2012. godina

Na granici mogućeg

Уредник: Moderatori

Корисников грб
Predator
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 148
Придружен: 22 Феб 2008, 03:50
Место: Svijest

2012. godina

Порукаод Predator » 27 Феб 2008, 19:39

1. Čovječanstvo i planeta Zemlja trenutno prolaze kroz velike promjene i pomak u svijesti i percepciji realnosti.

2. Civilizacija Maya u Centralnoj Americi bila je najnaprednija civilizacija u usporedbi s vremensko/tehnološkim znanjem. Njihov glavni kalendar je najtočniji na planeti. Nikad nije pogriješio. U stvari, imali su 22 kalendara ukupno, pokrivajući mnoge cikluse vremena u univerzumu i našem solarnom sistemu. Neki od tih kalendara će tek biti objavljeni.

3. Majanski peti svijet je završio 1987.g. Šesti svijet počinje 2012.g. Dakle, mi smo trenutno "između svjetova". To vrijeme oni zovu "Apokalipsa" ili otkriće. To znači da će realna istina biti objelodanjena, odnosno otkrivena. To je također vrijeme za nas da poradimo na "našim stvarima" individualno i kolektivno.

4. Majanski 6. svijet je zapravo prazan. To znači da je na nama, kao kreatorima ( ne jedinim ), da počnemo kreirati novi svijet i civilizaciju koju sada želimo.

5. Maje su također rekli da ćemo do 2012.g.-
- odbaciti tehnologije koje sad poznajemo.
- odbaciti vrijeme i novac.
- ući u 5. dimenziju poslije prolaza kroz 4. dimenziju. ( 5. dimenzija je u stvari 4. denzitet )
- planeta Zemlja i solarni sistem će ući u galaksijsku sinhronizaciju sa ostatkom Univerzuma.
- naša DNA će biti "unaprijeđena" ( ili reprogramirana ) iz centra naše galaksije. ( Hunab Ku )
"Svatko na ovoj planeti mutira. Neki su svjesniji od drugih. Ali svakome se to dešava." - Vanzemaljska Misija Zemlje.

6. 2012.g. ravnina našeg solarnog sistema će se izjednačiti sa ravninom naše galaksije, Mlječnog Puta. Taj ciklus traje 26000 godina od početka do završetka. Virgil Armstrong također govori da će se druge dvije galaksije izravnati sa našom u isto vrijeme. Svemirsko događanje!

7. Vrijeme se u stvari ubrzava ( ili raspada ). Tisućama godina Schumann-ova rezonancija ili puls ( kucanje srca ) planete Zemlje je bila 7,83 ciklusa po sekundi, vojska je to uzimala kao vrlo pouzdanu referencu. Međutim, od 1980.g. ta rezonancija polako raste. Sada je preko 12 ciklusa po sekundi ! To znači da je to ekvivalentno s vremenom od manje od 16 sati po danu umjesto "starih" 24 sata.

8. Za vrijeme Apokalipse ili vremena "između svjetova" mnogi ljudi će iskusiti mnoge osobne promjene. Te promjene će biti mnogobrojne i varijabilne. To je sve dio onoga radi čega smo ovdje da bi to doživjeli i iskusili. Primjeri mogu biti razni, od prekida nekih veza, seljenja na druge lokacije, promjena posla, pa sve do promjena u načinima razmišljanja, promjena DNA ( vraćanje neaktivnih dijelova natrag u funkciju ),...itd.

9. Zapamtite, u svakom danom momentu mi radimo male ili velike odluke. Svaka odluka je bazirana na ljubavi ( ljubav ne kao kemijska reakcija našeg tijela, već pravo značenje ljubavi = svjetlo = znanje ) ili strahu ( mrak = suzbijanje znanja = manipulacija ). Odaberite ono što vam dolazi iz vaše intuicije, ne intelekta, slijedite vaše unutrašnje želje. Prilagodite se.

10. Misaone forme su vrlo važne i utječu na naš svakodnevni život. Mi stvaramo našu realnost sa našim mislima. Ako mislimo negativno o drugima, to ćemo i privući. Ako pak razmišljamo pozitivno, privući ćemo pozitivne ljude i događaje. Dakle, budite svjesni svojih misli i eliminirajte nepotrebne negativne ill osuđujuće misli.

11. Budite svjesni da je većina medija kontrolirana od strane manjine. Koristite moć rasuđivanja! Potražite sakrivene motive i planove. Zašto je baš ta informacija dana vama? Što je "njihov" stvarni plan? Da li je to slučaj problem-reakcija-solucija? Da li "oni" kreiraju problem da bi vi reagirali i zahtjevali rješenje tog problema, pa će vam "oni" ponuditi njihovo rješenje? Rješenje je ono što su "oni" na početku i željeli!

12. Zapamtite da se gotovo ništa ne dešava slučajno. Svi događaji su isplanirani od nekih agencija ili bilo čega drugog. Ali, unatoč tome, baš je predivno vrijeme za biti "živ" ovdje u ovo vrijeme!!!

Istina oslobađa !
"Kad se lijepo upakovana gomila laži uspije da proda narodnim masama polako i sistematski tokom nekoliko hiljada godina - onda se istina smatra totalnom besmislicom, a onaj koji ju propovijeda - totalnim ludakom"
J. Dresden

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20435
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 25 Јул 2008, 15:06

Povodom ove teme dobio sam pismo:

Драги Sky, ево најкраћег могућег одговора у вези са феноменом "2012":
Написао сам књигу "Нестанак великог брата 2012.". У првом делу књиге описао сам феномен "великог брата". Тај део је физички - појавни. У другом делу описао сам феномен 2012. године. Тај део је метафизички - о, за човека, невидљивој сфери. Ко је прочитао књигу зна да нисам нигде напоменуо да ће "велики брат" нестати те године. Феномен 2012. године је све присутнији и мистичнији, те сам имао намеру да на основу расположивих података охрабрим читаоце и дам довољно података који оспоравају "смак света" 2012. године.
Надам се да сам доказао најмање две ствари. Прво, да је поново на сцени прича о "смаку света" која се повремено јавља, углавном у сектама, и стално бива оповргнута, будући да лажни пророци заборављају космичке ритмове, а они се увек могу доказати препознавањем космичке хармоније и у случају човека - хоморитмом. Друго, дао сам довољно података да се може прихватити да та година није крај већ почетак новог циклуса.
Да би се више сазнало о космичким ритмовима и окружењу Земље било би добро да се проучи и Шуманова резонанса (мислим да је реч о Теслиној резонанси, али не мари) и уопште о ритмовима и фреквенцијама у космосу. Следбеници Николе Тесле тврде да је у току промена резонансе људског ума, Земље и јоносфере од 7,83 на 14 херца и да ће та промена изазвати промене у људској свести и то позитивне. На пример, да људи неће лагати, јер ће се лаж разликовати од истине, будући да ће их фреквенције раздвојити. Истраживачи свести и душе (мисли и емоција) могу већ сада да сниме фреквенције различитих осећања, чак и код биљака, а камоли код животиња и људи.
Верујем да је Творац предвидео све процесе и да нема грешку у стварању, а исто тако да човек није довољно моћан, ма колико био зао, да може да поремети Божију хармонију, која се огледа и у свему човеку видљивом.
Моја основна метода је аналогија, а мислим да човеку и није доступна нека друга метода за закључивање и за тзв. стварање.
Сада ћу Вам цитирати део текста о феномену "2012." Реч је о тексту који тера на размишљање и није важно да ли је ауторка у праву, будући да само Бог зна ко то јесте:
Jasna Kostić
Ciklusi Sunca, koje prati Colkin se završavaju 2012. godine, a postojanje ovih ciklusa je potvrđeno i astronomski. Suncu je potrebno 25920 godina da obiđe centralno sunce Plejada (Vlašića) i 2012. godine će naš Sunčev sistem ponovo doći u svoj početni položaj, koji je određen prema centru Galaksije - Mlečni put.
Datum, 21. decembar, 2012. u 21:21:59, je poslednji dan u Colkin kalendaru Maya, za koje vreme nije linearno, već multidimenzionalno - svetlost i energija.
Trenutno se nalazimo na raskršću svetova, u vrtlogu lažnog vremena, klimatskih promena i prirodnih kataklizmi. čovečanstvo i planeta Zemlja trenutno prolaze kroz velike promene, jer dolazi do pomaka u svesti i percepciji realnosti. (Ово су закључили и наши научници, који су унапредили Теслин генератор – прим. РС).
Radi se o promeni odnosa prema vremenu i prostoru, odnosno, o transformaciji našeg doživljaja vremena i prostora, ali i o razumevanju onoga šta vreme i prostor uistinu znače i kojim dimenzijama pripadaju. Prema predviđanjima Maya nastupajući svet je - prazan i na nama je da stvorimo potpuno novi svet i civilizaciju kakvu želimo, budući da 13-mesečni sinhronar menja energetsku frekvenciju osobe koja ga redovno prati. Sve što treba da učinimo je da u dnevnom režimu pratimo sinhronar i uskladimo se sa energijama dana.
Та 2012. година је занимљива и због могућности да се људи до тада информационо освесте, односно да схвате у каквом свету живе, од кога зависе и да од њих зависи да ли ће се наставити пут ка неоробовласничком поретку.
Мој главни адут за тврдњу да ће се схватања људи мењати у позитивном је научно доказана повезаност људске душе и (раз)ума са пољем “нулте тачке” (тзв. празнина). Будући да све у космосу вибрира и да постоје бројне ритмичне промене неће бити чудно уколико се енергијом мисли које вибрирају у опсеги од 0,5 до 500 херца, оствари коначно позитивни утицај на колективно несвесно (универзални ум). Тај утицај би се повратно манифестовао као самосвест, а тада људи не би дозволили да их шачица похлепних сатаниста и луцифероваца прикупљених у “Илуминатима” води у ратове, истребљење, ропство и цивилизацијски амбис.
Sky, дуга је то прича. Већи део онога што сам сазнао у току својих истраживања објавио сам у неколико својих књига, где је теорија вибрација кључна за схватање космоса и његовог Творца.

Svetozar Radišić

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 25 Јул 2008, 15:15

Pa ne radi mu sajt..... Neće da otvori stranicu svetozarradisic.com

Čekaj, jel to onaj iz one grupe koja je vodila parapsihološki rat sa NATO? On je napisao knjigu o neokortikalnom ratu?
Pa daj čoveče, zamoli ga da nešto napiše ovde, mislim da bi to bilo izuzetno poučno i zanimljivo.
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 25 Јул 2008, 15:33

Kod mene se link otvara odlično.
Ne znam da li je to taj, apsolutno ništa o njemu ne znam.
Zamolio sam ga ali on je početnik za ove stvari i... itd.

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 25 Јул 2008, 15:56

stojan popivoda пише:Pa ne radi mu sajt..... Neće da otvori stranicu svetozarradisic.com

Čekaj, jel to onaj iz one grupe koja je vodila parapsihološki rat sa NATO? On je napisao knjigu o neokortikalnom ratu?
Pa daj čoveče, zamoli ga da nešto napiše ovde, mislim da bi to bilo izuzetno poučno i zanimljivo.

Uostalom, sada imamo dva teksta o toj famoznoj 2012. godini.
Zanima me tvoje viđenje te godine?

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 26 Јул 2008, 03:17

Sky Seeker пише:Uostalom, sada imamo dva teksta o toj famoznoj 2012. godini.
Zanima me tvoje viđenje te godine?

Barel nafte će stajati 2.000 dolara!
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4071
Придружен: 28 Мај 2006, 20:08

Порукаод Pandora » 26 Јул 2008, 12:10

Haha tu nema nista paranormalno :D :D :D :D
Видим.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 29 Јул 2008, 09:07

Pandora пише:Haha tu nema nista paranormalno :D :D :D :D

Nema, jeste, ali će efekti te činjenice biti para-paranormalni...

Корисников грб
Predator
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 148
Придружен: 22 Феб 2008, 03:50
Место: Svijest

Порукаод Predator » 29 Јул 2008, 14:51

ostaje da cekamo i vidimo sta ce biti.
"Kad se lijepo upakovana gomila laži uspije da proda narodnim masama polako i sistematski tokom nekoliko hiljada godina - onda se istina smatra totalnom besmislicom, a onaj koji ju propovijeda - totalnim ludakom"

J. Dresden

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 29 Јул 2008, 17:55

A može li biti ko-zna-šta a da mi ništa ne primetimo?

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 29 Јул 2008, 22:35

Znaci... Za cetiri godine..
Evo, ja vam kazem..
Bicu na faxu negde spremajuci se za porodicni zivot i raskosna i egzoticna putovanja po svetu. U jeku priprema saletace me bliza i dalja rodbina, ali sve cu steltno izbegavati kao sto sam i ovih godina. A onda, na jednom predavanju o toleranciji, na sedistu do mene, sedece jedan ogroman roze nilski konj u bez baletankama i hvatace beleske. :evil:
Видим.

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 30 Јул 2008, 09:20

Pa zar ni smak sveta ne možemo ozbiljno da dočekamo...
:-D :-D :-D :-D

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 30 Јул 2008, 09:28

Smak sveta se ne dešava iznenada nego se (kako to piše lepo u mojoj knjizi) dešava uod samog početka, odnosno scenario urušavanja ugrađen je u strukturu manifestacije. Jeste, svet (pre svega ljudski svet) se drastično i brzo menja, ali neće zbog toga izroniti Ktulu iz okeana, niti će Sunce postati crveni džin preko noći. Godine 2012 je mit, kao i mnoge druge godine do sada. Mi smo žrtve hronocentrizma, jer je svakome njegova tragedija najstrašnija. No, dozvolimo, paušalno, da ta godina bude godina razdelnica od koje će procesi teći u raznim divergentnim pravcima a što će ubrzati promene kod ljudi. Doći će (kako to opet proročki piše u mojoj knjizi :cool: ) - do rascepa u vrsti homo sapiens. Ali sigurno ne odmah, dok si rekao Slavica-Đukić-Dejanović!

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 30 Јул 2008, 09:46

Shvatio sam odavno da je smak sveta proces a ne trenutak, ali...
Pokušavam da svršim još ponešto do te famozne 2012. pa eto...
:-D :-D :-D :-D :-D

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 30 Јул 2008, 10:01

Ja bih bas volela da neko udari u bong i kaze: "Smaaak sveta" i da onda svi podivljamo i da svako pokaze kakav je zaista. Onda da svi krenu da kradu i lazu i nezaustavljivo uniste ono sto su sami i drugima gradili da bi se taj sa bongom okrenuo i rekao,

hahaaa grok al' sam vas zaj'booo...
:ha:ha

Oj ironije.
Видим.