Proverite šta ste bili u prethodnom životu :)

Na granici mogućeg

Уредник: Moderatori

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 10 Јул 2007, 13:18

Pa nekako to zajedno ide...
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
Imhotep
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1513
Придружен: 09 Јул 2007, 22:14
Место: Staza sudbine

Порукаод Imhotep » 10 Јул 2007, 16:44

Pandora пише:Kako bih volela da to saznam...

Sta bi volela da saznas???

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4071
Придружен: 28 Мај 2006, 20:08

Порукаод Pandora » 10 Јул 2007, 23:22

Zasto sada, zasto ovde, zasto bas ja.
Видим.

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20436
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 11 Јул 2007, 09:19

Neko mora da bude prvi.
:-D :-D

Корисников грб
CecaPolak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2620
Придружен: 11 Окт 2006, 21:19

Порукаод CecaPolak » 19 Јул 2007, 17:26

CecaPolak пише:Ja , da ne poverujes , pravi pravcati bandit u jednom od zivota ................ :cool:

Ali nisam videla ovaj link , aaaaaaaa tiu sam zivela u Irskoj i bavila se magijom , proricanjem srece i tako to daleke 1825 .godine
Ne daj se ni zivotu, ni smrti...
ovaj te zanese, ona odnese,
nema veceg zadovoljstva nego
prevariti ih oboje...
MOJA KNJIGA

Корисников грб
TORD
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1911
Придружен: 01 Мај 2006, 10:58
Место: SVUDA

Порукаод TORD » 25 Јул 2007, 16:24

Samo me interesuje ali iskreno da mi kažete kolika je mogućnost da vam na svakom sajtu čak i u više navrata na istom( u većem vremenskom razmaku) piše uvek isto. :?
Ogledalo ti ništa neće reći.
-------------------------------
Ogledalo ti ništa nije reklo.

Корисников грб
CecaPolak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2620
Придружен: 11 Окт 2006, 21:19

Порукаод CecaPolak » 25 Јул 2007, 18:38

Pa meni se tri puta ponovilo , doduse nisu bili samo sajtovi u pitanju i bile su razlicite zemlje :? :Z ..... pa kao igrarija - zabavno je .........
Ne daj se ni zivotu, ni smrti...

ovaj te zanese, ona odnese,

nema veceg zadovoljstva nego

prevariti ih oboje...

MOJA KNJIGA

Корисников грб
El
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 23255
Придружен: 08 Авг 2007, 08:19
Место: Pančevo

Порукаод El » 08 Авг 2007, 14:19

Your past life diagnosis: I don't know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Siberia around the year 1450. Your profession was that of a designer, engineer or craftsman. Your brief psychological profile in your past life:
You always liked to travel and to investigate. You could have been a detective or a spy. The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
Your lesson is the development and expansion of your mental consciousness. Find a good teacher and spend a good part of your time and energy on learning from his wisdom.

Svašta nešto sam radila! :wink:
"Ne zanosi se. Promeniti nešto na muškarcu možeš samo ako nosi pelene" ...

Корисников грб
chiquita
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 3326
Придружен: 07 Авг 2007, 13:10
Место: iza duge...

Порукаод chiquita » 08 Авг 2007, 15:26

Your past life diagnosis:
I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Scotland around the year 1825. Your profession was that of a seaman, dealer, businessman or broker.
Your brief psychological profile in your past life:
As a natural talent in psychology, you knew how to use your opportunities. Cold-blooded and calm in any situation.
The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
The timid, lonely and self-confident people are everywhere, and your task is to overcome these tendencies in yourself and then to help other people.

He,he... :wink:

Корисников грб
Imhotep
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Imhotep » 11 Авг 2007, 21:31

Person with huge energy, good in planning and supervising. If you were just garbage-man, you were chief garbage-man.
Your lesson is to learn humility and faith in spiritual principles. You should believe in higher reasons.

:roll: :roll: :roll:

Корисников грб
vuk
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 6424
Придружен: 11 Сеп 2005, 12:53
Место: nigdina

Порукаод vuk » 14 Авг 2007, 22:28

I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Ontario around the year 1825. Your profession was that of a warrior, hunter, fisherman or executor of sacrifices.
--------------------------------------------------------------------------------
You always liked to travel and to investigate. You could have been a detective or a spy.
--------------------------------------------------------------------------------
You should develop your talent for love, happiness and enthusiasm and you should distribute these feelings to all people.

Корисников грб
Imhotep
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Imhotep » 23 Авг 2007, 20:24

ja sam bio GURU ;)

Корисников грб
zilot
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 13
Придружен: 23 Авг 2007, 18:38

Порукаод zilot » 11 Окт 2007, 18:38

:roll: Pre par godina jedan poznanik gledao mi je anatomiju šake, ne znam koliko se razume u to, rekao mi je da pripadam najstarijoj vrsti ljudi (više reinkaracija), po boji tena, providnosti kože. U jednom od života bila sam Ratnik u Egiptu ^78^ ne mislim ništa o tome, ja ne verujem u reinkarnaciju :roll: ali možda sve to ima smisla :mah

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 13 Окт 2007, 00:06

PROROK пише:ja sam bio GURU ;)

A koga si to gurao?
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:

dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
Excalibur&cuperak
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 84
Придружен: 18 Сеп 2007, 14:25
Место: France
Контакт:

Порукаод Excalibur&cuperak » 14 Окт 2007, 18:11

Excalibur:
I don't know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Central England around the year 1325. Your profession was that of a jeweler or watch-maker.

cuperak:
I don't know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Northern England around the year 1600. Your profession was that of a builder of roads, bridges and docks.

skoro pa isto :D