Paranormalno iskustvo

Na granici mogućeg

Уредник: Moderatori

Корисников грб
The Lizard Queen
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 245
Придружен: 23 Јун 2006, 18:04
Место: zemlja nedodjija

Порукаод The Lizard Queen » 08 Мај 2007, 18:30

hehe dobro ti poredjenje.... :cool:
Is everybody in?
The ceremony is about to begin

Слика

Корисников грб
Imhotep
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1513
Придружен: 09 Јул 2007, 22:14
Место: Staza sudbine

Порукаод Imhotep » 10 Јул 2007, 00:30

Mozda se kasno ukljucujem ali me zanima samo jedna stvar,dali ti se desilo neka bitna zivotna stvar kada su poceli da te posecuju ENtiteti,i dali su naglo prestale da ti se dogadjaju takve stvari.
Nemozemo otvoriti ili zatvoriti vrata necemu sto je oko nas sve prisutno,to bi bilo ko da te juri pas ti pobegnes u kucu,zatvoris vrata,ali pre toga ga pustis da udje sa tobom.... :an:

Корисников грб
rujni
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 423
Придружен: 10 Мар 2006, 20:29
Место: ZG

e

Порукаод rujni » 06 Мај 2008, 18:56

Vrijeme je da i ja nešto kazivam na ovu temu..
To je bilo odavno , šetao sm tako gradom i imao sam osjećaj da ču skroz dehidrirati os topline koja je topila asfalt . Ali nisam se predavao , već sam kupio jednu radensku vodu u plastičnoj ambalaži,zelenkaste boje i imal je 3 crvana srčeka na sebi.. Dok sam tako promatrao daleke horizonte koji su lelujali ispred mene , slučajno kako inače to i biva naslonio sam glavu i divnom sinoć oranom kosom dodirnuo sam hrapavu koru drveta duda i sklopio sam kapke. utonuo sam na neku razmeđu sna i jave i u tili tren našao sam se na nekom drugom mjest okružen drvećem i rodama na njemu. bio sam obućen u plavu trenirku sa crvenim i bijelim zvijezdama sa strane ( nešto kao bivša marka yassa- ako se tko sijeća) Imao sam onu znojnicu oko glave , da mi kosa ne upada u oči i znojnice oko ruke i za pojasom nun čake( ono kung fu oružje- premda nisam vičan tim borlačkim vještinama) I tako iznenađeno sam stajao nasred ceste u toj šumi i kad mi je došla roda i počela pričati; Fej mladiću tvoja misija je otići u Sinj i izbaviti taj grad od zla droge i ostali poroka-- malo sam se preplašio i odlučio sam; Ako je to tako moram ići i krenuo sam pješice iz zagreba ka sinju uhvatiti se u koštac sa avetima poroka. Usput sam se hranio biljkama i šumskim plodovima i pio vodu sa izvora gdje i inače vuci piju vodu. slušao sam slavujei skupljao snagu , ali tu i tamo razgovarao sa ljudima starim i slušao narodna predanja.. kada sam došao u Sinj , imao sam, što idjeti-- umjesto poroka , osjetio sam čistoću i shvatio da nije put za Sinj bio radi Sinja već radi puta.. Eto tko može razumjet neka razumije a tko ne može .. a što tu ja mogu .. nek promjeni denzitet..

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 07 Мај 2008, 08:13

A zašto ti Rujni citiraš samog sebe?
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
rujni
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~

Порукаод rujni » 07 Мај 2008, 14:15

stojan popivoda пише:A zašto ti Rujni citiraš samog sebe?

Zato je je to jedan od načina kad dolazim u stanje kad skupim hrabrost konačno izreći ovakve stvari.. Misliš da je to lako??

beli lav
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 1
Придружен: 26 Мај 2008, 00:05

Порукаод beli lav » 26 Мај 2008, 01:29

Pandora пише:Nasla sam brata blizanca!! :? (ne mog ali je jednako uvrnuto) :!:
pandora kakav je itelektalno?
meditacija je uvod u veliko zivotno iskustvo

Корисников грб
rujni
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~

Порукаод rujni » 05 Јун 2008, 13:18

beli lav пише:
Pandora пише:Nasla sam brata blizanca!! :? (ne mog ali je jednako uvrnuto) :!:
pandora kakav je itelektalno?

Što si ti došao tu, koje je tvo0je paranormalno iskustvo??

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4071
Придружен: 28 Мај 2006, 20:08

Порукаод Pandora » 04 Јул 2008, 16:55

Hihi, imam jednu pricu :wink:

Drugarica i ja smo sedele na plazi i gledale u jednu devojku iz razreda sto je lezala na peskiru ispred nas. Ta devojka nije na listi omiljenih ljudi jer je jedna od onih :roll: ali dobro to nije ni bitno.
Jedna mala crna buba se priblizila njoj i ja sam tiho saputala "Dodji, dodji, dodji" i zvala sam tu bubu da je napadne, kada je moja drugarica videla sta radim, smirila se i cutajuci gledala u tu bubu, skoncentrisuci se na njeno malo telo.
"Jaoj, odvratna buba", devojka se prenemagala i gurnula je daleko od sebe. "Dodji, dodji" mislila sam, a buba se vratila tri puta, njoj pod ruku, svaki put nervirajuci je sve vise.

:D

Ja i dalje tvrdim da su sve devojke pomalo vestice.
Видим.

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 04 Јул 2008, 16:55

*cuteci (izvinjavam se na losem srpskom)
Видим.

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 09 Јул 2008, 09:23

Cika Rujni, nemojmo tako... :mah
Видим.

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 09 Јул 2008, 09:29

Elem, jos jedno pandorasto iskustvo..
Mozda smo vec o ovom pricali, ali po meni je to mala magija svakodnevnice. Znate situaciju gde neko misli o vama sto prouzrokuje iznenadnu zelju da pozovete tu osobu? Tako sam se ja, iznenada, setila jedne drage zene o kojoj nisam jakooo dugo razmisljala (bila sam u frci). Gotovo panicno sam zgrabila telefon i pomislila "Moram da je nazovem!!!!!" i na drugoj strani slusalice sam cula: "Danas sam razmisljala o tebi".

Friki, diki momenti :wink:
:an: :an: :an:

Слика
Видим.

Корисников грб
rujni
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~

Порукаод rujni » 09 Јул 2008, 09:36

Pandora пише:Elem, jos jedno pandorasto iskustvo..
Mozda smo vec o ovom pricali, ali po meni je to mala magija svakodnevnice. Znate situaciju gde neko misli o vama sto prouzrokuje iznenadnu zelju da pozovete tu osobu? Tako sam se ja, iznenada, setila jedne drage zene o kojoj nisam jakooo dugo razmisljala (bila sam u frci). Gotovo panicno sam zgrabila telefon i pomislila "Moram da je nazovem!!!!!" i na drugoj strani slusalice sam cula: "Danas sam razmisljala o tebi".

Friki, diki momenti :wink:
:an: :an: :an:

Слика

Uh , ovo je full spika.. to se i meni znalo događati..

Dobro to je slika meni namjenjena.. Super si..

Dobar ti je kišobran.. 100% oko tebe obletaju momci.. Pa neka.. je li tako( dabome.. kako se to već kaže) , ako nisi njima lijepa kako bi bila meni,, Ako ako..

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 09 Јул 2008, 09:38

Pomalo je egocentricno smatrati da smo mi Sunce naseg sistema. Slika nije namenjena vama, nego je jednostavno ilustracija takvog momenta, a i pomen mog omiljenog filma :) Sada sam u fazi.
Видим.

Корисников грб
rujni
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~

Порукаод rujni » 09 Јул 2008, 09:45

Pandora пише:Pomalo je egocentricno smatrati da smo mi Sunce naseg sistema. Slika nije namenjena vama, nego je jednostavno ilustracija takvog momenta, a i pomen mog omiljenog filma :) Sada sam u fazi.

egocentrizam sam po sebi je korektan draga ako ima za cilj uvjetovati i raspoređivati ravnotežu i nama samima.. samim time stvaraju se preduvjeti za harmonizirano djelovanje u okolini i pospješivanje pozitivne vibre i energetskog hranidbenog lanca koji je uvjet za opstanak..
I ja sam u fazi baš kao i svi ostali na ovom svijetu više manje..

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 09 Јул 2008, 09:50

Egocentrizam (u smislu delovanja kao da je ceo svet nas i da niko drugi nije bitan, ili jeste ali mnogo manje nego mi), je za mene odlika slepila jer onaj kome je centar svega on sam, ne vidi dalje od svog nosa. Mozda i vidi, ali onda preko nosa, sto je jos gore. :D
Видим.