SMUVATI VOLJENU OSOBU UZ POMOC MAGIJE

Na granici mogućeg

Уредник: Moderatori

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 27 Сеп 2007, 14:04

Anatema пише:Uhh sto ja volim vampire :D

A da li vampiri vole tebe?
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 27 Сеп 2007, 14:06

PROROK пише:Mozda je pravo pitanje kako se odbraniti od psihicke magije? :evil: :evil: :evil:

Arogancijom.
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:

Корисников грб
CecaPolak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2620
Придружен: 11 Окт 2006, 21:19

Порукаод CecaPolak » 27 Сеп 2007, 20:16

stojan popivoda пише:
CecaPolak пише:Nesto si mi se zapleo veliki magu :evil: pod kojim uglom je najpovoljnije bockanje, molim te kazi nam pa da i mi znamo :comp Mislim jer si to osetio na sopstvenoj guzi :roll: ili nagadjas :hip ...ajde Stojane mangupe otvori se malo :Z

A-ha, priznaj da fantaziraš o meni..... Bolje da ne znaš, bolje da ne znaš. Ako budeš znala nećeš moći da spavaš, misli će ti stalno leteti ka tom volšebnom izvoru nemira i mamiće noćne uzdahe. To može biti jako nezgodno.... !!!!!!!!!!&***&&&

Doduše, svojevremeno sam imao jedno prilično neugodno penetrirajuće analno iskustvo.... Čika doktor mi je turio nekakvu sondu u dupe, nekakvu kurblu i onda se on sam naguzio da bolje sagleda moju naguženu pozadinu. Tada je usledilo otkrovenje: sinula mi je nova poza za meditaciju - NAGUŽENI BUDA. Nirvana i orgazam zajedno. Nazvah to: NIRVAZAM. Na kraju nije bilo ništa. Moje debelo crevo je zdravo, ali sam smanjio ljuto i začinjeno.... za svaki slučaj.
Je li to ono što si želela da saznaš? :wink:

:P ha, ha, ha...NAGUZENi BUDo :ok...nesto ne znam bas je li to sto sam zelela da znam to ali dok sam fantazirala nekako mi se rece da si izbockan :pa pa rekoh aj da pitam da bi mogla da spavam a da ne mislim ko mi tebe bocka :joj: Pazi se lepi, ne daj guzu vise nikom :mah
cccccccccccccccc ko bi rek'o a samo sto nisam pocela da uzdisem : :angel a sad svejedno necu moci da spavam... mislicu na tebe :molim kakvo razocarenjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ne daj se ni zivotu, ni smrti...
ovaj te zanese, ona odnese,
nema veceg zadovoljstva nego
prevariti ih oboje...
MOJA KNJIGA

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 28 Сеп 2007, 23:45

Misliš razočmarenje?

Корисников грб
CecaPolak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод CecaPolak » 29 Сеп 2007, 13:34

stojan popivoda пише:Misliš razočmarenje?

Lepoto :cry: pa zar opet...cccccccccccccccccccccc :!

prevariti ih oboje...

MOJA KNJIGA

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4071
Придружен: 28 Мај 2006, 20:08

Порукаод Pandora » 30 Сеп 2007, 06:24

Ovaj ignorisacu ovih par bljakavih postova ( :shock: ), i samo da pitam nesto - je l' i muvanje pogledom vid magije ? :roll: (Mozda postavljam glupo pitanje).
Видим.

Корисников грб
CecaPolak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод CecaPolak » 30 Сеп 2007, 11:25

:P Naravno ako je pogled magican :P

prevariti ih oboje...

MOJA KNJIGA

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 30 Сеп 2007, 14:13

Prvo, ne slažem se sa naslovom teme. Kako je moguće voljenu osobu smuvati, pa još posredstvom magije? Ako je to nečija namera onda tu uopšte nije reč o ljubavi. Vršenje magijskog uticaja na neku osobu podrazumeva da onaj ko to radi na neki način nipodaštava ili prezire tu osobu. Kako voleti nekog ako ga preziremo i nipodaštavamo? Magija je metod porobljavanja ili oštećivanja nekog, odnosno pomaganja nekome, ali u tom slučaju daleko smo od te tzv ljubavne magije. Primerice, otkidam na Cecu i sad bi trebalo kao da je omadjijam? I šta sam time dobio? Dobro, malo sexa nije naodmet, ali poenta bacanja takvih čini jeste porobljavanje te osobe. Ceca bi u tom slučaju bila moja.... robinja.... :cool:

Корисников грб
CecaPolak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод CecaPolak » 30 Сеп 2007, 20:29

:vrti ...evo ja cutim... :nocom

prevariti ih oboje...

MOJA KNJIGA

Aco32
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 2
Придружен: 13 Јул 2014, 12:40

Порукаод Aco32 » 13 Јул 2014, 15:37

Gde mogu da nadjem broj , da vidim dali je to istina sto pojedini pricaju.

Aco32
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 2
Придружен: 13 Јул 2014, 12:40

Порукаод Aco32 » 13 Јул 2014, 15:50

Ima li neko broj da proverim dali je istina za crnu magiju.