TAROT

Уредник: Moderatori

Корисников грб
Imhotep
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1513
Придружен: 09 Јул 2007, 22:14
Место: Staza sudbine

Порукаод Imhotep » 28 Дец 2007, 14:16

KRALJICA STAPOVA

Alternativni naziv: KRALJICA PLAMENOG PRIJESTOLA.
Mjesto na Drvetu Zivota: sefirot Binah. Upravlja: 21° Riba do 20° Ovna. Dio Elementa: vodeni dio Vatre.
Opia karte: zenska figura duge crvenozlatne kose sjedi na prijestolu. Na sebi ima ljuskasti oklop. Ispod prijestola su Cvrsti plamenovi. Figura na glavi ima krunu na cijem je vrhu krilata kugla ozracena plamenom. U li-jevoj ruci ima stap koji na vrhu ima kupu. Desna joj ruka pociva na leopardovoj glavi. Lice joj izrazava zanos.
Komentar: licnost koju predstavlja ova karta je pri-lagodljiva, posjeduje stalnu energiju i mirni autoritet. Ljubazna je i velikodusna, ali ne trpi protivljenje. Sposobna je za veliko prijateljstvo i ljubav, ali ih moze, bez velikog razloga, i raskinuti. Pati od taStine i snobizma, sklona je mudrovanju, moze donijeti losu odluku i reagirati velikim divljasStvom. Lakovjerna je, moze ispasti glupa, tvrdoglava i tiranska. Lako se vrijeda i osvetoljubiva je.

Корисников грб
zvezda
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 1
Придружен: 29 Апр 2008, 10:14

Порукаод zvezda » 29 Апр 2008, 10:50

Tek sam nabasala na ovaj forum...
Ima li jos uvek koga ovde?

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada
Поруке: 3003
Придружен: 15 Сеп 2005, 08:50

Порукаод PjescaniSat » 29 Апр 2008, 11:51

:D ima, ima zvezdo, zvezdice, samo izvoli, udji slobodno :mah
Izmiču dani kao zrnca pješčanog sata, svi znamo da ponovnog okretanja nema... gradimo i ostavimo tragove za nama

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 08 Мај 2008, 15:44

Baš je ljubazna ova teta.... :mah
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
Bojana B
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1366
Придружен: 20 Сеп 2008, 20:59

Порукаод Bojana B » 10 Окт 2008, 23:30

Tarot je tezak za gledanje,tesko se i uci ako za to covek nema smisla,nisam imala zivaca za tarot znam da su mocnije znam da su bolje ali sta sad da ih ucim kad ni sama ne verujem mnogo za rad zabave i na ustrb dokolice mozda su za nijansu bolje ciganske. To znam , gledam i ja ucila me moja baba po majci a zena bila nemica.....I sto je najvaznije i corava koka ubode neko zrno najlepse je gledati onom o kome ne znate nista....Licno ne volim da gledam svojim prijateljima i poznanicima jer o njima znam ... ha ha ha :mah :mah :mah :mah :mah :an:

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 11 Окт 2008, 10:30

A čuo sam da i ćoravu koku ubode nekad..... neki petao... :wink:
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:

Корисников грб
ruke
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 678
Придружен: 11 Апр 2007, 23:41

Порукаод ruke » 13 Окт 2008, 10:43

Kako bi ti protumačio sledeći raspored :

Karte su stoje uspravno, u nizu su -

Pustinjak, Mag, Pravda, Luda ?

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 13 Окт 2008, 14:00

ruke пише:Pustinjak, Mag, Pravda, Luda ?

JHVH...

Pustinjak - uzrok.
Mag - matrica.
Pravda - čin.
Luda - posledica.

Truman
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 93
Придружен: 17 Нов 2008, 14:52
Место: Beograd

Порукаод Truman » 21 Нов 2008, 17:08

Hej Mutivodo, jesi pogledao ono za Papusa? Nisam hteo da pitam na temi gde smo za poceli to pitanje jer tema nije za to.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 21 Нов 2008, 17:30

Poslaću ti ga za vikenad. Pošalji mi mejl na PP.

Корисников грб
milei
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1544
Придружен: 19 Сеп 2008, 23:03
Место: U carstvu oblaka

Порукаод milei » 04 Дец 2008, 13:52

Kako odrediti liniju zivota pomocu tarota? Imam problem sa sabiranjem jer nisam sigurna u vezi poslednjeg slova u prezimenu a i jos nekih detalja. Koliko je linija zivota bitna obzirom da je nepromenljiva?

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 04 Дец 2008, 14:24

Iskreno, ne znam kako odrediti liniju života pomoću tarota, ali finu si mi temu zadala za razmišljanje. :wink:

Корисников грб
milei
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод milei » 04 Дец 2008, 14:57

Odredjuje se sabiranjem slova iz imena i prezimena i dodavanjem godine rodjenja te matematickim formulama sabiranja i oduzimanja, medjutim dolazi do zabune i nesigurnosti kod slova tipicnih samo za nase podneblje (lako je tebi :wink: ).

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 04 Дец 2008, 15:06

To je mambo-džambo metod. Šalim se, ali svaka godina rođenja je pod znakom pitanja zbog nesaglasnosti koja je godina prva, u okviru kakvog ciklusa itd.

Корисников грб
milei
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод milei » 04 Дец 2008, 17:19

G. Popivoda, kod Vas je sve i ovako i onako, i zavisi i ne zavisi i nikada da se dodje do nekog konkretnog odgovora...hajde da se drzimo hriscanske ere a ne arapskih ili kineskih godina i da probamo da dodjemo do nekog tumacenja, moze li?