2012. godina

Na granici mogućeg

Уредник: Moderatori

Anny
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4010
Придружен: 01 Авг 2008, 15:20
Место: ...

Порукаод Anny » 26 Сеп 2008, 14:05

Ovde se ne radi o bukvalnom SMAKU SVETA...Već o smaku ovakopostojećeg Sveta...Sveta čije su oči u iluzijama...
Govori se o tome da se, na svakih 36.000 godina, događaju određene promene u čovečanstvu...
...

Корисников грб
ruke
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 678
Придружен: 11 Апр 2007, 23:41

Порукаод ruke » 26 Сеп 2008, 14:35

Dobro, Sky, nemoj da bude da te nismo upozorili, i da bude "ih, što nisam smandrljao ovu ili onu curicu dok je bilo vreme..." :P :D

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20435
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 26 Сеп 2008, 15:07

Paziću ja, za svaki slučaj.
Za svaki smak sveta sam bio u pripravnosti.
Tako smo učili u školi:
Ništa nas ne sme iznenaditi!
:-D :-D :-D

Truman
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 93
Придружен: 17 Нов 2008, 14:52

Порукаод Truman » 19 Нов 2008, 17:13

Ako je verovati Nikoli Stojanovicu ceka nas veliki svetski rat koji ce nekako biti bas te 2012. ( a pocece ranije ).

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 20 Нов 2008, 08:37

Nije teško biti prorok u vremenu kada imamo globalnu krizu, trku u naoružanju, napete i nestabilne međunarodne odnose.... Situacija u svetu je opasna i sve ukazuje na potencijalni oružani obračun razorniji možda baš onoliko koliko je II Svetski rat to bio u odnosu na I Svetski rat.
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Truman
~ clan ~
~ clan ~

Порукаод Truman » 20 Нов 2008, 09:05

Malo me cudi ovaj komentar. Ja sam mislio da ti tvrdis da do rata izmedju najvecih sila nece jos dugo doci. Ili mozda ne mislis na velike sile? A sto se tice osobe koju sam spomenuo on i nije prorok, ali je o ratu napisao clanak ( ako me secanje ne vara ) pre jedno desetak godina.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 20 Нов 2008, 10:44

Pazi i za Bosnu su vikali "leopardova koža", pa eto šta se desilo Vikali su i ranije da se neće ratovati Amerika i Japan pa su ratovali. Nisam više siguran koliko su iz istorije naučili aktuelni vlastodržci. Postoje crvene linije preko kojih neko prosto ne može da prođe a činjenica je da Amerikanci svima guraju prst u oko, a nekim zavrću ruke. Ceo svet su proglasili za zonu od svog nacionalnog interesa i prirodno je da dolaze u koliziju sa ostalima. Kada bi mi u ovom ratu bili neutralni bilo bi super. Ipak, više verujem u bezgraničnu ljudsku glupost, aroganciju, egoizam i sujetu.
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:

Truman
~ clan ~
~ clan ~

Порукаод Truman » 20 Нов 2008, 13:32

stojan popivoda пише: Ipak, više verujem u bezgraničnu ljudsku glupost, aroganciju, egoizam i sujetu.

To je lepo :wink: Elem, procitah podatak da ovim raketama sto Ameri hoce da postave u Poljsku treba cetiri minuta da dodju do Kremlja, sto ce reci cetiri minuta da ubiju predsednika, premijera, nacelnika generalstaba...Videcemo da li ce Obama da podrzi postavljanje tih raketa. Ako podrzi to ce biti jos jedan korak napred ka Trecem svetskom ratu.

Корисников грб
ruke
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~

Порукаод ruke » 20 Нов 2008, 14:15

ako se taj čin uopšte može nazvati Treći svetski rat. Meni se čini da on već duže vreme traje, a pre svega, vodi se protiv života. Čist magijski rat...
boje se ne boje

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 20 Нов 2008, 14:16

Onda će reći da je prvi crni predsednik započeo III Svetski rat... :wink:

Truman
~ clan ~
~ clan ~

Порукаод Truman » 20 Нов 2008, 14:29

To je moja teorija zavere sa jednog drugog mesta. Nije u redu da me potkradas :shock: Da li, sto mu gromova, iko u ovoj zemlji postuje autorska prava??

Корисников грб
ruke
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~

Порукаод ruke » 20 Нов 2008, 14:34

stojan popivoda пише:Onda će reći da je prvi crni predsednik započeo III Svetski rat... :wink:

:D Belih možda nikad nije ni bilo... :D
boje se ne boje

Корисников грб
ruke
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~

Порукаод ruke » 20 Нов 2008, 14:38

Truman пише:Da li, sto mu gromova, iko u ovoj zemlji postuje autorska prava??

Jok :P :D
boje se ne boje

Корисников грб
milei
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1544
Придружен: 19 Сеп 2008, 23:03
Место: U carstvu oblaka

Порукаод milei » 26 Нов 2008, 13:47

Nazalost, pogubilo se ono sto smo pisali tokom jucerasnjeg i prekjucerasnjeg dana a cini mi se da nije bilo nezanimljivo...

Trumane, mozes li da mi odgovoris opet na ono postavljeno pitanje...sudba, da ili ne? Zasto mislis da ce se tvoja vera promeniti? Sta ako je uistinu preostalo 4 godine...sta bi trebalo uciniti sa njima? Da li takav vremenski tesnac u coveku treba da probudi najbolje ili se moze "priustiti" i najgore makar samo sebi prijalo?

Truman
~ clan ~
~ clan ~

Порукаод Truman » 26 Нов 2008, 14:37

Sudba - da. Ne mislim da hoce ili nece samo kazem da je to opcija. Kao sto sam sa 17 bio ateista, a sad nisam ( sto ne znaci ni da sam vernik ) ostavljam mogucnost da mi se misljenje promeniti. Ako bismo bili sigurni da nam je ostalo samo cetiri godine. Pa mislim da bi mnogi ljudi, sto kaze omladina, prsli. Krenuli bi da se ponasaju nemoralno, ludacki itd. Mali broj bi ostao isti...