен: 01 Мај 2006, 10:58
Место: SVUDA

Порукаод TORD » 03 Нов 2006, 21:23

stojan popivoda пише:Pa i meni bi dosadilo da konstantno bockam... :roll:

Meni još uvek nije dosadilo a pri tom sam još i vrlo uporan. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ogledalo ti ništa neće reći.
-------------------------------
Ogledalo ti ništa nije reklo.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 06 Нов 2006, 09:56

TORD пише:
stojan popivoda пише:Pa i meni bi dosadilo da konstantno bockam... :roll:

Meni još uvek nije dosadilo a pri tom sam još i vrlo uporan. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Pa dobro, generalno neki ljudi se trude da bockaju kada god stignu koga god... pa ipak, ima li neke veze aktivno bockanje sa stanjem prostate u poznijim godinama?
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
TORD
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод TORD » 07 Нов 2006, 02:10

Stojane KRALJU ova ti je dobra.
Poštujem . :yee

PS::sorry: zbog stanja. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 21 Нов 2006, 12:47

Слика

Слика

Слика

is a derivative of the world’s oldest known religions which have been around in Africa since the beginning of human civilization. Some conservative estimates these civilizations and religions to be over 10 000 years old. This then identify Voodoo as probably the best example of African syncretism in the Americas. Although its essential wisdom originated in different parts of Africa long before the Europeans started the slave trade, the structure of Voodoo, as we know it today, was born in Haiti during the European colonization of Hispaniola. Ironically, it was the enforced immigration of enslaved African from different ethnic groups that provided the circumstances for the development of Voodoo. European colonists thought that by desolating the ethnic groups, these could not come together as a community. However, in the misery of slavery, the transplanted Africans found in their faith a common thread.

They began to invoke not only their own Gods, but to practice rites other than their own. In this process, they comingled and modified rituals of various ethnic groups. The result of such fusion was that the different religious groups integrated their beliefs, thereby creating a new religion: Voodoo. The word "voodoo" comes from the West African word "vodun," meaning spirit. This Afro-Caribbean religion mixed practices from many African ethnics groups such as the Fon, the Nago, the Ibos, Dahomeans, Congos, Senegalese, Haussars, Caplaous, Mondungues, Mandinge, Angolese, Libyans, Ethiopians, and the Malgaches.
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:

Корисников грб
PRAVOslavko
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 385
Придружен: 01 Окт 2004, 11:04
Место: Srpska Crna Gora, Bar

Порукаод PRAVOslavko » 07 Дец 2006, 15:43

stojan popivoda пише:
PRAVOslavko пише:
Maestro пише:
PRAVOslavko пише:... proиitaj neki od mojih preрaљnjih postova, pa жeљ da vidiљ da nisam niрe napisao kako sam ja veliki vjernik... ;)
ћivio...

Љto proizilazi da nisi ni veliki pravosalvac - zar ne :wink:

p.s. Zamolio sam te veж jednom - bez uvredljivih i vulgarnih reиi.

naravno... nisam dobar Pravoslavac... (greљna mi duљa)

PRAVOslavko, na ovim linkovima ima dosta "zanimljivih" likova i ambijenata. Ukoliko imaљ vremena i ћivaca poseti:

http://magija.12.forumer.com/
http://forum.superzona.org/phpBB2/index.php
http://forum.haotika.com/index.php

Uћivaj! :twisted:

Hvala ti dobri Stojane PopiH2O, baš si me obradovao ovim divnim sajtovima...
Vidim da i ti nisi baš ponajbolje, pa ću da odustanem od ove diskusije da me ne omađijate... :lol:
Oni su sistem, instrukcija, dogma, korupcija, teror institucija, Represija ubija! Mafija - murija, država - hajdučija, a mi smo revolucija! To nije naša Srbija!

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 07 Дец 2006, 15:50

PRAVOslavko пише:Hvala ti dobri Stojane PopiH2O, baš si me obradovao ovim divnim sajtovima...
Vidim da i ti nisi baš ponajbolje, pa ću da odustanem od ove diskusije da me ne omađijate... :lol:

Blagodarim! Služimo narodu!
E sad kako je meni, samo ja znam... a ko se madjija plaši, znači da ga iste kopkaju i da ih na neki način smatra mogućim te im je na neki način podložan. U madjije ili veruješ ili ne veruješ. Pa, PRAVOslavko, veruješ li ili ne? (pitanje je sad).

Nego, hajde malo da raspravljamo. Baš bih nešto raspravljao... Voleo bih da vidim tvoje mišljenje o ovim rabotama.

Корисников грб
PRAVOslavko
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~

Порукаод PRAVOslavko » 07 Дец 2006, 16:01

Вјерујем да мађије постоје, али у сатаниној служби...

Брате, ја сам старомодан и можда мало (више) приглуп, али што год кажеш, остајем при истом... Ђаво постоји као и Бог, али не вјерујем у њега него у Бога...
Oni su sistem, instrukcija, dogma, korupcija, teror institucija, Represija ubija! Mafija - murija, država - hajdučija, a mi smo revolucija! To nije naša Srbija!

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 07 Дец 2006, 16:15

PRAVOslavko пише:Вјерујем да мађије постоје, али у сатаниној служби...

Брате, ја сам старомодан и можда мало (више) приглуп, али што год кажеш, остајем при истом... Ђаво постоји као и Бог, али не вјерујем у њега него у Бога...

Kada su verovanja u pitanju onda je tu svaka rasprava besmislena. Ali hajde da potvrdimo neke stvari. Veruješ li da djavo može postojati u konkretnom obliku od krvi i mesa? Može li on da bude ličnost, da se prikaže u formi ljudskog bića, da ima ličnu kartu JMBG, da se kreće medju ljudima, jede, sere, znoji se, jebe i da radi sve šta rade ljudska bića a da ipak bude djavo?

Корисников грб
PRAVOslavko
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~

Порукаод PRAVOslavko » 07 Дец 2006, 16:29

Наравно... То су ђавоимани људи...

У Острогу су довођени многи ђавоимани људи који су уз Божију вољу лијечени...

Корисников грб
TORD
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод TORD » 08 Дец 2006, 11:04

Na ovu temu kako reče jedan dobar i sposoban prevarant POŠTENOG ČOVEKA NE MOŽEŠ PREVARITI tj. navući .

Mi ljudi koliko sam upoznat imamo pravo izbora tako da je sve na nama.
PA nagradu ili kaznu sami sebi skrojimo. ZAR NE?

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 08 Дец 2006, 12:28

PRAVOslavko пише:Наравно... То су ђавоимани људи...

Šta su im radili?

Корисников грб
TORD
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод TORD » 08 Дец 2006, 22:45

TORD пише:Na ovu temu kako reče jedan dobar i sposoban prevarant POŠTENOG ČOVEKA NE MOŽEŠ PREVARITI tj. navući .

Mi ljudi koliko sam upoznat imamo pravo izbora tako da je sve na nama.
PA nagradu ili kaznu sami sebi skrojimo. ZAR NE?

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Корисников грб
PRAVOslavko
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~

Порукаод PRAVOslavko » 09 Дец 2006, 13:38

stojan popivoda пише:
PRAVOslavko пише:Наравно... То су ђавоимани људи...

�ta su im radili?

Тукли их мокрим канапима... :roll:
Ада читали молитве, што ће им друго радит... (нису лијечени само ђавоимани људи, него и они који су били непокретни, нијеми, глуви...)

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 11 Дец 2006, 09:46

PRAVOslavko пише:
Тукли их мокрим канапима... :roll:

To bi ja za neke javne ličnosti.... :twisted:
E sad, dokazano je da molitva leči. Jasno je to od davnina... Jedno pitanje: kakav je tvoj stav prema drugim religijama?