šta mislite o najvećoj tajni

Na granici mogućeg

Уредник: Moderatori

Корисников грб
mikiteco
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 5
Придружен: 11 Дец 2008, 10:40
Место: Inđija

šta mislite o najvećoj tajni

Порукаод mikiteco » 12 Дец 2008, 21:23

pozdrav !

vidim da ovde na forumu ima ozbiljnih diskusija i zanimljivih stvari , već godinama čitam o fenomenu letećih tanjira, nestalim ili starim civilizacijama, zaverama i sličnim stvarima.
nedavno sam pročitao knjigu David Icke-Najveca Tajna i mslim da ona daje puno odgovora na ove i slične teme , pretpostavljam da i ovde ima ljudi koji su je pročitali pa bih želeo čuti njihove komentare na tu knjigu.

ukoliko neko želi da čita jnigu neka mi se obrati na pm. knjiga ima 530 strana i u pdf.u je
Слика

Корисников грб
mikiteco
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~

Порукаод mikiteco » 17 Дец 2008, 18:18

pošto vidim da niko ne želi da komentariše najveću tajnu napisaću još jedan post gde ću reći još par stvari o sebi i svojim interesovanjima.

http://www.4shared.com/dir/1757107/6dfe59d2/sharing.html

već nekih 30 godina čitam o paranormalnim fenomenima, nestalim civilizacijama , misterijama i raznim graničnim područjima današnje zvanične nauke. više puta sam pokušavao da pokrenem razgovore o pojedinim knjigama ili piscima međutim ili ludi ne čitaju ništa ili nežele da ozbilno komentarišu svoje mišljenje o tim knjigama.
ovde sam dao link moje biblioteke koje je više puta postavljana jer su se neki autori ili izdavačke kuće žalile pa sam morao iz početka da postavljam , vidim da ljudi skidaju knjige i verovatno i čitaju.
na prvoj strani su knjige koje sam ja skenirao i pretvorio u pdf , a u fasciklama su knjige koje su skinute sa interneta.
ukoliko neko bude imao problem sa skidanjem knjiga neka se obrati na pm a možete i potražiti neku knjigu pošto nisam stigao sve da postavim.
toliko za sada i neka neko prokomentariše najveću tajnu ili neku knjigu od denikena ja sam ih postavio 7 ili 8 koliko sam imao jer tog pisca posebno cenim jer sve što je pisao tera čitaoca na razmišljanje što je jako bitno za ovu tematiku .
pogledao sam i topik 2012 u dosijeu x ovde na forumu i vidim da od 1600 članova učestvuje u diskusiji jedva desetak a od tih desetak je bar pola onih koji su svo svoje znanje stekli iz postova po forumima pa jedi druge optužuju zbog nekih bezveznih sitnica i navodno skreću sa teme ove teme su jako kompleksne i o njima mogu pričati samo oni koji su sa više izvora stekli znanje o jednoj temi.
zato bih predložio da oni koji nešto znaju to i kažu a drugi da pitaju ono što im nije jasno pa puno glava je uvek bilo pametnije od jedne - svoje.
Слика

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 17 Дец 2008, 18:36

David Icke? A šta mi zapravo znamo o tom čoveku?
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
mikiteco
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~

Порукаод mikiteco » 17 Дец 2008, 18:42

znamo ono što nam kaže on sam o sebi i šta o njemu kažu mediji iz medija.
nevidim u čemu je problem ,a šta bi to trebali znati ?.reci ako ti znaš nešto što nide nije objavljeno ili ga lično poznaješ.
Слика

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 17 Дец 2008, 19:11

Nemam pojma ko je on, mada video sam njegovu sliku. On je bre agent draco rase u nameri da poseje paniku među vulgarisima.

P.S. Nije problem. Dobro je što postoji. Uvek je potreban neko extreman da trese malograđanštinu, mada ONI uvek nađu načina da to iskoriste. U suprotnom on bi već odavno bio mrtav. :wink:
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:

Корисников грб
romantik
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 152
Придружен: 03 Сеп 2008, 21:33
Место: zg

Порукаод romantik » 22 Дец 2008, 14:18

P.S. Nije problem. Dobro je što postoji. Uvek je potreban neko extreman da trese malograđanštinu, mada ONI uvek nađu načina da to iskoriste. U suprotnom on bi već odavno bio mrtav. :wink:[/quote]

Hajde, predbožićno je vrijeme,,
Valjda je tip glasnik,,malo je naporan sa dokazivanjem..
najjači je kad se skinuo gol pa se postavio u jednu od knjiga..

U stvari,, trebalo bi pročitat nešto od njega

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 22 Дец 2008, 14:46

On je dokaz da je još uvek moguće biti originalan, mada svega toga danas ne bi bilo da se svojevremeno nije pojavila H.P. Blavatska i.... H.P.Lovecraft.... Hm...H.P.? :?

Корисников грб
romantik
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 152
Придружен: 03 Сеп 2008, 21:33
Место: zg

Порукаод romantik » 22 Дец 2008, 21:10

stojan popivoda пише:On je dokaz da je još uvek moguće biti originalan, mada svega toga danas ne bi bilo da se svojevremeno nije pojavila H.P. Blavatska i.... H.P.Lovecraft.... Hm...H.P.? :?

Gledaj, da nam je ugradit nešto poput kundabufera ali takvih osobina za razliku od pravog kundabufera s kojima bi shvatili da sada "opijum za mase" nije kao onaj klasični opijum za mase , onda bi shvaćanje originalnosti oplemenjene s spoznajom neizbježnosti nestajanja u procesu samoostvarenja polučilo u konačnici osječaj da je ipak moguće bilo izgubit sebe s klikom onim tajnim koji se desio u djetinjstvu kad počinje izdaja, nepoznata i nezamisliva a kao rezultat smo imali to što smo izgubili..

Hm ....