Poruka Kasiopejaca

Na granici mogućeg

Уредник: Moderatori

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 06 Мај 2008, 13:41

Vas dvojica hitno da promenite denzitet!
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 06 Мај 2008, 14:03

Menjam ga često.
Opada mi sve više, ne znam koji mi je (dezintet) trenutno...
:-D :-D :-D :-D
Последње учитавање од Sky Seeker дана 06 Мај 2008, 15:17, учитано 1 пут укупно.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 06 Мај 2008, 15:16

PROROK пише:
stojan popivoda пише:Ljude ne možeš probuditi tako što ih isprepadaš ili izvređaš. Plašenje i vređanje može biti zabavno ali nije efektivno ako se ima na umu neka druga svrha. Banalan nastup sa pozicije JA ZNAM takođe nema neku posebnu vrednost. Možda poraditi malo na marketingu. :wink:

Ljude definitivno ne treba buditi,Svako treba da nosi svoj krst i svoju sudbinu,a samim tim i svoj san ili svoju javu.Nije nam dato,a narocito ne tako agresivno da odredjujemoi drugima dali ce budni ili ne hodati zivotom...

Sutradan će se već pojaviti neki "kasiopejski talibani" koji će braniti da se sluša reptilska muzika, odnosno muzika koja pobuđuje reptilske centre u mozgu i time poji energijom čipove koji su nam astralnom intervencijom ugrađeni da budemo poslušna i beslovesna marva. Pa ti vidi...
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 29517
Придружен: 26 Сеп 2005, 14:52
Контакт:

Порукаод Mustra » 06 Мај 2008, 15:23

Sky Seeker пише:Iz kog li sam ja filma ispao?
Trudim se da skontam, ali teško.
Godine čine svoje...
:-D :-D

A mislila sam da samo sensej-a ne kapiram :oops:
Слика

Корисников грб
rujni
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 423
Придружен: 10 Мар 2006, 20:29
Место: ZG

Порукаод rujni » 06 Мај 2008, 18:45

stojan popivoda пише:Vas dvojica hitno da promenite denzitet!

misliš da je to lagano???

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 07 Мај 2008, 08:07

rujni пише:[ halo prorok imaš opasnu šemu u glavi.. sve kao da znaš unaprijed.. malo si čudan za eto nazovimo prosječnu raju.. daj se skuliraj i pričaj onako da te cijeli svijet razumije

Jao bre Rujni, kako ne kužiš? Kada bi proroci pričali tako da ih ceo svet razume onda uopšte ne bi bilo proročke fame? Ko bi se onda danas bavio Nostradamusom da je on bio konkretan? Ovako, uviješ ga lepo, kao biblija, pa nek tumači ko kako hoće. Zato ova kasiopejska religija neće potrajati jer u njihovom aberu nema misterije.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 08 Мај 2008, 08:30

rujni пише:Pa , gledaj čemu razumjevanje uopće. pitam evo tebe , bez zeke,.zašto imati neki pedigre iskustva stečenog na promišljanju ako na koncu ne tražimo neki gift u nekom drugom svijetu, dimenziji, nivou pa ako baš hoćeš i denzitetu. ..

Razumevanje je potrebno jer dokle god smo živi kanimo i razumeti stvari. Neka vrsta ravnoteže se mora postići a orijentiri razumu se moraju postaviti kako bi čovek mogao živeti normalno. Ludost je OK, ali svaka zverka mora ići u svoj kavez ili poligon gde će iživeti vlastitu prirodu. Pa kako važi za razumevanje tako važi i za ludost. Oni ne bi trebalo da se mešaju jedno drugom u posao ali moraju sarađivati da bi se stvarnost sagledala iz mnogih uglova te da se naposletku svi ti uglovi sliju u jedan, ali to je pomalo viša matematika.

rujni пише:.. Samo brine me jedna stvar .. ne znam kakav su onako kad se nađeš u 4 oka sa nekom hrabrom djevojkom koja umje tvoju mladost ali i ludost razumjet..
..

Ništa se ti ne brini... :cool:

rujni пише:Hm , prijateljski savjet, ako imaš nekih sumnji oko tih aktivnosti, uvjeren sam da se možeš obratiti tu svojim drugarima iz grada. Nemoj se stidjeti, hajde slobodno.. evo i ja ću ti pomoći ako ikako budem mogao.. i ove ženske tu..

Nisam baš siguran da sam te razumeo kuda cilja tvoja intencija...

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 08 Мај 2008, 09:29

A da niste vas dvojica Kasiopejci?
:-D :-D

Корисников грб
Imhotep
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1513
Придружен: 09 Јул 2007, 22:14
Место: Staza sudbine

Порукаод Imhotep » 14 Мај 2008, 02:54

rujni....
poruke su ti obrisane vidi naslov teme!

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 14 Мај 2008, 09:48

PROROK пише:rujni....
poruke su ti obrisane vidi naslov teme!

Khm...., ako je kojim slučajem Rujni Kasiopejac (ili se tako oseća), onda nije u redu da se brišu njegove poruke, ma šta on pisao, pošto je naslov teme upravo vezan za poruke Kasiopejaca.

Корисников грб
Predator
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 148
Придружен: 22 Феб 2008, 03:50
Место: Svijest

Порукаод Predator » 18 Мај 2008, 10:42

Da bi se razumijelo sta zele reci, treba citati, mada ima dosadnih dijelova.
"Kad se lijepo upakovana gomila laži uspije da proda narodnim masama polako i sistematski tokom nekoliko hiljada godina - onda se istina smatra totalnom besmislicom, a onaj koji ju propovijeda - totalnim ludakom"
J. Dresden

Корисников грб
enya
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 81
Придружен: 30 Апр 2008, 12:28

Порукаод enya » 20 Мај 2008, 07:58

Predator пише:Da bi se razumijelo sta zele reci, treba citati, mada ima dosadnih dijelova.

Bili Kasipopejci ili neki drugi, nitko ti ne treba reći nešto što i sam zna i na što je u sebi spreman. Ključ je u vlastitim dosezima i momentima. Vrijeme troši na sebe, budi u svojoj tišini, saživi se sa prirodom i doživjet ćeš je na svoj način. Kad dođe vrijeme, iznenadit ćeš se.