A sad.. Malo o ribama :)

Уредник: Moderatori

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4071
Придружен: 28 Мај 2006, 20:08
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

A sad.. Malo o ribama :)

Порукаод Pandora » 11 Јун 2006, 17:12

Posto sam priumetila da ovde, osim mene ima jos par ljudi na forumu koji su ribe, dakle, da vidimo sta zvezde i planete kazu o nama ;) ...

Opšte o znaku

Слика

Ribe lako mogu da razumeju probleme drugih ljudi, jer su to, pre svega, saosecajne prirode. Ribe ne kritikuju druge za ucinjene greske, jer ove osobe naprosto umeju da prihvate ljude onakve kakve jesu. To su dragocene osobe, odane prijateljima. Plemenite i blage naravi Ribe pre svega vole mir. Ribe su uvek zainteresovane za pomoc ljudima koji su krenuli pogresnim putem. Ribe imaju ogromnu intuiciju i reklo bi se da je dolicno upotrebljavaju. Ribe su, takodje, ljudi koji imaju jaku perceptivnu moc i vrlo suptilnu psihu. To su veliki idealisti, i ceo zivot im se svodi na trazenje i popravljanje sveta, u kome bi se moglo i bolje ziveti i bolje voleti. Ribe veruju da ce ljudi ipak pomagati jedni drugima. To je za njih nesto najprirodnije. Ribe, takodje, odlicno znaju da dele svoja dobra sa drugima. Ribe su inace veoma talentovane za muziku i slikarstvo. Sklone su depresiji, izgledaju tuzno i napusteno. Cesto veruju da su ne svojom krivicom predodredjeni za losiji zivot nego sto zasluzuju. Imaju utisak da je svet jedno gladno i okrutno mesto. Traze skloniste kod drugih ljudi, i tada su vrlo slabi, meki i gotovo infatilni. Lako se obeshrabruju. Kad im nesto ne polazi za rukom, skloni su da se potpuno osame i da tako razmisljaju o svojoj zloj sudbini. Mogu da budu veoma lenji. Dopustaju da se dogadjaju stvari, a da pritom ne pruze ni mrvicu otpora. Cesto nemaju snage. Ribe su sklone bekstvu u droge i alkohol. Kada dodje do gustog, Ribe nemaju snage da se odupru ili da ucine bilo sta za sebe. U seksu mogu da budu vrlo popustljive i pasivne. Osobe rodjene o ovom znaku, obicno imaju neznu kozu, lepu kosu I bledo lice. Muskarci imaju vitko, graciozno I uspravno telo. Oci su im vlazne I tuzne. Zene su veoma zenstvene gradje, velikih grudi I jakih nogu I bedara. Kosa im je meka, imaju izrazene oci I guste obrve.

Ljubav-žena

Tipična zena ovog znaka je zenstvena od glave do pete. Ona je puna nezne ljubaznosti, osetljiva je i poseduje zivu i snaznu mastu. Veoma privlači muskarce, jer je vrlo zgodna. Zna probuditi njihove zaątitničke instinkte iako su svesni da je ona sasvim sposobna brinuti se za sebe. Prava istina o njenoj bespomoćnosti jest da je ona vrlo sposobna izaći nakraj s najvećim udarcima u zivotu, ali je malo verovatno da će njen partner to ikada shvatiti, jer ga ona ume navesti da misli da bi ona bez njega propala. Ova ľena bi trebala naći partnera čija masta odgovara njenoj, nekoga koga moľe razmaziti, laskati mu i koji kao i ona veruje u romantiku. Njena ljubomora bi ponekad mogla prouzrokovati nevolje, ali taj osećaj nju ne čini ruľnom - naprotiv, ona moľe delovati toliko privlačno da će se njen muz na kraju osećati krivim i mrzeti sebe ąto joj je ma i načas pruzrokovao patnje. Ona oseća snaznu ljubav prema osetljivim i ranjivim bićima i njen dom bi mogao biti raj za decu i kućne ljubimce.

Zdravlje

Trebalo bi da nose odgovarajuce cipele sa uloscima, narocito ako postoji negativan uticaj Marsa, jer tada moze doci do nesrecnog slucaja. Ozbiljne infekcije, tetanus irazne rane I povrede na stopalima. Ako se radi o nizem tipu, osoba cesto moze da ide kroz zivot prateci svoje hirovite fantazije u opstem egzistencijalnom haosu. Vrlo lako se opredeljuju za droge, barbiturate, pice I ostale poroke, sto moze delovati pogubno za njih. Ribe su poslednji zodijacki znak koji je vezan za kucu podsvesnog uma, tuge, tajnih teznji, bolnica, zatvora, izolovanosti, samoce I unutrasnjeg razvoja. Zbog toga se sa pravom moze reci da su Ribe najspiritualniji zodijacki znak. To su osobe koje ne obiluju fizickom energijom, iako je njihovo opste zdravstveno stanje dobro. Cesto su to pesnici-sanjari, pisci, umetnici I istrazivaci. Oni traze profesiju u kojima je potrebna stvaralacka imaginativnost, diplomatija I talenat. Lose strane Ribe skoro uvek proizilaze iz psiholoskih slabosti, I nisu odlika zaista pokvarene prirode, one bi pod odredjenim okolnostima mogle da se isprave. Ovim osobama je potrebna ishrana bogata proteinima da bi obezbedili dovoljno energije za ispravno funkcionisanje celija u tkivu. Na taj nacin ojacace misice I popraviti drzanje. Od namirnica bi najvise trebalo da koriste bezmasno meso, jaja, sirevi, jogurt I orahe. Ako postoji nedostatak fosfata-gvozdja, mozete patiti od anemije, niskog krvnog pritiska I depresije. Lako se zamarate I umorni ste bez pravgo razloga. Ako nema dovoljno kiseonika, zbog smanjene kolicine gvozdja, ubzava se krvotok i povecava telesna temperatura, sto moze dovesti do zapaljenja I groznica. Za resenje ovog problema treba jesti sto vise sirovih namirnica kao sto su: salate, jagode, rotkvice, krastavce, bademe, oarahe I suvo grozdje. Prilikom kuvanja, gvozdje se izdvaja u vodi, koja se posle najcesce baci, od tih namirnica izdvajamo spanac, pasulj I govedje dzigerice. Zene gube vise gvozdja, zbog menstrualnih ciklusa, pa bi trebalo vise da obrate paznju na ovaj problem. Ribe lako mogu da razumeju probleme drugih ljudi, jer su to, pre svega, saosecajne prirode. One ne kritikuju druge za ucinjene greske, jer naprosto prihvataju ljude onkve kakvi jesu. Odani su prijatelji. Vole samocu I mir. Uvek su zainteresovane za pomoc ljudima koji su krenuli pogresnim putem. Imaju ogromnu intuiciju I cesto je koriste. Poseduju jake perceptivne moci I vrlo suptilnu psihu. Veoma su talentovani za umetnost I slikarstvo. Sklone su depresiji, izgledaju tuzno I napusteno. Lako se obeshrabruju a kad im nesto ne polazi za rukom, skloni su da se potpuno osame I da tako razmisljaju o svojoj zloj sudbini...[/img]
Видим.

Корисников грб
Anatema
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 2553
Придружен: 01 Окт 2004, 16:25
Место: Underworld
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод Anatema » 12 Јун 2006, 03:03

Корисников грб
Maestro
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 3126
Придружен: 28 Сеп 2004, 03:54
Место: Swiss
Контакт:

Порукаод Maestro » 12 Јун 2006, 04:13

Ja rekoh svoje mišljenje o ribama, na nekom od ovih temica, i ostajem pri svome :D

Nikakav me horskop, pa ni najlepša bajka, neće razuveriti :wink:
Слика ... Volimo se jer su nam slabosti iste...

Корисников грб
Anatema
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод Anatema » 12 Јун 2006, 14:33

Uhh daj i ja to da procitam pa da vidim o cemu se radi! :D
Jako sam dobra u uvjeravanju :wink: :cool:

Корисников грб
Maestro
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Maestro » 12 Јун 2006, 15:27

Rado bih pristao da me razuveravaš, ali sada mnogo tražiš od mene :D

Kad bih i ja mogao da se setim, gde i na kojoj sam temi to napisao bilo bi super, ovako...
... ovako mi ostaje samo da se ponovim - a to ne rado činim :)

Корисников грб
Anatema
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод Anatema » 12 Јун 2006, 15:29

Ajd u kratkim crtama...da mogu da te razuvjerim :lol: :wink:

Корисников грб
Maestro
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Maestro » 12 Јун 2006, 15:37

hahaha ukratko :lol:

Pa nema to kod mene - svi moji tekstovi su "ukratko" :mrgreen:

elem:

Ribe su veoma ljigava bića, i lako iskliznu iz ruku :wink: :D

Корисников грб
Anatema
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод Anatema » 12 Јун 2006, 15:55

Ljigava necu da komentarisem jer nema smisla!

A sto laku iskliznu iz ruku....tako je to onima koji neznaju da ih cuvaju paze maze i vole :wink: ^78^

Корисников грб
Maestro
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Maestro » 12 Јун 2006, 16:09

Ljigava, ne u kontekstu pokvarenosti...

Bez obzira koliko bile mažene, pažene, poštovane i voljene, priroda ih je napravila takvim kakve su... Rba jedino ne može iskliznuti ako je uhvatiš za "škrge"
Pošto se to ne slaže sa mojim načelima - ostaje mi samo da uživam u njihovim kratkotrajnim slastima :-D

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 12 Јун 2006, 17:36

Видим.

Корисников грб
Maestro
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Maestro » 13 Јун 2006, 17:44

p.s. da bi ulovio ribu ne treba velika pamet, već dobar mamac :wink: :D

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 13 Јун 2006, 19:40

Видим.

Корисников грб
Maestro
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Maestro » 13 Јун 2006, 21:50

Pa sada... manje više :-D

Naravno da lovac zauzima visoko mesto u celoj toj lovačkoj priči, i da njegova spretnost, prilikom izvlačenja "ulova" na suvo, daje intonaciju pobedničkoj odi slavlja.
Ali ipak, bez dobrog mamca, sve bi bilo beznadežno očajno :wink: :D

Корисников грб
Anatema
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод Anatema » 13 Јун 2006, 22:57

Promsiste temu!
Vi o pecanju umjesto o ribama :cool: :lol: :wink:

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 26 Јун 2006, 10:16

U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com