SMUVATI VOLJENU OSOBU UZ POMOC MAGIJE

Na granici mogućeg

Уредник: Moderatori

ana83
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 2
Придружен: 15 Феб 2006, 08:10

SMUVATI VOLJENU OSOBU UZ POMOC MAGIJE

Порукаод ana83 » 15 Феб 2006, 08:19

cao!!!
Mozda nekom budemo od koristi.
Evo o cemu se zapravo radi , po prirodi iskreno nisam mnogo komunikativna,normalno izgledam isto se tako i ponasam.Ali moj veliki problem je bio jedan decko koji ni u snu nije hteo da cuje za mene sve to je trajalo skoro dve godine, najbolja drugarica znajuci za moj problem lutajuci internetom naletela je na nekakav sajt o ljubavnoj magiji i odmah me je pozvala. Na prvi pogled sve mi je izgledalo smesno i glupo a stim da sam hriscanka i patrijalhalno vaspitavana od roditelja koji su prosvetni radnici naravno da nisam poverovala ali na drugaricino insistiranje udlucile smo da podjemo u avanturu.
Posto smo otvorile sajt i pocele da citamo biografiju autora naisle smo na jedan broj kontakt telfona.
Odlucile smo da pozovemo javio se prijatan muski glas i ja sam se prestavila i pocela da pricam o svom problemu on mi je jednostavno odgovorio da nemam zbog cega da se sekiram i da ce on sve da resi , pitao me je za adresu na koju ce da mi posalje nekakvo pismo , nisam imala izbora pa sam mu je i dala.
Posle tri dana postar mi je doneo pismo neotvarajuci ga pozvala sam drugaricu , stvorila se za 5 minuta.Otvorili smo ga u njemu je bilo upustvo za pridobijanje ljubavi , nismo mogle da verujemo .Na jednom parcetu nekakve tkanine na kome je bilo ispisano ime moje ljubavi trebalo je da se zakopa i. t .d.
Sve sam uradila kako je stojalo u pismu.
Posle tacno 11 dana na moje zaprepascenje prisao mi je taj moj decko u koga sam bila zaljubljena , pogledala sam ga stojao je pored mene sa ruzom u ruci.
Ostala sam bez teksta kao da me je grom pogodio , nisam bila svesna sta mi se dogodilo pa sam nastavila da se krecem a on je trckarao iza mene moleci me da stanem i da porazgovaram sa njime.
Tu je bilo sta je vec uglavnom mi je rekao kako mu se mnogo svidjam i pitao me je dali je ikako moguce da izadjem sa njime ovih dana na pice , ja sam onako zbunjena prihvatila .Od tog trenutka zivot mi se totalno promenio zajedno smo skoro 3 meseca prosto me obozava jednostavno ne moze da zivi bez mene.
Moja drugarica je takodje pozvala magican broj sa sajta i desilo joj se slicno kao meni.
O tome nikom nismo pricali sve do danas vama koji nas i neznate...

Pozdrav od Anastasije i Milene !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anastasija Milojevic

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada
Поруке: 3003
Придружен: 15 Сеп 2005, 08:50

Порукаод PjescaniSat » 15 Феб 2006, 09:26

Sta znaci imati nekog pomocu magije, pa i da postoji ta moc? Dakle, ako postoji onda postoji i rok, a sta posle, kada magija nestane? Draga Anastasija, taj mladic bi ti se vjerovatno javio i bez magije... ne zanosi se tim glupostima i jos ako bacas novac na te stvari, pa tek ako tvoje voljeno bice, slucajno negdje na netu naidje na ovu pricu, nece biti te magije koja ce ga zadrzati kraj tebe... okani se toga, moj ti je savjet i uzivaj u zdravoj i spontanoj ljubavi ^78^
Izmiču dani kao zrnca pješčanog sata, svi znamo da ponovnog okretanja nema... gradimo i ostavimo tragove za nama

ana83
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 2
Придружен: 15 Феб 2006, 08:10

Порукаод ana83 » 15 Феб 2006, 09:45

Neznam mozda si u pravu sto se tice roka nisam oko toga pricala sa njim.
Ali ja sam imala jos jedan problem on mi je takodje pomogao evo ukratko.
Moj otac ima privatnu firmu i sasvim lepo zaradjuje ali takodje je imao i ljubavnicu na koju je trosio silan novac ,ona je samo3gogine satarija od mene ( ZAMISLI KAKAV JE TO RODITELJ ) ceo grad mi se smejao.
Uz pomoc maga on je nju ostavio i zavoleo opet moju majku cinimi se kao nikada do sada , u kuci je zavladao mir.
Asto se tice novca on ga i ne trazi tvoja dobra volja .
Novac koji on sakupi ide na racun doma za nezbrinutu decu Jefimija iz krusevca.
Hvala na brizi i savet pozdrav od Anastasije
Anastasija Milojevic

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada

Порукаод PjescaniSat » 15 Феб 2006, 10:01

Ana izbice te tata :roll:
Izmiču dani kao zrnca pješčanog sata, svi znamo da ponovnog okretanja nema... gradimo i ostavimo tragove za nama

Корисников грб
dodjoska
~ napredni clan ~
~ napredni clan ~
Поруке: 832
Придружен: 20 Јан 2006, 13:28
Место: u snovima, uglavnom

Порукаод dodjoska » 15 Феб 2006, 13:48

Nadam se da ce cuvari ovog grada prepoznati reklamu u ovim tekstovima...moje misljenje je da ovo treba brisati

Корисников грб
Julija
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 53
Придружен: 14 Мар 2006, 15:00
Место: zemlja leptira

Порукаод Julija » 15 Мар 2006, 19:14

U takve stvari ne verujem a i ne zelim da razmisljam o njima, jednostavno jer se ljudi ne osvajaju na takav nacin.Meni to ni u ludilu ne bi palo napamet.Zelim da me neko voli , zato sto mu se dopadam kao osoba i bice u celini.
Ovaj nacin mi lici kao da zelim nekoga na silu a to nije ni lepo ni moguce.
volim, dakle postojim

Корисников грб
Simonnn
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 578
Придружен: 06 Дец 2005, 18:23

Порукаод Simonnn » 16 Мар 2006, 00:58

Da... to bi značilo primorati nekoga na ljubav.
Ali... čak i da je moguće, gde je tu čar osvajanja, strepnja... Pa slatka patnja, pa malo sumnje, pa neizvesnost... :) A onda neizmerna radost zbog samo jednog osmeha ili par reči... :wink:
Izgleda da je potezanje za magijom u ovom slučaju ustvari, samo još jedan dokaz da zivimo instant zivote. Nema se više vremena ni za šta.
Vrhunac udvaranja danas kod mladih je otprilike čuvena rečenica... ¨Kod tebe, ili kod mene?¨

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 12 Апр 2006, 10:09

Svako može osvojiti svakoga ako u tome mobiliše čitav svoj sustav. To je tajna ljubavne magije. Nije potrebno bajanje, novac, angažman nekog maga ili izvedba nesuvislih rituala. Živa energija tvori jači utisak. Dalila, Saloma... to su magične formule ljubavnih čini.
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20436
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 12 Апр 2006, 10:13

Ne znam koliko je tačno, ali kažu da je jedan kupio napitak da osvoji devojku za 10 dolara, a kad je došao da kupi napitak da je se reši platio je hiljadu dolara...
Treba biti oprezan sa tim napicima.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 12 Апр 2006, 16:14

Sky Seeker пише:Treba biti oprezan sa tim napicima.

Treba biti oprezan s tim koga želimo...
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:

Корисников грб
Maestro
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 3126
Придружен: 28 Сеп 2004, 03:54
Место: Swiss
Контакт:

Порукаод Maestro » 12 Апр 2006, 17:06

Treba se okaniti đavoljih rabota :evil:

"Šta bi mi sve to vredelo kada bi u potsvesti znao da je "silom" uz mene - pihh "

Odvratno mi je sve to!!!
Слика ... Volimo se jer su nam slabosti iste...

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada

Порукаод PjescaniSat » 13 Апр 2006, 12:22

stojan popivoda пише:
Sky Seeker пише:Treba biti oprezan sa tim napicima.

Treba biti oprezan s tim koga želimo...

apsolutno :D sto popijes mozes da povratis ali sto kupis to ne moz da vratis ... :wink:

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 21 Мај 2006, 15:01

Mene ipak zanima, kako smuvati "voljenu" osobu preko internet foruma uz pomoc magije? Jel to neko pokushao?

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada

Порукаод PjescaniSat » 22 Мај 2006, 11:44

cilj opravdava sredstva ... ma gdje je ta Ana, mozda bi ti se posrecilo Stojane :P

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20436
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 22 Мај 2006, 12:20

stojan popivoda пише:Mene ipak zanima, kako smuvati "voljenu" osobu preko internet foruma uz pomoc magije? Jel to neko pokushao?

Ako jeste, nek' pošalje recept.