SMUVATI VOLJENU OSOBU UZ POMOC MAGIJE

Na granici mogućeg

Уредник: Moderatori

Корисников грб
Plavusa
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 651
Придружен: 11 Мај 2006, 09:03

Порукаод Plavusa » 24 Мај 2006, 08:16

Zdravstvuj Satiću, ja se evo smejem već dva dana. :-D :-D :-D

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 24 Мај 2006, 09:47

Pa vi treba da me opkolite i da me ne date nikom!
Mogu, valjda, toliko da očekujem od vas?
:) :) :)

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada
Поруке: 3003
Придружен: 15 Сеп 2005, 08:50

Порукаод PjescaniSat » 24 Мај 2006, 10:37

promijeni avatar i samo se zastiti ako nes da izginemo :roll:
i oni sto si gi nasuko, i oni sto ce te branu, ja necu, sam pao sam se udrio :wink: ... :P:
Izmiču dani kao zrnca pješčanog sata, svi znamo da ponovnog okretanja nema... gradimo i ostavimo tragove za nama

Корисников грб
Maestro
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 3126
Придружен: 28 Сеп 2004, 03:54
Место: Swiss
Контакт:

Порукаод Maestro » 24 Мај 2006, 10:42

E dobra vam ova zona sumraka :lol:

Ja mislio ovde se pišu sve neke strrrrašne stvari (ja se inače poono bojim :oops: ) pa nisam smeo ni da prigvirim.
I taman se okuražio, skupio hrabrost, zažmurio i ušao, kad ono humor :lol: I to bolji nego na "Vicevima" :lol:
Слика ... Volimo se jer su nam slabosti iste...

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada

Порукаод PjescaniSat » 24 Мај 2006, 10:47

:lol: :lol: :lol: taki smo mi balkanci, od svega nacinimo humor :lol: :lol: :lol: al mi zao stojana :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Izmiču dani kao zrnca pješčanog sata, svi znamo da ponovnog okretanja nema... gradimo i ostavimo tragove za nama

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 24 Мај 2006, 10:48

PjescaniSat пише::lol: :lol: :lol: taki smo mi balkanci, od svega nacinimo humor :lol: :lol: :lol: al mi zao stojana :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I meni je zhao... :cry:
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
Maestro
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 3126
Придружен: 28 Сеп 2004, 03:54
Место: Swiss
Контакт:

Порукаод Maestro » 24 Мај 2006, 11:13

Stojane obrati pažnju ako budeš išao na Hogarovu Arku ili Nostalgiu da ti se ne ponovi ista stvar sa mnom :lol:

Satić пише:taki smo mi balkanci, od svega nacinimo humor :D :D :D

Ćuti, dobro je kada od svega načinimo humor :wink:
Zamisli kada bi od svega pravili nešto drugo :lol:
Слика ... Volimo se jer su nam slabosti iste...

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 24 Мај 2006, 11:29

[quote="Maestro"]
Stojane obrati pažnju ako budeš išao na Hogarovu Arku ili Nostalgiu da ti se ne ponovi ista stvar sa mnom :lol:

A ne prijatelju, sad znam... Ko se k.... laca, od k.... ce i poginuti!
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada

Порукаод PjescaniSat » 25 Мај 2006, 08:49

stojan popivoda пише:A ne prijatelju, sad znam... Ko se k.... laca, od k.... ce i poginuti!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Glad
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 3
Придружен: 02 Јун 2005, 14:59

Порукаод Glad » 28 Сеп 2006, 19:35

Mislim da se kod Ane i Milene radi o materijalizaciji njihovih ideja, tj o poguravanju nekih stvari koje deluju zakrceno. To nije nista posebno, i kada se sprema ispit prvih sat, dva ili cak ceo dan pokusavamo da poguramo situaciju u kojoj uspesno upijamo znanje. A to radimo simulacijom odnosno imitacijom ucenja bar u pocetku, ideja ucenje dobija svoj pojavni oblik i ubrzo mi stvarno pocinjemo da kapiramo i ucimo. Isto to se i desava sa tim ceduljama i zakopavanjem. Svakako se prilikom tih procesa gomila emocionalna energija koja se ne zakrcava vec odasilje i to u zemlju, u zemlju po kojoj svi hodamo. To je informacija koju je taj decko primio podsvesno pa eto i kroz zemlju, a ti si mu svakako dala do znanja da ti se dopada nakon tog rituala jer si MATERIJALIZOVALA svoju naklonost i samim tim ti je bilo lakse da je ispoljis i to je u stvari to. Ostalo je malo maste i igre. DA MU SE NE DOPADAS NE BI TI NIKAD PRISAO SA TOM PRICOM, tj.verovatno bi ti prisao ali kao drugar. Oni su vam prodali upravo ovo sto sam ja napisao, nista vise od toga, to su poznati prirodni zakoni:)

pozz

pisani
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 2
Придружен: 20 Дец 2006, 11:45

Re: SMUVATI VOLJENU OSOBU UZ POMOC MAGIJE

Порукаод pisani » 20 Дец 2006, 12:24

ana83 пише:cao!!!
Mozda nekom budemo od koristi.
Evo o cemu se zapravo radi , po prirodi iskreno nisam mnogo komunikativna,normalno izgledam isto se tako i ponasam.Ali moj veliki problem je bio jedan decko koji ni u snu nije hteo da cuje za mene sve to je trajalo skoro dve godine, najbolja drugarica znajuci za moj problem lutajuci internetom naletela je na nekakav sajt o ljubavnoj magiji i odmah me je pozvala. Na prvi pogled sve mi je izgledalo smesno i glupo a stim da sam hriscanka i patrijalhalno vaspitavana od roditelja koji su prosvetni radnici naravno da nisam poverovala ali na drugaricino insistiranje udlucile smo da podjemo u avanturu.
Posto smo otvorile sajt i pocele da citamo biografiju autora naisle smo na jedan broj kontakt telfona.
Odlucile smo da pozovemo javio se prijatan muski glas i ja sam se prestavila i pocela da pricam o svom problemu on mi je jednostavno odgovorio da nemam zbog cega da se sekiram i da ce on sve da resi , pitao me je za adresu na koju ce da mi posalje nekakvo pismo , nisam imala izbora pa sam mu je i dala.
Posle tri dana postar mi je doneo pismo neotvarajuci ga pozvala sam drugaricu , stvorila se za 5 minuta.Otvorili smo ga u njemu je bilo upustvo za pridobijanje ljubavi , nismo mogle da verujemo .Na jednom parcetu nekakve tkanine na kome je bilo ispisano ime moje ljubavi trebalo je da se zakopa i. t .d.
Sve sam uradila kako je stojalo u pismu.
Posle tacno 11 dana na moje zaprepascenje prisao mi je taj moj decko u koga sam bila zaljubljena , pogledala sam ga stojao je pored mene sa ruzom u ruci.
Ostala sam bez teksta kao da me je grom pogodio , nisam bila svesna sta mi se dogodilo pa sam nastavila da se krecem a on je trckarao iza mene moleci me da stanem i da porazgovaram sa njime.
Tu je bilo sta je vec uglavnom mi je rekao kako mu se mnogo svidjam i pitao me je dali je ikako moguce da izadjem sa njime ovih dana na pice , ja sam onako zbunjena prihvatila .Od tog trenutka zivot mi se totalno promenio zajedno smo skoro 3 meseca prosto me obozava jednostavno ne moze da zivi bez mene.
Moja drugarica je takodje pozvala magican broj sa sajta i desilo joj se slicno kao meni.
O tome nikom nismo pricali sve do danas vama koji nas i neznate...

Pozdrav od Anastasije i Milene !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Корисников грб
Zorana
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 201
Придружен: 01 Јул 2006, 15:48

Порукаод Zorana » 20 Дец 2006, 12:53

Nisam sueverna... :shock:

pisani
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 2
Придружен: 20 Дец 2006, 11:45

Порукаод pisani » 20 Дец 2006, 12:54

samo da nam kazes br telefona

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 20 Дец 2006, 17:26

pisani пише:samo da nam kazes br telefona

Opa, vidi ovog.... tek sleteo a već dejstvuje.... mašala, mašala....
I već se navukao na avatarsku mimikriju, kao da se baš takva cica krije sa druge strane žice.... Uvek su me impresionirale muške fantazije o ženama.... tako neosnovano a snažno....

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4071
Придружен: 28 Мај 2006, 20:08

Порукаод Pandora » 17 Феб 2007, 21:08

Mene to ne fascinira nego iritira :shock:
Видим.