Paranormalno iskustvo

Na granici mogućeg

Уредник: Moderatori

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4071
Придружен: 28 Мај 2006, 20:08

Порукаод Pandora » 21 Дец 2006, 10:34

Stojala sam u WC-u i brisala ruke o papirni ubrus i posmatrala svoj lik u odrazu. Odjednom, nesto mi rece 'On je tu' - i nekakva opacina, zloba, nesto neopisivo se pojavilo u vazduhu. U delicu sekunde ja sam osetila njegovo prisustvo kao sto riba zna da je okruzena vodom, kao sto pas zna gde je hrana. Cutala sam i iscekivala. Odjednom, zacu se jedan zenski glas: 'Pero, jesi li ziiiv?'.......A ja sam znala da jeste, cak i pre nego sto se oglasio tamo negde u hodniku. Znala sam da je tu. :roll:
Видим.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 21 Дец 2006, 12:53

Pandora пише:Stojala sam u WC-u i brisala dupe o papirni ubrus i posmatrala svoj lik u odrazu. Odjednom, nesto mi rece 'On je tu' - i nekakva opacina, zloba, nesto neopisivo se pojavilo u vazduhu. U delicu sekunde ja sam osetila njegovo prisustvo kao sto riba zna da je okruzena vodom, kao sto pas zna gde je hrana. Cutala sam i iscekivala. Odjednom, zacu se jedan zenski glas: 'Pero, jesi li ziiiv?'.......A ja sam znala da jeste, cak i pre nego sto se oglasio tamo negde u hodniku. Znala sam da je tu. :roll:

Ovo je zapanjujuće!!!!
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 21 Дец 2006, 19:45

Pre bih rekla zastrasujuce :oops:
Видим.

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 24 Дец 2006, 13:42

Jutros sam sanjala nesto sto za mene predstavlja kosmar. Cas hemije.:)
Sapnula sam nesto drugarici koja je odgovarala i prof me videla.
Otvori dnevnik i upise '1' i kaze, 'htela sam da ti dam5, ali posto si bezobrazna..' i ja se uplasim. I naglo otvorim oci bummmmm nesto tresne sa zida, ono skliznuo poster Pink kako pere kola...Huh.....Pink me je spasila po ko zna koji put ;)
Видим.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 25 Дец 2006, 02:21

Pink pere kola.... nije to tako loše...
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 30 Дец 2006, 12:59

Sanjala sam kako umirem od gihta, kako me svaka kost u telu boli, kraj mene je bila moja majka, i stalno sam je pitala "Hocu li umreti" "Da li cu se oporaviti" i dobijala beznadezne odgovore. Dolazili su moji prijatelji u samrtnom raspolozenju, a ja sam u Praznini bez svesnosti tamo daleko negde briznula u plach i shvatila koliko volim zivot :cry: ovaj ovde, bas sada...
Видим.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 03 Јан 2007, 11:08

Čekaj, pa jesi li umrla u snu ili nisi?

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 03 Јан 2007, 13:13

Nisam.. Ali bila sam na samrti.. :cry:
Видим.

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 08 Јан 2007, 10:26

"Sta li sad radi? Слика Da joj posaljem poruku?" - Zvrrrrrrrrrrr Слика...

"Aleksa ja sam izgubljena"...

EHhh....
Видим.

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 29 Јан 2007, 21:15

Nasla sam brata blizanca!! :? (ne mog ali je jednako uvrnuto) :!:
Видим.

Корисников грб
The Lizard Queen
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 245
Придружен: 23 Јун 2006, 18:04
Место: zemlja nedodjija

Порукаод The Lizard Queen » 26 Апр 2007, 08:46

nerado pricam o ovome ovako javno jer se mahom pogresno protumaci....kada sam o tome pricala na jednom drugom forumu nekolicina njih je ozbiljno shvatila temu...ostali su poceli da se zezaju i neki su me prozvali cak i sizofrenicarom...(u stilu to ne postoji...duhove vide samo sizofrenicari) :D
posto sam ja sigurna da imam odlicno psihicko stanje polazim od toga da je to sto sam videla ipak nesto nadprirodno....i nije mi se desilo samo jednom.....nakon tih dogadjaja ja mesecima nisam smela da zaspem bez svetla....o tome sam pricala i sa svojim bratom koji je svojevremeno studirao teologiju...sa svojim stricom koji je svestenik...sa mnogim ljudima koji se bave spiritualizmom....i svi smo dosli do zakljucka da sam ja ipak nesto videla...

prvi slucaj....

mi smo na moru..porodicno...tada smo imali samo martina koji je bio tri godine...i sad ono sred podneva vrucina i mi odemo na spavanje...ja se u jednom trenutku budim...vidim zokija koji jos uvek hrce pored mene i zelim da bacim pogled na klinca...u tom trenutku u uglu sobe vidim crnu priliku...kao neko sa plastom ...znaci osoba koja je sva zavijena u crno....ja pocinjem da vristim...budim sve zivo...cak i komsiluk....naravno ta crna prilika nestaje ali je meni trebalo sat vremena da se kalmiram....

drugi slucaj....

spavamo...to je bilo par godina unazad....ja se budim usred noci...i uvek u 3.....(igrom slucaja gledajuci neki horor (godinama kasnije) koji je jako poznat ali da me ubijes ne znam koji bese)sam saznala da je to "necisti"sat....znaci budim se okrecem se u krevetu i onda pored svog kreveta vidim zenu u belom....znaci duga bela haljina...visoka..vitka..crna duga kosa....iza nje jos nekoliko silueta koje ne raspoznajem....prepala sam se od straha tako da sam bukvalno ostala da lezim jos minut dva ko zaledjena da bi nekako uspela da guranjem probudim zokija...oni su nestali a ja vise danima nisam mogla da zaspim....

treci slucaj....

opet spavanje...ja sam onako u polu snu...otvaram oci i iznad sebe vidim lice...znaci lice uz lice....kao da neko nagnut stoji iznad mene na nekih nekoliko santimetra....onako sanjiva kazem glasno zoki....misleci da je on....i onda sa svoje desne strane cujem zokija koji nesto mrmlja a ja jos uvek gledam u to lice...u tom momentu skapiram da to odozgo nije zoki i pocinjem da se bukvalno gusim.....od prevelikog straha..sta znam...zoki se okrenuo...kaze izvadio se iz pameti kad me je video tako ukocenu sa pogledom na gore....poceo je da me drma pa sam se ocitavila...umalo da se ugusim tu....

e sad kad smo kod gusenja....meni se par puta pre ovoga desavalo da me nesto gusi u snu....tad nisam nikog videla ali sam osecala ogromnu tezinu na grudima...nisam mogla da se pokrenem u krevetu....znaci svestan si...gusis se...a ne mozes prstom da mrdnes.....
a najveci fazon je taj da smo se moj rodjeni brat i ja gusili u isto vreme.... (ustavri gusi te neko ili nesto..samo ga ti ne vidis)to se u narodu zove mora.....ne znam da li ste culi za to...
znam da sve ovo zvuci kao dobra sf. prica...ali kad ovo prezivis i osetis nimalo nije zabavno...ni lako.. ni smesno....
sa bratom sam mnogo kasnije pricala o ovome alo posto smo oboje zapamtili datume ispalo je da je i on to doziveo istu noc kao i ja....samo on je video nasu pokojnu baku da kao izlece iz ormara kao sumhnuta napada ga i gusi ga ....njega su moji jedva isto ocitavili....

posto imamo svestenika u kuci popricali smo sa njim....stric mi je rekao da se manem trazenje nekih odgovora....da lepo odem u crkvu i svim svojim pokojnicima zapalim svece...da se pomolim....brat koji studira teologiju mi je rekao da sam najverovatnije te noci videla svog andjela cuvara(zena u belom) i da se to moze desiti samo posebnoj grupi ljudi...savetovao me je da se manem spiritualnih sajteva(na koje sam isla da pronadjem odgovore) da jednostavno prestanem da se zanimam za sve sto je nadprirodno jer ako sam imas interese za to....otvras vrata zlim silama....
i zaista...prestala sam da se stalno pitam sta mi se to desilo...prestala sam da pricam sa ljudima o tome i otad sam mirna....nadam se da ce to tako i ostati....
imala sam jako zeznut period nesanice..straha....na svaki sum se budila...palila svetlo svuda...verujte mi i dan danas ja nesmem da spavam u sobi sama....ako zoki nije tu ja dovedem dete da spava kraj mene....

eto ja sam vam ispricala svoju pricu....shvatite je kako hocete....samo nemoj da me ubedjujete da nisam videla nesto sto sam videla i osetila...
:wink:
Is everybody in?
The ceremony is about to begin

Слика

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 26 Апр 2007, 10:51

:sad: Eto. A ja videla bljestavo plavu svetlost oko moje profesorice srpskog a zatim oreol bele svetlosti oko njene glave. Kada sam trepnula nestalo je ali se ponovo vratila. Jako sam se uplasila i kada me je pitala sta mi je samo sam izletela iz kabineta. Vise nisam mogla da je pogledam, svetlost je bila tu...
Видим.

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20436
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 26 Апр 2007, 11:04

Priča The Lizard Queen me malko zbunjuje.
Kažeš "...da jednostavno prestanem da se zanimam za sve sto je nadprirodno jer ako sam imas interese za to....otvras vrata zlim silama...."

Pa sad, ako zle sile postoje, onda sve to nije NADPRIRODNO već VANSPOZNAJNO.
Nismo u stanju da shvatimo, kao što hiljadama godina unazad nisu znali za viruse i bakterije, pa su velike epidemije nazivali "zle sile, božija kazna..."
Pa opet, ako nešto postoji (prirodno ili nadprirodno) onda samo NEZANIMANJE za to ne znači i "zatvaranje vrata" zlim silama.

Nemam savet, samo glasno razmišljam.
Tek da podstaknem da to NEŠTO sagledamo malo bliže.
Neke tajne nikada nećemo otkriti.

Корисников грб
The Lizard Queen
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 245
Придружен: 23 Јун 2006, 18:04
Место: zemlja nedodjija

Порукаод The Lizard Queen » 26 Апр 2007, 17:16

sky i mene je pomalo zbunilo to isto....mislim na koji nacin ti otvaras ili zatvaras ta vrata...iako nesto pocnes da negiras ne znaci da ti se to nece desavati...i ja sam dosta razmisljala o tome...ali sam toliko bila preplasena da sam jednostavno prestala da se toliko zanimam za tu vrstu materije...
ne kazem da je to nacin da se nesto izbegne...jednostavno sam prenela savet koji sam dobila od svestenih lica...koliko u njemu ima istine zaista ne znam...
Is everybody in?
The ceremony is about to begin

Слика

Корисников грб
TORD
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1911
Придружен: 01 Мај 2006, 10:58
Место: SVUDA

Порукаод TORD » 08 Мај 2007, 17:25

Mislim da bih burazerov ti savet shvatio kao kontaminaciju zaraženog mesta(=)tela(=)predmeta(=)... A ne kao turanje pod tepih.

Čisto jedno od mojih poređenja:

Mislim da je bolje ne pustiti decu da se u parku igraju sa bočicama punim koncentrovanog virusa "EMBOLE","VARIOLEVERE",...
Ogledalo ti ništa neće reći.
-------------------------------
Ogledalo ti ništa nije reklo.